• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Luci ten ruční je fakt ne prd..furt se musí dobíjet...
Moje kamarádka má lux, co luxuje sám...prý má čidlana to ,kde je bordel tak tam jede..prý než jdou ven ho zapnout a když přijdou je vyluxováno...Tak jsem se ptala, jak zjistěj, že se nefláká..prý že ho testovali a líčili mu pasti z drobků...koukala jsem na cenu.. :angry: :angry:
27. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: jo. já chápu, že jsme si ten nápis vymsleli neobvyklej, ale napíšu to tam správně česky ne?
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak nahoď stánky
27. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,holky ktery nepecete k narozeninam prckum dort,kde si ho nechavate pict,doporucte dobrou cukrarnu,diky
27. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a co tam měli napsat? Nikýsek?
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: nemáme ho ještě ochutnanej, čeká se na oslavence, až se vychrní,ale moc námn chutnaj dortíky ze Střekovský cukrárny. Barborka má taky výborný,ale cenově jsou někde jinde.
Jo Nikýsek, jelita!
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo fakt jo? Tak ten musí stát majlant. Mě jde jen o drobky pod stolem, to je za 10 vteřin hotový. Nebo když se někde něco vysype. Taková rychlovka, místo smetáčku a lopatky.

Dáši a mají tam v cukrárně i nějaké na výběr? Jako že si vyberu, nebo si donesu svojí představu, jaký chci udělat?
27. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: já ti nevim čeče, šla jsem tam s konkrétnim dortem, kerej vim, že dělaj,ale listovala tam nějakou jejich nabídkou. A přijdou mi tak v poho, že by ti asi udělali jakej potřebuješ. Teda si myslim
27. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás na dorty vede Mlíčňák...

Takjdu nahodit stránky na kamaráda co dělá sám a bez keců...
27. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee o tom sem slysela ,to je mazec vysavac :grinning:
27. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem,ze je drazsi :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorat mi to nak nejde do hlavy jak to muze najit bordel,to nechapu a este po celem byte sillllaaaaa
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je něco, chtěla bych ho vidět u nás, by nevěděl, kam dřív se stočit :grinning:

Musím jít cvrnkat kuličky...
27. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jsem taky nad tím pořád špekulovala...ale co...nakonec jsem to vzala jako fakt a házím drobný do prasátka... :grinning: :grinning: :grinning: fajn je, že je to na všechny podlahy..Prý to i tepe koberce, což je gut..třeba to bude aj masírovat... :wink:
27. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nevim zda-li jsem to už psala..ale jak jsem řešila ty řísmký rolety, tak se normoš dělaj i s poutkama na klasa konzole..takže to mám vyřešený...
Teda si snad votevřu vokno, vystřič gesicht a budu se slunit...Alpy hadr..
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak u nás by se vysavač nezastavil :grinning: :grinning: Tak by ho to asi brzo přestalo bavit

Pay hlásim -8st. :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay v mlicnaku delaji detsky a velky?
27. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě teda chutnaji dorty v tý malý cukrárně u T-Mobilu.
27. led 2010 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poup - velky určo a dětský snad taky..maj takový vošoupaný fotoalbum, co se rozpadá a je to teda trocha odpudivý..ale dortíky mnam mnam a za gut cenu...

Leni - tak to teda ven nejdem...Kámoška chtěla jít ven a psala mi, že nato kašle, že je -15
27. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam vzdycky delala jedna pani,ale bohuzel uz to nedela,pay dik ja se tam mrknu
Leni to je Duo a ty maji detsky osklivy
27. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy jo...jsem klikla vedle na reklamu a jsem v ráji...
http://www.skeble.cz/
27. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni já vim,že tam tenkrát nechala dělat známá a byla spokojená.Ale už je to dýl,tak se asi zhoršily. :unamused:
27. led 2010 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Duo cukrárny jsme měli jak na svatbu, tak vlastně i na narozeniny tam kupujeme. Veru dostala loni kočičku Kity a byla moc hezká. A dortíky taky docela dobrý, i když já mám radši s pravou šlehačkou a to dělají buď v mlíčňáku a nebo v Barborce. Ale v barboře jsme kupovali harlekýna, několikrát a naposledy pro něj šel děda a oni mu dali úplně tvrdý korpus. Ty jim prý dovážejí a oni na to dají pak jen šlehačku, ta je výborná. No ale byly jsme jak husy, vůbec to nešlo do krku.
27. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně teda z Dua moc nechutnaj,ale kámoš si je nemůže vynachválit
27. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo Pepinuuu :grinning:

Dáši, já ty máslový moc nemusím, ale když nám dělali na svatbu pro rodiče, tak měli výbornou ořechovou náplň a jemný slaboučký marcipán a ty byly výborný tedy.
27. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu.ale dorty maj krásný.pro mě jsou málo sladký z Dua.
27. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málo sladký? No jo, někdo sladí 3 do kafe a pak mu stačí málo sladký dort a někdo nesladí vůbec a pak potřebuje sladké mlsání :grinning::grinning::grinning:
27. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek