• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Njn dyk píšu, že já z Dua nemusím a kámoš kupuje jen tam. já nejradši ze Střekova
Ten vysavač stojí za úvahu...ale zůstanu asi jen u uvažování :grinning:
27. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si normalne kupujem z dua,ale ty detsky jsou fakt divny,nevim jak chutnaj,ale vzhledove nic moc,ja zkusim v tom mlicnaku a nebo neco upecu,no to by dopadlo :grinning:
27. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni prosimtě kup tvarovanou formu a pak nazdobit jen krémem to je jednoduchý
Tak to dělám já.
27. led 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me vozi babi dorty kazdej rok,ale az Z Brna,ale jsou uzasny nejlepsi proste krasn ymyslim,ze mam i v albu,nevim zda ta firma je po cele republice,ale asi tezko mam pocit,ezje to domaci...
27. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado, to je zase téma...slintám jak blázen. Preferuji taky pravou šlehajdu a třeba takový karamelový dort...mmmm..A nebo trojbarevný takový ten želé...mmmm...a nebo griliášová trubikča...mmm...a když zahřešit tak s větrníkem (ten bez parohů ne od Robátka) a pravou šlehajdou....
27. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska bude nuuudo,me jebne nevim co delaaat,at uz je zitrek...
27. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobra zprava je,ze Jardu asi preradi na jin yoddeleni,na jinou smenu,prej se o to nakej sef postara,tak sem zvedava,ale jak to zanet u nas bude zase nakej hacek urcite to je jasny :angry: Ale bylo by to fajn,krome Jardy byl by uplne jinde a este na jiny smene no silena prectava :confounded:
27. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to je dobrý, ne? No co, tak se neuvidíte, nebo vocotide? :grinning: Hlavně, že budeš mít zajištěnou malou. :wink:
27. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo dobrá zpráva to je,ale zase na druhou stranu se vůbec neuvidíte a když jo tak mezi dveřma.

čekám na neteř a pak jdu natírat košíky.
27. led 2010 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matulda bere svůj poslední spánek...a já přemýšlím co k večeři.....Co vaříte či připravujete vy?

Petul - a to je dobrý nebo blbý?
27. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: já neska vařim chleba s čimsi. Stejně sme napuclý dortem
27. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musim se děsně pochlubit.Už chodíme ode dneška odpoledne! :sunglasses:
Fotky přidám večer až to stáhnem
27. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: kámoška si schválně s tim svym vzala protisměny,aby si brzy nelezli na nervy. ale je fakt, že nemaj dítě.
27. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj je to dobra zprava,ale pro nej asi nic oc no ,je mi ho lito...
27. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy jste ale Dášo šikluky, se to Nikovi pěkně podařilo rozmatlat :grinning:

V duu jsou hnusný dorty, fůůůůůůůůůj, jsem si tam jednou kouúpila zákusky a letěly. ale mlíčnák má dobrý
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: no jo, von je takový čuňátko.To dělá se vším. Přijde ke stolu a hrábne po jídle. A páč mu vždycky chytnu ručičku a nadávám, že je nenapapanej tak je v tom děsně rychlej, rychle hrábne a šup s tim do pusy. Rychlejc než máma.Co je v puse, to se počítá :grinning:
tak jdu na TV, Luboš nahrál něco děsně zajímavýho
27. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi my jedine v Duu
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký sněhový ráno,

ta zima si nedá pokoj, ale aspon budou mít tědi zítra na prázdniny zase na čem bobovat :wink:

Dášo, no j eto vidět, ale do prvního dortu se má hrábnout, to by ani nebyly 1. narozeniny, to udělal Nik správně :slight_smile:

No Péto, každý má jiné nároky, někdo má rád šlehačku, někdo krém, ale chodí tam hodně lidí, takže to asi spoustě lidem chutná.

Já bychdenska potřebovala dojít nakoupit, máme v sobotu taky oslavičku, no to jsem zvědavá v tomhle sněhu :grinning: , včera jsme byli hodku a půl ve městě , z toho tak půl minimálně ve foru a stejně jsem byla zmrlá jak ho..

PAy, to bylo hezký LOS Gigantos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no to máš pravdu. My se sice do postýlky ještě vejdeme, páč máme 140 cm dlouhou, ještě na jaře v ní spal Kubík, ale s taškou do kočárku už je to na hraně, což mě mrzí, páč takhle ho vytáhnu v tašce a pak ještě někdy chrupká,a le až v tašce nebude, tak j edoma po chrupkání :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...to je super ten sníh, co? Jenže asi ven zasejc nepůjdeme, uvidime..co my řekbe info Lenka a jak bude moct sněhu

Dáši - fotky super...a to Y na dortu jste hezky zakamuflovali...takže jako by nic a před Nikym až do jeho dospělosti budeme držet tajemství...

Já si taky myslim, že první dort by se měl rozmatlat...to k tomu patří.A vůbec je to toho oslavence dárek, tak si s tím může udělat co chcee,ne?

My bereme první spavou tak jsem se v klidu nasnídala, poklidial uslintanej, roztrhanej leták Globusu..A pokusila se trochu nahodit gesicht....
28. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Ten sníh už mi leze krkem.

Dneska se Sábě nechtělo jít pěšky tak jsme jeli autobusem.
Samozřejmě měl jet ve 7.43 a cvakala jsem lístek 7.55,Do školy jsme přišli v 8.04 tak jsem jí odvedla až do třídy,učitelce se omluvila a domluvila se sní,že ředitel bude posílat na DP stížnost.

Dneska nám přijdou napojit nový internet.Tak bude rychlejší a hlavně za 1/3 ceny. :slight_smile:
Jestli někdo budete měnit net tak hlavně si neberte Ufona. :angry:
28. led 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši a co vůbec dostal prtous za dárky? Kromě super dortu?
28. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Dáši hezký fotky.

A ten rozpatlanej dort k těm prvním narozeninám patří. :slight_smile:
28. led 2010 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay tak venku je -2 a asi tak 10cm sněhu
28. led 2010 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee holky jak je takhle hnus zima, tak jsem si vzpomněla, že v pondělí na dvojce dávali ten krimi seriál českej Černý andělé a bylo to o tom, jak Schmitzer při vyloupení pošty vzal lupičům ty uloupený prachy a bla bla bla ..samo, že ho našli podle vyplněný složenky, která mu na tý poště vypadla..on před nima se ukrýval a ukryl se na horský chatě...a bla bla bla...našli ho a přinutili ho, po té co jim nechtěl říct heslo do banky k penězům, aby se svlíknul do spodního prádla, svázali mu ruce a přivázali na ochozu lešení co bylo postavený u chaty...no a pak záběry jak mrzne a on se tam klepe, ...no nakonec to blbě dopadlo, umrzul...ale ty záběry..když si na to vzpomenu, tvarohuje mi mlíko... :confounded: :confounded:
28. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - děkuji děkuji...
28. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neni za co. :wink:

Tak film jsem ani neviděla,ale koukat na někoho jak umrzá tak asi nic moc
28. led 2010 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to je sněhu...to se budu hezky brodit k doktorce....přemejšlim vo šátku...jdem na kontrolu. Je fakt, že se dětičky zas vyblbnou. Holky napiště jak pochodili s výzem vaše ratolesti. Já taky napíšu,ale dozvím se to až v sobotu.
jinak Nik dostal mluvícího pejska a vkládačku a takovýho bubnujícího panáčka dřevěnýho jak je na šňůrce a táhne se za sebou
Pay: jsem musela něco vymyslet měkký I bych na fotce nepřežila. Njn, ještě to klaplo.
Tý jo, takhle blbě umřít na mrazu, já koukala na Barrandově na chlápka, co měl cizopasný dvojče.Bo jak tomu řikaj
28. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochodily
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě story včerejška.Odpo mi volal manža, že má přestávku a tak co děláme. Hovor jsem dala na reproduktor, aby i Matulkyn slyšel a zapojil se do hovoru. No a klasicky ho čapnul a začal cumlat za vydávání zvuků. A najednou tíííp..mata hovor zrušil. No, co.. tatka už volat nebude tak si jdeme hrát dál.
Za 3 hodiny telefon..utíkám to vzít, protože mata usnul, vidim-má tchýně-vezmu to a hluchý. Ty vaaa-málem vzbudí Matulu a ona to vytočila omylem. No nic. Kouknu na displej a tam hlavička se sluchátkama - ty joo, co to jeee? Ten matula je borec. No nic, položim phona a jdu dělat dál. Za 1 hodinu phone, a moje mamka..vezmu to, mluvim a prd., hluchý. Ty joo, co too jeee?... Znova to zvoní a hluchý. Ty vado, cos mi s tim telefonem udělal? obořuju se na Mtulu.Zkoukám, restartuju..přijde manža bafnu jeho telefon, volám si a zkouším přepínat reproduktor a najednou tam čtu HEADSET - ty joo,to jsem ani nevěděla, že to má handsfreečko tam moje stará šunka. Takže to zkoumám a pokouším se tý hlavy se sluchátkama zbavit. ještě že má manža na mne volání zdarma. Pak vzal můj mobil manža a zkoumá, šteluje..voláme si...a hlava tam na mne civí dál. Manža:A kde máš ty sluchátka?" No nikde, já žádný nemám, ani jsem nevědla, že to tenhle telefon umí....Zkoumáme dál.Manža:Tady máš kartu a skoč si do auta pro moje handsfree,ale musíš ode mne, vyndal sem baterku. ..Jak mám jít od tebe, když ta karta nemá fungovat tak přeci na ní nebudou reagovat ani tvoje dveře...Ale jooo, tam je takový plastík, ten timhle klíčem odloupneš a odemkneš.Ale neztrat to, jinak se do toho auto nikdy nedostaneme....Já tam nejdu.Nevim co a kde....Manža si sedá k pc a říká, já to tam nepůjdu...Beru baterku a jdu zkoumat krabice pod posteli, abych našla krabici od mýho telefonu, zda tam něco nenajdu....Jak horník jsem v ložnici , vynadavám krabice a prddd, kejchám od prachu. Vayezu a manža:Tak co?..Nic, prdim na to....Manža si sedá k pc...Beru si klíče, kartu a vyndavám rádoby klíč od auta...Vyběhnu ven, utíkám , zakleknu jak zloděj k zámku auta a tím paklíčem zkuším vyndat plastíček...strhla jsem si kůži za nehtem a řekla jsem Prdim na to.....Běžim zpět a uklízim nádobí Vyjde manža Tak co...NIc, strhla jsem si kůži a nevim no, krám blbej...Manža se oblíká a říká Tam teda jdu, protože jinak s tebou celej večer nic nebude...Dojde tam, přijde s kabílkama k handsfree..samo že to do telefonu nešlo, protože jeho Ericson nejni Nokie (já mu to říkala, ale on že to půjde)...takže závěr je: Dnes ráno,jsem koukla na mobil, blbá hlava se sluchátkama tam je, nebyl to blbej sen...když mi někdo volám,slyší mne jen tehdy, když zapnu reproduktor..tajné drbání je nemožné, už jsou hovory jen stručně jasně....By mě zajímalo jakou kombinaci kláves MAtulda zmáčknul, či jak dokázal zoubkama a slinama zblbnout zástrčku pro handsfreee...asi to bude jednou inženýr, či doktor...Dokonce ani hození telefonu na zem nepomohlo....
28. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek