• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Pay no tak to je dobrý story. :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak já to měla na svym taky.Tak jsem ho na pár dní vypnula a pak už to tam nebylo,
A když dáš v nastavení příslušenství Headset a dáš zrušit tak to nic nedělá?????
Mě to teda taky takhle nešlo,ale třeba tobě to půjde.
28. led 2010 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neznáte někdo kosmetičku Nedvědovou, Hájkovou nebo Hingarovou? Chci se nechat nalíčit na svatbu, ale nevím, ke které jít.
Pak je ješte jedna v Krásňáku v salonu Kleopatra, ale slyšela jsem, že to jsou učnice.
Můžete mi psát na maila: alena.dvorakova-ul@seznam.cz
Nestíhám vás číst. Díky moc.
28. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty děti jsou stejně šikovný. Nám takhle jednouzmáčknul Kuba něco na ovladači k videu, pak byli asi 3 dny na obrazovce nějaký písmena, než s eto pdařilo zase nějak zrušit :grinning:
28. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá Leni, jeslti s tím řída na DP něco zmůže. mě připadá, že vždycky když mění jízdní řády, tak to posouvají o několik minut bud dopředu nebo do zadu,a el jiné změny nejsou. proč to pak dělají? Já když jezdila do práce, tak jsem začínala, jezdit v6:55 za zy ty tři roky to vždyck yposunuly, takže posledním rokem už vlak jezdil v 6:40. no síla a k čemu to bylo? na prd
28. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alčo tak já bohužel neznám ani jednu :unamused:

Ivčo jj tady na to je expert Bára.Ovladač má snad v ruce furt tak mačká a mačká a ani neví co
28. led 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Ivčo taky to nechápu.
Snad když napíše ředitel,že děti chodí pozdě do školy tak by stim mohly něco udělat néé.
On kdyby jezdil plus mínus minuta tak to v pohodě stíhaj,ale pak když přijede o 10min pozdějc tak prostě ne.
28. led 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zrovna včera koukala, v kolik budu muset jezdit do práce, tak je hezký, že od nás to jezdí každých 7 minut a dole mi to hezky navazuje...ale i tak mě čekají krušná rána, budu muset vstávat brzy, abych ještě obstarala malou, jinak by šla do školky v pyžamku a neučesaná a nenasnídaná... :rolling_eyes:
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, mě to neodeslalo první příspěvek???

Tak tedy ahoj holky, to jsem zdravila. Pak jsem psala, že tu jsou po ránu zae takový story:grinning: A že co máš Péťo za mobil, mám taky Nokii a že to je vše na jedno brdo, že bych ti třeba pomohla se té hlavy zbavit...:wink:
28. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko - já chodím k Petře Hingarový už asi 7 let na kosmetiku..je super, má spoustu certifikátů, školení a je moc šikovná a halvnějde s dobou.
28. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu -mám starou nokii..včera jsem ji hledala ale nenašla jsem tip. mám tu co Dáša...
Leni, to mám jako ten mobil kdyžtak zkusit vypnout zcela?Jinak nabídka na vypnutí Headsetu tam bohužel nejni...
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tam se třeba jen dá zmáčknout nějaký tlačítko...křížek, nebo hvězdička, během hovoru, tak si zavolej na operátora, nebo jen na tu info linku a zkoušej mačkat tlačítka...Dáša má novej mobil, ne?
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jako já nemám jako zcela starou šunku..ale extra třída to taky nejni...
28. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zejtra jdeme do města..tak skočím se někam opítat....
28. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay někde by to tam,ale mělo být.
Já ho měla vyplej asi 3 dny a pak už to tam nebylo.
Nebo jen slintnul do tý dirky na hedseat a ono se to ativovalo.
Tak by to chtělo aby to řádně uschlo. :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu dneska na tu vstupní prohlídku a předtím k mojí babi, ségra má taky výzo, ale to už je prvák na střední, tak to prý budou nějaký židličky...poprvý za tu dobu bude mít horší výzo, než já. Já chodila na tu samou školu, co chodí ona teď. A pak pojedeme do Všebo domluvit hlídání na následujích 20 dní, než budou Verunce 4 a než bude moct spinkat ve školce. To asi bude pro babičku záhul. :unamused:
28. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to 3120
28. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci máš Verču ve školce??
Nebo ještě vegetíte
28. led 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nemám, jsme se dohodli, že bude ještě doma a prý si mám užívat poslední dny "dovolený" :grinning: Říkal manžílek.
28. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na ten telefon, buď je tedy 3120 nebo 3120 classic. U té první tam ani taková ikonka nikde není a u toho druhého jsem se to zatím nedočetla.
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale u classic je v balení i handsfree a tos neměla viď?
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - tak to já právě že nemůžu najít tu krabici k tomu...
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím něco vymyslet k jídlu. Asi udělám bramborajdu. Já hlad nemám a Veru musí hubnout, žádný přežírání. :grinning:
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci chudinka Verunka :grinning:
28. led 2010 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci, sociálku na tebe :grinning: :grinning: ani nenakrmíš díte :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, chudinka Verunka...ta vypadá jak dítě, který strádá...:grinning::grinning: Ona totiž drží bodovou dietu, pro ty které nevědí, jaká to je...tak co vidí, to zbodne...:grinning:
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak Sába má samý 1.
Čekala jsem jen jednu známku a oni už jsou hodnocený za každý předmět.
28. led 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to moc gratulujeme, to musíš být pyšná maminka, co? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky. Tak ke story s telefonem...to je pěkný. :unamused: Taky přidám trochou do mlýna. Jsem nikovi taky pučila mobil, páč se starou šunkou si hrát může. Pak mi přišla smska, že na mou žádost mě na den připojují k internetu za poplatek. Bezva. No připsala jsem to Nikovi na Virtuální účet. Až bude vydělávat, tak mi to vrátí :grinning:
A jak řikaly hoky zavolat operátorovi nejde? Když ne od tebe, tak od manži, voni se stim poperou...
Leni tý jo, to je Sabinka šikula
Pay: Krabice zásadně vyhazujem, takže bych byla ztracená. Nikovi taky už od toho internetu v mobilu mobil nepučuju.
28. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to víš,že jsem. :slight_smile: :slight_smile:
Když jsem se jí ještě ve škole ptala co má na vízo tak mi řekla,že neví,že na to nekoukala. :grinning: Ještě to nějak nepochopila.

Dáši operátor jí neporadí oni tam jsou na jiný věci a néé aby opravovaly tel.
A to má Nik už učet co ti dluží,jóó :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak já u Nika samý jedničky teda neočekávám :grinning:
No lubošovi pomáhali u vodafonu nastavit muj novej shitovní mobil a ještě nám sám volal zpátky...
Nik už má účet. Má tam 4 x zbytečně pokaděný plíny, páč se pokadil hned po přebalení + 15 korun za ten internet. :grinning: :sunglasses:
28. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek