• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Cusik Holkyy
Pay a kolik davas za kosmetiku??ja mam kosmeticku svagrovou zacala s tim podnikat,ale cenove se mi to zda drahy,nevim kolik to tak stoji prave...
Nevim ani jak se nalicit na svatbu,reknu ji ,ale vzdycky se mi to libi vic odeme tak nevim,uvidime treba spolu neco vymyslime...

Dneska mam strihacku a vecer navstevu tak se nebudeme nudit cely den :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: já jsem dávala asi stovku, za líčení na ples,ale je fakt, že to už bude 10 let :grinning: :grinning:
Švagrová tě nalíčí zdarma ne?
28. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to je jasny nalici me zdarma ja ji taky striham a barvim zdarma :slight_smile:
Ale ja si treba delam linky,coz ona mi je nedela a stinuje strasne jemne ,no je to o dohode,dystak bych si linky a rasy udelala sama a zbytek ona,je to prijemny kdyz mi saha na ksichtik
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ted bude aspon za 200kc :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou sileny palky,namalovat z a200 hahahah sem mohla vybirat na ucnaku malovala sjem tam holky skoro kazdy den :grinning:

no pokusim se namalovat sama doma a uvidime jak me namaluje svagrova vyfotim a vy mi reknete :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já jsem si na svatbu jen namalovala řasy a tím to haslo.
Nesnesu žádnej sajrat na ksichtě. :zipper_mouth: :grinning:
28. led 2010 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning: . já se líčila taky sama.Nebylo to teda asi nejkrásnější,ale šlo to :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to me nevadi nic :slight_smile:
Tyy jo ja bych spala zalehla bych sakra,ten snih dneska co??to je sila....
28. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pit tak jsi měla zalehnout s Torinkou.

Sníh brutus,ale taje to jak blázen.
28. led 2010 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jsi taková rosnička, kolik je stupňů? jeden nefunguje, jsou vybitý baterky už třetí den, druhej je pod sněhem, jsem líná vystrčit nos, natož ruku, abych to odhrnula
28. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši + 4st.
Ale kolik sněhu odtálo fakt nevim. :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
payda - jukni sem: http://nokia.esmobil.cz/manualy a tam si najdi svůj telefon, ale podle toho co tam píšou, říkají že JE k telefonu připojeno handsfree. čili pokud se ti nepodaří nějakou klávesou to zrušit, tak doporučuju rozebrat a dát na topení vyschnout...
28. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dík. jakto že nevíš, dyk v TV se chlubili, jakou ti koupili novou mašinu za 70 mio. :grinning:
Pay: asi ti Máťa do toho trošku naslinil :grinning: . Radim připsat na účet kdyby něco :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dáši nějak jsem si nevšimla. :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...my jsme se vrátili z procházky...ven jsme vyšli - krsáně slunečno, matulkyn usnul a fujavice chumelaní, že si lidi co odhrabovali sníh museli tukat na čelo"Bláznivá matka"...A já ještě uctivě:"Dobrý den"...

Petul No já za kosmetiku dávám mezi 200-300,-..ale přesně nevim. A přesně s tím líčením, když se líčím sama je to o.k. od kosmetičky to bylo decentní či podle nového trendu..ale já si nepřišla svá. Tak mne na svatbu líčila kamarádka - úplně bomba.I Manža mne poznal...
28. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Leni - já když se trochu nepřišmrncnu tak jsem nevýrazná a ségra mne jednou viděla odlíčenou a řekla:"Ty voe, já jsem se lekla že je ti deset..."...
28. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkrátka mám rezavý řasy, bílej ksicht a světle hnědý vlasy...jak jsem přes léto nebyla na sluníčku, jak chodící mrtvola a k tomu ještě povadlý svalstvo od porodu - osmdesátnice hadr...
28. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saši-děkuju za odkaz- super. Dle vašich rad jsem šoupla mobil kontaktama na topení a už se suší...na jednu stranu mi přijde divný aby prtous zubama a slinama zničil kontakt..a druhou stranu - už telefon nejni žádný mladoch..že?
28. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: no sice manžel jo,ale pan oddávající byl...řekněme "Nesvůj" :grinning: :grinning:
ale pro ostatní Payda to moc slušelo
jinak Payda kecá, nevěřte jí, vypadá výborně i v civilu :sunglasses:
28. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
payda - teoreticky by mohlo stačit že tam naslintal a ta voda spojí dva kontakty, takže se to jeví jako že je to spojené tím konektorem od handsfree
28. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky nebudete zas někam vyrážet s prckama? nebo nechodíte někam do herny?že bysme se přidali
28. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sašo: my ještě ne,ale snad brzy budem
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lona - proč vy ještě ne?
28. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saša: nik chodí teprv od včera a aby seděl na místě v herně, to mi přijde škoda a může bejt doma
28. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo já vim,Pay vypadá dobře i když jsem jí viděla jen jednou z malounkym bříškem. :slight_smile:
Pay jj přesně jak píše Saša to je a dětský sliny se dostanou všude.

Sašo zatim jsme ještě nikam nevyrazily,buď je to časově neshodný a nebo do herny už nemůžou větší děti.
28. led 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky u netu mi končí 2letá smlouva,nevíte jak se píše výpověď
Kdyžtak IP díky.
Lámu si stim tady hlavu a furt mi na tom něco vadí
28. led 2010 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valent ja to taDY PISU PORAD NIKDO NECHCE JIT DO jUNGLEE....

lENI MELA JSEM STRIHANI

Pay no a svagrova ma vse kolem 450kc me se to zda hodne,na to,ze zacina
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy nerikala jsem to,?s tou praci je to zase jinak,neni se cemu divit at zije TRCZ....
28. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni u koho jsi??
28. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak KUbík má taky samý jedničky,čekal jsem dvojku z češtiny, ale prý měly všechny děti samý, tak jí učitelka asi nechtěla kazit radost. :slight_smile:

Sašo my bysme klido někam vyrazili,ale spíš na prochajdu, páč do herny jsme malý, ale to vy taky :slight_smile: teda jen jedna polovina :grinning:
28. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek