• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Pit a copak se stalo s prací?
28. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo: a jak, nenapínej!
28. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: jé tak to jste šikulové. A co dostane Kubík za Výzo? bo v pololetí nedáváš?
28. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEDA..JSEM RUDÁ AŽ NA ZADKU..DEJTE POKOJ...ACH ACH..DĚVČÁTKA...

Dáši- no vid, ted oddávající neměl chybu..
sáši- já plánuju až z jara že matula vsoupí do života jiných dětí.... a odkud jsi?
petul- já odjakživa chodím k tý petře, tak ceny nesleduju...ale mamka má i mikromasáže a barvení obočí..a kolem 500,- dá...

omlouvám se za blbý psaní..ale matula je jak chobotnice..slintá na klávesnici...vše mačká, takže jsem už 100x použila fígl myslim Léni..ctrl+kolečko myši...
28. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak žáčkům veliká gratulace k pololetnímu úspěchu,....bude dobrá večeře?
28. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Tak Ivčo taky gratuluju k vízu. :slight_smile: :slight_smile:
A Sába dostala 200kč tak jsme byli v hlobusu,že si něco koupí,ale nic nevybrala,tak si to zatim dala do kasičky.

Péťo jsme u Ufona.
A copak práce zase se něco změnilo???No do 22 to bude asi ještě několikrát co,to je blbý,že furt nemáš jistotu. :unamused:

A zatim nás ještě nepřipojily,páč člověk který to tu v loni nechal natáhnou tak chce po nás 5tis.tak by nás to dohromady stálo 7tis.A to já jako fakt nemám.Tak musim počkat jestli se sní oni nějak domluvěj,
28. led 2010 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlobusu samozřejmě,že v globusu
28. led 2010 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znicena dneska mi dava zabrat ,je hnusna,zla protivna maze spat ,mam ji dost

No,uz ho zase nechtej dat tak kam vcera to bylo jisty,zase zmena uz me serou....porad sem akorat na nervy...

Leni ty uz s nima nechces pokracovat??Normalne bych je pozadala o zruseni smlouvy,jelikoz vyprsela lhuta a nazdar bazar
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo fakt nechci,jsou to vydřiduši.
Akorát nevim jestli ten člověk zmírní cenu,jestli ne tak nevim co budem mít za net,nic jinýho tu asi neni. :frowning2:
28. led 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A UPC nemate jo??to musi byt u vas ne?
28. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo tady dole neni skoro nic
28. led 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, už asi všechny chrupete, co? Já zavřela manžílka na balkoně, dává si ještě poslední cígo před spaním a tak jsem využila situace a rychle ještě internetím.

Tak mám vstupní za sebou, v pondělí mě čekají v plné polní. Ufff...

Byli jsme ve Všebo, tedy taková chumelenice a tolik sněhu co napadlo. Já se držela na spolujezdci jak o život. Já bych jela maximálně 30km/h, měla jsem smrt v očích. :confused: :sweat_smile:

No tak dobrou noc a zítra tu ještě dopol budu jak na koni(íkovi) :grinning:
28. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ZEJTRA jdu do roudnice to bude sila to vam reknu,snad to bude dobry
28. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Místo toho ,aby holky spaly když maj volno tak už tu strašej, :angry:
29. led 2010 v 07:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: ,
po delší době Vás všechny moc zdravím :slight_smile: .
Nějak nestíhám jukat,co je nového,aleč ráda bych se přidala,až bude nějaké kočárkování :wink: .
....co těhulenky....jak se máte??....a všem ječn spoustu radosti a smíchu :wink:
29. led 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé ahoj Leni.
Jak se máte a co holky ja rostou???? :slight_smile:
29. led 2010 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
znáš to určo sama...chaos a stále ve fofru :wink: ...holky rostou jako z vody :dizzy_face: .
Co u Vás?
29. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo znám,ale třeba je to u vás jinačí. :slight_smile:
Co Jára už má tu jinou práci???
Jsi mohla dát nějakou fotečku. :wink:

No a u nás je to v celku fajn,holky zloběj jinak se taky otáčim,škola,vaření,uklízení no prostě furt to samý.

Já se jdu trochu zkulturnit a jdem k Ivče na drby tak ať se mě nelekne. :sweat_smile:
29. led 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už tu taky strašíme. Veru jako budíček v 5:45...můra jedna. Pak tedy odešel tatínek po půlhodinovém pípání mobilu do práce a my ještě na hodinku vytuhly. Ale už vstávám...dobrovolně.

Dneska bych ráda po nákupech,musím si koupit něco hezkýho na sebe, abych udělala dojem na seniory v práci :grinning:

Jo Péťa Payda včera psala, že jí telefon už funguje, že pomohlo topení. Tak sláva.
29. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: vy nemáte dole kabelovku?
pay: jé tak to su rád. a jak dopadly podlahy?
Lu: bych šla taky, i hlídání mam zajištěno, teď se ještě zbavit supr rýmy. To je škoda, že už tě nestihnu jako nepracující, že bych zašla na kafíčko
29. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, možná pujde manža večer na pívo, tak bys mohla skočit na skleničku třeba šťávy. Ti dám vědět, jo?
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: já mám šílenou rýmu, tak abych vás nenakazila...
29. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháá, ty taky jo? :confounded: Tak to radši asi ne, ať nejdu v pondělí s nudlí u nosu. :sweat_smile:

Já tedy dneska zase nakrájela cibuli, Veru už byla skoro dobrá a stačila návštěva u Péti a včera do města k babi a už zase pčíká a chrmlá. To mám radost. :angry: :angry: Dneska tedy musí zvládnou město a víkend bude doma...ona jak někde je, tak se hned zpotí a pak jde do mrazu, tak to je hned pak, no. :rolling_eyes:
29. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: no já to chytla od Nika.Manža to přitáhnul a tak jsme si to všichni předali :slight_smile:
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, to je hned...

Jdu se zkulturnit a jedeme do města.
29. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: tak dobře pořiď. Já si šla taky do vsi koupit něco na sebe a přinesla jsem Nikovi pěknou soupravičku :grinning: tak ať pořídíš líp
29. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpět a jdu vařit,holky už křičej hlady. :slight_smile:

Dášo tak ty taky prskáš????tak ať si brzo zase fit. :wink:

Luci dobře pořid ve městě.
29. led 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dík.Už je to lepší, včera to byl děs. Jak jste pokecaly u Ivči?
29. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík..maža mne pustil pc...
Hoky po 6-i měsících jsem byla sama v městě..holky jako za mlada...sice jsem měla frol, alemanža hlídal a tak jsem mohla na chvilku vypadnout z toho koloběhu,...Manžaměl dát Matulovi dopo sváču..holky ten byl chudinka vyjukanej, že mi ho bylo až líto...pak jsem dvakrát zkoušela volat z města a manža mit o nebral..no ale vrátila jsem se s akorát dával matulu churpat..tak h joeště vyndal aby mne přivítal..jeee ten měl radost, krásně se smáll

Utratila jsem přes 1000,-...zásuvky, světo do kuchyně, přebalovací hrneček, ubrousky, a hrneček od NUku, kterm se akrotá matula jen polil...jo a ty housenkykukuřičný, aby měl matula pocit, že netrpí hlady...No přilítla udělala jsem oběd, přebalila, zabavila,poklidla..no chobotnice hadr..a manža u pc..a pak jen, jsem hlídal dopoledne,tak mám nárok na odpočinek...mmm...1,5 hodiny..no nic..Odpo vyrážíme ven.

Jinak TELFON - krám jeden -zbavili jsme se sluchátek tak na 5 minut, tak jsem stačila Lů napsat že jsem ráda, ale pak najednou..šup ho hlava znova...takže když to dám z topení domobilu - o.k....po 5-i minutách hlava...

Lů - takže už v pondělí nástup,jo? Teeda, to bude změna, co?
Dáši - dnes ráno tam jel děda něco připravit s elektrikou, prý tam ty lina terve strhávají..jsem se zhrozila, a říkám, že na tom dělají od úterka...Děda-no tak je asi pokládali, prý zítra ráno se už na ně dá stoupnout..tak uvidíme, manža tam jede malovat. A předtím nás veze k mamnče na střekov, a odpo jdeme se ségrou a klucima bobovat.

Leni (2) - ahoooj. Teda toto letí, to už jsou 2 měsíce, co jste 4? Odkapak jsi? Já bych na kočárkování vyrazila..jsem asi s Ivou jediná. Všichni už capou...
29. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - joooo to už zase prskáš, no to je s tebou furt něco... :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek