• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Leni a Péťop děkuji za gratulku...

Leni tobě díky za povolení vstupu :grinning: a ať jsou holky brzo fit a můžete si užívat vánoc ve zdraví a pohodě.....

jinka vás co neznám ..jsem Klára ale netušim kdo jste vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
paydo: jo přesně tak, ste mi jí tak vychválili, že už jí dělám potřetí :wink: . Já stejně nic jinýho neumim :grinning: .Leda párky :sunglasses:
17. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klárko neni zač,jsi sem chodila tak proč bys nemohla dál pokračovat. :grinning: :grinning:

Pay tak to je teda blbý,snad se do toho brzo dokope,třeba chce ještě trávit vánoce ve svym. :unamused:
17. pro 2009 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, betlémy mají být ve velkým myslím, jsem to viděla na letákách města. http://www.usti-nad-labem.cz/files/Vanoce-2009_letak.pdf
17. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarko: já jsem Dáša.A mam jedno mimi - draka, kterej je děsnej montér a jedlík. Včera zblajznul roklík a pak brečel, že už není.
17. pro 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni myslela jsem abyste věděly že jsem pořád u vás jen jsem tu dlouho nebyla.-.... :sweat_smile:

Dášo těší mě.......já mam též jednou čertisko a druhý na cestě :grinning: :grinning: to bude prča...
17. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů-díky za odkaz...jsem je naučená od střední že v předvánoční čas se místo hodin výtvarky chodilo do Vojtěcha na betlémy a pak šupky hupky do mekáče a domu...

Leni-já to manžovi říkala už předtím, že si myslim, že tam paní bude hctět ještě Vánoce strávit. ale on že je to blbost, že říkala do 14 dnů ( a to byla poloviny listopadu)..a hle...jsme tam kde jsem říkala... :fearful:

Dášííí - stejně tam je nejlepší ta čoko čoko čokoláda....
17. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko a jméno už pro klučíka máte vymyšlený? Nebo bojujete? :grinning:
17. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paydi už jsme dobojovali,bude to Martínek :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jináč ty betlémky to je fakt krááása...chodíme tam každej roček a fakt krásný už jen ten pocit že lezeš do kostela....uuuaaaa

jo Teddy Daníkovi všechno nej k svátku :wink:
17. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu...pěkný. Mám ráda český jména, tradiční česká jména...proto máme Matyáše, že? :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Paydi a co Kiki??ještě je pořád tu nebo už u rodičů??
Paydi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to i já ale prostě musíme... :wink:
Klárko: tak tak, já doufám, že druhý zatim na cestě nemám :wink:
Paydi: tak myslíš, že příště mam vytáhnout ke kafi jen čokoládu? :grinning: a co české tradiční jméno Nikola? :grinning:
17. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Klárko, já jsem Iva. Mám 2 kluky. Jsme ze Střekova :wink: .
17. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo doufáš nebo si seš jistá? :grinning:
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo těší mě....hned si to jdu psát do netesu abych věděla.... :wink:
17. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
netes=notes..kdybyste náhodou nerozuměli mojí mateřský řeči :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: nejsem si jistá, i když možný je všechno, ale snad ne.
17. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko: sem choděj pořád stejný lidi. Ostatní "kotelnice" se odstěhovaly :grinning: Jen my s Ivou jsme tu nové
17. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši musim si v tom udělat pořádek.... :wink: kotelnice to je kapitolka sama o sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen jedna sem furt leze ne??
17. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem Dáši máš krásnýho klučíka...musela jsem zkouknout album.. :grinning: :pensive:
17. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kotelnice, to je jak pekelnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zadělala na vánočku, tak doufám, že s epovede

Dášo co děláš za bábovku? u ná se teda bábovky moc nejedí, páč manža je mlsnej a musí to mís s"nádivkou", ale občas taky udělám, nějakou bábovku , páč je to rychlovka
17. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo tak to by sedělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky :grinning: :grinning:
Ivčo to je jak u nás,jak to nemá 0.5cm buchtu a 5cm krém tak to nechtěji,smradi jedni :grinning: :grinning:

Klárko rozumíme tvé řeči,používáme stejnou. :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári: :grinning: :grinning: .Mno díky za pochvalu.A to jsme se ani moc nesnažili :sunglasses: :grinning:
Ivčo: :grinning: to vyznělo blbě co?je to obyč bábovka, je taková jemnější, obarvená uvnitř kakaem a když mam dobrou náladu, dávám do ní na drobno nakrájený broskve.a navrch zaleju čokoládou, páč manžel je mlsná huba a jí jen sladký s čokoládou.
17. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že ty chlapy jsou všude mlsný :grinning: :grinning:

S tím naším prckem je sranda. ležím vedle něj a jím jogurt a on normálně polyká a mele pusinkou. úplně jsem měla nutkání dát mu ochutnat
17. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: já když jím jogurt, tak se sápe po lžičce a chce taky. Zdlábne vždycky celej, i když se u toho občas šklebí. pak ještě kouká kde by co bylo k snědku
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek