• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahojky, jsem vyřízená, NIC jsem si nekoupila, všechno mi přijde moc moderní, jak si něco na sebe oblíknu, si v tom připadám jak šašek, nebo naopak jak stará bába. :rolling_eyes: :unamused: Jen mě rozbolela hlava, tak si dávám svoje první kafe dneska.

Ale přišly mi tulipánky, tak už je mám v kuchyni. :dizzy_face: :dizzy_face: Byly jsme s veru dole na poště, pořád koukám, jestli tam neuvidím Ivču, nebo Léňu a nic. Možná, kdybych zašla do cukrárny, tak na vás narazím, co? :grinning:
29. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký jsou? Nemůžeš hodit fotku? POřád rozvažuju..nemusíš kvůli fotce uklízet,jen je šoupni do vázy,cvakni a je to...
A co Marks ,tam nic? Já preferuju sportovní styl či takový nekrajkový a vždy tam něco najdu...Nebo sháníš plesovky? :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy jo..kafuuu, toje gut nápad..jdu.BezKofKav to jistí...
29. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Dášo pokecali jsme fajnově. :wink:
Jinak kabelovku fakt nemáme a koukala jsem i UPC a ani tu neni žádnej signál.Asi natahovaly jen nahoru a na spodek už se vykašlal.

Luci no tak to jsi teda nějaká náročná nééé.Hele mě tak napadlo nebylo by nejlepší kdyby sis koupila zástěru??ty důchodci v tom jsou nejradši. :grinning: :grinning: A pak by si mezi ně supr zapadla, :grinning: :grinning:

Pay no tak to je blbý,tak tam ten skrat bude větší a nebo je tam ještě mini slintička která furt zlobí. :slight_smile:

Tak nám už napojujou net. s člověkem se domluvily na 1500kč tak to bude pro nás 3000tis,no lepší jak 7000kč,že????
29. led 2010 v 15:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Dášo máš pro mě nějaký to znění tý výpovědi??????nikdo IP neposlal.Díky
29. led 2010 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci u pošty jsem byla cca po 11h
29. led 2010 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty jsi ftipná :grinning::grinning::grinning: nějakou tesilovou, co? Já se nejlíp cítím v riflích a tričku, ale jednobarevným a oni právě skoro všude mají nějaký potisky a flitříky a srdíčka a žabičky....

My tam dole byly kolem 14h.
29. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady ty tulipánky, jen by chtěly asi oprášit, mají na sobě takový podivný jemňoučký bílý prášek... :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem neoprašovala a už blbnu :grinning::grinning: Tak tady http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2636162
29. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když si tu tak hezky píšu sama, tak ještě historka z dnešních nákupů s Veru a mojí pubertální sestrou. Jdeme kolem výlohy galanterie u šikmýho kostela a tam měli takový peříčkový dlouhý cosi...asi okrasa na plesy kolem ramen třeba a malá najednou na celou ulici: "Hej Péťo, to je hukot, to bych chtěla mít doma jako slepičáka..." :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jasný tesilovou. :grinning: :grinning:
Tulipány hezký.
No ta Verunka má teda zásobu,že si se vůbec nestiděla viď???? :grinning:
Tak si měla písnout SMS a mohla jsem tam zaskočit a mohly jsme si dát toho dortíka.

Tak net je nataženej,,téda to je rychlost.Už nemusim čekat hodinu než se mi otevře nějaká stránka :slight_smile:
29. led 2010 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vy snad všichni spíte?????

V telce nic tak nevim co dělat.

No on je vlastně pátek,hmm tak nic tak paaa
29. led 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniii, ja jsem tu, jsem si tu psala sama, tak jsem se šla vykoupat, udělala rohlíky a čajík a už jdu odpočívat k PC.:grinning:
29. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla ještě přeláknout košíky a zajíčka tak zejtra hodim fotky
U nás už všichni spí,ale měla bych žehlit a to se mi fakt nechce :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve sklepě jo? Týjo, tak tam bych nešla. A žehlit bych vlastně měla taky, ale mám jen jeden lavůrek, tak to počká.
29. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no ve sklepě,a měla jsem bobky neboj. :grinning:
Musela jsem to stříknout,jeden je pro maminu a zejtra tam jedem tak,abych jí to vzala.A dřív jsem to nestihla.
29. led 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu spát :wink:
29. led 2010 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, vy už spíte a já si nalila drink - Cuba Libre a popíjím a pročítám a tady nikdo.
Jinak tulipánky krásný, jé já už se těším na zahradu, až s tím něco udělám. Je tam jen trávník a to děsnej.
Pay: tý jo, ty jsou děsný, takhle to do narozek nestihnou. Jinak už od odpoledne nefrkám. Jen sem tam někdy.
Lu: tak to je něco pro mě žabičky, flitříčky, jsem chtěla napsat flirtíčky :grinning: nějak mi to tam samo v hlavě naskočilo :grinning: .Je zajímavý, že já jsem na opačnou módu jak ty a taky si nikdy nic nekoupim, jen vždycky přitáhnu plnou tašku "žřrádla" :grinning:
29. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: a co si přesně představuješ ke koupi?
29. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, mě je dobře třeba v jednoduhém nátělníku s dlouhým rukávem a přes to mikina (vesta na zip). No to co nosím. Ale už jsem asii jak babi, která si k vánocům přála svetr nejlépe s lurexem. :grinning: V tomhle jsem hrozná konzerva. Zkoušela jsem si hezkej svetřík s kapuckou, ale mělo to výstřih až k pupíku, tak to jako zase neee. Líbí se mi, jak to nosí navrstvený, dlouhý rukáv, na to třeba pletený rolák s krátkým, nebo tričko...já to neumím navrstvit.
29. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu:abys babči nepobuřovala, že? :grinning:
Vrstvený se mi taky líbí a taky to neumim nosit a co nějaká tunika třeba?
29. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jak jsem dřív měla ty migrény a trpěla třeba 3-4 dny v kuse, ve dne v noci, tak od tý doby, co mi předepsala neuroložka ty čípky, tak můžu mít rozjetou migrénu, jako dneska třeba, až mi bylo blbě od žaludku a vezmu si ten zázračnej čípek a do 2 hodinek je to ÚÚÚPLNĚ pryč. To je parádaaaa holky. :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: hje? tak to je supr. Já migrény nemam, jen bolesti hlavy. Na to mi zabírá Nalgesin. Bez něj nejedu ani na vodu.
29. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mám jedno tričko, takový malinově růžový, tu baarvu miluju a je to jako pod prsama přepůlený, nad tím na knoflíčky a pod tím volnější a to se mi dobře nosí. Ale to mám jedno od vietnamců. Nebo se mi líbí, když to má rukávy a spodek jakoby do gumy(ičky)jak je to nařasený...ach jo, musela bych asi jít s nějakou duší, co by mi poradila. Dáši, vyrazíme někdy spolu na nákupy a když nic neseženeme, tak to prožereme :grinning::grinning:
29. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nezabíralo nic, byla jsem jen zfetovaná vším možným, hlavou jsem ani nemohla pohnout, světlo, hluk, všechno mi vadilo...blbě od žaludku...bleeee.
29. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: a jestli nepřestanu usrkávat tak budu mít bolehlav hned ráno.
Já todle měla asi jen 2 x.Ale dědit migrénu můžu. Na 70% mi povídala neuroložka
29. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Vy jste teda se večer rozkecaly,kdybych to věděla,stejně jsem nemohla spát.

Luci,jóóó migrénu taky znám to je hnus fialovej.A nejvíc jsem na ni trpěla v těhu se Sábou a pak byl klid a začalo to zase nastupovat asi před rokem.člověk je pak úpně nemožnej.

Luci já si myslim,ať si oblíkneš cokoliv tak tě mezi sebe přijmou. :wink:

No za cvhilku razíme k našim na obídek.Táta vaří svíčkovou. :slight_smile:
30. led 2010 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no vidiš, škoda...jsme mohli ještě pokecat.
Jinak dneska dávaj Retro - komančský porodnice, vítání občánků, jesle. ..Tak koukejte bude to jistě velmi zajímavé a poučné.
Svíčkovou fakt nemusim,ale i tak přeju dobrou chuť. My máme dneska řízky, páč děti jsou mlsný a to naše jí jen kuře, řízky a sladký knedlíky. Jestli todle bude dělat Nik, tak ho přerazim :sunglasses: :grinning:
30. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: já taky můžu malinovou a skoro všechny barvy růžový. A modrou mam taky moc ráda. No vyrazit spolu můžem na nákup
30. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Retro je zejtra v 15.45
30. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek