• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahojky, jsem tu, byla jsem Péťou Pay vyhnána z postele :grinning::grinning::grinning: Skákla jsem do krámu, tam je tááááák krásně. Nejradši bych vyrazila někam na kopec lyžovat. Ale nemám lyže a není kdo by mě na ten kopec dovezl. :frowning2:

Retro...už si to nastavuju a nahraju. Mě stačí se koukat na Vyprávěj, jak tam jsou ty vsuvky, to je vždycky sranda...no tenkrát to byla holá realita.
30. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: jakto? payda bydlí u vás? :grinning:
30. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee, byla tu pro tu poličku. Já si vesele chrápu a Péťa už skoro na cestě k nám... :grinning: :grinning: Tedy psala včas, ale já koukla na mobil pozdě. :sweat_smile:
30. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dneska vaříte? Tedy krom vás, který se jdete najíst jinam...mňam, svíčkovou bych si taky dala...s pěti. :grinning:

Já asi udělám kuřecí packy s brkaší.
30. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: aha, asi to chce mít brzy krásný. No já ty řízky s br. kaší. A kuřecí vývar ze zeleninou a rýží
30. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Jo polívku bych taky mohla. Já bych tedy mohla být živa jen z polívek...nejlépe vývar s nokama. Ale zbytek rodiny moc polívkový nejsou. :confounded:

Jdu si udělat kafíčko a dám si čerstvý rohlíček s máslem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za polívku jsem dostala od taťky pochvalu, prej moc dobrá. Řízky standard, takže taky dobrý :grinning: .Až se Nikýsek vzbudí, jdeme k babičce.
Dala jsem chladit šampus na balkon,ael koukam na teploměr a je tam 21,5 C. Tak to jsem ho tam nemusela dávat :sunglasses:
30. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože??? 21,5°C????
30. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na sluníčku...a pak že se mi nehoděj plavky. Pche :sunglasses:
30. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, tak si je obleč a vylez na balkon, já nebudu líná, oblíknu boty a jdu se podívat:grinning::grinning::grinning:
30. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: jsem se tak najedla, že mi vylezly všechny špeky.To bys kulila voči :grinning: Ještě by kvůli mně přijeli z Greenpeace a tahali mě do vody :wink:
30. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A obědvala jsi ftipnou kaši, co? :grinning::grinning::grinning:
30. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: ftipnou nevim, kaši jo...leda že by to dělala ta brokolice... :sunglasses:
30. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Svíčková byla mňamozní a byla z divočiny. :wink:

Jinak jsme teda ráno vyrazily a silnice byla jedno zrcadlo,takže celou cestu jsme jeli snad 30.Před náma v žižkovce jel chlapík na skutru a co myslíte pár metrů se před náma válel na zemi,no zved se tak jsme jeli dál.Při sjezdu z Žižkovky jsem ještě úplně zpomalila a když jsem se blížila ke kopci tak auto apsolutně neovladatelný,takže rychle varovky a klakson,ještě,že auta na kruháku pochopily co se děje tak zastavily a nechaly nás projed,jen tak tak jsem to vytočila a nikam to nenarvala.Totál vyklepaná.Myslela jsem,že mi vyskočí srdce.
A ty debilní kamioňáci nás ještě předjížděli. :angry:

V Trmicích to zase někdo narval do zábradlí u školy.A pak ještě byl jeden u hřbitova.

Ještě,že když jsme jeli zpátky tak to bylo OK,byla bych schopná nechat u našich auto a jet vlakem.
Tak jsem si musela dát doma hned frťana na uklidnění. :slight_smile:
30. led 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V Luci v 10h jsi ještě spala jóó.

Dáši ty řízky jsou u nás to samý,ty by mohly mít na kila.
30. led 2010 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně jsem včera asi ve 2h dělala tu střechu z bebeček a ráno na mě sotva zbylo k snídani,tak musim zase něco upéct.
Co jim jede tak to hned sežerou. :fearful: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vykecala a můžu jít něco dělat. :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tééédy, no proto já jezdím sockou, i když mě manžílek nutí, jako že si to mám vyzkoušet i v takovém počasí...prdlačku, nejsem sebevrah.

A vstávala jsem v 9h :slight_smile:

My jsme byli dneska na krásný procházce, šli jsme nahoru nad Kameňák na tu rozhlednu. Veru si zaježdíkovala, my s manžílkem taky, udělali jsme pár hezkých fotek, domů jsme přišli vymrzlý...hodím fotku k sobě.

Večer si uděláme yogi čaj a nakoupili jsme na česnekovo sýrovou, tak nějakou jednohubku a budeme pohodičkovat.
30. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a to jako tvoje auto neovladatelný, jo? Že jsi byla ještě při smyslech a rychle dala blikačky a troubila...já bych chytla volant, kterej je stejně v tu chvíli k ničemu a zavřela bych oči :grinning::grinning: Néé, taky mi už ujela jednou prdel, hrozný, jela jsem naštěstí sama.
30. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci nejdřív jsem byla v šoku,ale manža na mě zařval co mám dělat.
A zařval docela dost jinak bych asi taky zavřela oči a čekala kam to narazim
30. led 2010 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci dala jsem na MMB foto tak kdyžtak jestli chceš tak jukni :slight_smile:
30. led 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni super, ten košíček je krásnej, to bych asi nedokázala a když bych umotala košíček, tak bych neuměla naaranžovat ten vnitřek. :confused:
30. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci díky.
Jinak to bylo v celku jednoduchý i stim vyplétanym dnem.A nacpala jsem tam to co jsem našla doma.Prostě jsem to tam napíchala a vyšlo tohle.Nijak jsem se stim nepárala.

A teda nejdříve z toho měl být ten klobouk,ale nějak to nevyšlo. :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jsme jeli ke tchýni. Řídila jsem já, páč manžel si dal v obědu pifko. Celou cestu jsem mu řikala, že je to nějaký divný, že to drhne, tak mi řikal, ať nejedu jak pos...a ať na to šlápnu. 300 m před cílem mi řekl, že se měníme a že se na to podívá. Podíval a zjistil, že jsme píchli. Tak ještě vyměňoval kolo. Bezva. na tomdle povrchu s každym kolem jinym...Tak to jsem zvědavá kdy sjede do pneuservisu a nechá to opravit.
30. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: hezký fotky.Ještě jsme tam nebyli. Jsme vostudy. Pěknej výhled. Na žraločí vyhlídku asi půjdem až na jaře.
30. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci hezký fotky.

A prosim kde je ta vyhlídka?????kudy se tam jde???????

Koukám,že víkendových story přibývá :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: to je přeci na Sedle, kopec nad Střekovem nebo uprostřed Střekova?
Teto Péťo, rádi bysme tě navštívili za účelem ostříhání Nika. Už to má fakt jak hnízdo.
31. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo tak to já vůbec neznám.
31. led 2010 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: vždyť jsi Střekovská ne?
31. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jóóó,ale neslyšela jsem o tom.
Kudy se tam dostanem????
31. led 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek