Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
boadella
30. led 2010
Ahojky, jsem tu, byla jsem Péťou Pay vyhnána z postele 😃😃😃 Skákla jsem do krámu, tam je tááááák krásně. Nejradši bych vyrazila někam na kopec lyžovat. Ale nemám lyže a není kdo by mě na ten kopec dovezl. 😞

Retro...už si to nastavuju a nahraju. Mě stačí se koukat na Vyprávěj, jak tam jsou ty vsuvky, to je vždycky sranda...no tenkrát to byla holá realita.
lona
30. led 2010
Lu: jakto? payda bydlí u vás? 😃
boadella
30. led 2010
Neee, byla tu pro tu poličku. Já si vesele chrápu a Péťa už skoro na cestě k nám... 😃 😃 Tedy psala včas, ale já koukla na mobil pozdě. :-N
boadella
30. led 2010
Co dneska vaříte? Tedy krom vás, který se jdete najíst jinam...mňam, svíčkovou bych si taky dala...s pěti. 😃

Já asi udělám kuřecí packy s brkaší.
lona
30. led 2010
Lu: aha, asi to chce mít brzy krásný. No já ty řízky s br. kaší. A kuřecí vývar ze zeleninou a rýží
boadella
30. led 2010
|Jo polívku bych taky mohla. Já bych tedy mohla být živa jen z polívek...nejlépe vývar s nokama. Ale zbytek rodiny moc polívkový nejsou. :-S

Jdu si udělat kafíčko a dám si čerstvý rohlíček s máslem... :-p
lona
30. led 2010
tak za polívku jsem dostala od taťky pochvalu, prej moc dobrá. Řízky standard, takže taky dobrý 😃 .Až se Nikýsek vzbudí, jdeme k babičce.
Dala jsem chladit šampus na balkon,ael koukam na teploměr a je tam 21,5 C. Tak to jsem ho tam nemusela dávat 😎
boadella
30. led 2010
Cože??? 21,5°C????
lona
30. led 2010
no na sluníčku...a pak že se mi nehoděj plavky. Pche 😎
boadella
30. led 2010
Dáši, tak si je obleč a vylez na balkon, já nebudu líná, oblíknu boty a jdu se podívat😃😃😃
lona
30. led 2010
Lu: jsem se tak najedla, že mi vylezly všechny špeky.To bys kulila voči 😃 Ještě by kvůli mně přijeli z Greenpeace a tahali mě do vody 😉
boadella
30. led 2010
A obědvala jsi ftipnou kaši, co? 😃😃😃
lona
30. led 2010
Lu: ftipnou nevim, kaši jo...leda že by to dělala ta brokolice... 😎
lenka1982autor
30. led 2010
Ahoj

Svíčková byla mňamozní a byla z divočiny. 😉

Jinak jsme teda ráno vyrazily a silnice byla jedno zrcadlo,takže celou cestu jsme jeli snad 30.Před náma v žižkovce jel chlapík na skutru a co myslíte pár metrů se před náma válel na zemi,no zved se tak jsme jeli dál.Při sjezdu z Žižkovky jsem ještě úplně zpomalila a když jsem se blížila ke kopci tak auto apsolutně neovladatelný,takže rychle varovky a klakson,ještě,že auta na kruháku pochopily co se děje tak zastavily a nechaly nás projed,jen tak tak jsem to vytočila a nikam to nenarvala.Totál vyklepaná.Myslela jsem,že mi vyskočí srdce.
A ty debilní kamioňáci nás ještě předjížděli. ]-(

V Trmicích to zase někdo narval do zábradlí u školy.A pak ještě byl jeden u hřbitova.

Ještě,že když jsme jeli zpátky tak to bylo OK,byla bych schopná nechat u našich auto a jet vlakem.
Tak jsem si musela dát doma hned frťana na uklidnění. 🙂
lenka1982autor
30. led 2010
V Luci v 10h jsi ještě spala jóó.

Dáši ty řízky jsou u nás to samý,ty by mohly mít na kila.
lenka1982autor
30. led 2010
Normálně jsem včera asi ve 2h dělala tu střechu z bebeček a ráno na mě sotva zbylo k snídani,tak musim zase něco upéct.
Co jim jede tak to hned sežerou. 😕 😃 😃
lenka1982autor
30. led 2010
Tak jsem se vykecala a můžu jít něco dělat. 😎 🙂 🙂
boadella
30. led 2010
Leni, tééédy, no proto já jezdím sockou, i když mě manžílek nutí, jako že si to mám vyzkoušet i v takovém počasí...prdlačku, nejsem sebevrah.

A vstávala jsem v 9h 🙂

My jsme byli dneska na krásný procházce, šli jsme nahoru nad Kameňák na tu rozhlednu. Veru si zaježdíkovala, my s manžílkem taky, udělali jsme pár hezkých fotek, domů jsme přišli vymrzlý...hodím fotku k sobě.

Večer si uděláme yogi čaj a nakoupili jsme na česnekovo sýrovou, tak nějakou jednohubku a budeme pohodičkovat.
boadella
30. led 2010
Leni a to jako tvoje auto neovladatelný, jo? Že jsi byla ještě při smyslech a rychle dala blikačky a troubila...já bych chytla volant, kterej je stejně v tu chvíli k ničemu a zavřela bych oči 😃😃 Néé, taky mi už ujela jednou prdel, hrozný, jela jsem naštěstí sama.
lenka1982autor
30. led 2010
No Luci nejdřív jsem byla v šoku,ale manža na mě zařval co mám dělat.
A zařval docela dost jinak bych asi taky zavřela oči a čekala kam to narazim
lenka1982autor
30. led 2010
Luci dala jsem na MMB foto tak kdyžtak jestli chceš tak jukni 🙂
boadella
30. led 2010
Leni super, ten košíček je krásnej, to bych asi nedokázala a když bych umotala košíček, tak bych neuměla naaranžovat ten vnitřek. =-)
lenka1982autor
30. led 2010
Luci díky.
Jinak to bylo v celku jednoduchý i stim vyplétanym dnem.A nacpala jsem tam to co jsem našla doma.Prostě jsem to tam napíchala a vyšlo tohle.Nijak jsem se stim nepárala.

A teda nejdříve z toho měl být ten klobouk,ale nějak to nevyšlo. 😃 😃
lona
30. led 2010
čauky, tak jsme jeli ke tchýni. Řídila jsem já, páč manžel si dal v obědu pifko. Celou cestu jsem mu řikala, že je to nějaký divný, že to drhne, tak mi řikal, ať nejedu jak pos...a ať na to šlápnu. 300 m před cílem mi řekl, že se měníme a že se na to podívá. Podíval a zjistil, že jsme píchli. Tak ještě vyměňoval kolo. Bezva. na tomdle povrchu s každym kolem jinym...Tak to jsem zvědavá kdy sjede do pneuservisu a nechá to opravit.
lona
30. led 2010
Lu: hezký fotky.Ještě jsme tam nebyli. Jsme vostudy. Pěknej výhled. Na žraločí vyhlídku asi půjdem až na jaře.
lenka1982autor
31. led 2010
Ahoj

Luci hezký fotky.

A prosim kde je ta vyhlídka?????kudy se tam jde???????

Koukám,že víkendových story přibývá 😃 😃
lona
31. led 2010
Leni: to je přeci na Sedle, kopec nad Střekovem nebo uprostřed Střekova?
Teto Péťo, rádi bysme tě navštívili za účelem ostříhání Nika. Už to má fakt jak hnízdo.
lenka1982autor
31. led 2010
Dášo tak to já vůbec neznám.
lona
31. led 2010
Leni: vždyť jsi Střekovská ne?
lenka1982autor
31. led 2010
No to jóóó,ale neslyšela jsem o tom.
Kudy se tam dostanem????

Začni psát odpověď...

Odešli