• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
vystoupit na Novosedláku nebo na stanici Poslední cesta. Z Novosedláku jít směrem ke kremáči a po levý straně jsou takový schody a ty vyjít a pak furt do kopce. Nebo od Poslední cesty to samý. Jde tam dojít i ulicema od Posl. cesty, to uvidíte, pořád se přibližovat k tomu kopci.je to snad ul Č. Bratří nebo tak nějak podobně
31. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak já ráno vyrazila směr Globus, tedy naproti Globusu. Něco málo jsem si koupila, jednu mikču a dvě tríča. Pak jsem skákla do Dm, tam taky outrata a nejvíc jsem nechala v Jysku...narazila jsem tam na růžový věci do pokojíčku, tak jsem kupovala. Princeznovský závěsy, baldachýn nad postýlku a dva polštářky...pomalu se mi plní můj holčičí sen, mít přeslazený růžový pokojíček. :grinning::grinning:

Jo a včera jsem trošku ostříhala verunku, jen jsem jí to zkrátila, ale to je něco, furt sebou šila, hlavu křivo, tak to asi podle toho vypadá, no co, kdžytak to večer doladím :grinning:

Tatínek šel umýt chodbu a za chvíli razíme do Velkáče k mamce.
31. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady dneska nikdo, zítra už tu nebudu, až odpoledne.

Jen vám ještě ukážu, co jsem pokoupila Verunce v Jysku...dostane k narozkám, nebo svátku, uvidíme, jak bude hodná a já si pomalu budu plnit dětský sen, mít princeznovský pokojíček. :grinning: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2642164
A ten chlupatej asi koupím ještě jeden, dva.... :sweat_smile: :grinning:
31. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Já už jsem tu ,měli jsme tu návštěvu a nějak se nechtěla zvednout.

Luci parádní,tu záclonku(no nevim jak se to jmenuje) na tu postel má Sába :slight_smile:

Tak ti přeju,aby si zejtra vykročila tou pravou nohou a práce ti vyhovovala a líbilo se ti tam . :slight_smile: :wink: :slight_smile:

Pak dej info.
31. led 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni děkuju, tu lítám a připravuju věci na zítra...už aby bylo zítra odpoledne a měla to za sebou. Teď mi ještě psala šéfka z minulé práce, že papíry, jako zápočťák a ukončení smlouvy bude mít pro mě kolem 10týho...se z toho po... :angry:

Leni, myslíš ten baldachýn? Koukala jsem na netu a ten samý prodávají za skoro 300,- a v Jysku ho měli za 199,-
31. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci tak ještě jednou tfuj tfuj tfuj.

Luci jj baldachýn.No a my ho kupovaly asi v říjnu za 100kč. :sweat_smile:
A já si kupovala taky,ale bílej a na 2lůžko za 85kč,ale ještě ho nemám přidělanej.
Jinak měla nejdřív ten oblouk z Ikei,ale na tom se šíleně držel prach a taky do tý postele nešlo moc vzduchu.
1. únor 2010 v 07:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky krasne rano
tak ja tady bojkotuju s bazarem a sleduju,ze jedna pani mi proste este nevyzvedla nejspis balicek,nevite jak to zjistim,penize mi este neprisly,mam stek,a co vic nemuzu najit jeji mail,pritom sem ho nemazala,mam steka,a v tu chvily bych ji napsala a poslala do pr..,ale pockam,az se mi balicek vrati...jen bych to rada zjistila,zda si ho vyzvedla nebo ne...
1. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a kdy jsi ho posílala????
Je nějakej termín néé,do kdy se to může vyzvednout.
1. únor 2010 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
posilala jsme to 13,1 a penize tam este nemam,myslim,ze ho nevyzvedla,byla to dobirka,posilala sjem takhle naposledy,uz na to prdim,nechapu tohle a nikdy to nepochopim,ale vzdycky kdyz jsme to posilala na dobirku penize sem mela do tydne :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to teda ještě nevyzvedla.
Já když něco prodávám tak to na dobírku neposílám,chci peníze předem.A když se jim to nelíbí tak bude další kdo to veme.
Přeci jenom to poštovný zaplatit musíš a když to to udělá víc lidí tak pak zjistíš,že je to věc třeba o 3kila dražší
1. únor 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně mi tak začal hučet počítač to je děsný,asi ho budu muset nechat vyčistit. :unamused:
1. únor 2010 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja uz sem teda poslala posledni vec,myslim,ze to ani nevyzvedne krava,sere ,me,ze nemuzu najit ten mail na ni,sakra bych ji aspon neco napsala a ulevilo se mi takhle budu nasrana sama na sebe :angry:
1. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...
jen v rychlosti jsem koukla, že Petula má problém s poštou...

Petul - máš k tomu podací lístek? POkud jo,tak nahoře na něj je z pošty vytisknutýjehličkovou tiskárnou nějaký velký info a mimo to aj číslo zásilky.Pak klikni a stránky pošty a takj e možnost sledování balíku. Pošlu odkaz, tam to číšlo doplníš a uvidíš, co se s nim kdy dělo...

Lucce -tfu tfuj tfuj...snad to dneska zvládá a vyžehlila si tesilovou zástěrku... :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Dáši - já myslela, že je ta rozhledna je na tom kopci uprostřed Střekova jako by nad Rubensovkou....A tam se jde d bývalý HannyHan (to bylo pekařství), a kolem garáž nahoru,ne?
1. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay no já fakt nevim,kde to je a cestu od Dáši jsem jaksi moc nepochopila
1. únor 2010 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem domalovali poslední pokoj, nastěhovali kuchyn a umyla jsem okna kromě v kuchyni a obýváku....A už to začíná být super. MAnža tvrdí že o víkendu bychm mohli zvednout kotvy, tak uvidíme.
Dnes odpo ještě jedeme vybírat koberec do ložnice. Vymalovali jsme ji tm hnědou (stěny 2) a vypadá to božsky. Původně jsem manžu navrtala do toh, baychom tam dali vzorek.Tak v Baumaxu koupil drahou jelenici nastříhanou na cáry a zmuchlanou do koule, že to má dělat jako by otisky. Namočil ten cát do barvy a začal tupat..nebylo to ono...tak jsem mu řekla at to zkouší házet..tak jak divokej hrál tenic o zed s jelenicí...nebylo to ono...navrhla jsem, aby to chytil za jeden cancour a šavloval tim stěnu...chytil alátil do zdi,jako by stěnavylezlaze sauny a on ji oplácával větvičkama...dělalo to vozek, jako by se tam obtiskly trávy...ale to už byla celá stěna zadělaná.Koukali jsme na to, jak Pat a Mat a študovali, co s tím....Jelenice skončila v umyvadle, a manža popadl váleček a je to...

Pak nás na půl 6 hodil dom,a vrátil je ještě obrátit futra, aby se dveře otevírali na druhou stranu..přijel v půl 11, já klimbala jak důchodce u telky.Připadala jsem si jako matka co čeká na dítě až přijde z diskotéky...Zkoukla jsem Na Plovárně..to jsem žrala.Zbožnuju horolezce, sníh, ledovce a mám ráda cestopisy o průzkumníkách severních pólů, nejlépe když jim mrznou nohy..ach ach..akkorát tech knížek n čechách vychází hrozně málo.Ale pan Eben mne včera potešil..byli tam šerpové z Mont Everestu...
1. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - víš kde bylo to pekeřství Hany Han? Jako kdybys vystoupila z 60-tky Poslední cesta..půjdeš směr Novosedlák a odbočíš doprava...půjdeš rovně a budeš se držet vlevo (ulice se totiž rozdvojuje jako by do Y - dolu do Rubensovky a nahoru - to naše).Půjdeš rovně až nakonec ulice a tam jsou napravo garáže...Půjdeš za ně..a pořád budeš stoupat stoupat stoupa polní a lesní cestou.
K těm garážím se dá dostat, i když nad hospodou na Novosedláku půjdeš jako by k tý večerce a přejdeš ulici, a tam jsou hrozně prudký schody mezi vilkama...
Snad jsem to napsala trochu srozumitelně..
1. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro tento druh zásilek Česká pošta informace nezobrazuje. tohel mi to pise to je deeeas

Diky Peto
1. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak zkus zavolat na poštu a pozeptat se...TAk soráč, netušila jsem že to dobírky nebere... :frowning2:
1. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a co máš předtím číslem zásilky za písmenný kód?
1. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po rušném víkendu.

Tadik je uz od vcera mrzoutek, torku kasle, tak doufam, ze nebudeme nemocný.

Leni, tak to bych asi někam narvala, já se v takovýmhel opočasí bojím jezdit. jednou jsem jela do kopce a auto s emi těsně před vrcholem zastavilo, už to prostě na tom ledu nezvládalo a začala jsem couvat, no první co mě napadlo, bylo vystoupit :grinning: . bylo to mezi barákama, tak mi to najelo naštěstí na obrubník, ne na barák, auto se otčilo a sjela jsem popředu, ale od té doby mám z toho strach. A já chci taky vidět košíček :wink: Já dělala na oslavu taky dortík z bebe sušenek,a el střechu ne, tu ale taky dělávám, je moc dobrá. A ještě jsem dělala štafetky a tchán přivezl taky dort, atkže jsem za víkend naslazená jako čuně :grinning:

Luci já jsem o tý rozhledně slyšela,alel taky vůbec nevím, že tam a hlevně kde, něco takového je. A hodně štěstí do prvního dne v práci. ale nějak mi uniklo, kam jdeš vlastěn do práce?

Dášo, taky sjem takhle jela s píchlým kolem, z Ltm až do ústí apořád jsem si říkala, proč to auto tak divně plave
1. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo a copak jste vůbec slavily?????

No Pay teda nevim,cukrárna taky nevim kde byla.já totiž nahoru moc nejezdim,vim teda kde je hřbitov :grinning:
1. únor 2010 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2010 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nic si z toho nedělej, já tak ynevím, kde to je :grinning: . Slavili jsme moje narozky,a el v tomhel běku už není co ke slavení. já to dělat nechtěla, ale manža pozval příbuzenstvo, no tak co naděláš. už mě nebaví stát vždycky 2 dny v kuchynia pak je to za 2 hodky sežraný :frowning2:

jakjste si zabobovaly?
1. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
košíček je Leni super :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo tak dodatečně teda vše nej nej. :wink:

No byli jsme tam asi hoďku,bylo to nějaký vlezlý.Dětem zima nebyla,ale když jsme tam ze sousedkou jenom stály tak nám byla pěkná kosa.
1. únor 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc :slight_smile:
no mě byla taky šílená zima, když jsme se vraceli, navíc jsme byla nas..., jak Kuba neposlouchal. Byl ajsem ráda za tepelj čajík doma.
1. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemuzu normalne sehnat boty na svatbu ach jo ty co se mi libi strasne nevim zda bych je unosila cely vecer.....Peto jaky jsi mela?
1. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, se už bryz budete stěhovat, co? to vám přeju, jsem se taky těšila,a když jsme zvětšovali byt
1. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek