• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Petul - měla jsem bílý upřímně,..od vietnamců..bílá totiž nejni můj šálek kávy a ještě u bot...pošlu ti fotku na mejlíka..mám nožku 38..

Ivuš- no snad o víkednu bychom to chtěli zvládnout...Jinak jsem se zasmálu u věty, že jsi vystoupila....to jsem nečekala, Při čtení jsem myslela, že napíšeš že jsi zatahla ručku nebo něco, ale asi by to bylo k prdu...

Byla jsem na nákupu v Lidlu, kde měli akci na super kalhotyna doma, za gut cenu. zrrovna zase dnes musel mít Matulkyn svou ranní půlhodinku protáhlou na 1,5 hodiny, takže samo že už vše přrbraný a zůstaly jen velikosti 44-46 a jedny40-42, tak jsem je vzala mamce k narozkám...Ještě jsem si koupila Betynku jak jinak, že? A ústeckej, nebot s emojí kamarádce v sobotě narodil chlapeček. Píšu jí, jako jak se má a jestli jsou stále 2v1 (přenášela od 22. ledna) a ona mi napsala, ža akorýát se malej narodil...Tak jsem vylítla z gauče a šup za manžou a juchali jsme oba, jako Horáček v mechu a šebestový:"tralala tralalala, zítra ,můžu kít na paviány a vopice..." :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - jukla jsem na fotku - ty jooo...krásný.Normálně můžete mít s Luckou brigádku na Vánoce či Velikonoce v zubrnicích na jarmarkách...normoš, někdo košík k proutí, někdo z papíru.. :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas na me mail??posli
1. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul nemám...
1. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
písni mi ji do IP..
1. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jsou super...ale na druhou stranu, nebudou pod šata vidět...
Takže asi ty moje nebudou to pravý vořechový...ale jukni..
1. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na foceni videgt budou o to mi jde asi tak nak,pak se uvidi no
1. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukni a uvidíš...
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
este neprisel mail
1. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem přehlídla to P na konci...už letííí opravený...
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

No Péťo botky vypadaj skvěle. :wink:
No já bych v nich teda nevydržela ani minutu. :sweat_smile:

Luci tak jak???????
A jinak šup do Jysku maji na všechno 20% slevu. :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, já nevystoupila, ale napadlo mě to :grinning:

Jsme šli odpoledne na AJ a chodníky pod ledem, tak jdu po silnici a KUbík říká, proč jako jdu po tý silnici. tak mu říkám, protože něuměj upravit chodníky a nechci spadnout na Tádu a jen jsem to dořekal, tak se Kuba válel na zemi, ještě že jsem šla po tý silnici :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Pay, to spaní bylo asi dneska všude, tádik taky protáhl svou 20 - ti minutovku na 2 hodky, jsem úplně koukala. A pak mi usnul v šátku, když jsem šli z aj a ještě chrupe, to bude večer usínání, už to vidím, deset a on vzhůru :confounded:
1. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo takže dneska bude dlouhá noc???

Já za chvilku zalezu,jsem dneska nějaká vyřízená a holky už spěj. :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti...jsem vyřízená, unavená, hladová před chvílí jsme přijely, Veru zlobí, dělá blbosti, místo aby se najedla a šla spát...tak jí jdu zahnat.

Joo, zástěra se nekonala, dneska jsem si koupila chlupatou mikinu, byla mi hrozná zima a babči měly luxusnější ohoz, než já :grinning::grinning:

Leni, zítra jdeme dělat věnečky z papíruuuu, na Velikonoce.

Tak pááá zase zítra.
1. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko,

koukám, jak začala Lucka chodit do práce, tak je tady nějak mrtvo :grinning:

Co máte dens v plánu? já musím opět na sociálku a pak s Tádikem k dr. máme nějakou vyrážku a pořád se to zhoršuje, večer ho vykoupu v řelíku a ráno celkem lepší,a le odpoledne už zase šílený. Tak počkám, až to bude zase horší a vyrazíme.
2. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci tak ať se daří. :slight_smile:

Ivčo tak co Tadík kdy jste šli spát: :slight_smile:

Jdu uklidit vyžehlenou hromadu prádla a pak uvařit,dnes bude jenom rizoto. :wink:
2. únor 2010 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koupali jsme v půl devátý, pak kójo a naštestí usnul. Jé Leni přijd taky vyžehlit ke mě :grinning:
2. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Haha já jsem ráda,že jsem to včera zmákla,taky jsem u toho stála 2h :angry:

Výražka se furt neztratila jóó,hm z čeho to tak může mít,z jídla určitě ne když má jen mlíčko.
Jsem zvědavá co ti dr. řekne.
2. únor 2010 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já taky, po tom mazání co nám dala minule se to naoupak zhoršilo. tak jsem to hned vysadila, ale stejěn to má chudák hodně. No doufám, že to nebude nějakej ekzem
2. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No pak jedině,že bys ty něco snědla co mu vadí,ale co viď?? o tom by mohl člověk přemýšlet hodiny a hodiny. :unamused:
2. únor 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si ale myslím, že by mu to pak třeb apo pár dench zmizelo, ale už to má fakt dlouho. No nic, jdeme se oblíknout a hurá vystát frontu na sociálku.
2. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..brý ránko..my noc katastrófe-od tři hodin jsme byli co hodinu auf a snažili se ignorovat matuli knourání..jetli zuby nebo co...kaše přestává fungovat-ach ach.

Ivuš-a nemá malej alergii na nějaký prací prášek? Hlavně at to nejni ekzém...držim pěstičky.

Mě už čeká žehlení přes 14dní.vzhledem k tomu, že jsem to prádlo uklidila do volných regálů u matuli skřínky, nebot sem ho už aktivně před 3-i týdny zabalila, prádlo nevidim a jen dodávám.Bohužel už se tam nic nevejde. Včera sem se ptala manži, že nemam žehlit, vid? On :Nežehli....

Jo a taky jsme včera byli kuk na koberce. Klasika-manžův vkus je přesně v opaku s mým..nakonec jsme se shodli předběžně na jednom.-tmavě hnedým a jemnými jako by vláskohousenkami-takže ho budu most česat kartáčem....tak uvidíme...Ještě jsem včera zrudla, když manža, řekl, že víc jak 8 tisíc za sedačku nedá...grrr. Asi nevím jak se pohybujou ceny.To zas bude boj... :grinning: :grinning:
K obědu ohřívám kuře na paprice...
2. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že Lů včera do toho vlítla rovnýma nohama...tak snad s brzo zvykne a po večerech zase sem nahodí drby. Chápu, že je to zase skok do reality...
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay no to máš dobrý,že ti manža řekl nežehli,mě zase manža řekl už nemám co na sebe tak bys jako stim mohla něco udělat.

A kde žije za 8tis sedačku???? možná tak za 18tis. :sweat_smile:
2. únor 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - u nás je to tak, že žehlim peru průběžně...po návratu z porodnice jsme měli hromádky i kolem koše na prádlo jakjsem na to prděla...Pak najednou manža že nemá už košili - ráno v sedm...mmm...tak jsem se vrhla na třídění prádla a do večera tady bylo Starý bělidlo...

Jinak můj manže není z Marsu,jen nenávidí letáky a tak neví jak se ceny pohybují...prý utrácet jen za účelné věci-takže třeba už plánuje futra...já si zabírám naše houpací křeslo a on at si čeká na sedačku za vosum... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak to nevim jak se do 8 tis. vejdete. leda že koupíte takovýty bobíky jak se na nich sedí. ty stojej kolem 800 Kč. tak když jich vezmete 10.tak to bude akorát
2. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to chudák bude sedět do důchodu na zemi. :grinning:

Dáši no to je taky dobrej nápad. :grinning:
2. únor 2010 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda..to mu navrhnu..ještě bychom si mohli udělat ohýnek a budeme jako u táboráku...kytaru máme...

Holky nemáte některá recept na pečení perníku - jako ke kávě, ne do nosu... :grinning: :grinning: Psala jsem Monče, ale neodepsala a spěchá to..děkan.
2. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek