• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Pay IP
2. únor 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky díky díky...
2. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: u mě jsi odhadla, že receptík nemám, že? :slight_smile: ale mám upečenou tamtu bábovku, tak jsem si na tebe vzpomněla.
Ták mimi spinká, já jsem najedená a už kafíčkuju. Dneska vylezu po týdnu s prckem ven, tak jsem zvědavá.Ještě totiž trochu nudlánkujem.
2. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo já už jsem recept pay poslala.Tak asi už peče. :slight_smile:

Já tu ještě trochu poklidim a jdem taky ven,je tam docela přijatelně a holky chtěj ještě bobovat.
2. únor 2010 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já perník nikdy nedělala a ani si nepamatuju že bysme ho doma někdy měli a to máma pekla každej víkend. Ale třeba na starý kolena začnu :slight_smile:.
Dneska jsme asi hodinu kníčkovali. Nik kňoural, to nikdy nedělá. Asi už má všechny skříně prolezlý a vykrámovaný a chtělo to nějaký vzrůšo.
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je po bábovce snad druhej rychlej recept.

A když se ještě rozpulí a namaže marmeládou hm dobrý

Taky udělám,ale až se sní bábovka.
2. únor 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: to jo, bych to musela ale polejt čokoládou, páč ten muj je hrozně mlsnej
2. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co ai naše pracovnička :grinning: .Jsem si ze včera početla, jak si žehlí zástěrku :grinning: ...No já se taky budu muset vypravit do města mezi lidi. Už jsem tejden nevystrčila nos. Když neberu přesun na oslavu ke tchýni.
Pořád řeším dokola kočárky Chicco Multiway a Zopa Fusion.Musím okouknout barvy a tvary.
2. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
upečíno...
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši..zopa zopa zopa zopa...
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: právě furt nevim...je fakt že u chicca psali že když se složí, že je furt velkej
a recenze u zopy ještě nemam přečtený ale chci ho vokouknout u vás.Dokud je sníh, tak bych s nim stejně nejezdila
Upečíno? Tak můžem přijít?
2. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No píšu to po 3 a ještě mi to furt nevzalo. :angry:

No ještě,že tyhle starosti už nemám.

Pay tak se povedl,snad vám bude chutnat,já už jinej nedělám. :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hurá mám to tu. :wink:
2. únor 2010 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo...uvidíme..voni pěkně -Jihlavanka...

Dáši - až ji převezeme od b+d, tak jukneš...
Leni a co ti nejde?
2. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No napsala jsem příspěvěk a nešlo mi to odeslat,
2. únor 2010 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo..to naštve...
Já vyklidila kuchyn, protřídila odpadky, vyházela roztrhaný noviny od toho našeho kuliferdy a jdu študovat na netu....matulda to zalomil..
2. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták už jsme vzhůru, konec vejrání na netu a vzhůru do rodičovské péče... zač bych taky jinýho chtěla pobírat minimální mzdu, že? :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je krásně..tak hybaj ven..my taky za chvilu vyrazíme...s babí..
2. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes manža přijuchá až večer, mají den otevřených dveří...takže přijuchá k.o. a byvit mne asi moc nebude. Ach ach a v telce taky prdlajs...ty úterky jsou děsný, pokud tedy odmítám stát se fanouškem Ordinace.. :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak jsem Nika změřila,páč dopolko kníkal, což nedělá, a má 37,1, takže z prochajdy nebude nic.
2. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak to je hloupý, to si ani neužijete sluníčka...Matula je vedle u telky, a zkoumá řetízek s dudlíkem..zatím ho baví víc řetízek než aby zjistil že celé to kouzlo spočívá v dudlíku...
2. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. tak mi se hlásíme, že jsme zase tu.

Tak jsme byli s Vítkem od středy v nemocnici. A když nás v sobotu propustili, tak jsme si to zase ještě ten den zopákli a vrátili se tam. Teď už tu zase lumpačí, ale ještě že tak, zlatíčko moje malinký. Tak tolik u nás nového.

Dášo, přejeme Nikovi dodatečně vše nejlepší k narozkám.
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my dorazily z venku,no a nezdá se to je tam kosa.
Tak už popíjíme čajíček.

Evi a copak vám bylo?????Hlavně,že už jste v pořádku. :wink:
2. únor 2010 v 16:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Vítek je astmatik. bohužel každé nachlazení mu hned sedne na průduškya tentokrát jsme to bohužel doma nezvládli, tak musel do nemocnice. V sobotu ho pustili a večer začal zvracet a zvracel i krev, tak jsme jeli zase do špitálu. tak snad už to bude dobrý.
2. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím, jdu se najíst a něco udělat doma. Jela jsem si přes celý město pro malou, u babi jsem se nemohla dozvonit, dobouchat, dotelefonovat, tak jsem volala manželovi, ten řekl, ať jedu domů, že si to tam vyřídí...tak jsem vymrzlá, nasra.á, bez dítěte...

Holkyyyy, užívejte si prcků, mě se po veru tak stejská. A to až dorazí, tak se vykoupe a jde spinkat...si jí vůbec neužiju.

Tak zase letím a vy koukejte něco na tý mateřský dělat a ne jen sedět u PC a psát si :grinning::grinning::grinning:
2. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele hele,pani makacka promluvila

ja dneska taky pekne vymrzla hruza des,byla jsem s kamoskou,ale ta ma dva mesice strare mimi a bohuzel si vubec neuvedomuje,ze ja mam trilety dite a jen täk courat bez zabran to nejde,a div,ze mi nevynadala,ze se nestaCI NA NIC KOUKAT,JEMNZE ME MALA BOHUZEL V KOCARKU TRI HODINY V KUSE NESPI A BOHUZEL OTRAVUJE PORAD S NECIM NO,....TAKZE JA VYMRZLA A TOTALNE NA KOST,LITALA PO KRAMECH A NERVOVALA SE VSUDE HRRRRUUUZA...

Luco me to ceka z achvilku 22 nastup a jsem uplne zvedava jak to budu zvladat,taklze ja si flakani a malou uzivat budu ted nejvic....Jen dneska bych je nekam vykopla,mam pred mmmm,a jsme na nervy
2. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruško, myslím, na tebe, začátek je krušný, hlavně to vstávání, honička se školkou, ale musíme si zvyknout. A oznámko bude, vrhnu se na to hned, jak se trošku rozkoukám, jo? Musím zkusit bravy, vytiskneme, třeba se ještě rychle sejdeme, jakou bycs chtěla a vytiskneme celý, jo? Vydrž prťka vydrž.

A Péťo Pay, krémíček suprovej, myslím na tebe každou chvíli, protože si pořád mažu ruce. :grinning:
2. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
co co bych chtela?
2. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tou barvou, jak se to vytisklo jinak, než na PC, tak to zesvětluju a vytisknu a tak já to porovnám, která je nejblíž tomu na PC a tak to pak vytiskneme, víš? Tak nic, vypusť to z hlavy...hele, jdu už dělat, rodina mi už jede domů. :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

No Luci,my jsme právě na tý mateřský tak si tady můžem vykecávat. :grinning:

A co Verunka už je na cestě dom????????

Jsem nahnala holky do vany a dneska jdou brzo spát ať mám klídek na ordinaci
.
2. únor 2010 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek