Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
pitrska
2. únor 2010
😉 chapu
lenka1982autor
3. únor 2010
Ahoj

Tak Ivčo jak si dopadla u dr.??????
Zjistila něco??????
lona
3. únor 2010
tak jsme bez teploty, uch. Večer 38,6 C. Noc v klidu.
Tak jak jste si zasáňkovaly Leni?
Péťo, zastřihneš malýmu to chmíří vzadu?
pitrska
3. únor 2010
Cusik holky
Lona jj klido

Holky mam zase stek jak blazen se na to vyseru uz fakt,vzala jsem si papiry kuli ty skolce ,abych nemusela po kazdy do mesta a nemuzu je najit ted musim do mesta znova do skolky a zase do mesta jak na palici,hlavne,z ejsem tam byla,fakt mam nervy,davala sme si je na linku pred mesicem samo,ze tam nejsoui a nikdo nic nevi pane boze to mam nervy....zase litat jako pako po meste kuli blbymu papiru parkovat atd,tyyy jo ja bych se nevidela ted zrovna a este s malou hrrrrrrrrrr
lona
3. únor 2010
PIt: zaparkuj ve Foru, snad to do dvou hodin stihneš. Tak někdy příští tejden? Už to má fakt děsný
pitrska
3. únor 2010
Proc do dvou??
jj pristi tyden 🙂
lona
3. únor 2010
tam je parkování na 2 hoďky zdarma ne? nemyslim do 14.00
pitrska
3. únor 2010
Jo taak no to vim,a pak za 20 tak to porad jde,parkuju jedine ve foru nikde jinde,ale psala mi kamoska,ze mi ho vyzvedne a prinese takze parada,objedu to zitra....
lona
3. únor 2010
tak jsem si zkusila plesový šaty kupovaný těsně předtím než jsem byla těhu. A narvu se do nich. Paráda!
lona
3. únor 2010
nejenom teda, že se narvu,ale ony mi jsou.
lenka1982autor
3. únor 2010
Tak jsem si na Novinkách.cz hezky chytla trojáka ]-( tak se mi to hned vyplo a projelo mi to celý PC.no naštěstí je to OK.

Dášo no tak to je paráda,že se vejdeš. 🙂
Jinak boby dobrý a dneska už to na ně neni,když pršelo to budou akorát mokrý. :-|
naivuli
3. únor 2010
ahojky,

my jsme už nekolik dnů nějaký mrzutý, nic ho nebaví 😞
u dr nás poslala na kožní. nevím kam se ale obj, aby to netrvalo 3 měsíce, nemáte někdo zkušenost?

Dášo, to je fain, že už nemá Nik teploty. no vidíš jak jsi holka štíhlá 🙂 , bych taky potřebovala něco shodit.

Leni, koukám, že dneska už nejsou bezpečný žádný stránky :-|
lenka1982autor
3. únor 2010
Ivčo to nejsou,minule jsem ho chytla na stahuj.cz.
To je šílený.
naivuli
3. únor 2010
a co používáš za antivirák?
lenka1982autor
3. únor 2010
mám Avast
pitrska
3. únor 2010
Cusik holky tak ja mam varino mala odpociva a pohoda,dneska mam zkousku ucesu na maturak tak snad s emi povede uz sem nedelala uces zase rok to je hrozny
lona
3. únor 2010
Ivi: chodím ke kožaři do Polikliniky. Nebo teda do takový tý přístavby vpravo, když koukáš na polikliniku. Ale jaký jsou čekací doby to netušim. Už jsme tam nebyla tak 3 roky
lona
3. únor 2010
Pit: a co budeš vymejšlet? klasika drdol nebo něco moderního?
pitrska
3. únor 2010
Vubec nevim jakou ma prectavu,vim,jen,z eto bude s priceskem
lona
3. únor 2010
Pit: a jak dopadla Járy práce? Už ví kam nastoupí?
lona
3. únor 2010
Pit: bych se bála příčesku, že se někde poperu a zůstane někomu v ruce 😃 No naštěstí ty moje 3 chlupy na drdol stačej... 😎
pitrska
3. únor 2010
No bude mit porad jen rani,a bude delat to co delal kdyz nastopil..bude propravovat naky veci pro obe smeny,nevim opresne nazev ty prace
nikolic
3. únor 2010
Ahoj,
omlouvám se že Vám sem lezu,jsem z vesnice za Ústim,tak si Vás občas přečtu . Tady jsou kontakty na kožní.
Eva Novotná je to jak je plastická chirurgie ve Velký hradební tel. 475 200 806 a nebo kožní v nemocnici, jak je pavilon infekce ve 2.patře tel. 477 112 751.Snad to pomůže🙂
pitrska
3. únor 2010
Ahoj Nikolic a proc nevstoupis??nam to vadit nebude 🙂
pitrska
3. únor 2010
daso se peres??
pitrska
3. únor 2010
Luca maka co??hahahahhaahah huuuuuuuuuuuuuuuuu 😃
pitrska
3. únor 2010
Holky to je nuda asi zalehnu s malou a budu se valet prezrala jsme se testovinovyho salatu blee
lona
3. únor 2010
Pit: jen ranní, tak to je dobrý ne? Neperu se,ale čék má bejt připraven na vše ne? 😃 V podpadcích by to šlo blbě. A nejlepší je, jak vždycky ženská mlátí chlapa kabelkou, to ho musí hodně bolet haha 😃
nikolic: jejda a nepoplašila ses, když čteš UL? 😃 my jsme takový jiný než na jinejch forech 😃 😃 A odkud jsi?
lona
3. únor 2010
Pit: se nesměj, na každýho jednou dojde 😃 za chvíli budeš v prac. procesu i ty! 😃 😃
lenka1982autor
3. únor 2010
No tak Sába dneska přinesla první 3,zapoměla na 4 slovech napsat čárku. :-|

Nikolic tak se mezi nás přidej.Je tu zábava a to musíš vědět když nás čteš. 😉

Péťo no tak to je fajn néé a ty budeš dělat teda na směny???

Začni psát odpověď...

Odešli