Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
3. únor 2010
No Dáši to by si musel pořádně pospíšit,Rybka je do 21.3 ne. 😉
lona
3. únor 2010
Leni: nevim ňák tak,ale 14 dnů sem, 14 dnů tam...
Nik se zas coural, měl bejt koza
poupe
3. únor 2010
jeste at tam je,nemam vsechno pripraveny 😉
za chvili by mela taky rodit Klarra(arci)tedy v kvetnu 😃
lona
3. únor 2010
poupe: já ještě 14 dnů před ani neměla sbaleno.
lenka1982autor
3. únor 2010
Tak to já měla všechno připravený.Mě totiž všichni strašily,že budu rodit minimálně o 14 dní dřív a 3 neděle před mi začali řikat,že mi hodně spadlo břicho a že to může být každym dnem no jak to dopadlo,rodila jsem přesně na termýn. 😃
lenka1982autor
3. únor 2010
Teď jsem tu četla,že v Ústí nad Labem napadlo 14 cm sněhu,no by mě zajímalo kde.
lona
3. únor 2010
Leni: tak to já věděla, že se mladýmu chtít nebude, takže jsem ještě 3 tejdny před porodem vesele trajdala po zápasech 😃
lona
3. únor 2010
Leni: na Kočkově možná
lenka1982autor
3. únor 2010
No já jsem to teda taky moc nebrala a to jsme byli ještě od 18 srpna na 4 dny u tchýně v Jížních čechách.
mohlo to tam na mě přijít a Bára by měla místo narození Hradec Králové. 🙂
lona
3. únor 2010
Leni: no vidiš, Hradec má taky dobrou porodnici 🙂
lenka1982autor
3. únor 2010
To asi jo,ale neumim si to představit,cca 200km od baráku a nic sebou.

Holky se tu začínaj nějak hádat tak radši razíme ven,aby se uklidnily. 😉
lona
3. únor 2010
ok, tak pa.my ještě ven dneska ne. až zítra
naivuli
3. únor 2010
teda holky, člověk se sem chvíli nedostne a hend tu nakecáte 3 tránky 😃

NIkolik, díky za čísla a máš tam i nějakou zkušenost?

Dášo nemyslela si náhodou v přístavbě v levo? jestlli teda fakt v pravo, tak si ani neuvědomuju, že tam něco je 🙂
naivuli
3. únor 2010
jsem byla naproti Kubikovi a šli jsme trošku procházkou po stezce domu, ale v tomhle jet s kočárem, to opravdu nejde 😞 , mám ruce jak kdybych nosila 100 kg a to jsem ten kočík jen tlačila
lona
3. únor 2010
Ivi. vpravo,když koukáš na polikliniku, ale jak řikám, nebyla sem tam 3 roky, možná 4.
Dneska ven nejdem,ale tak to taje, že tady už moc sněhu není
naivuli
3. únor 2010
no tak to fakt ani nevím, že tam něco je 😃 . venku to ani za nic nestojí
naivuli
3. únor 2010
Leni, Sába zapomněla 3 čárky a má trojku? no a já si myslela, že jenom ta naše učitelka takhle známkuje. mi to připadá dost drsný na 1. třídu
lenka1982autor
3. únor 2010
Tak jsme zpět,moc je to tam nebavilo když se mohly jen procházet.

Ivčo jj,měla 4 slova a všechny slova měli čárku nad a,no a ona nenapsala ani jednu takže za 3. :-|
naivuli
3. únor 2010
NO MY ZASE PSALI DIKTÁT, TAKY 4 SLOVA, CHYBĚLA TEČKA NAD J A U PÍSMENA M TA POSLEDNÍ NOŽIČKA A BYLA 2. SE MI TAKY ZDÁLO DRSNÝ
lenka1982autor
3. únor 2010
No někdy jsou přísný,ale zase na druhou stranu se bude víc snažit.
Dostala trochu vylágoš tak snad si to zlepší 🙂
naivuli
3. únor 2010
Ted tad ybojujeme s domácím úkolem. už zase píšeme jako prasátko a navíc nám ani to počítání dneska nějak nejde ]-(
lenka1982autor
3. únor 2010
Tak to my už máme za sebou.
naivuli
3. únor 2010
Tak to u nás nějaký nadávání bohužel nezabírá, teda né moc, je prostě nepozornej. Ted tady brečí, že namá rád svičenej sešit.
lenka1982autor
3. únor 2010
Já jsem jí moc nenadávala,jen jsem jí upozornila,že se mi to jako nelíbí.
A to z 2 měla větší mindrák než z 3.

A vy máte cvičnej sešit?? že si to jako nejdříve zkusí a pak naostro napíše???
payda
3. únor 2010
Čus ženy...dnes nestíhám...od desíti do tři jsem doučovala.Matulda si spokojeně hrál v lehátku a pozoroval, co kdy a jak..pak šel spát, ..doučovali jsme...vstal ..koukal v lehátku...

Takže než přijuchá manža, rychle zapínám pc a jdu přečíst co je new...
Někdo ,nový - ahoj Niki - zdravíme srdečně a vítáme. a neboj, nestyď se...všichni jsme na tom stejně. Do Tisý občas jezdíme s manžou lézt...Nebyla jsi ty tehdá tzaková ta pěkná holčina s modrejma vočima? 😃 😃 😃 Viděli jsme te prťavou..tak snad to byla modrá... 😃 😃
payda
3. únor 2010
My máme spoluobčany pod náma..baba je z malýho nadšená..když mku byla 5 týdnů vlezla mi do kočárku a začala pět chválu a snad i hubana dala...ted když ho vidí řve."Mytyášku, Matýšku no ty jsi krásnej kluk...já tě miluju..."
arcik
3. únor 2010
Ahoooj holky,
jdu se na vás taky mrknout.. 🙂 jak se máte co je novýho??jen tak na rychlovku jsem cosi početla a nesmim zapomenout

Lono Nikovi všechno nejlepší k 1.ročku,hodně zdravíčka,štěstíčka a hodný rodiče....

Pit gratulka ke svatbičce to je super......a taky gratulka k mentálnímu postupu(práce)

Paydi tobě gratuluju k bytečku i když co jsem početla ten bordel musel bejt šííílenej...

Poupe ahooj tak jak se malý líbí ve školce tam u vás??a co mimi??

Jinka u nás je to furt tak nějak dokola,malá je zase nemocná,já samozřejmě taky a to je teprv mazec...
Hlavně ať jste zdraví vy všici a bude to fajn 😉
arcik
3. únor 2010
jo a jeslti jsem něco zapoměla tak se omlouvám..to těhu mě ničí
boadella
3. únor 2010
Ahoj holky, si jako děláte prdel???? Co to má znamenat? Jsem to přečetla a už abych šla zase spát. 😃😃

Ale jako jsem se nasmála, fakt. Leni, se jako aklimatizuju z mateřský do stařecký demence 😃 To je to samý...jen je to větší a nemůžeš tomu dát přes ruce. 😃

Ale jinak dneska dobrý. Už jsem se dokonce seznámila s pány kuchaři, jsem byla na obědě. 😃 No a zase klídek, dopol jsme šily, já obkreslovala střihy na látku, ženský šily pejsky, odpol jsem si šla zahrát hru, kouknout do místní kavárny a poslechnout paní harmonikářku, jsem se přistihla, jak stříhám látku a pobrukuju si Škoooodaaaa láskyyyyy... 😃😃

Jinak jak jsem psala o čajíčku, že by jsme mohly jít, nějak to zatím nezvládám. Jak časově, tak fyzicky. Budíčky v 5:30, vypravit rodinu, klepat se, jestli mě manžílek doveze do práce v pořádku, dneska nám celou cestu svítil olej, přestože se tam včera dolívaly 2l. To jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Já s tím nejezdím, mě je to te´d jedno.

Niki, nová maminka, taky zdravím. V Tisé jsem měla babičku a mám tam stále příbuzné. 🙂
boadella
3. únor 2010
Jasně já přijdu domů a tady nikdo...tak si podrbejte beze mě zase zítra noo... ]-( 😢 😢 😢 😃 😃 😃

Ivča se ptala na kožní? Já byla taky před asi 4-5 lety v přístavbě polikliniky, hned z kraje, když se jde jakoby od Vladimíru. A ještě bylo něco na Klíši, myslím nějaký doktor Russ, nebotak nějak.