• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
No Dáši to by si musel pořádně pospíšit,Rybka je do 21.3 ne. :wink:
3. únor 2010 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: nevim ňák tak,ale 14 dnů sem, 14 dnů tam...
Nik se zas coural, měl bejt koza
3. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste at tam je,nemam vsechno pripraveny :wink:
za chvili by mela taky rodit Klarra(arci)tedy v kvetnu :grinning:
3. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: já ještě 14 dnů před ani neměla sbaleno.
3. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já měla všechno připravený.Mě totiž všichni strašily,že budu rodit minimálně o 14 dní dřív a 3 neděle před mi začali řikat,že mi hodně spadlo břicho a že to může být každym dnem no jak to dopadlo,rodila jsem přesně na termýn. :grinning:
3. únor 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem tu četla,že v Ústí nad Labem napadlo 14 cm sněhu,no by mě zajímalo kde.
3. únor 2010 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to já věděla, že se mladýmu chtít nebude, takže jsem ještě 3 tejdny před porodem vesele trajdala po zápasech :grinning:
3. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: na Kočkově možná
3. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem to teda taky moc nebrala a to jsme byli ještě od 18 srpna na 4 dny u tchýně v Jížních čechách.
mohlo to tam na mě přijít a Bára by měla místo narození Hradec Králové. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no vidiš, Hradec má taky dobrou porodnici :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To asi jo,ale neumim si to představit,cca 200km od baráku a nic sebou.

Holky se tu začínaj nějak hádat tak radši razíme ven,aby se uklidnily. :wink:
3. únor 2010 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak pa.my ještě ven dneska ne. až zítra
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, člověk se sem chvíli nedostne a hend tu nakecáte 3 tránky :grinning:

NIkolik, díky za čísla a máš tam i nějakou zkušenost?

Dášo nemyslela si náhodou v přístavbě v levo? jestlli teda fakt v pravo, tak si ani neuvědomuju, že tam něco je :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla naproti Kubikovi a šli jsme trošku procházkou po stezce domu, ale v tomhle jet s kočárem, to opravdu nejde :frowning2: , mám ruce jak kdybych nosila 100 kg a to jsem ten kočík jen tlačila
3. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi. vpravo,když koukáš na polikliniku, ale jak řikám, nebyla sem tam 3 roky, možná 4.
Dneska ven nejdem,ale tak to taje, že tady už moc sněhu není
3. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to fakt ani nevím, že tam něco je :grinning: . venku to ani za nic nestojí
3. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Sába zapomněla 3 čárky a má trojku? no a já si myslela, že jenom ta naše učitelka takhle známkuje. mi to připadá dost drsný na 1. třídu
3. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpět,moc je to tam nebavilo když se mohly jen procházet.

Ivčo jj,měla 4 slova a všechny slova měli čárku nad a,no a ona nenapsala ani jednu takže za 3. :unamused:
3. únor 2010 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO MY ZASE PSALI DIKTÁT, TAKY 4 SLOVA, CHYBĚLA TEČKA NAD J A U PÍSMENA M TA POSLEDNÍ NOŽIČKA A BYLA 2. SE MI TAKY ZDÁLO DRSNÝ
3. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No někdy jsou přísný,ale zase na druhou stranu se bude víc snažit.
Dostala trochu vylágoš tak snad si to zlepší :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted tad ybojujeme s domácím úkolem. už zase píšeme jako prasátko a navíc nám ani to počítání dneska nějak nejde :angry:
3. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my už máme za sebou.
3. únor 2010 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás nějaký nadávání bohužel nezabírá, teda né moc, je prostě nepozornej. Ted tady brečí, že namá rád svičenej sešit.
3. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem jí moc nenadávala,jen jsem jí upozornila,že se mi to jako nelíbí.
A to z 2 měla větší mindrák než z 3.

A vy máte cvičnej sešit?? že si to jako nejdříve zkusí a pak naostro napíše???
3. únor 2010 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy...dnes nestíhám...od desíti do tři jsem doučovala.Matulda si spokojeně hrál v lehátku a pozoroval, co kdy a jak..pak šel spát, ..doučovali jsme...vstal ..koukal v lehátku...

Takže než přijuchá manža, rychle zapínám pc a jdu přečíst co je new...
Někdo ,nový - ahoj Niki - zdravíme srdečně a vítáme. a neboj, nestyď se...všichni jsme na tom stejně. Do Tisý občas jezdíme s manžou lézt...Nebyla jsi ty tehdá tzaková ta pěkná holčina s modrejma vočima? :grinning: :grinning: :grinning: Viděli jsme te prťavou..tak snad to byla modrá... :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme spoluobčany pod náma..baba je z malýho nadšená..když mku byla 5 týdnů vlezla mi do kočárku a začala pět chválu a snad i hubana dala...ted když ho vidí řve."Mytyášku, Matýšku no ty jsi krásnej kluk...já tě miluju..."
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,
jdu se na vás taky mrknout.. :slight_smile: jak se máte co je novýho??jen tak na rychlovku jsem cosi početla a nesmim zapomenout

Lono Nikovi všechno nejlepší k 1.ročku,hodně zdravíčka,štěstíčka a hodný rodiče....

Pit gratulka ke svatbičce to je super......a taky gratulka k mentálnímu postupu(práce)

Paydi tobě gratuluju k bytečku i když co jsem početla ten bordel musel bejt šííílenej...

Poupe ahooj tak jak se malý líbí ve školce tam u vás??a co mimi??

Jinka u nás je to furt tak nějak dokola,malá je zase nemocná,já samozřejmě taky a to je teprv mazec...
Hlavně ať jste zdraví vy všici a bude to fajn :wink:
3. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeslti jsem něco zapoměla tak se omlouvám..to těhu mě ničí
3. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, si jako děláte prdel???? Co to má znamenat? Jsem to přečetla a už abych šla zase spát. :grinning::grinning:

Ale jako jsem se nasmála, fakt. Leni, se jako aklimatizuju z mateřský do stařecký demence :grinning: To je to samý...jen je to větší a nemůžeš tomu dát přes ruce. :grinning:

Ale jinak dneska dobrý. Už jsem se dokonce seznámila s pány kuchaři, jsem byla na obědě. :grinning: No a zase klídek, dopol jsme šily, já obkreslovala střihy na látku, ženský šily pejsky, odpol jsem si šla zahrát hru, kouknout do místní kavárny a poslechnout paní harmonikářku, jsem se přistihla, jak stříhám látku a pobrukuju si Škoooodaaaa láskyyyyy... :grinning::grinning:

Jinak jak jsem psala o čajíčku, že by jsme mohly jít, nějak to zatím nezvládám. Jak časově, tak fyzicky. Budíčky v 5:30, vypravit rodinu, klepat se, jestli mě manžílek doveze do práce v pořádku, dneska nám celou cestu svítil olej, přestože se tam včera dolívaly 2l. To jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží. Já s tím nejezdím, mě je to te´d jedno.

Niki, nová maminka, taky zdravím. V Tisé jsem měla babičku a mám tam stále příbuzné. :slight_smile:
3. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně já přijdu domů a tady nikdo...tak si podrbejte beze mě zase zítra noo... :angry: :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:

Ivča se ptala na kožní? Já byla taky před asi 4-5 lety v přístavbě polikliniky, hned z kraje, když se jde jakoby od Vladimíru. A ještě bylo něco na Klíši, myslím nějaký doktor Russ, nebotak nějak.
3. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek