• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Klárko tak ať jste zase brzo fit.

Luci no :grinning: :grinning:

No vidíš jak se tam zabydluješ.
Za chvilku si snima budeš potykávat a oni ti budou držet místo v hrací místnosti. :grinning: :grinning:

Neboj za chvilku si na ten kolotoč zvykneš a bude to pro tebe všechno hračka. :wink:
3. únor 2010 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to nee, to se nesmí. Musíme je oslovovat pane Nováku, paní Dvořáková, žádný babi dědo, ale sranda je, jak oni se mezi sebou baví. :grinning: Docela jedna paní dneska při šití zabodovala, když se začala smát, že přišila ocásek špatně, že teď trčí dolů a že má být nahoru. že to si ještě pamatuje. :grinning::grinning::grinning:
3. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci já jsem tu a ty zase ne,no je to těžký :unamused:
3. únor 2010 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, ještě juknu, ale jdu něco udělat, třeba něco k jídlu a opět čekám na rodinu. Včera jsem viděla Verunku asi 1,5h, až jsem si s ní šla lehnout a že to já nedělám a mazlily jsme se v postely, jsem jí furt pusinkovala, jak se mi stýská. :cry:
3. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha já myslela,že třeba jo.

No tak na to se snad zapomenout nedá nee. :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír...tak matulkyn v pánu, manaž kouká na zprávy a lupe salát.já jsem se odklidila k pc a pak šupky hupky do sprchy...

Lů - teda to ta práce zní pohodově, žádný stresy...a co jako vymýšlí za hry? A ty pejsky?, to si babči teda pardon Paní šijou jehelníčky? A co harmonikářka...oni si důchodci umějí udělat pěknou pohodičku, krásný stáří,...

Jinak mi bychom o víkednu rádi stěhovali...ale jaksi všichni vybouchli, tak to asi bude muset manža stěhovat sám...nemáte některá volnýho manžela nebo nechcete mi některá pomoc pakovat do beden a přitom dělat pumprdlíky MAtulovi? :grinning: :grinning: :grinning:

Petul - až budeme v novém objednávám si tě...něco si uvěím dobrýho či upeku či nakreslím na hedvábí a že ty bys mne stříhla do drdolu...ne do příčesku...

Jsem po dnešním doučku normálně k.o....a to jsem na mateřský...Jo a vůbec, LENI,L, kdy ty bys měla znovu nastoupit dopráce?...nechci provokovat to neeee, jsem ráda že seš tady, ale že už jsou holčiny taky zu gross....

Jo a akce MOBIL - dneska ráno koukám koukám a sluchátka pryč..mobil premává..já nadšená, jsem stále pozorovala, jestli ten obrázek se nevrátí a jupííí jou..jen pryč. Jen manža je smutnej,má po tipu na dárek...ach ach
3. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám už klídek.
Všichni chrupčej včetně manžela. :slight_smile:

Pay já až v září.teda snad.

Bych ti píchla,ale kdy,aby se mi to šiklo. :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ten mobil,no tak klíďo může bejt novej néé
3. únor 2010 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAy já bych ti pomohla,a le nevím teda jestli bysme stihli ještě dělat piprdlíky na Tádu :grinning: , navíc je ted šíleně uknouranej :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: jsem ti řikala, že nevim jestli něco manža na víkend nemá. A voni si s Kárlem vymysleli, že pojedou do Rajchu...Já se to taky dycky dozvim pozdě.
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste hodný...dopo nám mamka pohlídá Matulu, my to s manžou pofackujeme a pak to bude odvážet - bedny s krámama...už to vidim. Skatulata batulata...spíš se mi jedná o to odpoledne, kdy už hlídání nemáme a manža to bude nosit z auta do new kutlochu sám...ale uvidíme uvidíme.
Dáši - jojo, kdybych se ozvala dopo, tak ještě Rajch nebyl zamluvenej...achach...kdo pozdě chodí..
3. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak tady jsou slibované fotky :slight_smile:
3. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno
Tak dneska byla procházka,auto nějak nechtělo.Jen doufám,že jsem vymlátila baterku tak mě manža moc nepochválí. :grinning:

Bára je od 5h vzhůru,nejradši bych zalezla.

Nikolic hezký fotky a ten výhled nádhera. :wink:
A jak se jmenuješ??? Nikol????
4. únor 2010 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký ránko,

u nás je budíček taky brzy, Tádik vstával kolem 5:30. Opičák jeden :slight_smile: BYli jsem ted na kyčlích, tak naštěstí už v pořádku a nemusíme už víc. Taky jsem ho objednal ana kožní, tak jdeme příští středu, doufám, že mu to tam vyléčí.

Leni se ani nedivím, že se autu nechtělo, taková zima. A BArča půjde spát během den, nebo už nechodí? TAky vstává pěkně brzy.

Nikolic, Emička je hezká holčička :wink: , moc vám to tam sluší.

Co máte dnes v plánu?
4. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iv: no dneska se už snad po týdnu dokopem ven. Včera bylo teda lepší počasí. Potřebovala bych zajet do Obi a vybrat kování ke dveřím, jenže ten muj mi řekne, že nikam nejede, páč nejni vyměněný kolo. Jenže nebude vyměněný do tý doby než ho dá spravit.
Tak to je dobře, že nemusíte, my tam kvůli jadýrkům byli jedenkrát navíc. Spinkali jsme dobře až na budíček v půl druhý. trošku si káknul, což už se nestalo tak 3 měsíce. Tak se mu to nelíbilo a byl budíček. Mezitím jsme udělali vysátí a kápnutí nasivinu, uložili jsme ho a po minutě byl tuhej.
Paydě přeju vše nej nej k narozeninám. Tak už to osalvíš ve svým, že? :sunglasses:
4. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši my právě tak ybyli kvůli jadýrkům navíc. No úplně slyším toho mýho chlapa. ten my jednou řekl, že by se s tím mojím autem bál jezdit, ale mě s ním nechá jezdit s dvouma detma, všichni jsou stejní :grinning:. Já bych zas epotřebovala do Jysku, ale v tomhle počasí utem teda nevyjíždím.

Jé Pay, ty máš narozeniny, tak to jsme skoro stejně, ted ajá asi o 50 let dřív, takže taky přeju všechno nejlepší. :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Pay tak všecičko nejlepšííííííííí.

Ivčo no Bára už odpolko spát nechodí.Ale zalomí to tak v 7h :wink:
4. únor 2010 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
u nás vstávačka v 6,20...noc klasika

děkuji za gratulace..holt jsem už stará páka..manža ted nás přepadl z kytkou a slovy, že doufá, že má od 11.,..dal kytku a dar s velikou mašlí a odfrčel...tak se kochám kytjkou a velkou mašlí a počkám do večera na otevření.

venku oproti včera fakt hnus, snad to odpo bude lepčí...
4. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay to vydržíš to neotevřít?????? :slight_smile:

No já zapoměla,že jdem odpolko na rehabilitaci,no tak to budem muset do Dobětic zvládnout trolejbusem. :unamused:
4. únor 2010 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče kyčlí...my tam jdeme v únoru asi po 4....jadýrka nejsou a nejsou..ach bach...
4. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - vydržím, musim musim...aby viděl mou reaktion...je to takový divný že bych se radovala z dárku hezky ted...Matula byl ale tak v šoku, když někdo otevřel dveře, já teda asi byla víc. Jsem ho odtrhla od prsu a šla skoros kudlouv kapse do předsíně z jistit, co se děje...Mírrrooo, to seš ty? Jak to že nejsi v práci....ticho ...hnedka myšlenky jestli boural ,bo si vzal dovolenou...ani jedno ani druhý...Nechod sem Nechod sem. (zavřel se v předsíně a začal nělo lomit ve skříni)Kde máme izolepu...NaDoběticíh.Ale mám tady malou...No tak tu....Chceš taky nůžky že?...Jojo...Hele ale nemusíš to balit, když to zase budu rozbalovat (A jako trpala s MAtulou na ruce jsem chodila po kuchyni, poslouchala šustění papíru a bylo mi trapně..čekala jsem si na dárek)...Tak já ti zatim budu povídat, co sem zařídil!ozvalo se z předsíně...TAk mi vše pověděl, pak rozrazil dveře s kytící s ruce a dárkem s mega mašlí. Při gratulaci hlavně o trpělivosti začal kytku aj mašli rvát Matula...Pusa a čau jedu...
4. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jako kde jste všechny...?? To jako včera jste měly povídavou a dneska když mám čas, tak děláte že tu nejste...Vylezte, stejně o vás víme... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nik - krásný fotečky máte, krásnou holčinu máte a vůbec. Pokud na fotkách ješ ty, tak teda bych do tebe vůbec neřekla, že jsi stydlín... :wink:
4. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: luxuju, nevidíš?
bych to nevydržela pořád koukat na ten dárek a neotevřít ho...
Včera jsem se šla podívat na ty moje 2 kočárky, vokoukla jsem je ve Foru, jenže ani jeden neměli v mý barvě, tak se mi nelíbily :grinning:
4. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem nechala nahozenýho koníka a šla dělat véču a manža hlásil: "máte tam ňákou novou maminku"...teda von vás má všechny v merku! :fearful: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne.

Pay, taky přejeme vše nejlepší k narozkám. Hezky to oslav. :slight_smile:

My dneska budem ještě trčet doma, teda u rodičů. Víťa má ještě rýmu, tak taky luxujeme a kapeme. Je už z toho taky chudák celej rozdivočelej, že se nechodí ven, ale nerada bych se vrátila opět do špitálu. To to doma raději ještě vydržíme. Pěkně ječí, když někdo odchází a on ven nemůže. Chudinka malinká. :frowning2:

Nik, krásný fotečky. :wink:

Víťovi se taky jadýrka vyklubali později a teď tu lítá jako splašenej. :grinning:

Musím jít dělat obídek. Dneska budeme mít bramborákovou pizzu. Dělám jí poprvé, tak jsem zvědavá jaká bude. Víťa bude mít klasiku...brambor a rybičku.
4. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: nahoď recept!
4. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Evi já dělala pizzu včera, ale teda normální. jenže jak měl Tádouš večer záchvat vzteku, tak jserm jí trošku víc upekla než bych ctěla. chi taky recep, prosím prosím.

Pay, to je ale romantické :slight_smile: , tak držím palečky at to teda celý den vydržíš nerozbalit. já lrtos dostala dáreček od Kubíčka. takovou krásnou orchidej mi vybral :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusiik holky tak my prijely z metsa vymrzli,to moje dite je uknourany to je hruza s ni nekam jit,ale zvladla sjem to,zitra mam vetsi fofr,do emsta,do prace pro veci,k mamine,pak ke kadernici a vybrat naky kytky a objednat...

Dneska sem volala na sal,kuli hostine tak ten druhej nevysel je obsazenej sakra,pech tak doufam,ze ten v Klapym vyjde....a bude se mi tam libit jinaac nevim kde bych to mohla udelat
4. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - já tak od vás je ten kravál...ahaaa.

Les - děkuju děkuju, A taky bych vzala receptík,snad to nejni tajná receptura...

Já dnes k obědu bud sejra nebo rizoto, dle toho jak budu líná uvařit brambor,...
Včera mi manža přijezl maníčko od Meka a pak jsem od devíti večer koukala na Táta XXXL a hambáč se mi v břiše začal kroutit... :grinning: :grinning: Nekoukaly jste?
4. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek