• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Nik objevil košík se suchejma houskama a chlebama. To zas budou všude drobečky.Teď má rohlík v puse a dává si předkrm :slight_smile:. No tak já se prozatím loučím, jdu odevzdat 30 Kč za návštěvu doktora.
17. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme poobědvali a jdem se oblíkaj,jedem si pro úkoly,Jééé těch bude. :confused:
17. pro 2009 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oblíkat :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy kecalky. Já mám teď utrum na PC, okupuje ho manžel. :angry: Už aby byl zase v práci :grinning:

Jedeme pro malou a pak jsem pozvaná na obídek, tak si vycpu špeky:grinning:

Klári... :grinning: :grinning: dobrý, aby tu nebylo dneska zase narváno. :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženy, zběžně jsem vás dočetla, ale bohužel se mi udělalo nějak šoufl.
Co se týče Kotlinky, myslela jsem, že je to uzavřená kapitola. Každopádně Klárinku to žralo tak moc, že nebyla schopna si ode mne převzít všechny své zakázky - prej mám na mateřský spousty zbytečného volného času - a tak mi tu visí jedna sice krásná, ale megavelká růžová jarní čepice a jedny modré bačkůrky. Ty naštěstí udám snadno, pže jsou fakt krásný - dodělala jsem na ně tmavěmodrá srdíčka a jsou ňuňu. Každopádně chci všechny šikulky z Ústí upozornit, že pokud si od vás někdy něco objedná - třeba košíček nebo já nevím co všechno dokážete vytvořit pro někoho na zakázku, ona potřebuje podepsat ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU, aby si to pak od vás taky vyzvedla. Já mohla mít místo její debilní čepice upečený 3 druhy cukroví. :angry:

Mimochcodem je mi líto, ale pokud se zde tato bytost bude vyskytovat, mě tu neuvidíte. Hezké vánoce všem. :wink:
17. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky ty joo vy toho nakecaly,nestiham,cekam az mi c¨dite pujde spat a Jara pujde do prace :grinning:

Nai,nevim jak mas cas navrhni :wink:

Klarko gratulace nejvetsi

Holky na koho to bylo s tou cepickou??to sem nak nepochopila????
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska je mi uz lepe,o moc lepe,ale asi za to muzou o5 leky,ale ryma silena,uz chci byt v pohodeeeee,dneska je nadherne juuu neco musim vymyslet :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co to je? Už zase se to tady hádá? Fnuk fnuk...

Klárko - Maruška je od začátku prosince už u rodičů a má se skvěle...jsem s ní jak se dá ve spojení...Poslala krásný fotky bytečku a Kubíka...

Dášiii- Nik je holt NIk, no je to chlap, takže musím montovat, snažit se opravovat co je rozbitý, jedlík taky musí být a nepořádek dělat taky...

Lů - já mám taky trocha útrum u pc...manža je doma. Konečně taky vidí, že nejde na mateřský pořád vysedávat u pc a že když malej spí je potřeba dělat šupky hupky vše potřebné doma...že s matuldou se nic moc neudělá...

Malej zblajznul misku kaše a socuc prsem a spí jak dřevo...uprostřed naší postele... :grinning: :grinning:

Venku je kouzelně...
17. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: venku je kouzelně zima.Mi mrzly uši. No Nikýsek papá po mamince :slight_smile: a tchýně si bábovku nevzala, asi měla takovej kolotoč...ale odpolko přinde kamarád, tak snad si dá. Tak Máťa bude na kašičky ju?
17. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a z čeho šoufl? :confused: ať pátrám jak pátrám, nic nevidim
17. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ehm holky vy kecáte...nestíhám dočítat......

Moniko...hele pro mě byla jen ta čepice a řekla jsem ti že šlo o princip takže nevim co to tu meleš ale to je stejně jedno.....a vůbec nechápu jak tu můžeš napsat že mě žrala vaše kotlinka...Moničko jsi trapk a auž je to tak....a ještě tohle je pro normální holky takže nevim co tu děláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak holky jako to co jsem si vzala to jsem zacálovala..žádná zlodějka nejsem :grinning: :grinning: ale to už tu pani zapoměla podotknout..... :grinning: :grinning: :grinning:

a meeegaaa velká čepice??holky obvod 53 pani učitelka je nějaká slepá :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to přidat dioptrie...takže kšá kšá do kotlinky :grinning: :grinning: :grinning:

Pit díkes :wink:
Luci aspoň bude prdel.... :wink: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši pani učitelka je asi v jináči :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paydi tak jí od nás pozdravuuj a že přejem jen to nejlepšíí :wink: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - pozdravy vyřídim..teda zda mne to trkne....znáš to? Člověk má někho pozdravovat a pak když se s nim spojí, zapomene.. :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paydi to znám....jsem to samý...... :grinning: :grinning: ať žije mateřská... :wink: :wink:
17. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky radu,kdo vi nevi,schanim nejakou mistnustku nevite nahodou o nejake??nebo kam bych se mela obratit??asi na urad co??ale nevim primo na jaky :wink:
17. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit neporadim....snad se podívat do inzerce a najít nějakej slušnej pronájem.... :wink:
17. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten princip spočíval v tom, jestli se se mnou zrovinka bavíš nebo ne, viď? No to jsem si dovolila!!!! :astonished: :astonished::astonished:
Ono bývá zvykem, že když si něco objednáš, a ještě k tomu na míru, tak si to taky vezmeš. Dokonce jsem ti nabízela, že ti to dovezu!!!! Takže s nemocí na mě nechoď - stejně bych nešla dál.
Megavelká říkám proto, že normální dospělá ženská většinou celorůžovou čepici nenosí. Kdyby byla na holčičku, tak je to něco jinýho.
A že ty si nezaležeš ke svým normálním matkám? Nejsou na tebe zvědavý, co? Se jim nedivim. A divim se teda, že ústečandy nebyly pohoršeny, když jsi je tak nepřímo označila nenormálníma.:astonished:
JInak to bys asi čuměla, kolik kotlinkářek ještě stále chodí i na Ústí i na Kotlinku do uzavřené diskuze. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim ani omylem...tenhle princip je to že jsi prostě Fim a já to od tebe rostě nechci na co ti budu dělat kšeft??udělám ho někomu lepšímu....a pokud vim nikdy jsme se nějak nebavily..já nemám barák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani nedohazuju brigádky puso...

a ta vaše diskuse??to vy o ní furt melete(oprava to ty o ní furt meleš)ale holky tady to nezajímá.....my se bez teba obejdem drahá...

a dámy no neřikejte růžová čepice k růžovejm doplňkům??je mi 25 proč ne že??
A Moni já jsem na více diskusích něž myslíš...ale to je moje věc že??
a nemluv za holky ústečandy protože nic nevíš moja vůbec nic ...takže toto je poslední věc co tu na tvojí adresu píšu.......jsi mi ukradená a zabíráš mi drahocenej čas kterej chci trávit s holkama a ne s tebou.....

a ještě jedno...tu čepici rozpárej a upleť si fusekle..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: no místnůstku, můžeš si jí tady založit ne? :grinning: na obecní úřad nebo tak se obrať jen v případě, že nějakou maj. To zjistíš na vývěsce.
17. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim a ještě něco??nejsi zas tak důležitá aby s esvět bořil jen proto že se s někym nebavíš...a rozhodně ne se mnou teda.....vždycky si pro mě byla afektovaná slípka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom případě, co tu meleš o tom, že víš, co to je mateřská? Kdybys to věděla, tak neplýtváš mým časem. Mě jde totiž taky o princip - objednávka = odeberu si zboží. Kdybych to měla za půl hodiny hotový, tak mi to tak nevadí. Jen ten tvůj princip nechápu - to je opravdu odpověď na úrovni - protože jsem to já! :astonished: Tak sis to ani neměla objednávat.
17. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Pit to klidně můžeš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dáši ty jsi borec teda :grinning:
17. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na vyvesce ju??to me ani nenapadlo,vubec nevim
Fim aby ses nenudila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klári: no já nevim, já taky nosim růžový věci. A víc než obvykle.A to už sem stará bréca :grinning:
Pit normálka to maj vyvěšený na tabulce před a nebo v udově teď nevim... :wink:
17. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky nosim ruzovy veci,i moje mamka nosi ruzovy veci a to je babicka :grinning:
Pit :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek