• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Petul je zima jo? NO tak vytáhnu ruku a okusím..jestli odpo vyrazíme ven....A jak dopadla holčina a zkouška účesu?
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koukala chvíli, ale jak byl v tý nemocnici a ukazovali tu kůři na nohot, taj jsem museka jít spát, páč bych musela hodit šavli
4. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a jak bys to viděla s tím stříhy stříhy mých -i chlupů?
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - vid...při těchto scénách jsem zavírala oči a nadávala, že je o hrozný jak to, že to jeho rodina nechala dojít až takhle daleko...stejně jako tenmladej kluk jak ho matka ještě živi...Můj hambáč naštěstí vydržel....
4. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spí, tak jdu as ina ty brambory...ach bach...
4. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás Eva navnadí na "žrádýlko" a pak zmizí. To sou dneska lidi! :grinning:
XXL sem neviděla, páč nebudem furt vejrat na tv řekl manža a vypnul to. A zatáhl mě balit různý věci kerý posílá přes poštu. Do 23.05 jsme měli co dělat. Bezva romanticekj večer :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jste si teda Dášo užili :grinning: , to já už zařezávala, páč při tak brzkých budíčcích jsem večer mrtvá

No ten malej byl taky dost vyžranej, to fakt nechápu :confounded:
4. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, tak já myslela, že Ježíšek existuje a ona Dášenka s manželem doma na koleně balí dárky a ještě je nerozvážejí sobama ale českou poštou...mmm...

Třeba Evča nejprve prubne a pak dá vědět, zda stojí za to recept poslat dál..aby zase někdo neremcal, žeee?

Ivuš-jsme na tom stejně,...před desátou zelejzám, kromě úterka, kdy dávaj DenD, to naspávám předtím a pak se na to probudim...
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem ted klikna na ten odkaz vpravo, na ty dětský kombinézy, nebot pořád řešim zda ji koupit MAtulovi na hory či vystačí teplej fusak...klikla jsem a hned to zase zavřela nebot 2500,- nedám....
A propoooo nemáte holky nějterá na prodej kombinézu tak 92?
4. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: 92? to už máš na příští rok ne?
neremcal, to bylo na mě? :grinning:
4. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: taky jsem se nachytala a klikla, asi před měsícem.
4. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted má 86...
4. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: kolik měří?
4. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebude do budoucna dělat na letišti? že by pomáhal ručně navigovat letadla...kdyby jim to nešlo, že by jim i někdy vypomohl. Nik teka byl na kontrole a má 74 cm. za měsíc nevyrostl vůbec. A to má matku kobylu a tatík taky nejni nejmenší. Je fakt, že kombinéza 86, což je určo menší, tak je mu jen tak tak.
4. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, taky se divím. Víťa má teď 80-86.

A už vám jdu poslat receptík :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramboráková pizza

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Brambory,vejce, polohrubá mouka,česnek,majoránka,uzenina,sůl.pepř,rajčata,paprika,sýr na strouhání...popřípadě třeba kukuřice nebo olivy.

POSTUP PŘÍPRAVY
Udělat normální bramborákové těsto,můžete přidat nějakou uzeninu.Vodu s těsta hodně slít.Dát na vymaštěný plech-já dávám pečící papír,nechám péct,až bramborák zezlátne naskládáte na něj na kolečka nakrájené rajčata a papriku a posypete kukuřicí nebo olivami a dáte zapéct ,těsně před dopečením posypat nastrouhaným sýrem

Já jsem to zkusila proložit anglickou slaninou a nebudu tam dávat kukuřici ani olivy, tak uvidím, jaké to bude. Pak dám vědět. :wink:
4. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když má ted bodýčka vel. 80/86 tak at má rezervu,...měří měří...metr mám na Doběticích, ano divíte se správně..krejčovský metr na stavbě, ale co....
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holt vždyt vám říkám že je dlouhej...
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: to máme taky takle velký bodýčka a měříme 74,ale třeba nás doktorka blbě změřila, už se nám to jednou stalo.
a už tam vozítě nějaký věci? a co tam teka děláte? Dočetla sem se, že Míra má na bytě to nejdůležitější - izolačku :sunglasses:
4. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ani nevím jaké má Víťa číslo kombinézy. Na jedné je napsáno 18měs a teď jí nosí a na druhé to nejde přečíst, ale jsou asi tak na stejno.
4. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měří 75cm...jsem to změřila provázkem...
4. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši- budeme vozit v sobotě..a v neděli nábytek...
4. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte provázek popsanej centimetrem? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak to jsou kucí stejný,tak nevim kdo bude dělat háčka.Asi se to rozhodne až pak, kdo bude větší buřtík, sedí vzadu :grinning:
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat kafí tzv skofkaf a napsat si recept od Les.
4. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay kdy budes chtit

Zkouska dopadla dobre,vysledek vyfotim
4. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, tak to máš fakt dlouhána. :slight_smile: Víťa měl 75,5 cm v roce.
4. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja na to vcera koukala,to byl mazec co,?to nechapu a to strevo jak krmila 4 mesicni dite hambacek,no kdybych to videla pleskla bych ji pres tu pazouru,to je sila,pak se divej,ze jsou takhle tlusty...Sileny proste,a ten mladej kluk to taky des,mama ho vyzere a pak rve,ze musi do nemocnice bych mu dala sendvic,by mu bylo spatne.....Hrozny
4. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nechapu jak se tim muzou dene zivit,my doma mekace vubec nezname,mala tam nikdy nebyla a ani tam nehodlam jit ,sama to nemam rada.....
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: moje příbuzná dala na konci 4. měs. větrník. Její holka má skorem metrák. Je jí tak 15-16 let.
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek