Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
payda
4. únor 2010
Petul je zima jo? NO tak vytáhnu ruku a okusím..jestli odpo vyrazíme ven....A jak dopadla holčina a zkouška účesu?
naivuli
4. únor 2010
já koukala chvíli, ale jak byl v tý nemocnici a ukazovali tu kůři na nohot, taj jsem museka jít spát, páč bych musela hodit šavli
payda
4. únor 2010
Petul a jak bys to viděla s tím stříhy stříhy mých -i chlupů?
payda
4. únor 2010
Ivuš - vid...při těchto scénách jsem zavírala oči a nadávala, že je o hrozný jak to, že to jeho rodina nechala dojít až takhle daleko...stejně jako tenmladej kluk jak ho matka ještě živi...Můj hambáč naštěstí vydržel....
payda
4. únor 2010
tak u nás se spí, tak jdu as ina ty brambory...ach bach...
lona
4. únor 2010
tak nás Eva navnadí na "žrádýlko" a pak zmizí. To sou dneska lidi! 😃
XXL sem neviděla, páč nebudem furt vejrat na tv řekl manža a vypnul to. A zatáhl mě balit různý věci kerý posílá přes poštu. Do 23.05 jsme měli co dělat. Bezva romanticekj večer 🙂 🙂
naivuli
4. únor 2010
no jste si teda Dášo užili 😃 , to já už zařezávala, páč při tak brzkých budíčcích jsem večer mrtvá

No ten malej byl taky dost vyžranej, to fakt nechápu :-S
payda
4. únor 2010
Jeee, tak já myslela, že Ježíšek existuje a ona Dášenka s manželem doma na koleně balí dárky a ještě je nerozvážejí sobama ale českou poštou...mmm...

Třeba Evča nejprve prubne a pak dá vědět, zda stojí za to recept poslat dál..aby zase někdo neremcal, žeee?

Ivuš-jsme na tom stejně,...před desátou zelejzám, kromě úterka, kdy dávaj DenD, to naspávám předtím a pak se na to probudim...
payda
4. únor 2010
TAk jsem ted klikna na ten odkaz vpravo, na ty dětský kombinézy, nebot pořád řešim zda ji koupit MAtulovi na hory či vystačí teplej fusak...klikla jsem a hned to zase zavřela nebot 2500,- nedám....
A propoooo nemáte holky nějterá na prodej kombinézu tak 92?
lona
4. únor 2010
pay: 92? to už máš na příští rok ne?
neremcal, to bylo na mě? 😃
lona
4. únor 2010
pay: taky jsem se nachytala a klikla, asi před měsícem.
payda
4. únor 2010
No ted má 86...
lona
4. únor 2010
pay: kolik měří?
lona
4. únor 2010
nebude do budoucna dělat na letišti? že by pomáhal ručně navigovat letadla...kdyby jim to nešlo, že by jim i někdy vypomohl. Nik teka byl na kontrole a má 74 cm. za měsíc nevyrostl vůbec. A to má matku kobylu a tatík taky nejni nejmenší. Je fakt, že kombinéza 86, což je určo menší, tak je mu jen tak tak.
lesnenka
4. únor 2010
Pay, taky se divím. Víťa má teď 80-86.

A už vám jdu poslat receptík 🙂
lesnenka
4. únor 2010
Bramboráková pizza

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Brambory,vejce, polohrubá mouka,česnek,majoránka,uzenina,sůl.pepř,rajčata,paprika,sýr na strouhání...popřípadě třeba kukuřice nebo olivy.

POSTUP PŘÍPRAVY
Udělat normální bramborákové těsto,můžete přidat nějakou uzeninu.Vodu s těsta hodně slít.Dát na vymaštěný plech-já dávám pečící papír,nechám péct,až bramborák zezlátne naskládáte na něj na kolečka nakrájené rajčata a papriku a posypete kukuřicí nebo olivami a dáte zapéct ,těsně před dopečením posypat nastrouhaným sýrem

Já jsem to zkusila proložit anglickou slaninou a nebudu tam dávat kukuřici ani olivy, tak uvidím, jaké to bude. Pak dám vědět. 😉
payda
4. únor 2010
No když má ted bodýčka vel. 80/86 tak at má rezervu,...měří měří...metr mám na Doběticích, ano divíte se správně..krejčovský metr na stavbě, ale co....
payda
4. únor 2010
Holt vždyt vám říkám že je dlouhej...
lona
4. únor 2010
pay: to máme taky takle velký bodýčka a měříme 74,ale třeba nás doktorka blbě změřila, už se nám to jednou stalo.
a už tam vozítě nějaký věci? a co tam teka děláte? Dočetla sem se, že Míra má na bytě to nejdůležitější - izolačku 😎
lesnenka
4. únor 2010
Já ani nevím jaké má Víťa číslo kombinézy. Na jedné je napsáno 18měs a teď jí nosí a na druhé to nejde přečíst, ale jsou asi tak na stejno.
payda
4. únor 2010
No měří 75cm...jsem to změřila provázkem...
payda
4. únor 2010
Dáši- budeme vozit v sobotě..a v neděli nábytek...
lona
4. únor 2010
máte provázek popsanej centimetrem? 🙂
lona
4. únor 2010
pay: tak to jsou kucí stejný,tak nevim kdo bude dělat háčka.Asi se to rozhodne až pak, kdo bude větší buřtík, sedí vzadu 😃
lona
4. únor 2010
jdu si udělat kafí tzv skofkaf a napsat si recept od Les.
pitrska
4. únor 2010
Pay kdy budes chtit

Zkouska dopadla dobre,vysledek vyfotim
lesnenka
4. únor 2010
Pay, tak to máš fakt dlouhána. 🙂 Víťa měl 75,5 cm v roce.
pitrska
4. únor 2010
Ja na to vcera koukala,to byl mazec co,?to nechapu a to strevo jak krmila 4 mesicni dite hambacek,no kdybych to videla pleskla bych ji pres tu pazouru,to je sila,pak se divej,ze jsou takhle tlusty...Sileny proste,a ten mladej kluk to taky des,mama ho vyzere a pak rve,ze musi do nemocnice bych mu dala sendvic,by mu bylo spatne.....Hrozny
pitrska
4. únor 2010
Ja nechapu jak se tim muzou dene zivit,my doma mekace vubec nezname,mala tam nikdy nebyla a ani tam nehodlam jit ,sama to nemam rada.....
lona
4. únor 2010
Pit: moje příbuzná dala na konci 4. měs. větrník. Její holka má skorem metrák. Je jí tak 15-16 let.

Začni psát odpověď...

Odešli