• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Já na to taky včera koukala a fakt děs. Takhle bych fakt dopadnout nechtěla. Úplně se mi při tom zvedal žaludek, jak tam ukazovali, jak mu uřezávali ty špeky.
4. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: já myslim, že tě okolnosti donutěj, páč až bude Torinka ve škole, nastane davová psychóza :slight_smile: a tydle fast foody budou in. Kdo tam nebude chodit bude na okraji společnosti. Se podivej na Nebožku, řvala, když jsme dítěti dali párek a teď tam dcéru posílá slavit narozeniny. Do Mekáče.
Ale já to taky nemusim. Ty hamburgry maj pěkně hnusný. Ale třeba jiný jídla maj dobrý, já nevim. Kafíčko maj ale výborný.
4. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, obídek bude za chvíli hotovej. Zatím nevím jak to chutná, až zjistím tak napíšu, ale voní to nádherně. :wink:
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Les: hele, že si k vám dojdu....
4. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Daso nevim jak to u nich chutna mela sem tam jidlůo parkrat jelikoz mekac mel rad Jara a uz ho taky nesnasi,jsou prej vyderaci a on by tam musel nechat 500 aby se najedl,je sice hubenej,ale sporada toho dost,az mala bude chtit na hambace tak ji ho maximalne udelam doma,tam ne,vemu ji tam na zmrzlinu,ale tohle ne,dyt na tom nic neni
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to mě v Mekáči chutná, ale vzhledem k tomu, že mám co shazovat, tak se mu obloukem vyhýbám a i jiným fastfoodům. Už i kvůli Víťovi, protože na tohle ho fakt učit ani tím krmit nehodlám.
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja taky ne,ale cemu neodolavam jsou vecne nudle,ikdyz to asi taky neni nic moc
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pit: no já nevim, jestli nebudeš muset změnit názor jak Nebožka :confused:
Ale jídlo tam maj teda fakt děsně drahý
4. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dášo, ne že bych ti nechtěla dát, ale už je tu dost strávníků, tak pochybuji, že by zbylo. Až někdy přijdeš na návštěvu, tak něco dobrého připravím jen pro tebe. :wink:
4. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Les: ok, kdy mám přijít? :grinning: :sunglasses:
4. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,teda já nestíhám dočítat :slight_smile:
Paydě přejem všechno nejlepší,všechno nejlepší.....k tvýýýýým narozenináááám :wink:
4. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Klidně někdy příští týden.
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já neříkám, že Víťa nebude jíst fastfoody, ale ráda bych to ovlivnila dokud to mám pod kontrolou a nechá si do toho kecat.
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Lesen presne tak dokavat to jde

Pay a joo si jako muj svar atak vse nejlepsiii :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Naivuli kam jdete na to kožní?
4. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sem se este nedokopala s malou k zubari to je des
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
PAy, já kupoval minulý týden nová bodýčka a brala jsme taky 86. rukávy jsou nám sice dlouhý, ale přes tělo akorát. jo a kombinézku máme takovou slaboulinkou, jen jí používám když chodíme v šátku, tak kvúli větru, pod ní se ještě hodně oblíkáme a je to taky 92, takže to vypadá, jako by naše míry byli normální a ostatní jsou prcci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nikolic jdeme k dr Novotný.
4. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A už si Evi ochutnala tu pizzu?
4. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta Novotná je moc milá,já k ní chodim.
4. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi: Evča nemluví, má boule za ušima...
4. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mala mi usnula aja dneska asi padnu nudou kdyz nemame tatu doma hmmmmmmmmmm
4. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: malej taky ještě chrní, tak surfuju. Hrabu se v Avonu - úchylka :grinning: a koukám kam by se dalo v létě jet. Krom tý naší polorozpadliny :grinning:
4. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee planujes,dovcu?,to my asi tezko nekam,ale volala mi kamoska a stehuje se do Spanelska tak muzem prijed k ni juu jestli to vyjde tak pobyt zdarma a tamto by uz bylo super
4. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit. plánujem, doufám, že se nás sejde hodně. Předloni jsme takhle byli na Slapech a byla to uplná špica!
Juuu taková kámoška by se mi taky hodila :grinning: ...už bych se k ní kvartýrovala. Já mam spolužačku v Chille, jenže kdo by se tam trmácel, že?
4. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No ona ted byla v angli ted maka v irsku a jede to rozjed do Spanelska chce za teplem je hotova s toho pocasi tam tak jede sem,ja doufam,ze to bude ok a budu moc dorazit.....
4. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Nik - holt asi se rodí new geberace dětí...dlouhý nudle...
Dáši - dovča? a kaaaam?
Peťul - my máme kámošku na Střekově a v Neštěmicích...kámoška z Irska se už vrátila a tak jsme pobyt u ní zažili na poslední chváli tzv. Last minute....takže letos vana a travička zelená na chalupě či v poloerozpadlině Dášeňky, i když jak na ní pořrá její manža maká..tak to bude na jaře palác.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: jé tak to se máte a koukejte toho využít
4. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme se ted vrátili z prochajdy...teda vyježděný umrzlý koleje, všude důchodci se psama, který choděj v protisměru mym..a když se setkáme neee aby uhli oni nneee, já musim s kočárkem do závěje- rvu to tam jak blázen - a oni bez beee projdou a pochybuju že Ťapinko čekej je poděkování mě....

P.s. debilní hlava se sluchátkama je zpátky--se z toh po s....-
4. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Pay: no přeci jsme se tě ptali, jestli s váma můžem počítat. Zatím jen listuju katalogama a to co by se mi líbilo jakože vnitřní bazén, krb, sauna, tak to je obsazený. Takže stejně pojedem někam do chatek. Musíme udělat rodinnou sešlost a domluvit se. Jinak polorozpadlina je vám k dispozici. Jen co sleze sníh tak tam jde manža makat, prej už se klepe, že zahálí.
Ostatním babám, nekotelnicím, :grinning: :grinning: je polorozpadlina taky k dispozici. Zahradního nábytku, jak já říkám, po Němcích, je dostatek a to už jsme rozlámali 2 židle a udali jeden stůl. Zahrada oplocena, no zahrada se tomu říct nedá, tak pozemek oplocen, dětičky nemůžou zdrhnout.
4. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
pay: odhaduju, že v krabici s mašlí čeká náhrada za debilní hlavu :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek