• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
No do Irska byhc asi nejela neni tam o co stat,ale top Spanelsko hmmm,snad ji to vyjde a bude tam,muze se stat,ze prace bude naprd a rikala,ze by se po 5 letech vratila zept do Cech a makala by nekde v Praze no...
4. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, pizza byla mňam, ale udělala jsem moc tlustý těsto. Fakt to chce slabší těsto, aby se ty chutě prolnuly.My jedem s kamarádkama a dětičkama sem www.rekreation.cz., tak jukněte. Ještě tam mají volné termíny.Jinak letos to jistí u nás opět Ústí.

Tak Víťa je opět nějakej přešlej, já se z toho picnu. Už mám zase nervy. No zítra jdem na kontrolu k dr., tak uvidíme, co nám řekne.

Tak zatím pa. Jdu se mu věnovat.
4. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - si dělám prču s tou dovčou...jasně že už to máme naplánovaný..srpen trénink MáTa a niky - hokejky a nafukovací člun s sebou...
A na hlavu do nevidim...je to placatý...
4. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: už začínáme s tréninkama? mam vzít kolečkový brusle bo v létě bude zima jak na motorce, že zarzne i Slapská přehrada atím pádem mam přibalit brusle na led? No ale jak jedem na dovču se Šlajsovejma, tak dycky prší...tak nevim.
Jdu okouknout kam jedou Lesněnky
4. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les: tam je to pěkný, juuu, jenže nás bude povícero...
4. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Téééda,že vy jste čekali až vypadnu.cóóó. :frowning2: :grinning:

Ani nevim na co reagovat.

Evi,recept si napíšu.
Jo a vy jako už plánujete dovču jóó,hmm tak u nás se asi nic nečape.Akorát týden u tchýně v J.Čechách.

Jinak Sába dneska přinesla papírek,že jako jednou na konci května na ŠVP.
Se jako zbláznily nééé,8dní a 3tis a ještě maji jeden den výlet na raftech po Vltavě.No určitě ji pošlu někam aby se mi tam utopila. :angry: A stejně ani nechce jet.
Jinak cestu do Dobětic trolejbusem jsme zvládly. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No jedem ještě něco pokoupit,jsme jak u krachujícího krámu. :confused: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay kolik tivubec je:???? :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde je naky sklarstvi???prasklo mi sklo na stole potrebuju noveee
4. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: Pay už je stará mrcha :grinning: :grinning:
Ba ne, stáří začíná až vod třicítky :sunglasses:
4. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: já vim, že je dole na Střekově. U soudu, teda spíš na kruháči pod silama u Setuzy.
4. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo nebo ve Všebořicích je dobrý,my teda když něco tak jezdíme tam.
4. únor 2010 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mas kontakt??kde to je??
4. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo je to kousek pod Lidlem.
tel.472 743 780
4. únor 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde máme dneska Lůcu ani žádný info nepodala. :pensive:
4. únor 2010 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak máš náhradního mobila?
Leni:info o programu dne? to je fakt, mohly bysme mít do budoucna přehled co tam budem dělat a hlavně:PROTEKCI!
4. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkejte v albu na dort
4. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus...manža bere lázen,.tak jsem s nateklou rukou od žehlení zaskočila k pc..

Pit - jsem už postarší, ale kštici ám stále gut...neboj vodovou ani fialový přeliv nebudu chtít.
Leni - školy v přírodě jsou děsně drahý.Můj manža prý ani neví co to je, protože nikdy nejezdili..prý to jezdilo jen smradlavý Ústí...no fakt, jsem byla překvapená, jsem vždy myslela, že jezdí celá republika a ne jen sever Čech...
Sklenářství znám taky jen dole u Soudu u kruháku..a tady ve Všebo?NO to teda je pro mne novinka, a to tu jsme dlouououoho..

Dáši - s dovčou počítáme...neboj,,musíme vás trochu poškádlit...Nějako začátkem srpna,že?

Recept přepíšu až zítra...
Jo a máme new koberec do ložnice.Matula vydržel sedět landouru dlououououho, prodavač nás poučil jak kantor - jen ukazovátko a brejličky chyběly, spíš z nás udělal blbce,jako že nevíme, když se nastaví koberec s dlouhým chlupem, že se to nechytne a je to vidět...Vybrali jsme původně kobere 4m a ložnici máme 4,20..takže 20cm bychom nastavili...a on fracek jeden drzej nám řekl bla bla bla...furt nám chtěl něco ukazovat, takže jsme za nim lítali po Brenu jak v muzeu..pak se zeptal Míry, zda má to krájítko na koberce, řekl že jo, že máme celou sadu..a on že je to fajn, ale že stejně nejlepší je tenhle nůž - a vytáhl jak kovboj bambitku něco mezi dýkou a vodováhou...no nic...NEzbylo nám,než v poklusu za ním se usmívat a já pak jsem si rejpla:Teda vy ste takhodnej,se nám tak věnujete. Míra protočil voči a já "No co, dneska se už to nevidí aby se prodavač zákazníkovi tolik věnoval"..chlapec z pychl a dodal lidsky..na tomhle koberci by si váš mladej pak spálil kolínka až bude lízt. Koukl jako by se zájmem na Matulu a ten mu na seznámení pustil slinu...Ale máme koberec a zítra ho pokládáme...

Jdu rozbalovat dárek..

Jo dáši.mobil mám furt ten starej mluvim jak do mikofonu...sice mi mamaka půjčila svůj, ale v něm mi chybí půlka kontaktů a nefungujou mi připomínky v kalendáří..takže jsem stále jak Prosíme oddělení barev, at se dostaví na informace...Opakuji, oddělení barev at se dostaví na informace... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na tohle dneska nemám, teď jsme přijeli...dočtu vás asi o víkendu. Malá spinká u mojí babičky a dědy (poprvé za svůj kratičký život), tak jsem na ně zvědavá.

V práci dobrý, každý mi říká, jak jsem spokojená a jak zářím :grinning: Tedy jako rodina. Jo, dneska jsme měli sportovní dopoledne, ale vybiku jsme nehráli:grinning::grinning:

Tak pá, jdu chrupat, zítra jedeme brzy, nemusíme do školky.
4. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to krásná sklokeramická červená váha....Petul jsi měla pravdu..nový byt, nová váha...tradadadada...můžu péct pořádný dorty, pišingry a jiné dobroty...muffiny, tak..si na mě už nepřijdou se 63g másla či co to bylo...
4. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa Pay má dneska narozeninky??? Jééé, tak to si budu dobře pamatovat. Petruško, tak všechno nejlepčejší... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa: jj od 7.8. mam dojem. a co bylo v tý krabici? nebo to můžeš napsat až po 22.00? a nebyl ten prodavač vysokej blonďák?
jinak supr zážitky :sunglasses:
4. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: záříš až sem. já myslela, že máte rozsvíceno,ale koukám jak píšeš, tak záříš ty. No Čez se chystá zdražovat :slight_smile: tak ušetříte :wink:
4. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - nemyslím, že mám gut datum k zapamatování. Každýmu říkám jako Jan Werich, Božka Němcová či Nova..jen Dášeňka přišla v době netu s informací, že Božena je 27.2....ach asi mají naladěný jinou vlnu netu...holt Střekov a Všebo jsou jiný oblasti chytání signálu... :grinning: :grinning:

Dáši - ne, byl tmavej malej brejlatej...ne tmavej jako tmavej, ale tmavej jako tmavovlasej..kalhoty s rozkrokem dole, a v kapsách bambitku, mobil a namísto náramku přátelství hnědý kotouček izolepy...
4. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eeeeee, tak to nechápu...Božka, neBožka...prostě máš datum pro mě k zapamatování a věř mi to. :wink:
4. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: á tak proto byl tomu tvýmu nesympatickej, oba používaj stejný zbraně a fígle.průhledný kus lepenky!
4. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci,že bys taky něco měla??????
A uvidíš,Verča to zvládne levou zadní. :wink:
4. únor 2010 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne pay deset deka salamu (nakrajet) :grinning: :grinning:
holky chci spat a nechce se mi co mam delat,mala chtela abych spinkala s ni sla bych hnd,ale nevyspaly by sme se....
Luco jak pokracujes s oznamenim?
4. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Vy ještě pospáváte tak si jdu teda udělat capučo.
5. únor 2010 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nepospávám, čtu si, co je u nás v ČR novýho
5. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já už mám přečtený a nic novýho pod sluncem
5. únor 2010 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek