Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
pitrska
4. únor 2010
No do Irska byhc asi nejela neni tam o co stat,ale top Spanelsko hmmm,snad ji to vyjde a bude tam,muze se stat,ze prace bude naprd a rikala,ze by se po 5 letech vratila zept do Cech a makala by nekde v Praze no...
lesnenka
4. únor 2010
Tak holky, pizza byla mňam, ale udělala jsem moc tlustý těsto. Fakt to chce slabší těsto, aby se ty chutě prolnuly.My jedem s kamarádkama a dětičkama sem www.rekreation.cz., tak jukněte. Ještě tam mají volné termíny.Jinak letos to jistí u nás opět Ústí.

Tak Víťa je opět nějakej přešlej, já se z toho picnu. Už mám zase nervy. No zítra jdem na kontrolu k dr., tak uvidíme, co nám řekne.

Tak zatím pa. Jdu se mu věnovat.
payda
4. únor 2010
Dáši - si dělám prču s tou dovčou...jasně že už to máme naplánovaný..srpen trénink MáTa a niky - hokejky a nafukovací člun s sebou...
A na hlavu do nevidim...je to placatý...
lona
4. únor 2010
pay: už začínáme s tréninkama? mam vzít kolečkový brusle bo v létě bude zima jak na motorce, že zarzne i Slapská přehrada atím pádem mam přibalit brusle na led? No ale jak jedem na dovču se Šlajsovejma, tak dycky prší...tak nevim.
Jdu okouknout kam jedou Lesněnky
lona
4. únor 2010
Les: tam je to pěkný, juuu, jenže nás bude povícero...
lenka1982autor
4. únor 2010
Ahoj
Téééda,že vy jste čekali až vypadnu.cóóó. 😞 😃

Ani nevim na co reagovat.

Evi,recept si napíšu.
Jo a vy jako už plánujete dovču jóó,hmm tak u nás se asi nic nečape.Akorát týden u tchýně v J.Čechách.

Jinak Sába dneska přinesla papírek,že jako jednou na konci května na ŠVP.
Se jako zbláznily nééé,8dní a 3tis a ještě maji jeden den výlet na raftech po Vltavě.No určitě ji pošlu někam aby se mi tam utopila. ]-( A stejně ani nechce jet.
Jinak cestu do Dobětic trolejbusem jsme zvládly. :-p 😃
No jedem ještě něco pokoupit,jsme jak u krachujícího krámu. =-) :-N
pitrska
4. únor 2010
pay kolik tivubec je:???? 🙂
pitrska
4. únor 2010
Holky kde je naky sklarstvi???prasklo mi sklo na stole potrebuju noveee
lona
4. únor 2010
Pit: Pay už je stará mrcha 😃 😃
Ba ne, stáří začíná až vod třicítky 😎
lona
4. únor 2010
Pit: já vim, že je dole na Střekově. U soudu, teda spíš na kruháči pod silama u Setuzy.
lenka1982autor
4. únor 2010
Péťo nebo ve Všebořicích je dobrý,my teda když něco tak jezdíme tam.
pitrska
4. únor 2010
Leni mas kontakt??kde to je??
lenka1982autor
4. únor 2010
Péťo je to kousek pod Lidlem.
tel.472 743 780
lenka1982autor
4. únor 2010
Kde máme dneska Lůcu ani žádný info nepodala. |-|
lona
4. únor 2010
pay: tak máš náhradního mobila?
Leni:info o programu dne? to je fakt, mohly bysme mít do budoucna přehled co tam budem dělat a hlavně😛ROTEKCI!
lona
4. únor 2010
mrkejte v albu na dort
payda
4. únor 2010
Čus...manža bere lázen,.tak jsem s nateklou rukou od žehlení zaskočila k pc..

Pit - jsem už postarší, ale kštici ám stále gut...neboj vodovou ani fialový přeliv nebudu chtít.
Leni - školy v přírodě jsou děsně drahý.Můj manža prý ani neví co to je, protože nikdy nejezdili..prý to jezdilo jen smradlavý Ústí...no fakt, jsem byla překvapená, jsem vždy myslela, že jezdí celá republika a ne jen sever Čech...
Sklenářství znám taky jen dole u Soudu u kruháku..a tady ve Všebo?NO to teda je pro mne novinka, a to tu jsme dlouououoho..

Dáši - s dovčou počítáme...neboj,,musíme vás trochu poškádlit...Nějako začátkem srpna,že?

Recept přepíšu až zítra...
Jo a máme new koberec do ložnice.Matula vydržel sedět landouru dlououououho, prodavač nás poučil jak kantor - jen ukazovátko a brejličky chyběly, spíš z nás udělal blbce,jako že nevíme, když se nastaví koberec s dlouhým chlupem, že se to nechytne a je to vidět...Vybrali jsme původně kobere 4m a ložnici máme 4,20..takže 20cm bychom nastavili...a on fracek jeden drzej nám řekl bla bla bla...furt nám chtěl něco ukazovat, takže jsme za nim lítali po Brenu jak v muzeu..pak se zeptal Míry, zda má to krájítko na koberce, řekl že jo, že máme celou sadu..a on že je to fajn, ale že stejně nejlepší je tenhle nůž - a vytáhl jak kovboj bambitku něco mezi dýkou a vodováhou...no nic...NEzbylo nám,než v poklusu za ním se usmívat a já pak jsem si rejpla:Teda vy ste takhodnej,se nám tak věnujete. Míra protočil voči a já "No co, dneska se už to nevidí aby se prodavač zákazníkovi tolik věnoval"..chlapec z pychl a dodal lidsky..na tomhle koberci by si váš mladej pak spálil kolínka až bude lízt. Koukl jako by se zájmem na Matulu a ten mu na seznámení pustil slinu...Ale máme koberec a zítra ho pokládáme...

Jdu rozbalovat dárek..

Jo dáši.mobil mám furt ten starej mluvim jak do mikofonu...sice mi mamaka půjčila svůj, ale v něm mi chybí půlka kontaktů a nefungujou mi připomínky v kalendáří..takže jsem stále jak Prosíme oddělení barev, at se dostaví na informace...Opakuji, oddělení barev at se dostaví na informace... 😃 😃 😃
boadella
4. únor 2010
Ahoj holky, tak na tohle dneska nemám, teď jsme přijeli...dočtu vás asi o víkendu. Malá spinká u mojí babičky a dědy (poprvé za svůj kratičký život), tak jsem na ně zvědavá.

V práci dobrý, každý mi říká, jak jsem spokojená a jak zářím 😃 Tedy jako rodina. Jo, dneska jsme měli sportovní dopoledne, ale vybiku jsme nehráli😃😃

Tak pá, jdu chrupat, zítra jedeme brzy, nemusíme do školky.
payda
4. únor 2010
A je to krásná sklokeramická červená váha....Petul jsi měla pravdu..nový byt, nová váha...tradadadada...můžu péct pořádný dorty, pišingry a jiné dobroty...muffiny, tak..si na mě už nepřijdou se 63g másla či co to bylo...
boadella
4. únor 2010
Péťa Pay má dneska narozeninky??? Jééé, tak to si budu dobře pamatovat. Petruško, tak všechno nejlepčejší... x-) x-) x-)
lona
4. únor 2010
pa: jj od 7.8. mam dojem. a co bylo v tý krabici? nebo to můžeš napsat až po 22.00? a nebyl ten prodavač vysokej blonďák?
jinak supr zážitky 😎
lona
4. únor 2010
Lu: záříš až sem. já myslela, že máte rozsvíceno,ale koukám jak píšeš, tak záříš ty. No Čez se chystá zdražovat 🙂 tak ušetříte 😉
payda
4. únor 2010
Lů - nemyslím, že mám gut datum k zapamatování. Každýmu říkám jako Jan Werich, Božka Němcová či Nova..jen Dášeňka přišla v době netu s informací, že Božena je 27.2....ach asi mají naladěný jinou vlnu netu...holt Střekov a Všebo jsou jiný oblasti chytání signálu... 😃 😃

Dáši - ne, byl tmavej malej brejlatej...ne tmavej jako tmavej, ale tmavej jako tmavovlasej..kalhoty s rozkrokem dole, a v kapsách bambitku, mobil a namísto náramku přátelství hnědý kotouček izolepy...
boadella
4. únor 2010
Eeeeee, tak to nechápu...Božka, neBožka...prostě máš datum pro mě k zapamatování a věř mi to. 😉
lona
4. únor 2010
pay: á tak proto byl tomu tvýmu nesympatickej, oba používaj stejný zbraně a fígle.průhledný kus lepenky!
lenka1982autor
4. únor 2010
Luci,že bys taky něco měla??????
A uvidíš,Verča to zvládne levou zadní. 😉
pitrska
4. únor 2010
Ne pay deset deka salamu (nakrajet) 😃 😃
holky chci spat a nechce se mi co mam delat,mala chtela abych spinkala s ni sla bych hnd,ale nevyspaly by sme se....
Luco jak pokracujes s oznamenim?
lenka1982autor
5. únor 2010
Ahoj

Vy ještě pospáváte tak si jdu teda udělat capučo.
lona
5. únor 2010
já nepospávám, čtu si, co je u nás v ČR novýho
lenka1982autor
5. únor 2010
Tak to já už mám přečtený a nic novýho pod sluncem

Začni psát odpověď...

Odešli