• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Cusik holky krasne rano,tak my sme umyte a trosku poklidim,uvarim maly cajicek,a muzu se pripravovat na odjezd,dneska bude fofr
5. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...my taky auf a už zase neauf...tak dočítám a koukám, kde co new. ráno jsme zaplatili podlahy tak už jsme zase chudý..
Koukám na kombinézy..holky když má matula nohy dlouhý 23cm a trup 38..tak mi jedna holina nabízí velikostně kombinézu s nohavicema - 31cm a délkou těla bez kapuce 82cm...mám to vzít?
5. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay já tu mám taky jednu 31cm a celkově bez kapuci 74cm.
Teda nevim jestli se ti bude líbit
5. únor 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Leni - jak je dlouhej trup - jako rozkrok ramínka?
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak hodně štěstí a rychlé pořízení...
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak přesně 45cm
5. únor 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mohla bys mi poslat fotku, jestli to nejni problémos...pošlu mejlík do IP...
5. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay ja tu mam taky veci na chlapecka,spis na leto,a zacatek podzimu pro vas,i na jaro,ale to nevim zda by nebylo velke ted na jaro,muzu ti poslat taky fotecky..
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luca ma dneska narozeninyyy tak vsechno nejlepsi a hodne stesticka azdravicka pusinky ..... :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si dala snidani po 100 letech tak uvidime k cemu je dobtre snidat :unamused:
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay máš to tam

Tak proto si to bude Luca pamatovat.

Tak Luci všechno nej nej nej.Ať se ti všechno daří. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - vypadá dobře...myslíš že bychom se mohly domluvit a že bych ji tomu našemu dlouhánovi zkusila? Kdybys ji prodávala a byla nám, beru...

Petul - teda ty seš hodná..šlo by se domluvit, že až se uvidíme, že bych zkoukla, abys to zbytečně nefotila...

Luci - Vše nejlepčí...krásný narozeniny a hodně úsměvů, pevné zdravíčko, šikovné ručičky, a splnění přáních veřejných i tajných...

Já po dlouhý době snídala dvě sušenky,nebot peču až dnes štrúdly...takže vyhládnu za chvilku...ach bach...
5. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay poslala jsem ti ještě jednu.
Klíďo přijeď zkusit a uvidíš. :wink:

Je jedno kdy,ale spíše od 8h do 11h je pro mě nej čas
5. únor 2010 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay ja to mam nafoceny a ulozeny poslu ti to klidne hned,ale lepsi je to videt to je jasny...kdy prijdes??

holky sem taak nasrana,pani se mi ozuvala ,ze papirek stratila,ze ji to mrzui,ze si myslela,ze jsem na ni zapomela atd atd,.ze dneska posila tchyni na postu jelikoz madam odjizdi na hory,tak sem ji napsala,ze po mesici bude balicek nejspis uz zitra u me taky ,ze jo ted prisel,tak sem ji napsala ostrej mail krava,kdyz si neco objednavam,tak se o to taky zajimam mam dost co ted s tim??postovny 88kc mi nikdo asi nevrati krava debilni to mi posle zpet ty prachy to at si nemysly
5. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo to je teda bomba.To si fakt vzpoměla brzo.
A to ti nemohla napsat dřív,jestli si jí to poslala nebo ne.
5. únor 2010 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dyt je to debilka naka a pak,ze ja na ni zapomela,si dela prdel,no nasrala me radne,sem na ni zvedava...Jak se vyjadri doufam,ze bude dost solidni a balicek mi zaplati pres ucet znova mam toho dost,tohle se prece nedela,ale myslim,ze to zadna podvodnice nebude,to by se jinak uz neozvala
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - tak můžeme zkusit obě, ne? I když si myslim, že ta první je praktičtější,...ale co. Tak až bude mít manža dopoledne později tak nás hodí na střekov a já alespon navštívím přes den naši rodinku...Budu s tím na příští týden počítat..kdyžtak do mě trkni...

Peťul - to naštve...a po měsíci..se asi vyhrabala ze sněhu, paní,ne? I když lidi jsou různé, žeee?
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vidis tak jo,ja kdyz neco nechodi tak se o to zajimam,proc neprislo,kde to je atd,bohuzel,pani sedi u pc objednava a dal se o to nestara a este si porucila na dobirku...no des
5. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay OK
5. únor 2010 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taku nás se marodík, Kubíka bolelo večer bříško a měli jsme 38,4, manža je taky marod, tak čekám, kdy to vleze na mě.

Luci všechno nej nej nej k narozkám. TAdy je to samej vodnář :slight_smile:

Pit, no i takový jsou bohužel lidi, co naděláš :frowning2:
5. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no to jsou radosti. :unamused:

Tak ať jste brzo fit. :wink:
5. únor 2010 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky, doufám, že to brzy přejde
5. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jem byla v penny, už mě tam fakt točí. mají akci na kinder vajíčk aza 14,90, tak 2 koupím a na účtence 18,50. Tak se vracím, no než se jako uráčili to vyřídit tak to trvalo 5 minut. To je ale každou chvilku, škoda, že tu není jinej krám
5. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo to se mi stalo včera :angry:
5. únor 2010 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam koupila už dvě asi ve středu,a le to jsem se na lístek nepodívala, takže mě taky asi okradli :angry:
5. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to nejspíš jo.
Já si teda lístek hlídám všude.
Minule v globusu mi namarkovala místo 10 rohliků 100ks a česnek kterej stál 20 jsem měla za 60kč
To jsou pak rozdíly a při velkym nákupu se to ztratí.
5. únor 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: já zas kupuju mladýmu meloun, maj ho v akci za 39,90 jenže jsem strašně spěchala, poprvý sem to nepřekontrolovala, až doma a tam byl meloun 69,90. sem blbá a billa si zas ze mě dělá prdel.
Pay: nedáme dneska kočáring když budeš u mamči?
nai: tak snad to na tebe nehópne a chlapi se brzy uzdravěj. Hlavně ať to nechytne Tádik
5. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou pěkný hajzlíci v těch krámech. J8 se teda taky snažím to komtrolovat všude,a le někdy to nějak nevyjde.

Dáši, no to bych nerada, aby to hupslo na Tádika, taky jsme manžu na noc vypakovala do obýváku, tak doufám, že to bude dobrý
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no chudák manža. :grinning:
Dáši pay tam bude až příští týden
5. únor 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A víte co je takovejch lidí,kteří to nekontrolujou.
Viz naši.
Táta byl kupovat na WC koš.Jeden se mu líbil tak koukal na cenu 199kč. a ještě nakupoval a nakupoval a pak mamina doma zjistila,že ten koš byl za 599kč
5. únor 2010 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek