• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Dáši - ano až příští týden....Mirouš náš ráno hodí a odpo zase vyzvedne...klidně se stavim a podrbeme si záda...

Já taky moc na lístky nakoukám, jen když je něco v akci tak koukám, zda to tam namarkovala..ale třebas ty rohlíky,jak psala Léňa, to by se mi asi ve velkym nákupu ztratilo....Holt na někom vydělávat musej.
Spíš jsou velký šejdíři sámošky Vietnamců - u nás třebas mojí ségře, myslim, přičetl i minulej nákup, prý to zapomněl vymazat, naštěstí je moje ségra držka, tak se ozvala...
5. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: aha, zas přijdu po delší době, chci to rychle přečíst a mozek mi to nějak nepobral :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: aha, no neva, tak příští tejden.
Zejtra budu slaměná vdova, polovina rodiny odjíždí na celej den do trapu.Na mě se nějak pozapomnělo.Bezva! :unamused:
5. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - tak přijuchej...když už Nikys běhá, můžete oba nosit krabice..každý člověk se hodí...
5. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: to je fakt, jen do schodů neumí...
5. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to schodí dolu...a pak ho někdo snese...Jo jinak jsem včera koukla na tu fotku dorta...ten se nauč a přivez ho na návštěvu.Nebo tak nazdob bábofku,jo?
5. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, malej usnul..tak jdu loupat jabka na štrůdliky...a odpo je upeču...
5. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně se stal zázrak,Bára sama od sebe uklízí a to jinak se toho obloukem vyhýbá,vždycky se na něco vymlouvá.
5. únor 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: neprovedla něco?
Pay: asi švagrová se tchýní měly modelářskej kroužek, jinak si ten dort neumim vysvětlit,ale byl pěknej
5. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo nene
Ale asi za to můžu já,protože mi řikala,že já tady dělám bordel tak musí uklidit. :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: štrúdlik miluju...že bych si taky udělala?
5. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - tak to je prima ne? Třeba už se na to taky nemohla koukat...
Dáši - udělej...já užmám jablka nastruhaný a čekaj v lednici až se uráčim...
5. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nebylo to zas tak hrozný :grinning: :grinning:
No já taky musim něco upíct,hmm štrudl bych si taky dala,ale někdo by musel skočit pro jablka.
Ale mám tu tvaroh tak bych to mahla použít místo jablek,že????
5. únor 2010 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho šoupnu k jabkám,ne?
5. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj šoupni
5. únor 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tady se peče, no já zrovn apřemejšlím co upeču, tvaroh jsme taky kopila, listový těsto tu je, že bychom upekly všechny štrůdl? :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted Pay, ty tvoj ehlášky jsou fakt boží, už vidím Nika, jak si hází ty krabice dolů , pak hop někdo snese a on tu krabici nese do auta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se tu málem otrávila a se mnou i celá rodina. vařím maso n apolívku, jen tak mimichodem to měla být hovězí ohánka, ale asi je to spíš z buvola stoletýho, a najendou mi připadá že cejtím plyn. no on mi ten buvol utekl z hrnce, teda ta voda a uhasila ohen, fuj, smrdí mi tu celej byt. :frowning2:
5. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusim vařit, byl tu manža a donesl pizzu, bezva. Tak navečer upeču štrůdlik.Jste mě přesvědčily
5. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Ivčo teda nic moc zážitek. :frowning2:

Dáši teda ty si žiješ. :wink:

A listový těsto už je vyndaný. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsme na nervy, náš mladej ted rozbil teploměr. jsem se uklidnovala, že už se nedělají rtutový teploměry, ale když jsem viděla co z něj vyteklo, tak si nejsem tak jistá. normálně jak živý to bylo, vůbec to nešlo nabrat. fuj. doufám, že jsme všichni otrávený :angry:
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: koukám, že nejdřív se o vás pokouší plyn pak jakási rtuť, tý jo, skoro jak film Nezvratný osud :confused:
5. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo prosimtě všechno vypni a nic nepoužívej,DEN BLBEC,

Dášo no Nezvratnej osud Fůůůůj,viděla jsem jen 1 a 2 kousek a 3 vůbec.
5. únor 2010 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: to je muj oblíbenej,ale trojka je slabší. Jen jsem ho neviděla asi 3 roky
5. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: asi jak řiká Lenka Den Blbec. Já ho už mam asi měsíc za sebou. tak čekám, kdy se zas něco objeví
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak takový filmy já nemusim.
5. únor 2010 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten film naštěstí neznám. No už si jen lehnu a ani se nehnu :grinning: :grinning: , ale ten teploměr nebyla moje práce :grinning: . Ale polívka byla dobrá, tak snad po ní nikomu nebude zle, když je ten den blbec :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo dobrej nápad, :grinning: :grinning:

No myslela jsem na vaši celou rodinu a néé jenom na tebe. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte na víkend?
5. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás sobota klasika jedem k našim
A neděle ještě nevim,docela bych se jela někam podívat,ale kam,aby to holky bavilo.
5. únor 2010 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek