• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Leni: já jsem zejtra slaměná vdova, tak asi pojedu ke tchýni, když bude mít čas a náladu. V neděli nevim, zatim nic nemáme. Teda na odpoledne. Na rodinnou prochajdu to moc nevidim, leda kousek, v tom sněhu je to dost naprd. Kdyby Nik víc chodil, tak bych zkusila Děčín,ale zatim jen cupitá malinko. Na návštěvu to tak ynevidím, každej nudlá nebo stěhuje :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šla bych docela na tu rozhlednu,ale furt jsem nepochopila kde to je. :frowning2:
Kdybych to aspoň našla na netu
5. únor 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - boože, jak ti to popsat. Takovej ten kopec, kolem kterýho se tahne - Novosedlák, Jeseninka a kouká se na něj od krematoria...víc nevi. Jedině vyjet busem na kaneňák a ptát se lidí. A nebo Dáša by mohla, když se bude zítra nudit, vyběhnout ven, koupit krepák a udělat vám orientační závod... :sunglasses:

Tak jsme byli před 1,5 hodiny venku...jsem zmrzlá pěkně, když zafoukal vítr..ach ach..bych vlezl ak matuldovi do kočárku...

Ivy - co takhle na vás poslat Novu...bláznivá matka chtěla rodinu otrávit plynem, když to nevyšlo zkusila rtuť...více na www.tn.cz :grinning: :grinning: :grinning:

Já už mám listový těsto vyndaný od včera, zapomněla jsem však do lednice pod něj dát talířek, a tak když manža bral ráno mlíko, trochu ho to ocáklo:Pane Booože, co to zase jeee..." Ach Zlato, to je vodička z listovýho těsta..."Doufám, že to nelepí"...Je to jen rozmrzlej led, bude štrůdlik..."Fajn, můpžu ti vypít kefír?"....
KOukám, že dneska se pozná, kdo je z koníka podle toho, že se od nich bude linout vůně štrůdliku...a koho to byl nápad,, noooo? Ještě bychom to mohly napsat Lůce a Peťule...
5. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálka vyjedeš na novosedlák.půjdeš nahoru směrek ke kremáči. asi v polovině cesty ul. kojetická, po levý straně, jsou prudký schody do kopce. Směrem na kopec Sedlo, ty vyjdeš a pak už ti to bude jasný. Schody jsou cca naproti večerce v ul. Kojetická
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši - no konečně jsi to pospala srozumitelně...minule to bylo za pět....teď za 1-, protože jsi nepsala velký N ve slově Novosedlák....ted ještě aby to pochopila Lenka...
tak co Leni?
5. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: nemělas bejt pančelka? :confused: já všude píšu malý. sem líná dávat shift
5. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm dobrý.Prostě se tam v neděli vydáme a určitě trefíme. :wink:Jsem tatar,ale fakt to nahoře neznám. :wink:

Pay,ale stim krepákem to je dobrej nápad. :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni. krepák mám, modrožlutej. Ještě z dob fandění Slovanu. ale trasu vyznačím jen za štrůdl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm to je blbej kšeft. :grinning: :grinning: TREFÍME

Tak už těsto je měkký tak jdu na to. :wink:
5. únor 2010 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já budu dělat svoje, linecký nemam. Škoda že trefíte, měla bych to bez práce :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ted je to fakt popsaný srozumitelně, dokonce i vím, kde jsou ty schody, hurá, tak tam to je, no super, tak tam tda as kočárkem nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dášo děláš štrůdu z lineckýho těsta? to asi budu muset někdy zajít :slight_smile:

PAy, hlavně k nám tu Novu neposílej :grinning: :grinning: , musel bych uklidit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak štrudl je v troubě.

Dáši já taky většinou dělám svoje těsto,ale bylo v mrazáku linecký tak nač ho dál skladovat. :slight_smile:

Týý holky koukaj na šikuly a mám klídek.Za to před chvilkou jsem myslela,že budu brát vařečku. :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: můžeš to obejít s kočárkem ulicí Škrétova - Paydo kvůli tobě jsem použila shift - ta je o kosek vejš, jak půjdeš směrem ke kremáči tak první ulicí doleva myšleno od schodů ta první ulice. Ale vyhlídka je na kopci, takže stejně budeš tlačit kočár do krpálu. z lineckýho ne, z normálního. Budu ho ale dělat až večer.
5. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě tak napadlo to neni linecký ale listový těsto. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: teda lsitový, už melu blbosti.Jdu zalátat prádlo, tak ať to stihnu, dokud chrní
5. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš jak to čtu :grinning: , linecký nemáš, no jasně, vždyt to tam píšeš :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky peču až večer...a většinou dělám svý těsto-lepší než listový, ale lenocha naučila lenost sahnout do mrazáku...až budem ve svYm ve velký jkuchni, budu hníst,,,

dáši-ne neměla,...bych fakany umlátila....shift taky nepoužívám, kroutí se mi tulpas na ruce..já exceluju v překlepech...

ivy- tak novu jindy nooo, třeba až budete mít x štěnat nebo až budete mít spor se sousedama nebo až budete nadávat na toho vašeho trenéra..
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay, už tam nechodíme, tak trenér nebude, tak až budou ty štěnata :grinning: :grinning:

nejdete někdo ven? potřebuju vyvenčit tádika
5. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: já pudu, jenže než se vykopu, vy budete už doma
5. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděly jste ten pořad na dvojce, jak taťkové museli platit na dítě, kerý nevídali a ani nejni jejich? hustý jako!
5. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - tak váš manža pochoval Matulu, slupnul kus rolády, rozplynul se nad tím, jak je Matula tulivej a tradadada jel s manžou mym pro koberec....bude tedy najedenej.nic nevař k večeři.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - takže na jaře budu koukat na Nově na konec zpráv...se obětuju. A pak si zajedu pro autogram k vám, ju?
5. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Tak u doktorky jsme dopadli celkem dobře. Nic závažného neschledala. Při trvání potíží máme přijít v pondělí na výtěr. Víťa jim ordinaci převrátil vzhůru nohama, oslintal plyšovou stonožku, ublinknul se, takže jim ukázal problém, se kterým jsme přišli a šli jsme domu.
Dneska jsme šli prvně bez kočáru a hezky šlapal celou cestu.

Tak teď jsem se taky nachytala na ty zimní kombinézy. Ty ceny jsou fakticky lidový...
5. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Jééé Ivčo to je škoda,že už jsem tu nebyla ráda bych s tebou vyrazila.
Byli jsme courat po krámech.

Pay vy takhle zaměstnáváte Dáši manžu jo?????

A jinak štrudl už je pryč.
5. únor 2010 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju všem za přáníčka :dizzy_face: jste hodný.

My před chvílí přijely, tatínka jsme vysadily v hospodě, šel s kamarádama oslavit moje narozky. :angry: A včera zlomil ve vínu vývrtku, takže si ani nemůžu otevřít víno a to hrdlo je hroooozně dlouhý, takže ani zatlačit nejde, to bych se dřív po...při tom tlačení:grinning:

Ve městě jsem si vybrala mikinku, tedy se mi líbí reebokácká, černo růžová, ale stojí 980,-, tak jsem jí tam nechala, ale jsem nahlodaná a asi si pro ní zítra sjedu...no co, narozky budu mít zase až za rok. :grinning:

Jinak v práci dobrý, ráno na mě čekal minidortík v podobě mufinky a svíčky, holky mi zazpívaly, hezký. :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy - tak to je fajn,že doktorka na nic závažnýho nepřišla...A zase na druhou stranu, že jim to tam Vítek vypulíroval, alespon se bude k mudře těšit....A nee hystericky plakat..

Leni - já mám dvě šišky klasa štrůdlik a jednu jablka s tvarohem, ale dala jsem tam celej tvaroh, tak je to takový trochu rozpláclý. Ale koštla jsem a je to labůůůžo.Do jednoho štrůdlu jsem dal ajen vanilkovej cukr,tak asi bude trocha kyselejší, ale krásně nám to tady voní....

Dáši manža - pomocník do každý rodiny, nevim, proš Dášeňka tvrdí, že mu vše dlouho trvá - roládu snědl během 32 vteřin... :grinning: :grinning: :grinning: A unese prý aj koberec a umí ho rozbalit....dál nevim. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a už mám až na 2 regály zbalenej špajz...a šuplik s ponožkama...taaak. A už se se nevejdem...
5. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak to je hezký.
A to jako manža stebou neni doma jóóó.No to je chlap. :unamused:A máš aspoň Verunku doma???

Já tu popíjim vodku s energetákem a mám druhou sklenku a už mám skoro dosti. :grinning:

Pay to víš chlapy se činěj všude jen néé doma.
Já dělala 3 šišky a jen s tvarohem a byl tak mňamózní,Takže zejtra můžu píct další várku.
A co vůbec perník chutnal??
5. únor 2010 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů teda ty se máš...krásný Happy Birthday...babičky teda Paní se činí...A takováhle věc potěší vícnež mikina za 980,-co? Hele ty seš jak já, něc vidim, řeknu ty brdo ty prachy za to nedám...dojdu dom a přemýšlím..A hledám důvody jako - už jsem si dlouhonic nekoupila, dostala jsem k narozeninám pěnízky tak si něco přidám a je to, či už jsem velká a dávám na věcí pozor, takže za tu cenu mi dlouho vydrží.Takhle jsem si koupila "nutně" džíny asi před 4 rokama...vejdu v nich brzo ráno, krasavice, lidi určo museli vidět, že mám znaškový džíny. Scházim z toho mostu přes silnici a dole sebou lupnu - koleno sedřený, kalhoty na kolenou odbarvený a s dírkou.....Sem se ji snažila trochu zašít, ale jak malej harant jsem ty džíny nosila...naštěstí po porodu už je nezapnu...ufff.
neboj sem manžovi koupila super drahý jako lněný 3/4 kalhoty...byl línej si vzít od laborky plášt a přijde dom a celj neštěstnej mi ukazuje važranou díru odkyseliny...jsem poprvé něco cizího neživýho ořvala. Jsem fakt plakala, jako kdyby mi umřel křeček....Že to snad nejni možný, tolik peněz to stálo...
5. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já si taky budu moct brzo něco vybrat.
Mě když se něco líbí tak taky hledám pro a proti,ale většinou si to nekoupim a utratim peníze za holky.
A pak toho lituju,ale ještě jsem se neponaučila. :angry:
5. únor 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, holky, jako kolegyně, ne babičky :grinning::grinning: Ale s těma je taky sranda.

Jen jsem tam týden a dneska zemřela další paní, tak to je smutný. :frowning2:

Leni jo jo, Verunka je doma, zrovna mi drbe holeně, děsně mě svědí, asi jsem chytla nějaký svrab. :grinning:
5. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek