• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Luci je to smutný,ale takový je život.

Že by nějaký stařecký nemoci??? :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, týjo, ale nohama se jich nedotýkám :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je fakt.
Už melu blbosti.
5. únor 2010 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak jsem vytáhla z trouby poslední štrůdlik - recept mý tchýně. přikusuju a čtu a ejhle.dočtu se hned v prvnim přípěvku, že ten muj u vás dlabal roládu. Tak mu to řikám a začal se smát aprej to je hrozný, tady se nic neutají. prej ta Payda píše každý...a to slovo se sem nějak nehodí :grinning:
5. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: jo jo zaměstnávaj, chtěli ho i zejtra na stěhování,ale bohužel bude v trapu, tak přijdem jen my s Nikýskem.
Lu: holky ti v práci zazpívaly? to už řikáš paní Nováčkový a Dvořáčkový holky? :grinning: :grinning: :přijď na víno k nám, máme i štrůdlik, dnes byla hromadná akce :grinning: Jinak mikču si kup, to je jasný.
Evi: tak dobrá zpráva.My jdem příští tejden, tak jsem zvědavá.
5. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, tady Lony manžel. Péťo 32 vteřin to bylo, to je pravda, jenže jste jí tam měli položenou, voněla až hrůza a musel jsem si o ní říct. A to paní domu utrousila, že to nestihli schovat. Takže příště Payda bude na návštěve o chlebu a vodě a stopky budu mít připraveny na stole. :sunglasses:
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lony manžílku :grinning: Vy jste čísla, ale zase já to třeba brala jako pochvalu Paydě, že umí upíct tak moc dobrou roládu že jí nešlo odolat. :grinning: Nebo byla kupovaná a žena tě poslala se najíst někam na návštěvu? :grinning::grinning::grinning:
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: jsem ho nikam na dlabanec neposílala, doma už jsem skoro loupala jablka a koupila jsem toasty.Jen je tak rozežranej, že všude dlabe :slight_smile:.Dóma si ani štrůdlik nedal
5. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem ještě tu,nějak nemůžu spát. :unamused:

Tak je jasný,že musel ochutnat někde jinde néé.přeci neurazí. :grinning: :grinning:

Asi už spíte co??? no co tu budu dělat.
5. únor 2010 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt tu nikdo neni. :frowning2: :frowning2:
Hmm tak já jdu zkusit zalíst.
5. únor 2010 ve 23:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jukám, ale skoro nevidím na klávesnici, motají se mi oči, manžílek přinesl z hospody vývrtku :grinning: Tak pijeme víno. Mám druhou a jsem jak brok :grinning: Tak dobrou noc všem.
5. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci já už vystřízlivěla. :grinning:
No já tu ještě sedim zkoušim zas nějaký foto,ale nedaří se mi. :angry: Tak na to kašlu
5. únor 2010 ve 23:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko, to naše zvíře zase vstávalo v půl šestý, ach jo.

tak koukám, že štrůdlíky se vám povedli, no já byla nakonec líná. tak jsem jen upekla chlebík a ted jsem naházela suriviny do pekárny, že udělám vanolkový oblak.

Leni já včera už nepracovala, to byl manža, já to zalomila v půl devátý a stejně nejsem vyspalá. No to je škoda, žes mě nečetla, já jela nakonec taky do města, páč tady se kvůli tomu sněhu nedá s kočárem jezdit. utratila jsem 200,-v drogerii, málem mi tam tádika zybily padající krémy :frowning2: a pádili jsme domu. taky jsem včera vyráběla scrap, ale je smazanej, byl to děs.

Dáši, koukám, že manža nám bude přisoívat do diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to určitě chodíte k Preclíkový, poznávám tu stonožku :grinning: :grinning: :grinning: , Hlavně ževám nic vážnýho nenašla :wink:
6. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Ivčo jj já si to myslela když neodpovídáš. :wink:

tak zase pa,jedem k našim
6. únor 2010 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... :slight_smile:

Ivčo, bingo...chodíme k Preclíkový. Tak vy tam chodíte taky, že jí znáš? Tu už asi oslintalo dětí... :sweat_smile: Myslím stonožku ne doktorku :grinning:

Víťa tu teď zápasí s luxem a docela ho to baví. Kéž by ho to bavilo i když je puštěnej, to by bylo hned o práci míň... :wink:
6. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme osiřeli. Já Nik a štrůdlik. já nevim proč peču. Stejně to pak jím sama. Už se na to vyprdnu. Předtím jsem 6 let nepekla a bylo to bez práce. Teď akorát kynu. Ale poved se mi, recept od tchýně. Ta ho má lepší jak moje máma. A to je co říct.
6. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus...stěhujeme...vše užje v trapu, jen počítač běží a já nemám do čeho píchnout nebot cekam na auta...Matuly a naše postle ještě stojí, ale jinak je vše v trapu...ach ach bach bach...doufám, že tu ještě poslední noc zůstaneme..srdce bolí....připředstavě těch krámů co na mne čeká v jedný zimře na Doběticích.....

Matula to zalomil...je trochu v šoku, kde všechno je...srdce krvácí...

Můj štrůdlik ochutnal jen brzo ráno děda, snědl pár kousků a zbytek jim já, nebot jsem to manžovi ráno nepřipomněla a jedl večerní chleba ve vejci...A od tý doby ho jen vidim z krabicema...mezi futrama.

Ivuš - náš naštěstí vydržel chrupat do sedmi..jsem myslela že blbě vidimkdyž jsem neštěstně koukla kolik že to je,,..a hned mi srdce zaplesalo...

Dáši - nemáš od manži zprávy jak se mají? A vůbec kde je Nik..koukám pod krabice aj pod schody a nikdy ho nevidim...Jinak pošli recept na těsto štrůfliku, mám už svoje ale proč neoslnit, že?

Leni - je možný se u tebe zastavit ve středu odpo? Jsem totiž zabudla že ve středu odpo odjždíme do Slanýho hlídat babičku a budeme tam až do soboty, takže by nás tam manža hodil a čekal jak ochranka v autě...co ty na to? Blbý?
6. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay:recept nahodim zejtra. je u Nika v ložnici a usíná tak tam nepolezu štrachat. už asi spí, jdu ho přikrejt.
Nevim jak se maj, asi hladově, páč si nechali sváču doma. Jsem se jim s tim včera večer v 8 prděla a ráno Luboš psal z Rajchu, že všechno jídlo doma zapomněl. Jelito! to se to pěkně prodraží. Tak hezky stěhujte a vyřiď manžoj, že Slovan vyhrál u Chomoutů na nájezdy. Nikýsek mě zachránil, zdlábnul kousek štrůdlu.Aspoň někdo.
6. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tady je živo :grinning: :grinning: .Na plotně syčí gulášek...štrůdliku je ještě jeden celej kousek. pro Paydu receptík:
400 g hl. mouky
3/4 hery bo másla
2 dcl vody
1 vejce
špetku soli
z toho se udělaj 3 kusy štrůdlu

dál už to znáš
7. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Přejem Verunce vše nej nej k svátku. :slight_smile:

Tak Pay už se stěhuje,tak doufám,že si poslední noc ve starém bytě náležitě užili. :grinning: :grinning:
Jinak máš IP.

Dáši díky za recept taky si napíšu.
Tak rozhledna se nekonala,jsme nějaký líný :angry:
7. únor 2010 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruce vše nej nej...
Pay napiš jak pokračujete.
Odpoledne nevím kam vyrazíme v tomhle počasí to s kočárem na rozhlednu taky nebude. Asi zas dáme obvyklý kolečko, páč jezdit v tomdle se fakt nedá. Oběd je na stole, jdu na to :sunglasses:
7. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej Verunce...
7. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Verunka děkuje... :dizzy_face:

Já jsem teď tedy sama doma, tatínek vzal malou k dědovi na návštěvu, tak peru, luxuju, uklízím, vařím, mám tu kopec prádla, nudí se některá z vás? :grinning::grinning:

A za chvíli dorazí mamka, tak to jdu rychle dodělat.

Dáši, ten ocet ale píše.... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: a co píše? :grinning:
a co jste dali Verunce k narozkám?
Já jdu ven, Nik je otravnej, tak ho jdu vyvenčit
7. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, Veru má svátek, narozky až za 14 dní:wink: Ale dostala sadu růžových kufříčků a jeden kočárkovej kufřík a kytičku.

Už odešla mamka, tak jdu umýt nádobí po dortíku a doperu a vykoupu a uložím a jdu žehlit aspoň na zítra. A tatínek se chystá do hospody na kulečník. :angry:
7. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sad nejdu s křížkem po funuse, taky se přidávám k přání Verunce. KOukám, že to má chudinka taky pěkně zasebou. Ještě že se nenarodila 24.12. a nejmenuje se Evička :slight_smile:

Kdypak se nám narodila Eva? :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Taky přejeme Verunce všechno nejlepší k svátku.

Ivčo, já jsem až v září.
7. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny!
Prosím chci se zeptat: Nechcete některá z Vás nebo Vaši známí lístky na Kryštof tour 2010? Je to 19.2. od 20.00 TESLA Areně v Praze. Oba za 500,-? Opravdu nepojedeme.
Díky.
7. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš ahoj, já bych šla hned, kdyby klucí Kryštofácký byli tady. My do Prahy jedeme až ten týden po, tak 2x za sebou by to neprošlo. :frowning2:
7. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek