Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
5. únor 2010
Luci je to smutný,ale takový je život.

Že by nějaký stařecký nemoci??? 😃 😃
boadella
5. únor 2010
Noo, týjo, ale nohama se jich nedotýkám =-) :-N 😃 😃
lenka1982autor
5. únor 2010
No to je fakt.
Už melu blbosti.
lona
5. únor 2010
pay: tak jsem vytáhla z trouby poslední štrůdlik - recept mý tchýně. přikusuju a čtu a ejhle.dočtu se hned v prvnim přípěvku, že ten muj u vás dlabal roládu. Tak mu to řikám a začal se smát aprej to je hrozný, tady se nic neutají. prej ta Payda píše každý...a to slovo se sem nějak nehodí 😃
lona
5. únor 2010
Leni: jo jo zaměstnávaj, chtěli ho i zejtra na stěhování,ale bohužel bude v trapu, tak přijdem jen my s Nikýskem.
Lu: holky ti v práci zazpívaly? to už řikáš paní Nováčkový a Dvořáčkový holky? 😃 😃 :přijď na víno k nám, máme i štrůdlik, dnes byla hromadná akce 😃 Jinak mikču si kup, to je jasný.
Evi: tak dobrá zpráva.My jdem příští tejden, tak jsem zvědavá.
lona
5. únor 2010
ahoj maminky, tady Lony manžel. Péťo 32 vteřin to bylo, to je pravda, jenže jste jí tam měli položenou, voněla až hrůza a musel jsem si o ní říct. A to paní domu utrousila, že to nestihli schovat. Takže příště Payda bude na návštěve o chlebu a vodě a stopky budu mít připraveny na stole. 😎
boadella
5. únor 2010
Ahoj Lony manžílku 😃 Vy jste čísla, ale zase já to třeba brala jako pochvalu Paydě, že umí upíct tak moc dobrou roládu že jí nešlo odolat. 😃 Nebo byla kupovaná a žena tě poslala se najíst někam na návštěvu? 😃😃😃
lona
5. únor 2010
Lu: jsem ho nikam na dlabanec neposílala, doma už jsem skoro loupala jablka a koupila jsem toasty.Jen je tak rozežranej, že všude dlabe 🙂.Dóma si ani štrůdlik nedal
lenka1982autor
5. únor 2010
No já jsem ještě tu,nějak nemůžu spát. :-|

Tak je jasný,že musel ochutnat někde jinde néé.přeci neurazí. 😃 😃

Asi už spíte co??? no co tu budu dělat.
lenka1982autor
5. únor 2010
Fakt tu nikdo neni. 😞 😞
Hmm tak já jdu zkusit zalíst.
boadella
5. únor 2010
Leni jukám, ale skoro nevidím na klávesnici, motají se mi oči, manžílek přinesl z hospody vývrtku 😃 Tak pijeme víno. Mám druhou a jsem jak brok 😃 Tak dobrou noc všem.
lenka1982autor
5. únor 2010
Luci já už vystřízlivěla. 😃
No já tu ještě sedim zkoušim zas nějaký foto,ale nedaří se mi. ]-( Tak na to kašlu
naivuli
6. únor 2010
brý ránko, to naše zvíře zase vstávalo v půl šestý, ach jo.

tak koukám, že štrůdlíky se vám povedli, no já byla nakonec líná. tak jsem jen upekla chlebík a ted jsem naházela suriviny do pekárny, že udělám vanolkový oblak.

Leni já včera už nepracovala, to byl manža, já to zalomila v půl devátý a stejně nejsem vyspalá. No to je škoda, žes mě nečetla, já jela nakonec taky do města, páč tady se kvůli tomu sněhu nedá s kočárem jezdit. utratila jsem 200,-v drogerii, málem mi tam tádika zybily padající krémy 😞 a pádili jsme domu. taky jsem včera vyráběla scrap, ale je smazanej, byl to děs.

Dáši, koukám, že manža nám bude přisoívat do diskuze 😃 😃 😃
naivuli
6. únor 2010
Evi, to určitě chodíte k Preclíkový, poznávám tu stonožku 😃 😃 😃 , Hlavně ževám nic vážnýho nenašla 😉
lenka1982autor
6. únor 2010
Ahoj

Ivčo jj já si to myslela když neodpovídáš. 😉

tak zase pa,jedem k našim
lesnenka
6. únor 2010
Ahojky... 🙂

Ivčo, bingo...chodíme k Preclíkový. Tak vy tam chodíte taky, že jí znáš? Tu už asi oslintalo dětí... :-N Myslím stonožku ne doktorku 😃

Víťa tu teď zápasí s luxem a docela ho to baví. Kéž by ho to bavilo i když je puštěnej, to by bylo hned o práci míň... 😉
lona
6. únor 2010
ahoj holky, tak jsme osiřeli. Já Nik a štrůdlik. já nevim proč peču. Stejně to pak jím sama. Už se na to vyprdnu. Předtím jsem 6 let nepekla a bylo to bez práce. Teď akorát kynu. Ale poved se mi, recept od tchýně. Ta ho má lepší jak moje máma. A to je co říct.
payda
6. únor 2010
Čus...stěhujeme...vše užje v trapu, jen počítač běží a já nemám do čeho píchnout nebot cekam na auta...Matuly a naše postle ještě stojí, ale jinak je vše v trapu...ach ach bach bach...doufám, že tu ještě poslední noc zůstaneme..srdce bolí....připředstavě těch krámů co na mne čeká v jedný zimře na Doběticích.....

Matula to zalomil...je trochu v šoku, kde všechno je...srdce krvácí...

Můj štrůdlik ochutnal jen brzo ráno děda, snědl pár kousků a zbytek jim já, nebot jsem to manžovi ráno nepřipomněla a jedl večerní chleba ve vejci...A od tý doby ho jen vidim z krabicema...mezi futrama.

Ivuš - náš naštěstí vydržel chrupat do sedmi..jsem myslela že blbě vidimkdyž jsem neštěstně koukla kolik že to je,,..a hned mi srdce zaplesalo...

Dáši - nemáš od manži zprávy jak se mají? A vůbec kde je Nik..koukám pod krabice aj pod schody a nikdy ho nevidim...Jinak pošli recept na těsto štrůfliku, mám už svoje ale proč neoslnit, že?

Leni - je možný se u tebe zastavit ve středu odpo? Jsem totiž zabudla že ve středu odpo odjždíme do Slanýho hlídat babičku a budeme tam až do soboty, takže by nás tam manža hodil a čekal jak ochranka v autě...co ty na to? Blbý?
lona
6. únor 2010
pay:recept nahodim zejtra. je u Nika v ložnici a usíná tak tam nepolezu štrachat. už asi spí, jdu ho přikrejt.
Nevim jak se maj, asi hladově, páč si nechali sváču doma. Jsem se jim s tim včera večer v 8 prděla a ráno Luboš psal z Rajchu, že všechno jídlo doma zapomněl. Jelito! to se to pěkně prodraží. Tak hezky stěhujte a vyřiď manžoj, že Slovan vyhrál u Chomoutů na nájezdy. Nikýsek mě zachránil, zdlábnul kousek štrůdlu.Aspoň někdo.
lona
7. únor 2010
jé tady je živo 😃 😃 .Na plotně syčí gulášek...štrůdliku je ještě jeden celej kousek. pro Paydu receptík:
400 g hl. mouky
3/4 hery bo másla
2 dcl vody
1 vejce
špetku soli
z toho se udělaj 3 kusy štrůdlu

dál už to znáš
lenka1982autor
7. únor 2010
Ahoj
Přejem Verunce vše nej nej k svátku. 🙂

Tak Pay už se stěhuje,tak doufám,že si poslední noc ve starém bytě náležitě užili. 😃 😃
Jinak máš IP.

Dáši díky za recept taky si napíšu.
Tak rozhledna se nekonala,jsme nějaký líný ]-(
lona
7. únor 2010
Veruce vše nej nej...
Pay napiš jak pokračujete.
Odpoledne nevím kam vyrazíme v tomhle počasí to s kočárem na rozhlednu taky nebude. Asi zas dáme obvyklý kolečko, páč jezdit v tomdle se fakt nedá. Oběd je na stole, jdu na to 😎
pitrska
7. únor 2010
Vse nej Verunce...
boadella
7. únor 2010
Ahoj holky, Verunka děkuje... x-)

Já jsem teď tedy sama doma, tatínek vzal malou k dědovi na návštěvu, tak peru, luxuju, uklízím, vařím, mám tu kopec prádla, nudí se některá z vás? 😃😃

A za chvíli dorazí mamka, tak to jdu rychle dodělat.

Dáši, ten ocet ale píše.... =-) 😃 😃 😃
lona
7. únor 2010
Lu: a co píše? 😃
a co jste dali Verunce k narozkám?
Já jdu ven, Nik je otravnej, tak ho jdu vyvenčit
boadella
7. únor 2010
Dáši, Veru má svátek, narozky až za 14 dní😉 Ale dostala sadu růžových kufříčků a jeden kočárkovej kufřík a kytičku.

Už odešla mamka, tak jdu umýt nádobí po dortíku a doperu a vykoupu a uložím a jdu žehlit aspoň na zítra. A tatínek se chystá do hospody na kulečník. ]-(
naivuli
7. únor 2010
sad nejdu s křížkem po funuse, taky se přidávám k přání Verunce. KOukám, že to má chudinka taky pěkně zasebou. Ještě že se nenarodila 24.12. a nejmenuje se Evička 🙂

Kdypak se nám narodila Eva? 🙂
lesnenka
7. únor 2010
Ahojky. Taky přejeme Verunce všechno nejlepší k svátku.

Ivčo, já jsem až v září.
lebedka
7. únor 2010
Ahojky holčiny!
Prosím chci se zeptat: Nechcete některá z Vás nebo Vaši známí lístky na Kryštof tour 2010? Je to 19.2. od 20.00 TESLA Areně v Praze. Oba za 500,-? Opravdu nepojedeme.
Díky.
boadella
7. únor 2010
Dituš ahoj, já bych šla hned, kdyby klucí Kryštofácký byli tady. My do Prahy jedeme až ten týden po, tak 2x za sebou by to neprošlo. 😞

Začni psát odpověď...

Odešli