• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahojky, :slight_smile:
7. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem z ˇUstí na d Labem, a mám doma 3 letou dcerušku. Občas mi leze na nervy,ale je to moje sluníčko. :wink:
7. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Ahoj Evakri ,vítej tu mezi námi.Jinak z dětičkama je to asi všude stejný.
A odkud jsi???

Normálně jsem včera v 8h zalezla do postele a ráno když zvonil budík tak jsem myslela že ho hodim z okna. :angry:
Já už tak chci teplo.
8. únor 2010 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no Leni jsem na tom podobně, akorát, že u nás byla ještě navíc noc hrůzi. Tádik řádil o sto šest.

Evarki, ahojky, vítej. Já mám doma 6 letého Kubíka, kterej mě občas taky pořádně vytáčí a pak skoro 6-ti měsíčního TAdeáška. Jsme ze Střekova. JAk se dcerka jmenuje?

PAy, když si začínala dávat malýmu kašičku, dávali jste z flašky nebo polžičkách? Já myslím, že Kubovi jsem dávala lžičkou, ale už si to nepamatuju. Asi budeme muset najet na kaši. A vůbec, už bydlíte úplně se vším všudy?

Evčo, tak to máš dobrý, že nejsi rozená o vánocích :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo určitě začni lžičkou,aby ti pak neodmítal prso.
8. únor 2010 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid, taky si myslím, no uvidíme, jak nám to půjde :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Vitam novou maminku,tak to mame podobne stare deti,a me taky leze na nervy no,ale miluju ji to je jasny hahah
8. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neviděly jste včera v telce to lítání s dětmi? fuj to byla síla, normálně se mi z toho dělalo zle, při představě že tohle dělám s tádikem. a jak ty dětičky plakaly, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak , kdo to neviděl, jukněte sem, ale je to dost děsný http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058250207-168-hodin/
8. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já na to snad ani nebudu koukat,když řikáš,že je to strašný. :unamused:
8. únor 2010 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Ivčo, tak to je síla. Tak tenhle kurz pro nás není. Krom jiného bych se i bála, že mi prcek vyklouzne.

Vítám novou maminku.
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejenom Evčo vyklouzne, ale jak tam pláčou, to bych nemohla, bych měla i strach třeba, že si hne s hlavičkou atd... no prostě síla, to by měli zakázat. to je jak nějaká sekta
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to přesně píšou na jedné diskusi na kojencích
8. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky našla nějakou diskuzi a jak si to ty mámy chválí, no jsou snad padlý na hlavu :confounded:
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tý co jsem našla já, tak to odsuzují jako my.
8. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hruza co kdyby jim neco prasklo v hlave kravy,nemaj rozum,oni breci a misto toho aby delali,neco proto aby dite nebrecelo tak delaj vse aby brecelo debilky,ja videla jeden takovej mail kde tata takhle radi s malym na pisnicku,ale to bylo este trikrat horsi,ale malej se gebil,asi taky chodily na naky cviceni to je nenormalni.....kde je ta diskuze??

Holky tak ja mam hostinu zarizenou prstynky objednany,dneska mi prisly ty bot yty jsou taak nadherny jsem z nich unesena pani mi dala k tomu i nahrdelnik,vemu si ho taky je krasnej,ja totiz miluju stras,nevim proc,ale zacali mi rikat straka,vse co se trpiti se mi strasne libi....

mala sla spat tatik do prace a az se vyspinka pomazeme na prochajdu do krasnaku a kopupit slaninu,zitra udelam spizy...recept s mimibazaru mmch mooc dobrej..
8. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo no tak to je fajn.

A jak se ti v těch botkách chodí??

Holky uklízej počkáme na taťku a pojedem k bráchovi. :slight_smile: A pak ještě koupit obaly na sešity.už zase dostali několikátej sešit a ten obal je z něho už nepoužitej.A doma mám už jen malý,ty bude mít snad i Bára.

Za oknem je krásný počásko,ale venku to leze pěkně pod kůži.
8. únor 2010 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to leze a vsude se to klouze

chodi se v nich dobre,myslela jsem,ze to bude horsi,parkrat sem se prosla a uz mi to jde,a tancuju v nich jak v zabkach??hahahsou super,jen si musim koupit ty vlozky protiskluzovy,jelikoz mi noha jde dolu a strasne me to po chvilce boli,jak se mi ta noha tlaci dolu pres ty kaminky
8. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo tady http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=125475&vGroupOffset=0&vOffset=0
Jsou to ti kteří to odsuzujou a jsou tam i nějaký odkazy.

No asi to bude potřeba jinak by si vnich asi nevydržela.
Já bych si v tom fakt zlomila nohu a,že bych v tom měla tancovat hahaha
8. únor 2010 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tancovani mi jde lip nez chozeni normalne uplne krasne se v nich tancuje ale ta chuze ja si prijdu trosku jak debilek,ale kdyz dam nohy vic pres sebe jak chodej modelky tak se v tiom chodi krasne,ale rovne se v nich jde blbe,musim se ucit no......
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak času máš dost. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to mam..
Ted schanim saticky pro malou
8. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, celej půlden nám nešel net, Teta zas někde něco opravovala. Za chvíli musim do města na finančák, tak to mam dneska trochu rozlítaný, páč Nika ještě musim odvízt na hlídání ke tchýni. Sousedka totiž dneska nemůže.
jinak vítám novou maminu, tak se tady zas o něco rozrostem :wink:
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a k tomu lítání - to jsou fakt vymaštěnky. Bych je chtěla vidět, co by asi dělaly matky, kdyby je někdo rozbalil a lítal takhle s nima. Určitě ony samy blejou na centrifuze a tohle dělaj svejm vlastním dětem. Debilky!
Sem si ulevila
8. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo to chce.

Péťo to já měla krásný šatičky,ale jednou jsem je pujčila a už jsem je nikdy neviděla. :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: co nechceš , to puč
8. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přesně,ale od nich bych to nečekala :unamused:
8. únor 2010 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jim zavolej ať to navalej, kdo to byl, práskni je! :sunglasses:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to už jsem dělala několikrát a už to jsou skoro 3 roky.
No jsou to příbuzný
8. únor 2010 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
á tak švagrová.tak na ní vyrukuj, že to chceš vrátit
8. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek