Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
pitrska
10. únor 2010
Ja nikam,dnesk ami kamaradka snad sezene zubare,nevim ze je nakej v Krasnaku,ze bych si to obvolala??ja mam sveho v roudnici
naivuli
10. únor 2010
Ahojky,

my byli dnesk acelý dopoledne na kožním. dostali jsme jedekrémík na promazání a druhý nám teprve v lékárně vyrobí, až zítr aale bude, to jsem zvědavá co to bude za zázrak

Já s porkem polivku neznám, ale už máš Dáši asi stejěn vaříno.
pitrska
10. únor 2010
Leni jak??a jaky nudle koupit??
naivuli
10. únor 2010
Ahojky Pit, jak se chystáš do práce?
lenka1982autor
10. únor 2010
Péťo normálně dám vařit kuřecí přidám bujon pak ke konci dám povařit ten porek a oberu tam to maso.Někdy dám i zeleninu,ale většinou nedávám.
Zvlášt si uvařim nudle a nelámu je.
Ty pak dám na talíř a zalejvám tim vývarem.

Jinak nudle kupuju u vietnamců a nebo v globusu.Rýžové nudle,jsou asi tak půl cm široké a je na nich takovej modrej panáček asi kuchař.

Ivčo no tak snad to pomůže a nezjistil z čeho to může být???
pitrska
10. únor 2010
No ja nevim jestli se tesit nebo ne na jednu stranku se tesim,na jednu ne vim,ze me to nebude bavit,a budu chodit z donucenim,ale takovej ten pocit,ze budu konecne k necemu platna me zveda vejs,ale strach ze stavani a zvladani vseho toho se bojim.....
pitrska
10. únor 2010
Diky zkusim ji taky
lenka1982autor
10. únor 2010
Péťo to zvádneš.
Jukni na Lůcu taky to zvládá. 😉
lenka1982autor
10. únor 2010
Tak jsem hodila perník do trouby.
Chtěla jsem ven,ale musim si počkat na Avon,zase se někde courá.
naivuli
10. únor 2010
Leni, nic neříkala, máme přijít 1.3. na kontrolu, ale exem to snad nebude. říkala něco o zimě, jetli to jako může být i zimou??? nevím.
lenka1982autor
10. únor 2010
Hm no tak základ je aby se to zlepšilo a nejlépe aby to zmizelo 🙂
pitrska
10. únor 2010
No ,ja budu stavat ve 4 30 ]-( 😞
lenka1982autor
10. únor 2010
No to je fakt hnusnej čas
lona
10. únor 2010
Leni dík, to zkusim uvařit. na dnešek jsem ještě měla gulášek ze včera.zejtra se vrhnu na tu polívku snad seženu ty spešl nudle u nás u ťongů.
Nai: my máme kojeneckej ekzém, prej to má každý druhý dítě. Tak taky na to máme 2 spešl mastičky, vyhnala jsem manžu, at to sežene v lékárně. Ale jaký nevim, ještě nejni doma.
naivuli
10. únor 2010
Dášo vy jste taky dnesk byli u dr? No nám tu jednu musí namíchat a bude až zítra, tak jsme zvědavá, co to bude za zázrak.

Tak jsem denska zkusil akašičku a Tádik mě s ní poslala někam. No holt ještě neumíme papat ze lžičky. Tak jí dostane pes

Co asi Payda, jakpak se jim bydlí v novém? nevíte někdo něco?
lenka1982autor
10. únor 2010
Ivčo,Pay maká na bytě,nemá zatim přístup k netu.A vlastně dneska jeli hlídat tu babičku a přijedou až v sobotu.

Jinak se divim,že si kašičku nevzal,přece jenom je to něco jinýho a kašičky i bejvaj sladký.

Já zase vyžehlila tu horu prádla,ale ještě mi chyběj složit ponožky. ]-(
boadella
10. únor 2010
Ahoj holky, zdravím vás. Jdu do vany a do hajan. Přijeli jsme docela pozdě od babi, ještě jsme se stavovali v Tescu.

Péťo, já vstávám v 5:30, taky nic moc, poslední dny vstávám až na třetí zazvonění budíku. Ale jezdíme autem, tak to jde, holt se někde překročí rychlost, abych píchala včas. 😃

Taky myslím na Péťu Pay, jak se jim bydlí a jak určitě makají na svém hnízdečku.

Tak pá, zase zítra večír. x-)
naivuli
11. únor 2010
Brý ránko,

tak já do práce nemusím a u nás už několikátej den budíček v půl pátý. Tádik už po kojení pak neche spát. hrozně sebou mele, brečí, ale přitom má zavřený oči. Tak ho houpu, uklidnuju, strkám prso...no a před šestou už to neukecám a jsem vzhůru. Nevím co ho trápí 😞

Pit a jak budeš dávat malou do školky, když budeš jezdit tak brzy? vždyt školky mají až od šesti ne? já si pamatuju, že když jsem párkrát jela vlakem do práce a měla jsem od sedmi, tak jsem měla problém se školkou.
lenka1982autor
11. únor 2010
Ahoj

Ivčo my taky měli doby kdy Bára vstávala v 5h a trvalo to dost dlouho,než se jí to zase otočilo a spala aspoň v 6h.Ještě teď se jí 2-3x v týdnu podaří budíček v 5h.
Ale je to na palici.

Včera nám tady umřel pán a ten zrovna nebyl až tak starej,ale měl raka. :-|
naivuli
11. únor 2010
Pán v baráku? to je smutný, vřdycky když umře někdo známý je to ošklivý 😞
lenka1982autor
11. únor 2010
Ivčo jj z baráku,je to takový divný no,a přitom jsem s jeho manželkou minulý pondělí mluvila a řikala,že se to lepší.No a v neděli ho odvezla sanita a konec. :-|
naivuli
11. únor 2010
no většinou těsne před koncem se to lepší. Mě umřela babička na raka, měli jsme jí doma. najednou byla jako taková vitálnější i trošku komunikovala a druhý den byla pryč. Fuj, když si na to ted vzpomínám, musím tu bulet 😞
lenka1982autor
11. únor 2010
Tak jsem dala péct kuře...Alá bažant.

kde jste zase všichni???
naivuli
11. únor 2010
Hm, to bude asi dobrůtka. Musíš tam dát i broky, co bejvaj v bažantovi, aby to bylo autentické 😃
pitrska
11. únor 2010
nai jarovi dali,rani od 7 hodin,takze tak bude ji davat on do skolky 🙂
lona
11. únor 2010
Nai: ha ha s brokama.
je fakt, že se říká, že před smrtí se vždycky uleví, je to blbý no todle 😞 .
No já dneska měla rychlovku, na zejtra už zas něco musim vymyslet.
lona
11. únor 2010
Nai: jinak jsme byli u MUDr na injekci.Tak jsme na ní hned vysypala, že má fleky na nožičkách.
Je dvný, že nechce dlabat kašičku, to bude asi nějakej nejedlík...
lenka1982autor
11. únor 2010
No Ivčo nemusim všechno. 😃 😃

No já dojídá od včera buřguláš,na kuře nějak nemám chuť,Ale holky se snim cpou tak je to asi dobrý 🙂

Za chvilku jedem zase cvičit,ještě máme 3 návštěvy
pitrska
11. únor 2010
😃

Začni psát odpověď...

Odešli