• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ja nikam,dnesk ami kamaradka snad sezene zubare,nevim ze je nakej v Krasnaku,ze bych si to obvolala??ja mam sveho v roudnici
10. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my byli dnesk acelý dopoledne na kožním. dostali jsme jedekrémík na promazání a druhý nám teprve v lékárně vyrobí, až zítr aale bude, to jsem zvědavá co to bude za zázrak

Já s porkem polivku neznám, ale už máš Dáši asi stejěn vaříno.
10. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jak??a jaky nudle koupit??
10. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pit, jak se chystáš do práce?
10. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo normálně dám vařit kuřecí přidám bujon pak ke konci dám povařit ten porek a oberu tam to maso.Někdy dám i zeleninu,ale většinou nedávám.
Zvlášt si uvařim nudle a nelámu je.
Ty pak dám na talíř a zalejvám tim vývarem.

Jinak nudle kupuju u vietnamců a nebo v globusu.Rýžové nudle,jsou asi tak půl cm široké a je na nich takovej modrej panáček asi kuchař.

Ivčo no tak snad to pomůže a nezjistil z čeho to může být???
10. únor 2010 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nevim jestli se tesit nebo ne na jednu stranku se tesim,na jednu ne vim,ze me to nebude bavit,a budu chodit z donucenim,ale takovej ten pocit,ze budu konecne k necemu platna me zveda vejs,ale strach ze stavani a zvladani vseho toho se bojim.....
10. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky zkusim ji taky
10. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo to zvádneš.
Jukni na Lůcu taky to zvládá. :wink:
10. únor 2010 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem hodila perník do trouby.
Chtěla jsem ven,ale musim si počkat na Avon,zase se někde courá.
10. únor 2010 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nic neříkala, máme přijít 1.3. na kontrolu, ale exem to snad nebude. říkala něco o zimě, jetli to jako může být i zimou??? nevím.
10. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm no tak základ je aby se to zlepšilo a nejlépe aby to zmizelo :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,ja budu stavat ve 4 30 :angry: :frowning2:
10. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je fakt hnusnej čas
10. únor 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dík, to zkusim uvařit. na dnešek jsem ještě měla gulášek ze včera.zejtra se vrhnu na tu polívku snad seženu ty spešl nudle u nás u ťongů.
Nai: my máme kojeneckej ekzém, prej to má každý druhý dítě. Tak taky na to máme 2 spešl mastičky, vyhnala jsem manžu, at to sežene v lékárně. Ale jaký nevim, ještě nejni doma.
10. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo vy jste taky dnesk byli u dr? No nám tu jednu musí namíchat a bude až zítra, tak jsme zvědavá, co to bude za zázrak.

Tak jsem denska zkusil akašičku a Tádik mě s ní poslala někam. No holt ještě neumíme papat ze lžičky. Tak jí dostane pes

Co asi Payda, jakpak se jim bydlí v novém? nevíte někdo něco?
10. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo,Pay maká na bytě,nemá zatim přístup k netu.A vlastně dneska jeli hlídat tu babičku a přijedou až v sobotu.

Jinak se divim,že si kašičku nevzal,přece jenom je to něco jinýho a kašičky i bejvaj sladký.

Já zase vyžehlila tu horu prádla,ale ještě mi chyběj složit ponožky. :angry:
10. únor 2010 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás. Jdu do vany a do hajan. Přijeli jsme docela pozdě od babi, ještě jsme se stavovali v Tescu.

Péťo, já vstávám v 5:30, taky nic moc, poslední dny vstávám až na třetí zazvonění budíku. Ale jezdíme autem, tak to jde, holt se někde překročí rychlost, abych píchala včas. :grinning:

Taky myslím na Péťu Pay, jak se jim bydlí a jak určitě makají na svém hnízdečku.

Tak pá, zase zítra večír. :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko,

tak já do práce nemusím a u nás už několikátej den budíček v půl pátý. Tádik už po kojení pak neche spát. hrozně sebou mele, brečí, ale přitom má zavřený oči. Tak ho houpu, uklidnuju, strkám prso...no a před šestou už to neukecám a jsem vzhůru. Nevím co ho trápí :frowning2:

Pit a jak budeš dávat malou do školky, když budeš jezdit tak brzy? vždyt školky mají až od šesti ne? já si pamatuju, že když jsem párkrát jela vlakem do práce a měla jsem od sedmi, tak jsem měla problém se školkou.
11. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Ivčo my taky měli doby kdy Bára vstávala v 5h a trvalo to dost dlouho,než se jí to zase otočilo a spala aspoň v 6h.Ještě teď se jí 2-3x v týdnu podaří budíček v 5h.
Ale je to na palici.

Včera nám tady umřel pán a ten zrovna nebyl až tak starej,ale měl raka. :unamused:
11. únor 2010 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pán v baráku? to je smutný, vřdycky když umře někdo známý je to ošklivý :frowning2:
11. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo jj z baráku,je to takový divný no,a přitom jsem s jeho manželkou minulý pondělí mluvila a řikala,že se to lepší.No a v neděli ho odvezla sanita a konec. :unamused:
11. únor 2010 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no většinou těsne před koncem se to lepší. Mě umřela babička na raka, měli jsme jí doma. najednou byla jako taková vitálnější i trošku komunikovala a druhý den byla pryč. Fuj, když si na to ted vzpomínám, musím tu bulet :frowning2:
11. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dala péct kuře...Alá bažant.

kde jste zase všichni???
11. únor 2010 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to bude asi dobrůtka. Musíš tam dát i broky, co bejvaj v bažantovi, aby to bylo autentické :grinning:
11. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai jarovi dali,rani od 7 hodin,takze tak bude ji davat on do skolky :slight_smile:
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: ha ha s brokama.
je fakt, že se říká, že před smrtí se vždycky uleví, je to blbý no todle :frowning2: .
No já dneska měla rychlovku, na zejtra už zas něco musim vymyslet.
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: jinak jsme byli u MUDr na injekci.Tak jsme na ní hned vysypala, že má fleky na nožičkách.
Je dvný, že nechce dlabat kašičku, to bude asi nějakej nejedlík...
11. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Ivčo nemusim všechno. :grinning: :grinning:

No já dojídá od včera buřguláš,na kuře nějak nemám chuť,Ale holky se snim cpou tak je to asi dobrý :slight_smile:

Za chvilku jedem zase cvičit,ještě máme 3 návštěvy
11. únor 2010 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek