• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Alo odpo nemuzu mam strihani :unamused:
17. únor 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak jsem si včera i na dnešek nařídila budíka na půl 9h,že budu spát když tu holky nejsou.
No a včera budíček 7.05 a dneska 6.55.No bomba

Tak se tu cpu střechou z bebeček a pak asi pujdu do města.
Nechám si vytisknou pár fotek a potřebuju kalhoty
17. únor 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco Jarovi se libi taky to tmavy
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jdem přpadnout Paydu s celou rodinou. Vokouknem rovnou krásnej byt. Jsme se vnutili :grinning:
Leni: já taky potřebuju kalhoty - džíny. Jenže ve Foru jsem si jich vyzkoušela milion a nic z toho. Svlíkal voblíkat a pak už mě to nebavilo. Navíc furt sundavat péřovku, nandavat, kozačky dolu, nahoru...
ty co stály nad 1000 jsem ani nezkoušela. Sem divná, neseděj mi žádný. A bokovky nechci, ty mi seděly, jenže když si představim, že si sednu na bobek k malýmu a celý město uvidí, co mam za prádlo, tak to ne :confounded:
17. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lona tak ja zase jedine bokovky,nikoho nenutim aby mi tam koukal :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak žádný kalhoty jsem si nepřivezla,žádný mega na mě nemaj. :unamused:

Dášo přesně jak řiká,tisíckrát slíknout a oblíknout a nic.
17. únor 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si vetsinou kahoty na sebe odhadnu,takze v pohode...kdyz mi to neleze pres ne tak je to ok hahah
Asi se pustim do skrini a neco vyklidim,jenz eme vzdycky stve,ze to sice vyklidim,ale pak tÿ vyrazen yveci skladuju jelikoz to nemam stejne komu dat a je mi to lito vyhodit to je des,tak se do toho asi ani enbduu poustet hah
17. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé to bych taky chtěla odhadnout na sebe kalhoty,ale i když se mi zdaji jako,že jo tak si je oblíknu a vůbec neseděj.

já pak když uklízim ve skříni tak všechno odvážim tátovi na dílnu a tam si do toho utíraj chlapi ruce,po mě by to ani nikdo nosit nemohl,protože já to úplně oddělám.
17. únor 2010 ve 14:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: ty na to máš figuru, mně by špeky překryly tangáče :slight_smile:
kámoška taky vytřídila prádlo, dala to ke dveřím, až pojede do města, že to vezme k popelnici. Tatík byl brzy ráno rychlejší, jel ke kámošovi, kerej má autodílnu a vzal ten pytel s sebou. Ještě ráno pro něj kámoška jela do autodílny, páč vyhazovala spodní prádlo. Vyzvedla pytel a pak ho vyhodila ve městě do konťasu. :grinning:
17. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak spodní prádlo tam teda nedávám,to stříhám na kousky a šup stim do popelnice :grinning:
17. únor 2010 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lona speky,?delas si prd....
Ja to vecinou neunosim a je mi to lito k popelnici...a prodavat se mi to faaakt nechce :unamused: vetsinou to enkde rozdam
17. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus ženy - tak jsem zase tady.
Hlasíme se z nového bydlení - hurá. Konečně máme aj net tak už večery můžu trávit ne jen uklízením resp. šůrováním, ale aj něco zahlásit.
Bydlení celkem super, až na to, že krámů v 1+1 jsme měli požehnaně, a tak zatím Matulky pokoj okupují bedny, krabice a věci různých tvarů a potřeby. V kuchyni pod oknem má manža mini dílnu a kytky si lebedí v rohu obýváku s jedním gaučem a knihovnou....holt velký prostor - žádný nábytek...ale je to super.
Sice matula nereaguje na větší prostor tím, že by jako se rozhodl vše sám prozkoumat a jako se začal plazit, ale už sedíme a dokáže si hrát v sedě s hračkama - jeho přepravka v hračkama je stále plná a odmítá si je vybalit - asi je pořád ready ke stěhování...No takže zmatky a chaoz je stále, ale jsme ve velkym - hurá...

A co je tady nového - upřímně - odmítám dočítat...chápete, že?
Je někdo nový? Někdo se narodil?
17. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - zítra tě čekám - upekla jsem na tvou počest - tradadaaa, ale povim ti, jak jsem pekla až jsem dopekla...

Dáši - jak jste dorazili, vše v pohodě?ještě jendou díky za návštěvu...

Ivuš - zběžně jsem pročetla poslední stránky, děkuji za to, že jste na mně mysleli - lepší vyhořet...mámpocit, že furt jen přenášíme věci z jednoho místa na druhý a ne a ne se ubytovat. Všichni tvrdí, že nechápou jak jsme mohli mít v 1+1 tolik věcí...holt toje ženská schopnost efektivního uspořádání..Aj naše paní nájemná, co jsme u nich byli ve Všebo, říká,že nechápe jak jsme se do toho bytu vešli s malym a ještě pračkou..že lituje toho, že nás nepřišla navštívit,..Manža byla včera předat klíče od Všebo, když se vrátil, jen řek, že si teda naposledy odemkl byt a já začala bulet jak želva...ach Bach

Lů - tak kdy zajdeš? Příští týden jsme na horách, ale pak seš vítáná.....
17. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Payda je tu..ale všichni se rozutekli...já to věděla...
17. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Pay jasný jasný ráno jsem tam. :slight_smile:

Trochu jsme popíjeli se známejma,takže už se jdu uložit ke spánku jsem KO.
17. únor 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Leni, zítra velkýho vyprošťováka, jo?
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: nejni zač, čoko byla moc dobrá .Kdy myslíš, že prodiskutujete ty chaty? Dorazili jsme v poho, vezl nás trolejákem švára. A jel slušně, jen dělal, že nám nechce zastavit.
Pit: tak už k tobě nemusím, kvůli třem vlasům. Nika okudlal strejda - Paydy manžel. A má to dobrý, tak jsme bez hnízda :grinning: Ale na ostříhání a melírek zajdu...jsem u tebe spokojená.Velmi.
17. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo Petul - to ostříhání budeme muset spáchat...asi v pátek by se ti k nám nechtělo, co?
17. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dorazila z boulení s prací, bylo to veselé. :slight_smile:

Péťo Pit, jak chcete, tak tmavý. Ještě jsem se k tomu nedostala, ale všechno bude.

Dneska jsem objednala Verunce dortíka, tu panenku, tak jsem zvědavá.

Péťo Pay, nevím, kde přesně bydlíte, ale většinou jezdím dom v 15:41 z točny, tak když budete mít cestu až budete na procházce...a samozřejmě, až se zaklimatizujete, tak ráda dorazím. :slight_smile: Dneska jsem koukala z okna v práci a viděla jsem vám podobný pár s autosedačkou, ale nakonec si to ty nebyla.

Dáši, kdy my se uvidíme? V pátek budu večer sama doma, tedy s Veru v postýlce, tak kdyby si chtěla nechat chlapy doma a přijít na nějaký pitivo :wink:

Tak dobrou holčičky moje. Pa
17. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik
Pay ale nevim kde bydlis,?a nevim zda bych to nasla ja a orientacni nesmysl,ale pokusila bych se..Ja to tam u vas vuubec neznam
18. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasi tak to si pak rekni kdy,ale nejlepsi to bude az budu mit rani ju :slight_smile: nebo este tento tyden,treba nedele
18. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco nevadi az to bude bude,jen ted koupim obalky,nejraci bych na to taky vytiskla jmena,ale asi je jen nadepisu nak hezky,spis babi umi krasne psat...tak je musim koupit kdyz ted prijede.... :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Péťo tak já ti pak řeknu kde to přesně je.Ale koukala jsem na mapu tak je to jednodušší než k tobě. :wink:

Pak se musim stavit v Dráčiku maji super slevy.
Třeba toho poníka maji zlavněnýho z 800 na 399kč tak hned pro 2 skočim.Sába má na něj skoro našetříno,ale to počítala z těma 800 tak něco přidám a bude mít každá svýho.Teda doufám,že je ještě budou mít.

Luci je fajn,že sis to užila a jak pak se ti ráno vstávalo???? :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam ted bylo pro kolobezku,sice sleva nebyla,ale spatny ceny tam neamji :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ale to me neznas ja se stratim vsude :grinning: proto kazdyho obdivuju kdo trefi sem
18. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...slavobrány pro Léňu jsou hotovy...tak už jen čekáme a čekáme...

Matula bere svůj první chrupek.
Lů - s autosedačkou? Tak to jsme mohli být my, protože jsme včera odpo jeli na kardio...A je to ten krásný oranžový panelák těsně pod Domovem, předposlední vchod...

Petul - to bys určo našla, protože je to taaak strašně jednoduchý, že bys koukala...Je to na konečný trolejů, hned POD točnou...

Manža snídá, bedlivě sleduje olympiádu, protože mu toho mooccc uteklo, nebot v noci spíme, víme?
18. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - koukla jsem na ty chaty a více méně mne to všechno přijde prima...holt nenáročné zvířátko jsem, ještě to ale projdu jednou v klidu, protože jsem si tam vymazala rovnou ty, kde je cena vyšší....
18. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam prijed v patek??muzu jen dopoledne nikdo se zatim neozval,ze prijede ke me dopoledne tak mam prijed,
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: jé, dobrej nápad,ale v pátek budem na plese...tak v pátek ništ.
Pit: jo, pak se domluvíme, zatim to mam jakž takž dobrý.
Pay: tak vyber tak 5 objektů.
Včera jsem byla u Pay na průzkumu krásnýho bytu...Máťa si tam hrál a byl moc hodnej a to naše telátko, když ho vidělo, tak se strašně stydělo. Chtěl bejt pořád u maminky nebo bořil hlavu do klína a to i tetě, páč se Matýska styděl. To jsem u něj ještě neviděla. A to už miminko viděl Ivčina Tádíka.... nechápu :grinning:
18. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - klidně přijuchej...napiš v kolik...uděláme další slavobránu...

Léňa už odjela...pokecaly jsme, Matula se pochoval a sem tam pustil slinu - na tetu...

Dáši - jenom 5? Vždyt to je jejich tolik super, že nevím který jen better...
18. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek