• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Pay: tak třeba 15, to je fuk. jsem nevěděla, že Matýsek se takhle rád chodá, když jsem ho měla jako mimi, tak od cizejch nechtěl a včera byl vysmátej.
18. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
je společenskej po mamince...
18. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
pay: a nik je taky po mamince? :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaale prosim tě,....a v čem..snad jen barvou vlásků, ty a stydlivá?
18. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
pay: jo! se umim i červenat :sunglasses: Míra jako pánskej kadeřník dobrý co? :grinning: :wink:
18. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto tak az se mala vzbudi tak vyraziem snad dojedeme dobre
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: ta to tam má jak průchoďák, co? :grinning: Hezky se u ní kecalky prostřídaj
18. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Koho si tam mela holky me je zle mam nervy ,ze bych ted vse rozmlatila,asi toho miho chcipaka zabiju,je na srot ozralej jako ta s..,fuj mam stek,a est emi pisou jeho kamaradi,ze prej nemam otravovat dobry se nemuzu ani zeptat kdyz prijede tak sem se vytocila a napsala jim peknou sms..co simyslj hahahhhhrhrhrh
18. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - tak to je hustý...a přijdeš i s Viki? To bude legrando...
18. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul-jdeme ven, ale ve dvě už budeme zpět..kdyžtak zavolej.
18. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti klido si delejte co chcete ja tady penim mala nechce zalehnout pak ji budu budit nebude vadit kdyz to bude i pozdeji??to spani je ted hrozny
18. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto urcite s malou jemu bych ji tady nenechala je ozralej ani nevim zda prijede :grinning: Kamos porad vola jim to nezvedam kaslu na ne,nema cenu se s nima bavit kdyz jsou ozraly
18. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět.

Pay ještě jednou díky za azyl. :slight_smile:

Pěťo no tak to je síla a neni náhodu trochu málo hodin se takhle ožrat????

Tak koníka jsem sehnala posledního,ale aspoň,že tak a pak jsem jim tam ještě vzala dřevěný pexeso a Báře skládanku.
A kalhoty samozřejmě nemám,takže zase pujdu zítra. :angry:
18. únor 2010 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Bll hokej a je velkej fanda je s tim sportem silenej
18. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mala este nespi ty vado,Peto snad to nak stihnem
18. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni:tam je sleva na vše? bo co je to za akci?
Pit: se na něj vyprdni a jdi ven ať se doma třeba pos... Já jsem taky velkej fanda a jsem střízlivá :wink:
18. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: Pétě je to jedno, má času dost :wink: přinejhoršim se potkáte s manželem a můžete třeba hodit řeč o stříhání :grinning:
18. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
pit - to nemá cenu se rozčilovat... co zkusit opak? nezabere víc než rozčilování "ledová a tichá domácnost"? Já jsem z jednoho zlozvyku takhle vyléčila manžela - byl zvyklej že řvu a jednou mi řekl, že jsem "paní chytrá" a mám být sticha... tak jsem zavedla opak, přestala řvát a začla mluvit v klidu. Ale fakt jen odpovídat na otázky, jak kdyby se nic nestalo. Ale odpověďmi na otázky to končilo. Dál jsem nemluvila. Chovala jsem se v klidu, s úsměvem, v klidu mu odpovídala na otázky, ale dál byl vzduch. Po nějaký době |(tuším že to vydržzel půl dne) se ptal proč nemluvím - tak jsem řekla, že mám být zticha, tak že jsem... A jak pak škemral at mluvím... ono je to pak neba ta domácnost... Co mu třeba říct to samé, když nemáš otravovat???
18. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
To napsal ten kamarad tak sem mu napsala,at se stara o sebe ze je to nase vec a jeho zybtecna starost,a ze me nezivy at se o me nezajima,,,a kdo si mysli,ze je komu si mysli,ze tohle pise??pak mi volal a ani nevedel co napsal proste este byl nastvanej,ze sem to zvedla jinymu kamaradovi nez jemu no sila s nima ahahah ale mam je rada vsechny..

s nim mluvit nebudu to si pis,budu to muset vydrzet,ale vim,ze to nema cenu se s nim hadat,ale joo uzil si tak fajn,ja mu to pripomenu.... :grinning:
18. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak mala nakonec neusnula tak se ted vychystame a prijedeme k Pete snad je doma,dytsak zavolam :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dášo maji akci jen na něco,ale je tam někde sleva i 70%.
Kdyžtak jukni na netu na Dráčika a tam je všechno co maji v akci.
Mít víc peněz tak jsem toho koupila víc.

No ještě,že manža ty sporty moc nemusí.
18. únor 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to on je ujetej ,ale tezce
18. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky do kdy jste nechávaly mantinely v postýlce?
18. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsme doma z prochajdy...Čekáme holky..

Leni - tak alespon něco, ne? Jeden koník lepší než žádnej...A ty kalhoty - to naštve, hlavně že máš koupeno spoustu dalších věcí, ne?Holky budou mít radost a nebude jim vydit, že maminka nemá v čem chodit...

Dáši - manža se čepejří, mu referuju chvály na stříhání..to víš, baby ho chválej, pyšní se....A k těm mantinelkům - mno Máta je má ještě teď... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se z práce.

Péť Pay, tak to jste byli vy, já koukala, kam zalezete do auta, ale nějak jsem neviděla. Bylo to tak mezi 14-15:15, to jsem koukala z boku DD na ten váš panelák. :dizzy_face:

Jinak...přišla jsem domů a Verunka plakala, že jí bolí ouško, nevím, jestli jsem ještě psala večer. Tenhle pláč trval asi do půl třetí, tedy do dvou, do půl třetí jsem chladila ouško a hladila Verunku. No a za 3 hodinky mi zvonil budík do práce, takže si to dovedete představit. A sáhnu na Veru a ta hořela...měla skoro 39. Doma jsme nic neměli, jen čípky pro miminka, tak jsem jí dala dva a vzbudili jsme tchýni a jela tam. Prý dopol spinkala, ale už má zase horečku. Už mám nakoupený léky, za chvíli razím z práce.

Mě je taky blbě, motá se mi hlava, oči pálí jak čert, mám rýmu, kašel a cítím se, jak kdybych měla teplotu. A bolí mě kůže na dotyk po celým těle. Takže asi tak u nás. Manža je na tom stejně ale ten víc umírá. :grinning:

Tak zatím pa, kouknu večír z domova. Možná budeme spát ve Všebo, musíme někam dát malou zítra. Sakriš.
18. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši, do tý doby, co byla v postýlce, ale pak už jsem tam dávala spíš larisu, mantinely byly nízký. A u sebe jsem ho měla ohnutý, štvalo mě, že na ní z postele envidím.
18. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
pay: ptám se proto, že už je máme takový povadlý, tak jestli má cenu je ještě kupovat nebo už to doklepeme s těmadle.
Jo a roste nám stolička.Vpravo nahoře. Jdu ven, vyvenčit nás
18. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem po 3h zalezla na gauč k tv a před chvilkou jsem vstávala. :slight_smile:

Luci no to vypadá na zánět,když už má i horečku takže asi pojedete na píchání. :frowning2:
Snad to bude dobrý.

Dáši já měla mantinel do tý doby než jsem rošt dala úplně dolu a pak už tam byl zbytečnej,holky ho furt sundavaly

Pay dneska to máš nabitý co. :wink: Třeba Péťa ochutná ten perník bez prášku do perníku. :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak s emáte? já hlásím návrat z hor. Jé tam bylo kráně bílo a takdy takovej šedivej hnus s deštěm, fůůůůůůůůůůůůůj.

Koukám, že Pay už bydlíte a jste opět on-line, tak to je super. No já úplně chápu, že jste měli hodně věcí, to si úplně dovedu představit, páč naše věci ze 2+1 (teda teu že 4+1) by se asi do jednoho nákladáku nevešly :grinning: :grinning: :grinning:

Dáši a co ten váš šikula, bojí se miminek? ale to není možný :grinning: A co stoličku, jste v pohodě? nebolí? To náš KUba měl jednu absolutěn sežranou, ale fest a včera n ahorách si jí začal po kouskách vytrhávat :grinning:

Luci, chudák Verunka, ouška jsou prevít, s Kubikem jsem si užila už 10x píchání. Ale pak se strašně uleví, takže lepší jet na píchnutí a na nic nečekat.

No už zase běžím, Tádik, už má svůj spinkací čas. Dneak budem bez koupačky, páč jsme měli vypnutej kotel a typuju, že je tady tak o 10 stupnů víc než venku, takže nic moc :frowning2:
18. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé Ahoj Ivčo tak teda bylo dobře viď.A co Tadík jak to zvládal???Jak jste teda vyřešily to ježdění na sněhu s kočárkem.??

Týýý já mam na něco chuť a už jsem toho sežrala tolik a furt to neni ono.Teď se tu třeba cpu špagetama s kečupem.¨

Luci tak jááák,Co Verunka???
18. únor 2010 ve 20:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek