• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Dobré ráno

Tak dneska poslední den bez dětí.ten týden tak strašně utekl a v pondělí zase začne kolotoč.
Mě se teda do toho města vůbec nehce.
19. únor 2010 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko, my taky auf, i když matula už bere své prvni chrupando...Snídáme perník bez prášku do perníku a užívám klidného rána. Naštěstí mám navařeno ze včera, takže dnes jen balení na zítra...jen si lámu hlavu čim na horách přikurtujeme Matulu k saním...izolepa asi nepůjde, i když schválně s čim manža přijuchá.. :grinning: :grinning: :grinning:

Lů - tak vidíš, jak jsme se viděly na dálku. No šly jsme do vozítka, popelnice :grinning: :grinning: :grinning: na plast....A pak tradada na kardio..
19. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - a jak je Verunce? Byla noc klidnější a teploty klesly? A co ouško...hlavně at to nejni na píchání...
19. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - Péťa ani Viktorka perník ne-e. Jen jsem dostala od Torinky sprďana, že jsem jí dala moc vody do šťávy a že se polila... :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsi Petula prohlídla album ze svtby, Torinka malá alba z cest a manža jí k tomu dával povídání, zatím co já byla stříhy stříhy...

Petul - vlásky super - Mladší o prá let....I když ted po ránu, vrabčí hnízdo hadr resp. naivní umění - van Gog by měl radost...

Dáši - plánuju dopo projít ty chalupy a vyřešit to...zlatý komunisti, kdy bylo od každýho jen pár kousků a rozhodování bylo snažší ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - a jak Tadík zvládl hory? Máte všichni roztahnutý hrudní košíčky? Já doufám, že bude krásně a že Matula vysmradí. Protože být s ním v chalupě je debilní a druhak v chumelenici na sáňkách - to byl měl nos a oči jako sněhový koule...a rvát kočárek na sjezdovce- ústecké procházky hadr...i když babi s dědou by mohli vystřídat... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik damy
Holky me je zle,vcera prisla kamoska na vinko,kdyz mame ty narozky a daly sme tri lahve do finale a me je blbe fuuuj.....

U peti vcera dobr yjak pise haha Viktorka je drza to je hrozny nekdy uplne koukam co to zase ze sebe vytahne za reci...

Malej je uzasnej a jak je snedej uzasny,bude krasavec a holky se z nej zblaznej...
19. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay no aspoň zbylo víc na vás když návštěvy pohrdaly. :grinning: :grinning:

No asi pavoukem a nebo nějakym provázkem.Izolepou fáákt asi nééé. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mala ma rada buchty ,ale nez sme jely tak si dala spagety co tata privezl jako uplatek :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko,

LEni bylo fakt super. Měli jsem s sebou sánky místo kočárku, naposlední chvílůi jsem jedny sehnala, takže fain, s kočárkem by nebyla šance, bylo tam včude pokolena sněhu. Kubís stál poprvé v životě na lyžích, jezdil po takovém malém kopečku, docela mu to šlo, apk ho známý vzal na sjezdovku, no to byl pro něj pro chudáka šok, sjeli jí jednou a nevím, jestli bude ještě chtít někdy lyžovat :slight_smile:, no uvidíme.

Pay, my měli Tádiky přidělanýho gumicukama- takový ty gumy s háčkama na auto a je to super. Tádik byl venku hrozně spokojenej. Jezdili jsem 2x denně ven tak cca na 3 hodky a celou dobu spinkal. ještě jsme ho ani nepřipoutali a už byl tuhej. Normálně třeb aodpoledne na něm bylo vidět, jak už chce jít na sánky. A venku hned spojeneě spinkal. Byl v tašce z kočárku a na hlavě měl střechu ze sedačky z auta, aby mu nebyla zima, no prostě malej zakuklenec, ale fakt super
19. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo tak se pak pochlub fotkama,určitě máš :wink:

Za chvilku musim na poštu,zapoměla jsem zaplatit jednu složenku.
19. únor 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Leni, neco málo jsem nafotila, doufám, že se dokopu naházet do do počítače :grinning:
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sem vam zapomela napsat,ze Peta,ma uplne stejny saty co budu mit ja,ale pani me ujistovala,ze je to nova kolekce,jelikoz sem se zajimala o novou kolekci prave s tohoto duvodu hmmm a Peta se vdavala 08 a ja ted a mam novou kolekci,vedi jak to prodat fakt des...

Mam chut tam jit at mi ukaze novou kolekci schvalne co by mi ukazala...Jenze dneska se na to necitim... :frowning2:
19. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo to je teda klamání zákazníků.Šla bych tam a řekla bych jí,že ty šaty nejsou v nový kolekci,ale ve starý.
To by mě zajímalo jak by reagovala.
19. únor 2010 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je síla, pokud trváš na nový kolekci, tak bych tam taky šla
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sem taky nastvana saticky se mi teda moc libi,ale chtela bych proste videt novou kolekci,me se zda,ze nova kolekce v tom lednu asi este nebyla a aby proste asi ten mesic neco mela tak suuup,nabizela stary jako novy no mam dost....jak udelj vse rpoto aby to prodali,pritom je tak mila a hodna no ale zajdu si tam
19. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...pakuju..krámuju krabice..ach bach,,,hrůza.

Ivuš - ty gumicuky taky jsou teď v kurzu, izolepa zavrhnuta... :grinning: :grinning: Akorát prdola se už do tašky od kočárku navejde, teda vejde jen v punčocháčkách..a zase rvát ho s taškou do fusaku, je debilní - bláznivá matka :grinning: :grinning: :grinning:

Leni - manža si na rádo by perníku šmakuje...prý takový to má rád...asi šizený či co...takže pohoda Lábus, 3/4 remosky je už v čudu...

Peťul - stejně ještě půjdeš na zkoušku těch šatů, ne? Tak ych ji paní sdělila, že kámoška se vdávala ve stejnech před dvěma roky...tak v čem je ta kolekce new...

Holky sranda ted byla..psala mi Lůca, že je u okna a't ji zamávám...tak jsem překročila krabice, dobabrala se k oknu a už tam vidím postavičku Lůci tak mává a najednou kuk, paní a mávy mávy..a šup další mávy mávy a další mávy mávy a najednou pán mávy mávy a ještě pusa k tomu...Lůca bravurně prstem ukazovala, kam koukat na "opici v kleci" a já, jako ta opice,jsem mávala a mávala...to bylo moc fajn...hnedmámod kámošky a kámoše navíc... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto jdu,ale v Cervnu :unamused: tesne pred svatbou
No vidis mas kamarady NEW
19. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni k tomu mantinelu - my ho už máme takovej děsně vyšeptalej, páč na tom furt visí a okusuje to,ael na druhou stranu děsně se v postýlce mele a bouchá se do hlavičky. Tak aby nebyl úplně blbej :confused:
Nai: mam tu jeden dudlík na láhev, nechceš? silikonovej. nemam ho komu předat, končí příští rok...
Bojí se miminek, to bude asi hodně kurážnej co? :grinning:
Jdu si udělat kafíčko a dosčíst zbytek
19. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: já si pamatuju, že jako nezkušená matka jsem Domče taky dávala moc vody do šťávy a pak to vylejvala, na tomdle se fakt pozná, kdo už děti má a kdo ne :slight_smile:
Máš spešl recept na perník bez prášku bo co? :grinning: .
jo a Pay: zlatý komunisti bych nikdy neřekla! :sunglasses: :grinning:.počkej, já to řeknu ing. Králíkovi, cos tady vypustila :grinning:
A koukám, že máš teda už stejnej okruh kamarádek jako Lůca. Ani nevim, jestli se se mnou bude ještě bavit, když jsme stejně starý. Já přeci jen nemam takový zkušenosti jako babičky :grinning:
Pit: tak jste si včera s manžou dali opijový den jo? já jdu dneska na ples a snad dojdu po svejch :sunglasses:
Tak jsem zvědavá, jak dopadla Verunka. Už jsem Lu sprdla, že nám mohli zavolat, že máme Nurofen doma, mobily oba zaplý nonstop právě pro tydle případy
19. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sousedi 2 patra pod náma začli vrtat, Nik se děsně bojí vrtačky, tak jsem na ně lítla, že jestli můžou vydržet ještě hoďku, prej jo, prolezla jsem jim byt, maj to perfektní, a vyfásla 2 koláče. Akorát ke kafíčku, to jsem teda byla návštěva :grinning:
19. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dášo to je teda dobrý,já chci taky takový sousedy co když na ně vlítnu tak daji něco na zub.. :grinning: :grinning:

Já si myslim,že je teda zbytečný kupovat novej mantinel,tak tam omotej na spaní deku.

Pay no vidíš jak se na dálku dá seznamovat. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem doděla manžovi tu kulajdu tak jsem zvědavá jak se bude tvářit,ale ještě si jí musí trochu dochutit já to chutnat nebudu. :confounded: :slight_smile:
A jdu se natáhnou,jsem unavená jak kdybych skládala uhlí.To je z toho nic nedělání.
19. únor 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: se všici známe, bydlíme tu spolu snad 30 let
teda tak 1/2 baráku jokulajdu bych nedělala, trávu a mlíko fakt ne:slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešek byl náročný, ale už se snad všem ulevilo. Dopol mi psala ségra, která hlídala Verunku, že malá brečí, že jí bolí ouško a co má dělat. Tak já volám manžovi, ať si vezme propustku a že musí na ORL. Jako naschvál jsem měla auto já, takže jel sockou pro auto, já mu předala doklady a jel pro malou. Na ORL paní doktorka zkontrolovala a že má zánět středního ucha, ale že je to už prasklý. Tak jí to vytřela, nebo vypláchla, nevím, předepsala peroxid a pokud bude mít teploty, tak v pondělí pro antibiotika, nebo až v pátek na kontrolu. Berunka malinká, tak má 37,5, ouško prý už nebolí, ale je spací.

Péťo, pán, co ti posílal pusinky, tak jsem mu říkala, že se může vždycky kouknout a zamávat a on: " Jo a bude tam mít starýho a ten mi přijde dát přes držku" :grinning::grinning::grinning: Jsme se nasmáli.

No, teď odjela mamka, já jí povídám, co v práci a tak a ona, že hrozně řvu, že jsem nikdy tak hlasitě nemluvila :grinning: Takže až se někdy potkáme, tak si prosím stoupněte kus ode mě, přeci jen ty decibely... :grinning::grinning::grinning: To je strašný, nemoc z povolání :grinning:
19. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pit, jela jsem dneska z práce a koukala jsem, že za Pamapamem, jako směrem k Předmostí, je krámek a mají tam všelijakou výzdobu, narozeniny, svatby a tak. Tak by se ti tam mohlo něco hodit na svatbu.
19. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo???no vidis tak se tam pujdu podivat myslis za pampamem ve meste???
Hele a kde je treba URL v nemconici???ja kdyby se to nahodou stalo nam nebo nevim,jednou sem byla na pohotovosti s martinkem,a byli sme v nemocnici
19. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se divím Luci, že to Verunku ještě bolelo, když to měla prasklý, většinout to polevít. Tak hlavně at jste brzy v pořádku a nevrazí se vám to i do druhého ouška, jako vyždycky Kubíkovi. Hlavně kapejte do nosu a smrkejte.

Pit ORL je dole v budově kde je i dětský
19. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - tak to s tim pánem nemá chybu...To budu muset manžovi přečíst, aby se taky usmál či viděl, že je o mně zájem, že? Ale bylo to moc fajn, fakt jsem se nasmála...vopice v kleci:Tak, a podívejte se dopředu a tam..ano tam..je taková vopice. Zkuste ji zamávat, no nebojte zkuste,...A vidíte, zamává Vám taky... :grinning: :grinning: :grinning: Já prdel vystrčenou, protože jsem přes ty krabice nemohla přímo k oknu a se záchvatem smíchu mávala a mávala...po skončená estrády jsem běžela s bolením v kříži za manžou a přes záchodový dveře mu referovala můj super zážitek...
Jinak Verunka je teda dobrá..asi ji to fakt muselo bolet ale vydržela vydržela, se ale divim, že tim prasknutím se jí neulevilo.hlavně že už jí je lépe.

Leni - takže zase vyvařuješ? ty vaaa...normálka se stydim...A kulajdu jsem taky dřívávejc nemusela ale pak jsem si ji u mamky v práci objednala s tim, že jsem si ji spletla s borčem...a od tý doby můžu oboje, i když borč vede...Jo a borš taky neumim..Dáši - komunistickou polífku...

Petul - jak píše Iva - ORL je v nemocnici v přízemí jak je dětský..myslim, že je to pavilon D, vejdeš a hned napravo...byla jsem tam taky ,když mne bolelo ucho, a protože jsem v tý době byla na brigošce v Telecomu, tak mne pak ještě zkoušeli sluch..šeptali Sluníčko..já prosim?..Opakujte - Sluníčko....Sluníčko....Listí...Listí?...Anoano..ještě půjdete se setřiškou na měření sluchu..No zavřeli mne do izolovaný komory-já začínala mít klaustrofobii. Sestra na mne přes okýnko ukázala,abych si nasadila ty pra-sluchátka a dala si je na hlavu. Booože, já se eklovala, fuj fuj. no nic, udělala jsem ze sebe ET volá domu a normoš m e tak začaly z toho absolutního ticha bolet uši..au au..No jic, sluch jsem ale měla dobrý. No člověk je z tho odposlouchávání sousedů vycvičenej, že?

Jinak mi odpoledne ve městě, nafasovat Matulu před cestou do hor. Utráta za kaše jak blázen. Jsem vyvalila voči a manža na mne, že je to normální, on že vždycky taky platí tolik...Tak už to začíná...A to ještě nejsme u bonbonů a lízátek...
19. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

VERUNKO VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ . :wink: :slight_smile:

Pay no ty to dokáže ze všeho udělat takovou kovbojku,že se tu pak směju a manža mi néé div ťuká na čelo. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak si to užij na horách. :wink:
Jinak kulajda manžovi móóóc chutnala,celou jí snědl.

Za chvilku frčíme pro holky tak tu zase bude veselo.
20. únor 2010 v 07:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko

no přejně jak píše Léňa, Pay, ty jsi fakt komik, se tu popadám za břicho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TAk my měli včera pokus s kaší č.2 a opět nic. Za divoké strkanice, ruce všude, kaše všude, jen né v puse, jsme snědli asi 1,5 minilžičky a jainak nic. tak mu to asi denska zkusím udělat do flašky, protože už jinak mě v noci asi sní a vůbec se nevyspíme :wink:
20. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek