• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Ahoj

Tak holky už jsou doma.

Z koníka měli ohromnou radost akorát už přemýšlím jestli z toho nevyndám baterky.Docela je to na palici.
20. únor 2010 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Leni, děkuju za Verunku za přáníčko. :dizzy_face: Ale dnešek katastrofa. Verunka dopoledne 39 teploty, pořád kňourala, že jí bolí ouško, no tak jsme jeli na pohotovost. Tam milion lidí, z toho 3/4 milionu spoluobčané, no když jsme přišli na řadu, paní doktorka malou prohlídla, pak jí píchli do prstíku, aby zjistili nějaký zánět v těle, tak měla nějaký vysoký hodnoty a dostala antibiotika. Pak nás ještě poslala na ušní. Tam velice "příjemná" sestra a ještě víc "příjemnější" doktor...radši by měli jít kydat hnůj, než léčit děti. Proplách malý ouška, ta plakala, a prý že to prasknutí je zacelený, takže to nemá kam vytékat a tak jí to bolí. Takže jí to vyčistil a píchnul. To bylo příšerný holky. Malá tááááák plakala, že chce domů, že to hrozně bolelo, ať už jí to nedělá. Až jsem si poplakala taky.
Ale vypadá, že se jí ulevilo, už řádí, musíme tedy dávat sirup, antibiotika a čistit ouško...no mám hlavu jak balon, musíme nějak vyřešit hlídání, asi budeme zase týden bydlet ve Všebo u tchýňky.

Ale už je po oslavě, dortík jsme ochutnali, šampáňo vypili, jednohubky snědli...pak hodím fotky.

Zatím pa, podám hlášení zase zítra.
20. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci takže jste si užili.Já právě vim jak jsou teploty a bolení ouška,že se má hned jed na ušní protože je tam zánět.
Já vim jak si musela trpět.Taky jsem to párkrát zažila se Sábou.

Tak snad už bude líp. :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, jak se ten doktor jsmenoval? taky jsem si tam užili, ale my už jsme snad vystřídali všechny doktory, co tam jsou. už jsme tam víc než doma. Si ale myslím, že ta minulá paní doktorka asi poznala prdlajs, protože, kdyby to maličká měla praskrý, tak už by jí ouško nebolelo, al eprotože boello pořád, tak si myslím, že to bylo pořád naplněný hnisem. No hlavně že už je jí dobře, to ono se hned uleví. Vždycky když jsme jeli z pohotovosti, tak Kubík byl už veselejší, protože ho to nebolelo. Jen vždycky nechtěl mít v oušku tu vatičku.

Jé a taky přeju Verunce k narozkám, nějak mi to uniklo, se stydím. Tak hlavně at už jí ouško nebolí :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, děkuju za Verunku. Doktor byl Strnad, mladej a znechucenej sobotní směnou. :rolling_eyes: Na tom ORL byli u Skřivanový vedle polikliniky a ta říkala včera, že to je prasklý, ale dneska říkali, že to prasknutí se rádo zaceluje, takže to museli píchnout. :frowning2:

Už jsem dala nějaký foto, moc to dneska něšlo, nebyla nálada.
20. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nejmenoval se Strnad? ten navíc mi připadalo, že tomu ani moc nerozuměl a pak tak ynadával Sláma, ten asi nerad slouží na pohotovosti,a protože potom na poliklinice už byl v pohodě
20. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé takjsem si nedala obnovit a napsala příspěvek, aniž bych si přečetla ten tvůj. No tak to je jasný, to je fakt debil. Mě se pořád ptal , co jsem dával Kubikovi na rýmu a tak říkám, že nic, protože rýmu nemá. tak se mu podíval doi ucha a zase, a co jako že mu dávám za kapky do nosu, tak jsem opět řekla, že rýmu nemáme.... a takových otázek bylo víc, je to fakt debil. Moje kamarádka byla na operaci s dutinama, takže to tam zná jak vlastní boty a říkala, že tohodle doktora se jedinýho bála, že je hrozěn necitlivej.
20. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc krásnej dortík měla Verunka, kdopak pekl?
20. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci moc hezký fotky a dortík se jim povedl. :slight_smile:
A co řikala Verunka na dárečky??

No a takový dr bych nakopala někam.A kor když maji za pacienta dítě
20. únor 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bohužel ORL dětský není, takže se člověk musí spokojit s dr pro dospělý, ale je fakt, že tenhle, je debil největší :angry:
20. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, Leni vš nejlepší k svátečku :wink:
21. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Ivčo děkuju :slight_smile:

Od rána jsem se ještě nezastavila,chlebíčky,dortík,jednohubky.
No a v 13h to začne. :wink:
21. únor 2010 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ti nezávidám,. Mě to dřív bavilo, dělat pohoštění, ale poslední dobou mě to pěkně zmáhá.

Jsem na horách asi nastydla, bolí mě vaječníky jak hrom, tak tady popíjím urologickej čaj, fuj to je mnamka. Tádik má rýmičku, takže jsme skoro nespali a do toho před chvilkou přišel manže, hlavu od krve, jsem le lekla kdo ho kde zmlátil. prej sebou prásknul na ledě a rovnou na hlavu. tak jel n apohotovost, páč ho ta palice pěkně bolí, tak doufám, že nemá otřes mozku.
21. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem taky nechtěla nic dělat,ale manža pozval plno lidí tak jim nemůžu nabídnout jen kafe.

No ještě,že tam nezůstal někde ležet.
Tak snad to nebude nic vážnýho.
A ať jste brzy zase fit. :slight_smile:

A takovýhle bylinkový čaje mě chutnaj. :wink:
21. únor 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak už jsme skončily,jsem KO,ale píšu ještě dobře. :grinning: :grinning:

Ivčo tak co manžílek jak dopadl????
21. únor 2010 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manžel byl na RTg, na neurologii, a asnad dobrý. vyčistili mu ty rány na hlavě, napatlali tu zelenou mrchu a šel. byl tam ale přes dvě hodky, no aspon, že ho pořádně vyšetřili. Ted mu začínají modrat kolena. asi to bylo hodně tvrdý :frowning2: . Tak to jste si pěkně zapařili :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no tak snad to bude dobrý,ale asi si musel pěkně namlátit.

No manža ještě pokračuje asi měl málo. :grinning: A bude se mu ráno krásně vstávat.
No a já zvládla lahev vína,ale ředila jsem to z kolou. :confused: :slight_smile:

Akorát si budu muset roztáhnou gauč,protože bude šíleně chrápat. :unamused:
21. únor 2010 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, všechno nej k svátku!!!
21. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lůco děkuju :wink:

Co Verunka,už je to dobrý???

Tak pa jdu zalíst
21. únor 2010 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tu mám mamku a ségru, zítra mamka bude hlídat. Verunka je bez horeček, měla jen zvýšenou, z ouška jí teče, tak je to dobrý. Pereme se s antibiotikama a těma různejma sirupama, malá to nechce, se jí nedivím. To je do ucha, do nosu, natibiotika, na kašel... :confounded:

Holky, venku to prý šíleně klouže, hlavně na silnicích, tak pozor ráno, my jedeme asi busem do práce.

Dobrou noc.
21. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci klouže to pěkně,takže jdeme pěšky.

Ááá Péťě dneska začíná pracovní den.

Tak Péťo ti přeju,abys to všechno zvládla. :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :slight_smile:

Pit, hezky vykroč pravou nohou, at se ti v práci daří :wink:

BO, tak to je dobře, že už je Veru lépe, tak se držte
22. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo děkuju :wink:

Já věděla,že mě práskneš :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , a co manža chrápal? U nás chrápe každej den, ybch s emusela stěhovat k sousedům, abych ho neslyšela :grinning:
22. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,ale dalo se to vydžet. :grinning:
Chrápe taky každej den,ale jak se napije tak je to 100x horší.
22. únor 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak se chtělo Kubíkovi do školy??,Sábě vůbec .
22. únor 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nic neříkal. šel celkem v pohodě, tak doufám, že všechno nezapoměnl :grinning: . měli na prázdniyn jen čtení a nic jiného, tak uvidíme
22. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nerada narušuji Vaši diskuzi,ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá z Vás byla tady v ÚL na NT screeningu. Chtěla jsem se zeptat kde se to dělá a jestli jste musely mít doporučení.
Díky a přeji hezký den :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maaxi já jsem na tom nebyla ,ale vim,že takový veškerý vyšetřní se dělá v nemocnici na Bukově,je to ve 3 patře a tam se i zapisuješ k porodu a chodí se tam i na srdíčko.
Doporučení určitě mít musíš teď je nutný všude a taky jsou tam dlouhý čekací doby.
22. únor 2010 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maaxi,

jak píše Lenka, je třeba doporučení,a le tady v ústí to nedělají. musíš např do Prahy. Já jsem na tom byla u Apolináře. Pokud jsi ale v 10 tt máš nejvyšší čas.
22. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek