• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Ivčo jo ahá já myslela,že to dělaj i tady v ÚL.
Takže chybná informace.
22. únor 2010 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doktor by tě měl stejně o všem informovat
22. únor 2010 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukal an strányk nemocbnice, nevím, nedá se to tam nějak dohledat, ale mě můj dr říkala, ž se to tady nedělá???????, ale je možný, že třeba chtěl, abych to měl avzhledem k věku přesnější a že víc veří Praze???? fakt nevím
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Už jsem mluvila s Dr. a prý se to u nás dělá ve špitále.
22. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,
mám k vám dotaz a prosbičku. Já vím, vždycky sem vlezu, když něco potřebuji, se omlouvám :sweat_smile: :confused: :slight_smile:
Nejedete některá letos na dovolenou, která by se alespoň z části dala zaplatit Flexi passama? Dostala jsem je od práce, ale tam kam jedeme na dovolenou je neberou :frowning2: Kdybyste měla některá zájem a nevadilo by vám, kdybyste je ode mě koupily, byla bych vám vděčná.
Díky moc a kdyby něco tak do IP.
Luci- koukala jsem, že už chodíš do práce. Asi budu trapka, ale kam? Do domova důchodců? A co tam děláš? Tak doufám,že bude Verunce brzy lépe, chudinka :frowning2:
Pay- já se taky hlásím na návštěvu :grinning: :grinning: a musím říct, že se vždy nad Tvými příspěvky moc pobavím. Ondra se začal plazit, ale na 4 se mu prostě nechce. A o sezení nechce ani slyšet, já ho tedy ani neposazuji, ale když to zkusím tak se klátí k zemi. Má na to ještě čas. Terka se tenkrát posadila sama, když jí bylo 8 měsíců. A jak noční kojení? Už je to lepší? My tak od půlnoci kojíme každé 2 hodiny, hrůza, ale co bychom pro svoje dítka neudělaly,že?? :grinning:
Tak já zase mizím, pa.
22. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je tu pusto, co?

Leni, ty máš dneska narozky? Tak všechno nej nej nejlepší. :dizzy_face: :dizzy_face: A taky Péťě Pitrsce vše nej k narozeninkám, to mi zase prásklo ICQ. :grinning: Tak si to holky užijte.

U nás už je veselo, jen u těch časů, kdy dáváme meducínky, tak je řev. To je děsný, hlavně po ránu, dneska mi ujel trolejbus, než jsem malou donutila vzít si ATB.

Dituš ahoj, jo chodím, pracuju a víc IP. :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jsem dneska odpolko byla zas okukovat kočárky, už jsem stejně rozhodnutá,ale chtěla jsem ještě doladit detaily.Stejně v tom našem městě maj prd, takže nic nevim a koupim na netu. Nikýsek se naučil kousat jídlo a odnaučil kousat maminku,ale maminku už nekouše asi týden.Oslavenkyním přeju vše nej nej, koukám, že jste se holky sešly.
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju :wink:

Luci jj mám,zrovna tak blbě za sebou:slight_smile:

Tak Péťo taky všechno nej nej k narozeninám.Jak bylo v práci????

Tak jsme vypustily další návštěvy a už je konec oslav. :wink:
No dneska na to sotva vidim. :grinning:

Chudinka Verunka takhle musí trpět,ale aspoň bude mít brzo klid.

Dášo tak jak dopadl ples???
22. únor 2010 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: supr! byli jsme tam se supr lidma. Do tomboly jsme donesli dort,a vyhráli jsme brambůrky. Měla jsem políčeno na troubu. Trochu jsem se picla,ale jen do nálady. Hudba votřesná,ael po těch frťanech už mi to bylo jedno :sunglasses:
a cos dostala za dárečky? Rodiče u tebe byli prakričtí, že? chtěli to asi slavit najednou.
22. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši no táta chtěl prostě Lenku a hotovo,takže kdybych se narodila o 4h dřív tak jsem to měla v jednom

No dostala jsem spoustu kytek nějakou tu flášu která samozřejmě hned padla.A panvičky a toustovač a chlebník no samý potřebný věci. :grinning: My jinak si většinou dáváme jen flašku.

Tak super,že ples se povedl,jednou za čas chce vypnout a pořádně se pobavit. :wink:
22. únor 2010 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

koukám Péťa se ani neukázala takže žádný info.

Tý vado řve tady na mě prádlo,abych ho vyžehlila,ale fakt se mi do něj chce :angry:
23. únor 2010 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

teda Leni, koukám, že samé dárky do kuchyně :grinning: , no já dostala k vánocům mikrovlnku, koukám,žety ženský dostávají samé dárky využitelné pro všechny, ale já z ních mám větší radost než třeba z vonavky :grinning: , jsme holt praktické ženušky :grinning: :grinning:

Dáši, tak vy jste takhle plesali, no hlavně že se vám líbilo. Nikýsek se šikula, že už takhle papá. To mi měli včera další pokus o kaši a nic. skoro ani nechtěl Tádik otevřít pusu. dělali jsme psí kusy a když s emi podařilo strčit mu lžičku do pusy, tak stejně celá kaše vyjela ven. vůbec nevím, co s ním budu dělat. Dneska jdeme na půlročíní, tak se budu muset poradit s dr.

Pit, taky přeju vše nej nej k narozkám. KOukám, že tady jsou všici zimní :grinning: :grinning: :grinning:

Luci to ti nezávidím s medicínkama. Kubik naštěstí všechny prášky sní v pohodě. jsem zvědavá, jak na tom budeme s Tádikem. Dneska jsem celou noc odsávali rýmičku, chudák, se mu to vůbec nelíbilo, no koumu by se to taky líbilo, že jo, když mu někdo něco strká do nosu :frowning2:
23. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky,prace noooooo,nevim mam s toho zvlastni pocity ,uz to neni co to byvalo a o praci nemluvim,ale zvyknu jsi,pry se budu nudit..Ale urcite jooo jak to tam znam...

Jinak moc dekujiii za praaniii :slight_smile: pisnu zitra mam odpolku jezdim v pul 11 domu pa
23. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju si koupit chůvičky,vyhlídla jsem si od Fisher price, ale ted mi jedna známá říkala, že prej nejsou dobrý. nemáte někdo zkušenosti? a nebo ještě líp, nechcete se některá chůviček zbavit????????????
23. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo přesně jsme praktické... :grinning: :grinning:
Jinak já s chůvičkami nemám zkušenost,já je nepoužívala :wink:
23. únor 2010 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se pustila do toho žehlení a mám to,hurááá. :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: My taky chtěli Nika, tak kdyby se narodil v listopadu, tak to taky odnesl :grinning: Naštěstí měl rozum a vydržel do termínu:slight_smile:
Na plese jsem byla po dvou letech, ještě v březnu jdu na jeden.
Tak jste to hezky oslavili. Mně to čeká za 2 měsíce. Máme s manžou v jeden měsíc,ale každej na jinym konci.
Péťa se neukázala, páč lyžuje v Rokytnici. Psala mi ráno, že je na svahu a na nohou lyže.
Nai: líbilo, udělali jsme si ples dle svýho, strašně záleží s kym tam jdeš. Mam dojem, že ti MUDra poradí jen to, že to máš zkoušet a nabízet.
Nik taky vždycky ječí, když mu vysáváme nebo cokoli mu dáváme za medicínu. Jemu stačí, když mu jen otřu pusu a ječí, nemá rád, když mu někdo sahá na obličej. Cíťa.
Jinak k chůvičkám - asi je jedno jaký máš,stejně ti zaznamenaj zvuk ne? my máme ty nejobyčejnější a jsme spokojení. Zbavovat se nebudu, jsme ještě malinký.

Jinak budu žehlit až po o. Nebyla jsem líná si udělat brambory na smetaně. ňam.Jdu na to.
23. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že to Dáši jedno není, některý chůvičky totiž chytají sygnály i od sousedů, pak záleží do kolik ajsou metrů,,,, no těch parametrů je strašně moc. Co máte za zančku, tady do toho vejrám a už mám hlavu jak pátrací balon
23. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přesně jak říkáš, mám enabízet, nabízet a nabízet. no to jsme zěvdavá, kdy to nabízení propukne k jídlu :grinning: .

JInak máme 8870g a 72 cm :grinning:
23. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, přijd mi taky vyžehlit :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: aha, tak my chytáme vod sousedů,ale je to slyšet tak 1 x za 3 měsíce, to si někdy vyslechnem :slight_smile: máme sencor, tak ten si taky nekupuj:slight_smile: ale funguje od nás až k zastávce, mám vyzkoušeno :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai:téda, vy jste velký.Já pití taky měla nabízet nabízet nabízet a tak jsme pak nabídla a už to jelo
23. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo to jste teda kusani.
A nezlob se,ale fakt nepřijdu,jsem ráda,že jsem zvládla to svoje. :sweat_smile: :wink:

A Dáši já myslela Pit a néé Pay- oní vim,že je na horách, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A to máš doma takovou citlivku??? :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: ha, tak nic, snaha byla :slight_smile:
No jo, jak se šáhne na hlavu, tak ječí...
Nechcete mi říct, co mam uklohnit o víkend? nebo klidně i zejtra.
23. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bramborový salát,ptáčky,svíčkovou,rajskou,plněný bramborový knedlíky,ovocný knedlíky,minutku,musaku
Tak už jsem vyčerpala víkendové menu. :grinning: :grinning:
No to je hezký ,radim a pak sama nevim co vařit.
23. únor 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dík za tipy: svíčkovou a musaku vyřazuju. Na ptáčky nemam odstatečnej kus flákoty, škoda. Ovocný knedlíky mam v mrazáku, to by byl asi nejlepší recept :grinning: Tak buď rajskou a nebo ty knédly ovocný, tak dík za tipa
23. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ovocný knedle udělám taky zejtra,mám tu v mrázaku jahody tak je aspoň zdělám.

A musaku miluje manža a tu jsme teda taky neměli ani nepamatuju.
23. únor 2010 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no já nemam ráda tu arabskou, to fakt ne e, ale kolegyně si jí dala v Řecký, a ta mi chutnala, pokud to fakt byla musaka
23. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý přeheld receptů, díky tak yněco využiju :slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: klidne taky nahoď tipa
23. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek