• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
No Dáši zase nevim jakou musaku dělám,ale klasika brambory,mletá, brambory a pak zalejt vajíčkem a je to dobrý i se šlehačkou.

Mě tak napadlo,Lůca by nám mohla dát týdenní jídelníček co maji v DD,to by se pak vařilo. :wink:
23. únor 2010 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, tak to je fakt, tak jí budem muset zadat úkol
23. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé celý střekov vaří podel domava důchodců, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No,ale aspoň jeden problém by byl vyřešen. :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak už jsem zase tu po delší době. Už mám Internet i doma, tak snad vás zvládnu častěji.

Tak s chůvičkama taky neporadím, taky je nepoužíváme.

Vítek taky nesnáší, když mu otírám pusu a obličej, když byl menší, tak to byl spíš zápas, teď už se to zlepšilo.

Nai,tak to máš pěknýho chlapáka.

Mě teď Vítek nechce jíst vůbec žádné mléčné výrobky, takže taky pořád nabízím, nabízím, dělám u toho divadlo, skáču nadšením, když do něj něco dostanu a zbytek letí do koše nebo jogurty dojím.Od tý doby co zvracel, tak je k jídlu značně nedůvěřivej a hned tak do pusy něco nevezme a musím ho přemlouvat, jen sladkosti mu jedou, u těch ho přemlouvat nemusím. Takže u nás je to při jídle taky většinou boj kdo z koho.

Vy jste toho tolik napsaly, že ani už nevím, co jsem četla a na co jsem chtěla reagovat. :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málem bych zapoměla....Všem oslavenkyním přejeme dodatečně všecko nejlepčíííííí :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Evi díky

Tý byli jsme v globusu nakoupit a těch členů co tam bylo,no jo přišly dávky. :angry: Člověk má pak hned po náladě když tam vleze a je všude tma. :angry: :grinning: :grinning:

No jdu hodit holky do vany a pak je pošlu do postele ať mám na ordinaci klid.

Luci tak prosím prosím hoď do placu váš jídelníček.

A málem jsem zapoměla,ovocný knedlíky zejtra nebudou,manža koupil v globu tu jejich sekanou tak jí upeču a k tomu br.kaši,ale ty knedlíky bych si taky dala,tak třeba k večeři by mohly projít. :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :grinning: jídelníček jo? Já si to budu muset tedy opsat. Dneska byly chlupatý knedlíky se zelím, nebo vepřový plátek s brokolicí a květákem a brambor a rajská polívka. Od mamky z práce tu máme špagety s boloňskou a jinou jídelnu neznám :grinning: Zítra to přinesu, tak napíšu, ale máme tam nějaký novinky, člověk ani neví, do čeho jde. :grinning:
23. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko,

tak mi včera objevili ameriku :grinning: . Manžel chtěl koukat na hokej, ale máme jen novu a čt1, takže prý tedy koupíme setobox. už rok totiž kupujeme n ovou tv, takže jsme ani krabičku nechtěli, ale na tv nejsou stále prachy. tak jsem za pěkných 700,- koupili krabičku a spustili digi tv. Tak jsme si zatukali na čelo, proč jsme to nepořídili dřív a spokojeně ted sledujeme vícero programů. no nejsme my tydýti? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak hlásím, že jsem Tádikovi koupiala jinou kašičku a dostala jsme do něho pár lžiček. Musí mi tedy asistovat Kuba, běhá kolem a dělá opičky a Táda se mu směje a pak jedině můžu strčit lžičku do pusiny, páč jinak jí neotevře, ale aspon to.
24. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, snad Vítek začne brzy papat, je to pak o nervy, když nechtějí, co :frowning2:
24. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak jsem musela taky něco podělat,poslední dobou nedělám nic jinýho než tu dřepim.

Ivčo to jsme do roku 2008 měli taky,my zase měli 2 a novu a ta byla šílená.Pak se natahovala v baráku spol.anténa a byl trochu klid a od tý doby co máme setobox tak je to super,ale zase na druhou stranu jsme se nehádali na jakej program budem koukat. :grinning:

A holky nebojte,klučíci se naučej papat. :slight_smile:

Luci budem čekat co nám dodáš. :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Viktorce přejeme všechno nej nej nej nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za prani,jsem ko
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,Torinka má narozeniny? tak vše nej nej, to jsou věci...
Je tu vůbec někdo, kdo nemá svátek, narozky v prosinci, lednu a únoru? takže jako neslaví nic?
24. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: to věřim, to musí bejt zpočátku záhul, obzvlášť když se směnuje.
Nikýsek spinká, mám vyžehleno...jdu si udělat kafí
Odpoledne pro draka přinde babi a vyvenčí ho.Dneska pohoda den. Doufám,ale páč nevystrčim nos, tak předpokládám, že se žádná katastrofa nestane. Teda vystrčim...dám babičce dítě do busu a skočim na poštu. Tak snad nepřepadnou poštu když tam budu nebo tak něco. No nic, jdu na tu kávičku a pak umejt koupelku
24. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dáši jsme se všichni sešli co,ale teď přemýšlím a myslím,že Eva má v září.

Já jdu ještě dodělat nádobí a pak hodim nohy hore.Už toho mám za sebou dost.

Péťo to ještě bude chvilku trvat než si zvykneš.
24. únor 2010 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:ale má v prosinci svátek, skoro hned po mně
24. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už kafuju a už 3. den koukám po kočárech, když už jeden objevim za přijatelnou cenu, tak ho nemaj v mý barvě
24. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vlastně jo.
Já brala jen narozky. :wink:
24. únor 2010 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak s narozeninama leden a únor se roztrhnul pytel...jojo lásky čas...taky jsme si dali říct :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj to bude asi tim. :grinning:

Musim skočit do lékárny,Sábě bolí v krku. :unamused:
24. únor 2010 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka: taky bych potřebovala, dochází mi čaj pro mimi.Vyšlu manžu, má jí hned vedle práce.
24. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ji mám taky za rohem,ale musim až do předu,tam berou Unišeky :wink:
Nač utrácet peníze,že?? :wink:
24. únor 2010 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a kde ty bydlíš? někde u Penny?
24. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No,ale až u Labe
24. únor 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a kdypak se vráti Pay?? aby zase bylo nějaký vzrůšo :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to já taky přeju Torince všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tam někde bydlí kamarádka Lucka s nějakym druhem retrievra.
Mam dojem, že se vrátí někdy o víkendu.Teď mi psala, že jim tam cabí. a Matýsek dostal k svátku autíčka a moc se mu líbili a tak je ožužlal.
24. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbila
24. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to jako Matyáš slaví svátek na Matěje????
24. únor 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek