• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
ahoooj, ja taky muzu nabidnout vigvam, babi jede do prahy. deda se vraci po obede z prace, ale navstevy ma rad :slight_smile:
akorat potrebuju dostat auto tatkoj do trebovy na nadrazi, abych pro nej nemusela v noci jezdit... (domu pojedeme vlackem)

jo a lenchito, s tim odlozenym startem... zatim nemam zadny overeny recept. zdaji se nam spis horsi, takze tuto funkci skoro nepouzivame.
2. led 2008 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatné zprávy - Jůlinka má rýmičku, ale děsnou, tak to vidím zítra bledě, nerada bych vám k vánocům nadělila nějaké ty bacily :frowning2: :frowning2:

navíc jak nikdy ještě nebyla pořádně nemocná, tak to děsně prožívá, zvlášť odsávání :rolling_eyes: :rolling_eyes: teče z ní jak z vodovodu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tlapicko, dnes jsem pekla - s odloženým startem - chleba z lidl směsi a byl dobrej - teda zatím ještě je dobrej, ale dlouho nebude :grinning: :grinning: jen se trochu propadl, ale jen maličko...dala jsem tam preventivně trochu míň vody.
3. led 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak dlouho trvá rýma u mimina? stejně jako u dospělého? a ty kapky, jak jsi tlapicko psala - ten mucoseptonex - jsou dobrý? jak rychle to vyléčí? já jí zatím dávám libenar - podle složení to je čistý fyziologický roztok, no taky u aplikace děsně vříská, mám pocit, že teď vříská skoro furt a když nevříská tak táhle sténá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a na nos si nenechá pomalu ani sáhnout a utřít sople je nadlidský výkon :rolling_eyes: :rolling_eyes:

si to užíváme, příště už se nebudu rouhat, že je porát zdravá :confused: :confused:
3. led 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeezis, Lenchito, ja te varovala, ach jo! uz zadny rouhanmi, jak jsou deti zdravy!!! ty kapicky byly pro jondu, sama elousoj jen prostrikavam nos vincentkou nebo morskou soli. aby mela nos pruchodnej a mohla dychat... zadny kapky nedavam. jsem uz asi posahana tim MM, jelikoz se mi nechce do eli cokoli rvat zbytecne, kdyz se s tim vyporada sama... jestli to ma fakt hrozny, tak se stav k dr, at ti poradi, jestli lecit ci nelecit pripadne cim... jinak ja mam taky dost rymu, tak uvidime, jak to dopadne.
miquel: mohli bychom se pripadne sejit na nejakem neutralnim miste v ct? typu kavarna nebo tak? (teda pokud prijde dneska balik s dareckem a jestli se ti podari sehnat to frote...)no a kdyby se vam chtelo na vylet do letohradu s jondou , tak klidne muzete dorazit hnedka rano ranicko, mame tu dve postylky, takze deticky muzou spat v poledne obe a my muzeme latkovat, strihovat a diskutovat :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2008 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dosel jezisek. katata i plinky jsou doma!
3. led 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchito to je fakt líto, chudinka Jůlinka :frowning2: , no s tou rýmou to je hrozný, jak se ty prťata neumí vysmrkat tak jim to podle mě trvá dýl než dospělýmu, my jsme zkoušely různý kapky - Mar + to je mořská voda podle mě jen zvlhčuje sliznici, potom Nasivin a Otrivin tyhle kapky by měly snižovat napuchnutí sliznice takže by se mělo po nich líp dýchat dobrý je dávat aspoň na noc, jinak zkus podložit postýlku aby malá neležela v rovině a nestékaly jí ty hleny do krku a do uší :wink: , já ještě dávám do aroma lampy buď eukaliptový nebo antiseptický olejíček oba by měli usnadňovat dýchání , zvlášť po tom eukaliptu se dýchá dobře i mě :slight_smile:

Tlapičko to froté pro tebe mám, střih obkreslím :wink: , jít s Jonym do kavárny je trochu horor :angry: chvíli neposedí to bysme moc nepokecaly, ale můžeme to udělat u nás , Robert bude od 3 do 5 v půčovně tak když dorazíte kolem 2 tak budeme mít dost času :slight_smile:
3. led 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee. tak to je super, vyjela jsem si vlacky domu a narychtujem se nejak podle nich. auto vrznu na nadro a bude po ptakach. jsi zlaticko, ze jsi sehnala to frote!!! kolik stalo? musim si nachystat korunky!!!
jinak jsem zase znacne nastvana, protoze jsme dostali od jeziska poof sedak z medley.cz. obal na nem byl kazovej, tak jsem ho odeslala zpet, ze mi ho vymeni. dneska prisly ty vlnacky a jsou tam dva prdly patenty. nemuzu si pomoct, ale dneska se neda nic funkcniho koupit... schvalne to vemu zitra sebou... nevim, jestli to mam vratit hned nebo pockat az to nepujde zapinat... asi me mrskne. psala jsem v poledne mejla lusinte a zatim se nikdo neozval... nejradsi bych je hnedka nalanolinovala a vyzkousela, ale cekam, jestli budu vracet nebo ne.... takze zatim ahooooj, jdu litat po meste...
vezmu jestli uschne i tu vicevrstvou plinku. zdaji se mi na prvni pohled odbytejsi nez ty tvoje, no uvidime...
3. led 2008 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Juli má asi nějaký kvalitní samouzdravovací organismus :dizzy_face: celé dopoledne to bylo fakt běsný, ale teď už je to lepší, už ani nemusím tak často odsávat ale hlavně už se určitě cítí líp, protože dělá blbostě :grinning: :grinning: a je veselejší :dizzy_face: :dizzy_face: ale roznašeč bacilů to bude asi pořád, sakra to mě tak mrzí, já se na vás taaaaaaaak těšila :frowning2: :frowning2: :frowning2:

nic moc jí do toho nosu nervu, jen ten fyziologický roztok (sice ta sůl asi nebude mořská, ale asi funguje i tak:wink: a dali jsme si čaj při nachlazení :sunglasses:

tlapicko, já bych ti chtěla zaplatit ty plíny, myslíš, že by ses tu mohla po cestě zastavit? nebo ti to samozřejmě můžu poslat na účet - myslela jsem že ti to dám při kafi :frowning2: je mi to takový blbý, mi vezeš plíny přes půl evropy a pak po tobě ještě chci, aby sis přijela pro prachy :pensive: :pensive:

kvalita výrobků je kapitola sama pro sebe :angry: :angry: bych si třeba už nikdy nekoupila kalhotky z druhý ruky - pokud by byly na sucháče, ty jsou na odpis po celkem krátkém užívání :angry:

Julinka tady přebírá gramofonový desky a je happy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, vidis, ja na tebe zapomnela s tim c.u.... stavit se muzu, ale doufam, ze se vyhrabeme nejak rozume, protoze zase pojedu urcite pozde, tak to zase odprdne misa :slight_smile: dosly mi i ty moltexky a zatim na prvni pohled nevidim zadnej rozdil, uvidime az prijedem do cz, tak jak se osvedci ci neosvedci...v deutschlandu budu kupovat ty normalni v drogosce.
3. led 2008 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko to froté stálo 280kč, takže jestli ti Lenchita zaplatí ty Moltexky tak budeš mít na látkovky :grinning:

Lenchi taky ti došla sms ohledně plavání 7.1. , to my teda udělali čáru přes rozpočet, já asi jonyho omluvím, přece jenom ješt trochu chroptí tak to chci tentokrát opravdu doléčit

jinak Tlapičko , dáváme od pondělí ten Mucoseptonex, asi jsou to pěkně hnusný kapky :angry: ale zdá se mi že ta rýma je trochu lepší tak uvidíme za jak dlouho to vyléčíme úplně, my už máme to kapání do nosu tak zmáknutý že než Jony začne ječet tak už to má za sebou :sweat_smile: , vyřiď tatínkovi díky za radu
3. led 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki doki. super! doufam, ze se k vam do tri dohrabu! mam zpravy i od svagrovy, tak zitra poreferuju! kazdopadne jsem rada, ze se neco deje :slight_smile:
3. led 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a lenchi, jestli je julinka jako rybka, tak klido pridte! rady vas vsecky uvidime!!!
4. led 2008 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta naše rybička teda byla celé odpoledne v pohodě - já bych bývala přišla i s ní, ale neměla jsem tu odvahu, aby vás nenakazila... :sweat_smile: když už je Jonášek skoro zdravej, abychom mu to nevrátili:wink: a i večer byla krutě v pohodě, dokonce tak, že odmítala spát a udyndali jsme jí až v devět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tlapicko, ještě jednou se moc moc omlouvám za ty anabáze, jsem fakt trubka :pensive: :pensive: a hrozně moc děkuju za ty recepty, zítra ráno k snídani plánuju zkusit kokosovou bábovku, mňam!!!

jo a protože byla Julka tak úžasně v pohodě a ani nechrčela, nedávala jsem jí ty kapky od miquel, zato mám pocit, že si je vezmu sama, mám rýmu jak blázen :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co, jak dopadla babovka? my ji mame siiilene radi, jeste cokoladu na to.... mnam.
jo a leni, chces jeste ty kalhotky fleesovy? koupila jsem nejakej flees (tmave modrej) tak muzu slouzit :slight_smile:

doufam, ze tu rymu nemas odeme, porad mam nejakej plnej nos a srandovne nakraple mluvim...

snad i jonda bude ok...moc by me mrzelo, kdyby se mu to kvuli me zhorsilo.
jinak jsi o moc neprisla, eli porad vriskala jak pavijan, nevim, co to do ni vjelo, jonda se ji chudak bal...

miquel, jak dopadla konfrontace tatky se stolem? zvladli jste to jakz takz?
a jeste se vas zeptam na lanolinovani. cim lanolinujete? ja si koupila nejakou tu kuru, ale dost se toho spotrebuje, tak zkusim nejak vymyslet priste lekarnu a klasickej mastovej zaklad :slight_smile:
5. led 2008 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tlapicko, tos nemusela kupovat tu kúru na vlňáky - já vzhledem k tomu, kolik toho spotřebuju, mám zásobu na několik dětí :grinning: :grinning: bych ti odlila :sunglasses:

rýma se od Julky kontinuálně přesunuje na mě, je mi zle, hrozně mě bolí hlava a mám ji celou takovou opuchlou, už jsme si dnes ze zoufalství kapala ty kapičky od miquel a asi si ještě šňupnu, celkem to zabírá - aspoň na chvíli...díky ti, dobrá vílo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bábovka...ehm, no já jsem prostě zjistila, že zásadní problém je ve mě a v mé neschopnosti dodržovat předepsané postupy a suroviny a tak. Když už jsme měla vše v nádobě, zbývalo dodat kypřicí prášek a ten jsem doma nenašla, sakra. No a protože v jedné buchtě, co často dělám, se používá jedlá soda jako kypřidlo, dala jsem tam tu sodu. Ale bohužel to neklaplo a bábovka takřka nenakynula, zůstala připrcle sedět na dně a po rozkrojení byla uvnitř syrová. Nejdřív mě to vytočilo, doma nebylo nic jiného k jídlu, pak jsem ale ořezala ty upečené okraje a celkem jsme si pošmákli, aspoň manža mlaskal až se to rozléhalo :grinning: :grinning:

můj druhý dnešní pečící pokus taky nevyšel, snažila jsem se o ten celozrnný chleba jeden z těch tvých receptů. Taky nenakynul, použila jsem normální kvasnice, sušnený jsem neměla, ale když mě už to jednou s těma čerstvýma vyšlo, tak jsem si říkala, že když vychytám teplotu mokrých surovin...nestačilo to :frowning2: :frowning2: celou dobu pečení jsem chleba chodila pozorovat - pořád narůstal a pak zase klesnul - a tak několikrát dokola, bohužel se dopekl v té horší fázi:wink:

manža už na mě kouká jako na vola a udiveně se mě ptá, proč proboha nedodržuju to, co je napsáno v receptech...když mě to ale nedá :grinning: :grinning: nebo mi chybí některé suroviny, tak je nahradím podle mě ekvivalentníma...bohužel to těsto to často vidí jinak :sunglasses:

ale už budu - slibuju - používat jen ty sušené - v pondělí naběhnu do města do krytu pro ty levné!!!a asi objednám ty hotové směsi od DOMO, ty byly stejně úplně nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a ty flíšáčky asi zatím ne, nějak se mi to rozleželo, že je zas až tak nepotřebuju...ale dík:wink:
5. led 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím úspěch!!!teda nevím komu, když tu nejste, ale to neva - povedl se mi ten makovec od tebe, tlapicko, je vynikající!!!pekla jsem ho strašně dlouho, ale stálo to za to, mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi ,ty jsi teda případ :grinning: :grinning: , no ale když se držíš receptu tak se ti to povede, ne :wink:
takže příčina nezdarů je odhalena, můžeš vesele zkoušet dál :slight_smile:

no já jsem jen konstatovala, že budeme muset vyrazit mezi děti, jinak z jondi bude děsnej mamiňák :confounded: , už jsem si myslela že je v pohodě , protože synovec ječí mnohem víc než Eli a to mu nevadí :sweat_smile: ale jak je vidět jak jsme měsíc doma a už zase , když přijde jiný prcek tak bulí, poseroutka můj jeden :frowning2: , ale je zajímavý že dospělý mu tak nevadí :confounded:

taťka ten stolek přežil , ale keci měl, asi bych ho zase měla nechat 2 týdny na hlídačence, aby viděl jaký to je mít dítě na povel 24 hodin, to už člověk pár bouchnutí do stolku nevnímá :sunglasses:

na plavání zítra nejdem , Jonďa má furt rýmu, sice je to lepší ale ještě pořád tam něco je :unamused:

dneska jsem ho chtěla vzít bobovat, byl z toho totální neúspěch, na pekáči se mu blbě sedělo, pěšky taky nechtěl jít, teda on by šel , ale tam kam by chtěl on což je do silnice, opatlávat zaparkovaný a zasr... auta a tak což jsem mu nechtěla dovolit takže řval , v jedný ruce ho taky dlouho neunesu takže jsme sotva došli do javorky a mohli jsme jít zpátky protože byl zmáchanej až hrůza, takže jsem byla úplně zničená ,ruce vytahaný jak opice, příště si ho vemu do šátku, ten kousek to snad zvládnu, tiše vám závidím ty vaše lehký holčičky :astonished:

Tlapičko, prosím tě jakou máš značku tý krosny, já jsem ted koukala na mmb , pár jich tam mají tak kdyby měli náhodou tu stejnou značku tak jí snad koupím
6. led 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky radši plavat nejdeme, ani ne tak kvůli Jůlince jako kvůli mamince:slight_smile: ještě se necítím úplně fit...ale nějak jsem zapoměla napsat angelice, noco, stejně si to asi nahrazovat nepojedeme, tak o to prostě přijdeme...ještě jí napíšu teď, pro pořádek:slight_smile:

tak se v týdnu někdy scukneme, ne? u nás by šla středa - pátek - u nás nebo v MC, jak chceš:slight_smile:
6. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek holky, tak jsme dojeli v pohode, ackoli me rano braly mory, kdyz jsem se koukla z okna :slight_smile:
lenchi, kdyz se ty buchty pecou v pekarne, tak to trva mrte dlouho, treba tu babovku nekdy vyleju upict do babovky :slight_smile: nicmene jsem rada, ze se konecne dari!!! na ten makovec se strasne dlouho chystam, ale jeste jsem se k tomu nedokopala, je to des.

Miquel, ja mela takovej strach, jak to dopadne s tim stolem, tak jsem rada, ze se to nejak zvladlo :slight_smile:))
ta krosna se jmenuje vaude jolly comfort. a klido se podivej i na ebay.de kdyby to tam bylo levny, tak ti to klido muzu dovyst :slight_smile:
a co to ergo? jeste jste to nezkousely? na poponaseni je mozna lepsi. ja se dycky s tou podperou bojim, ze neco vysklim, kdyz se pohnu, ale ten bezednej uloznej prostor je casto k nezaplaceni....

jo a lenchi, jaktoze ms mraky ty lanolinovy kury? tos nekde nejak vyhodne koupila?
7. led 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, já mám tý lanolinový kúry jen tu jednu lahvičku od ulricha, ale vzhledem k tomu, že jsem zatím lanolinovala jen jednou, tak mám za to, že toho mám mraky :grinning: :grinning: :grinning:

my teď vážně o ergu uvažujeme, už to začíná být akutní...asi do něj půjdeme:slight_smile:

tyjo, teď jsem ze zvědavosti koukla na ebay a mají tam úžo autosedačku(konec aukce za deset minut:wink:...nutně teď nějakou pro julku potřebuju...tlapicko, jak by to probíhalo, kdybych si tam něco výhledově vybrala a vydražila, zdá se mi, že to tam je výrazně levnější, než tady!Nebo je to jen pocit...?Musím tam být zaregistrovaná? Nezkoušela jsem zatím přihodit:slight_smile:juj, ale ten adrenalin :grinning: :grinning: sice jsem němčinu dělal víc než deset let, ale stejně mám pocit cizince, hehe :sunglasses:

dnes se mi povedl i chleba:slight_smile:a ta kokosová bábovka taky:wink: nevím, jestli se mi to vyplatí, pořád něco peču :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, jestli ta nabídka na dovezení platí i pro mě :confused: se tak vtírám...miquel - ale teď zrovinka tam nabízí tu krosničku, co má tlapicka:slight_smile:

jé a vidím tam i takové ty kšírečky - takové to vodítko na děti, jednou jsme se o tom spolu, miquel, bavily..je to legrační :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, jaktozes lanolinovala jen jednou? vypada to, ze budu mit lanolin z lekarny :slight_smile:
na to ergo jsem zvedava!!! pak mi ho das ozkusit, ju? je to fakt, ze ten satek proste uz na samostatny jednotky neni.... casto by se mi taky hodilo ergo vic, ale kazdy ma neco a nemuzeme mit vsecko, ze? dokud nic nevysklim, tak budu na krosnu pet ody :grinning:
no a k ty ebayi... tezka vec. co se nakupu do ciziny tyce, tak s tim nemam zadny zkusenosti. samozrejme musis byt zaregistrovana, no a drazit muzes jen to, co ma versand nach ausland. to je pak ale uplne jina cena postovnyho nez ta, co tam je napsana. A pak taky musis hlidat platby, aby to slo paypalem, protoze prevodem z cesky banky nevimnevim. vzhledem k tomu, jaky ty banky v cesku jsou kurvy, tak si nedovedu predstavit, kolik by to stalo a jestli to vubec jde.

my nakupujeme vsecko tak, ze si to nechavame poslat sem do fr. skoda, ze na to spechas, protoze kdybychom to domluvili vcas, mohlas to nechat poslat k nam a my bychom to dovezly, kdyz bysme meli misto v aute. tedka ti nedokazu vubec rict, kdy prijedem a jestli by se nam vlezla...
jinak me to taky celkem bavi ty drazby, ale je fakt, ze neco kupujeme na sofort kaufen (autosedacku, rakev) zbytek si ani nepamatuju. proste kdyz neco kupujeme, tak na ebayi. vozik jsme drazili :slight_smile:

mam z tebe velikou radost, ze se peceni dari!!! ja budu delat asi nejakou jablickovou buchtu, nemate nejaky super receptik?
jo a dneska jsem okoukla to drozdi na v plusu maji zarucene nejlevnejsi. vychazi jeden balicek na 2,99 v prepoctu. je to naky to jejich fabulo. (teda byla jsem jen v rewe (=billa) a v plusu) prilezitostne vosefuju jeste penny a lidl. ale nemyslite, ze cimlevnejsi, tim vetsi svinstvo? chystam se do alnatury, tak kuknu, co bude tam a za kolik
8. led 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, já teď nějak nemám čas na PC, furt někde lítám :grinning:
začala jsem chodit na jogu , protože mě docela bolý záda , no byla jsem zatím jednou a musím říct že to bylo docela dobrý protáhla jsem si i partie o kterých ani nevím :sweat_smile: :grinning: , hlavně trapézy který mě z toho věčnýho zvedání našeho otesánka falt bolákujou a hlavně to člověka úžasně nabije energií

včera jsem měla typický den ženy na mateřské, ráno jsem odvezla Jonďu k bábince, skočila si na masáž, potom na obídek do hospody, po obídku na sjezdovku, pak teda na 2 hodinky do krámu a potom šup na nákupy když jsou teď všude jsou slevy no a večer jsem si teda dítě vyzvedla abych ho doma uložila do postele :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: dobrý nééé :grinning: :grinning:

Lenchi, já bych v pátek vyrazila do MC jestli se vám teda bude chtít :slight_smile:
marně přemýšlím kolik je vás doma :confused: že furt tak pečeš, to u nás by to neměl kdo snís a to jsme teda nenažraný , obvzláště po těch vánocích :grinning: , ale je fakt že Rober naní moc na sladký , když upeču nějakou bucht tak si veme kousek nebo dva a zbytek dojídám já

s těma kvasnicema je to nějaký divný, koukala jsem že v tesku fakt 9,2 kč za 7g to je teda darda, no v tom krytu mají 11 g za 3,9, ještě zkusím kouknout za kolik mají v bile, v lídlu jsem je hledala ale nenašla :confounded: , aby nám nakonec nevozila Tlapička doždí z německa :sweat_smile: :grinning:

lanolín mám jednak tu kůru a druhak z lékárny (50g za á 30kč), ten z tý lékárny jem použila asi 3 x jednu čajovou lžičku aještě tam mám, přijde mi takový jakoby víc mastící takže ta kalhotky nemusím tak často lanolínovat jenže já mám jenom ty pletený a ty jsou docela slabý takže na ty kupovaný co máte vy by to fakt stačilo asi na hodně dlouho

Tlapičlo když tak omrkni mě se docela líbí tahle krosna http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6602183&tab=3 , ale dají se sehnat i levnější jenže to by chtělo vyzkoušet, mě se teda Ergo líbí jenže za tu cenu :confounded: :confounded: můžu sehnat i krosku a to mi přijde lepší, má spoustu kapes a úložnýho prostoru takže člověk už nemusí tahat nic navíc, prost samý klady a pozitiva :slight_smile:

jo ještě lenchi jak jsi psala o těch směsích Domo to vyjde nějak levněji ? kdybys něco objednávala tak se klidně přidám , já miluju ty zrníčkový chleby , ale hotovej si fakt už nekoupím je to teď děsně drahý , doma si ho upeču taky mňaminkovej :wink: :wink:
9. led 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek,
na jogu chodi trinecka babi, nejak vyrzne si to nechvali, ale kdyz tam chodi, asi se ji to libi. Oni nejsou nijak vyhraneni, takze je casto nechapu... berou vsecko jak je a jakoby ani nedokazali byt nastvani nebo mit radost. to ja jsem zase opak... ale to sem nepatri. jen jsem chtela rict, ze vlastne nevim, jestli se ji to libi nebo ne, protoze to neresi :slight_smile:

s tim tipickym dnem me vubec nedrazdi, jelikoz tady vyhodim elouse tak leda tatkoj v nedeli na hodinu ven, abych si v klidu uklidila :sweat_smile:, ano mam nejhorsi ceskou vlastnost, nestydim se priznat, ze ti zavidim :slight_smile:

u nas to je s pecenim tak, ze bychom to klidne sezrali, ale manza nosi buchty do prace ke kafi. je to tak pro nas zdravejsi. (oni se stridaji, tudle prej prinesl nejakej clovek celej pekac... to ja mu dycky pridelim do krabicky) :confused:

vcera jsme resili kvasnice s tatkou. ty plusacky jsou sedmigramovy a stejne jako dr oetker ci ruf obsahuji nejaky ecko, ktery patri do sekce zatim nebyl zjisten zadny problem, pak tu maji dvjbaleni tj 10kc kus bez emulgatoru. budu to testovat, koupila jsem od kazdyho neco... kolik je to gramu netusim, vetsinou tam pisou jen ze to je na 500 g psenicny mouky. ale ty plusacky jsou 7g
kdybyste chteli vozit z nemecka kvasnice, tak to klidne s poteseni muzu, to je naprosto nenarocny na cas, penize i misto, takze zadnej problem (tusim, ze to byl pokus o vtip, ale proc ne?) vubec kdyz budete neco chtit, tak si reknete!!! treba ty molteky nebo co ja vim...

k lanolinu a plinkam.... uz se tesim na ten z lekarny. na noc mi dneska dost provlhly, jeste tedka jsou mokry. nevim, jak bych lanolinavala s tou kurou jen ty exponovany mista.... musim to vychytat. tatka z eli umira, kdyz ji vecer davam plinky. je mu ji lito. dala jsem tu od tebe a vicevrstvou a byla durch, chudak. ona spi od cca 7 do 8, tak to je darda... premyslim, ze ji na noc dam moltexku a vlnacky a bude po srande.
a pruser, dosla mi guma a bojim se jit podivat kolik tady stoji :cry: vcera jsem usila 3 plinky a mam mozna jeste na jednu se zavrenejma ocima, ach jo, to je pech. nedokazu si nic ohlidat :rolling_eyes:
10. led 2008 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a tedka ke krosne... napisu svuj nazor, ktery vychazi ze zkusenosti...
koupili jsme tu krosnu a eli v ni moc dlouho byt nechtela a porad byla zhroucena ke strane. rikali jsme si, ze jeste neumi moc sedet a neprikladali jsme k tomu nejakou velkou vahu, ale cim byla vetsi, tim to bylo neunosnejsi a elina nasranost v krosne se zvetsovala. sli jsme tedy krosnu reklamovat a borec nasel slabe misto. ihned na miste nam ji vymenil za novou se slovy, ze se bohuzel jedna o "monday product". od te doby se nam nosi vyborne a eli si uz taky na nic nestezuje, kdyz nikde nevisi....
poteto zkusenosti bychom tak drahou vec nekoupili nekde, kde ji nemuzeme reklamovat!
a taky je divny, ze v ni deti nechteji byt...
rekla bych ze se jedna o vice nez rizikovou kupi.
http://www.svetoutdooru.cz/serialy/?serial=106527-D%ECtsk%E1%20nos%EDtka
tady jsou ruzny krosnicky, tak tam muzes nastudovat co a jak. je tam i ta nase.
pak salewa koala, ktera je cenove celkem prizniva, bracha ji ma a jsou z ni nadseni, nicmene podle me ma nesnesitelne maly ulozny prostor. pro nas to neni alternativa. ale kdo ji ma peje ody.
pak je nejaka diskuse na http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1304 , tam muzes taky nakouknout
a tam jsem vybrala bez dukladneho studia http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=2410&AD=4
tatonka vybaveni vcetne krosny pouziva leos simanek, jestli ti to neco rika, takze to urcite bude dobry, ale nevim jaky typ ma konkretne. pomer cena vykon se mi zdaji slusny. Nicmene jsem to nevidela na zivo. jak je velkej uloznej prostor, jak je to pohodlny na noseni atd. j a taky si musis dokupovat zvlast plastenku strisku a tak.
urcite bych nekupovala podle obzazku. zajed nekde kde maji vyber a vyzousej si je, co ti bude sedet. kdyz koupis o 500kc levneji a bude te na ni neco stvat, ze ji budes malo pouzivat, tak to je setreni na prd. bracha rika, ze kdyz se to pouziva, tak nic neni drahy... no a kdybyses rozhodla pro tu nasi, tak ti ji klidopido v mc treckovi koupim a dovezu. tusim, ze stoji 154e. je tam fajn chlapek a vim, ze kdyby s tim neco bylo, nemam problem reklamovat. (zatim tu planujeme byt do podzima, pak se uvidi.) nechce se mi to kupovat pres ebay, protoze nevim, jak tam s reklamacema a ten batoh je docela choulostivy zbozi...k tomu ta nase nemcina...

jo a jeste me zarazi, ze jsem o ty krosne ani ty firme nikde na netu nic nenasla. nevim z jakeho zahranici to maji, ale tady nic takovyho neni. zda se mi to strasne drahy na to, ze je to 50/50, ze tam je nejakej problem a opravdu verim, ze je...

byt tebou bych zajela do hradce, vyukousela co tam maji a vybrala si favorita, ktereho pak spolecnymi silami najdeme nekde co nejlevneji...

kdyz jsme kupovali tu krosnu my, tak jsme ji ani nechteli, videli jsme ji tam a byli jsme znechceni tou brachovou salewou(kvuli minikapsicce) a tak se nam libila, ze jsem ji koupili. je to v podstate jedina detska krosna, co tam maji a ten sefik toho obchodu rikal, ze v ni odnosil svoje dva syny.

pak mu maji jeste hodne deutry, ale ty me lezou na nervy, protoze je to drahy jako prase a vsecko si musis dokupovat zvlast. nezda se mi o nic lepsi, nevim a hlavne v praze mji vsichni batohy deuter, tak mi to je nesympaticky.
no a jack wolfskin to je tlapickovy, taky prej dobry (ten jsem chtela ja) ale nastvali me v obchode, neumi prodat. je o neco drazsi... az ten typek v mc trekovi mi rek, ze ten wolfskin ma ty detsky batohy taky dobry. (je to takova mestska libiva znacka, tak jsem tomu neverila) http://www.wolfskin.de/ tam kliknes na ausrustung a kindertragen...
10. led 2008 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, tak to má taky vypadat, ty dny na mateřské :grinning: :grinning: :grinning: ale já to vůbec neznám :frowning2: :frowning2:

zítra s náma počítej:slight_smile: už se moc těším mezi lidi :sweat_smile: , nikam moc nechodím.... :unamused:

kvasnice jsem dnes sehnala v albertu SAF za 5,5 10 g, což už jde a mám to kousek, tak budu chodit asi nakupovat tam:slight_smile: Peču toho hodně, protože to je novinka, ta pekárna (když jsme si kdysi koupili toustovač, furt jsme dělali tousty, teď nám leží ve skříni a padá na něj prach :sweat_smile: ). Jí to hlavně manža, z makovce i té bábovky jsem měla asi dva-tři kousky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že mu chutná :sunglasses:

tlapicko, já jsem se s tou autosedačkou asi blbě vyjádřila, trochu neobratně jsem chtěla naznačit, že se mi líbí ceny na ebay a že bych byla moc ráda, kdybys mi pomohla tam nějakou koupit a mohla mi ji pak dovést až sem pojedeš (říkala jsi, že buď teď v lednu, nebo v únoru, že?)... respektive jsem se chytla tvé nabídky miquel ohledně krosničky a chtěla ji aplikovat na sebe...

hehe, už jsem si objednala ergo :sunglasses:
10. led 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo taaaak. a jakou autosedacku mas "vybranou?" klido to muzem takhle udelat, jsou tu ale dve veci, ktery stoji za zminku.
A) musi jit u toho platit paypalem visou a hned jak by byly udaje k placeni, tak si to zplatis sam, tj. musis mit embosovanou visu (jelikoz my kupujem auto, tak jsme totalne svorc. a v cesku jsme taky v minusu, takze na to zkratka nemame, abys mi to pak dala v cesku....)
B) ta autosedacka prijde v brutalni krabici v polystirenu, coz nemame sanci privyst. tj. musela bych ji vyndat a jela by za vama normalne na sedadle vedle elouse...takze bys ji nemela originalne zabalenou...
c) nedokau rict, kdy to dovezem
takze pokud ti tydle tri veci nevadi, tak se na to muzem vrhnout. mas skype nebo neco abychom se mohli treba domluvit nejak jednoduseji?

kdy pojedeme do ceska nevim, to bude zaviset od toho auta. az ho koupime, tak ho musime do x dni prevyst do cr. budem davat cesky znacky.
(kupovali jsme fokusa do jara, jelikoz jsme chteli jet do kanady) no a tak jsme ho obratem prodali mymu tatkoj, ze mu ho na jare dame a jeho felu dostane svagrova na jezdeni s prdolou tp. 25.2.... takze kdyz jsme se rozhodli, ze budeme do podzima a pak se uvidi a kvuli nasemu autu cekaji dva lidi, tak holt musime sehnat jiny... vypada to na zafiru, tak kdybyste chtely jet s nama nekdy na prazdniny, tak muzete, jelikoz je to v nouzi 7mimistny. :confused:
10. led 2008 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tlapičko ty ses rozjela :grinning: :grinning:
mě ty články na tom outdoru nějak nejdou otevřít tak to zkusím později
přepočítávala jsem to vaše nosítko vyjde to teda v Německu potstatně levněji ale stejně mě se do toho 4 t investovat moc nechtějí, nemyslím že budeme někde lozit po horách chtěla bych to mít jen na místní výlety a tak, debatovat o tom s taťkou nemá moc smysl , s jeho rozhodováním bysme něc koupili asi až by šel Jony do školi nebo tak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: , mě stačilo když jsme chtěli koupit vozík za kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je fakt děsný když člověk žije s hrozně nerozhodným partnerem kterej je ještě navíc skrblík :fearful:
no tu salewu jsem taky někde zahlídla docela se mi líbila, prodává se taky v Německu a za kolik- tě teda využívám hrůza co :wink:
jo a ještě jeden podstatný problémek, naše prtě má už kolem 13 kg - teda ustrojený, takže nosítka do 15 kilo mi přijdou trochu na prd to bych ho tam za chvíli nemohla dát , kolik má nosnost to vaše

Lenchi taky se hrozně těším už jsme s Jonášem nikde nebyli ani nepamatuju, já jsem teda přehodnotila svůj společenský život a začala znova chodit na volejbal je tam hrozně fajn parta a po sportu vždycky zajdem na "jedno" takže super, sice mě pořád trochu zlobí ten loket , ale chotí tam jedna bývalá rehab. sestra a ta mi říkala že už to lepší nebude holt už nejsem mladice a ne každej úraz se dá úplně do pořádku :rolling_eyes:
10. led 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://search.ebay.de/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=salewa+koala&category0=
tady moc ty salewy nefrcej, v obchode jsem to nevidela nikde a na ebayi je jedna, ale vychazi cca 3200, coz neni marny...
ta nase je asi do 20kg na to sedatko. plus naklad.
my ji zatim taky nevyuzivame na turistiku, ale v kanade mit vozik a kola nebudem a tak praci nadela. i tedka stoji v predsini vedle kocarku a casteji sahnu po ni nez po kocare :slight_smile:
rekla bych, ze lidi se deli na nosici a nenosici a my jsme spis nosici. teda manza, zen bojkotuje kocar uplne...

no a jinak s tema chlapama je to ruzny... ten muj zase rika, ze tomu nerozumi, at koupim, co potrebuju. jenze ja si myslim, ze jsem zaujata a nemam objektivni pohled. z nej ale vetsinou nic nevyrazim... takze pravy opak...

jo a dostavila se deformace z patchworku! normalne jsem sesila zbytky z plinek a udelala z nich hadriky.... to je strasny. uz si pripadam, jak moje matka, ktera nevyhodi ani krabicku od caje :cry: :angry: :cry: :pensive:

no a stema urazama je to fakt uz nafurt... manza ma jedno rameno pochroumany z posilovani od gymplu a druhy z lyzovani.
ja koleno a par prstu z volejbalu a o kotnikach ani nemluvim...
jinak musim rict, ze mi ten domaci zivot vyhovuje, ackoli to mozna nevypada, tak nejsem moc spolecenskej typ a ani mi moc to souslajzovani nechybi... naopak mi naprosto vyhovuje anonymita... nikdo na me nevidi. co delam, jak delam, jestli krmim, vyhovavam prebaluju blbe nebo jak. co mam nebo nemam za hracky.... jsem sama svym panem, coz je fajn! ale kdyz zapomenu nakup v zelenine, tak mam holt smulu...
10. led 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, tedka koukam, ze ta salewa stji v cesku stejne. asi to nedelaj nemci, ale nekdo jinej...
10. led 2008 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek