• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@kithy právě že nakukuji,ale moc se to tady nehýbalo :grinning: tak samozřejmě že si dám čas aspoň napsat :grinning: ,ale už teď se omlouvám,pokud někomu neodpovím hned :grinning: Obdiv není na obdiv,prostě člověk musí,já zase obdivuji maminy s trojčátkama,páč už z těhlech dvou mě občas hrabe :grinning: :grinning: teď už je to spíš pohoda,už jsou samostatnější,když jdou na záchod tak mě vyhazujou :grinning: :grinning: Jmenujou se Matěj a Michalka a jinak k těm doktorům......Rodila jsem taky v Ústí,ležela jsem tam od 32-36tt a na 38tt mě naplánovali sekci a "rodil"mě dr.Parma a dr.Dejlová a teda nemůžu říct jediného špatného slova :wink: ,ale jako obdvodní neznám -chodím do Žamberka k dr.Kaplanovi :sweat_smile:
26. říj 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca mě rodila Dejlová a moc super přístup,ani šití sem necejtila a krásně sem si mohla sednout,navíc my byli jediný kdo v tu chvíli rodili a tak na nás měli čas
27. říj 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy pro ten sraz bych taky byla až bude pěkně,bylo by to fajn:slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
me Rodil oba kluky Vachata a muzu vám rict budte radí že uz tam neni jeho pristup,chování,a s jakou vervou a jeho rukou prohlizel pacientky a to nerikam o jeho vuni cigaret co z nej tahla,
27. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca ju dvojcatka no to znam segra ma dvojcata dva kluky teda ale to uz jsou prvnacky,,ale vim jaky to je zahull,,a dozivotne je maminka poznamenana ale to si mohou dovolit rict opravdu maminky od dvojcat,,a vicercat
27. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 ježíš Vachata,ten tam občas skáknul na záskok a když jsem ležela na gyndě s prckama kvůli krvácení,tak tam přišel jako záskok o víkendu na vizitu a teda upřímně souhlasím s tebou,tam vlezl,mě zle takhle od těhu,že jsem nemohla ani oči otevřít a on smradlavej od cíga :angry: ,ale spíš mě to přšlo jak hospodskej smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nářez.......Že si tohle mohl vůbec dovolit :confounded: Docela jsem byla ráda,že jsem měla plánovaného císaře i když to bylo teda tak tak a že si mě vzali na paškál Dejlová s Parmou-i jsme se u řezání nasmáli :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca jsi mela jen castecny epidural nebyla jsi pod celkovou?
no asi jako Dr je dobrej ale ten pristup a to vsechno kolem mazec.. :confounded:

ted uz snad budu mit stesti na nehoho dobreho,,,
27. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,musím s vámi souhlasit.Parma a Djelová jsou super.Přála bych si aby mě Dejlová rodila :slight_smile:
27. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crca Ježiši Kaplan, to byl můj první gynekolog debil!!! Dodnes vzpomínám jak do mě narval skla a šel si dát svačinu .. a já s nohama do praku 5 minut čuměla jak si tam žvejká chleba. Nikdy víc jsem k němu nešla ... zaplaťpánbůh za Skalického ze Sary. Jinak mě porod rozjížděl Parma, s ním byla legrace hodně veselej fajn chlap a končila mi porod Dejlová, která byla úplně skvělá, a nádherně mě zašila - jizvička není vidět, nic nebolelo ... takže spokojenost s porodnicí v Ústí.
27. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 to znáš viď?chudák mamka když měla dva kluky a pak vás dvojčata, i když je pravda,že bráchové už byli velký

Jak jsi psala o Vachatovi,ségra ho měla u Adama a zřejmě jí ho zachránil,no já dost slyšela o Tangishakovi špatných slov,naštěstí mi plánoval jen vyvolání.
27. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca no mě stačila kontrola od Zakála když sem šla na laparo,sem myslela že se mu na tom stole rozkočím jak to bolelo od něj,zlatá taková mladinká doktorka,sem vyšetření ani necítila,jen nevím jak se jmenuje
27. říj 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@najemnici jojo zlatá Dejlová,o nástřihu nevím a o šití skoro taky a druhý den jsem si i sedla,až se kámoška divila že chodím jak kdybych nerodila a to mi Dejlová říkala při šití,že při druhém se nebude muset třeba ani nastřihovat :grinning:
27. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kompleta jíéj ano,já som u nej rodila!!Som si teraz spomenula,že sa tak volala. :slight_smile:
27. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca a Vachata tam ještě je? Vždyť chlastá :rolling_eyes:
27. říj 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 měla jsem spinál-částečný,jen umrtvení nohou a půlky těla-no,bylo to zajímavé :grinning: :grinning: byli i momenty,kdy teda to nebylo nejideálnější :grinning: -třeba ..měla jsem jednu ruku přikurtovanou podél těla a když mě asi fikli,tak jak se vylila ta krev a stekla na tu přikurtovanou ruku tak to bylo hnusný,že jsem se nemohla oklepat-utřít :grinning: fuj,ještě to bylo teplé :grinning: ,pak mě vyndali mrňata a Prma mě řekl"no vidíte,játra máte v pořádku tak můžete jít zapít děti.... :grinning: ,nejhorší bylo když mě píchli oxytocin :unamused: fuj,měla jsem pocit,že mám infarkt a že ěm někdo snad mlátí do hlavy,ale zvládla jsem to bez kyslíku(to mě upozornili,že kdyby se mě špatně dýchalo,tak mám říct a dají mě kyslík a nebo kdybych chtěla zvracet,...)mě nejvíc deptalo,že jsem ležela totálně rovně :grinning: :grinning:
@snajecka vidíš to a já na něj nedám dopustit :grinning: Nejdřív jsem chtěla odejít když jsem otěhotněla-protože představa,že budu muset naUTZ do Rychnova a ještě přes zimu a s dvojkama,ale nakonec to tak rychle uteklo,že jsem to nestihla a teď už to neřeším :grinning:
@innes nevím jsetli je ještě teď,ale když jsem byla těhu(což je ty 3 roky zpátky),tak zaskakoval o víkendech,takže si tam holky (když už jsem ležela na porodnickým)říkali,hlavně ať neroděj o víkendu :grinning: :grinning:
27. říj 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes Vachata tam není už tak 3roky
27. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vau, tu se to rozjelo, že to nestíhám ani dočíst! :wink:

@kithy Dnes jen narychlo...určitě můžeme nějaký srazík naplánovat, rádi vás poznáme :wink: Dnes jsem KO, tak se loučím. Písnu víc.
27. říj 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca
@lavazza já jsem si říkala, to je dobře, že už tam není a snad ani nezaskakuje. Slyšela jsem, že tam měl snad i nějaký průsery, kdy už asi i ostatním doktorům vadil, nejen maminkám.
27. říj 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca no ja to mela taky a ruku jsm prikurtovanou nemela ale mela jsem ji pod nohou kterou jsem vlastne necitila,,a pekne me brnela,,a nemohla jsem si ji ani posunout protoze to neslo :grinning: ale mozna taky dobre celou dbou me sliboval Dr Macka gynekolog ze to je a bude holcicka a kdyz pak Vachata na sale se zeptal co mam doma a ja kluka a on mate druheho myslela jsem ze dostanu infarkt,,,vubec jsem to necekala bylo to pro me obrovske zklamani,,,omlouvam se vsem jestli takhle mluvim samozrejmne Dominicka miluju ale v tu chvily jsem nebyla nadsena,,,a Vachata byl taky zrovna pripad kdy me zachranil maleho prenasela jsem 10dni a voda uz byla zkalena a nesla ani odsat rikal ze to bylo za 5 minut dvanact.,,, :frowning2: :angry:
@lavazza
brachove jsou od 9 a 13 let starsi takze uz to snema slo,,,,
28. říj 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 vůbec se neomlouvej za ten pocit zklamání,já to měla tak nějak podobně :grinning: akorád teda,že mě říkali že jeden je 100%kluk-Matěj,to už jsem měla potvrzené opravdu když na nás vyvalil ty jeho kulinky :grinning: :grinning: a u Míši jsem to nevěděla do porodu,ale vzhledem k tomu,že jsem měla nespočet UTZ,tak každý dr.co mě ten UTZ dělal,říkal že je to na 90%,tak jsem byla smířená s tím,že to budou dva kluci :grinning: Po těch 5letech snažení mě to teda bylo v celku jedno,hlavně že jsou zdraví,ale když mě vyndali první Michalku a řekli,že má holčičku,tak jsem vůbec nereagovala a myslela jsem si,že to říkáněkomu jinému :grinning: a teda teď k tomu pocitu....mě trvalo fakt měsíc než jsem to"rozchodila a přijala" :sweat_smile: samozřejmě te´d to myslím ale tak,že jsem z toho byla tak v šoku,že máme fakt od každého něco,že se to povedlo tak skvěle :grinning: to se nedá ani popsat jak jsem to cítila,tím že jsem měla Máťu od prvopočátku pojmenovaného tak jsem měla k němu nějak blíž :sweat_smile: Ale teď je to moje prdelinka největší :dizzy_face: :dizzy_face: jasně,že Máťa taky :dizzy_face:
Dneska jsme si hodili zase malou tůru tak snad budou spát :grinning:
28. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, jo taky jsem koukala, že to tady nějak ožilo - což je jen dobře :slight_smile: My dneska byli na chalupě, asi naposled letos, bylo i pěkné počasí, tak jsme si to užili... jen já jsem opět nachlazená, takže mi je nic moc a těším se do postele. Beru vitamíny i preventan a stejně to moc nefunguje, tak nevím. Kuba se drží, tak jsem ráda - taky mu dávám vitamínky. Akorát má teď posunutej režim, ráno spí do 8-to je super, že se vyspím, po o chodí spát až kolem 2, chrupe do 4, ale večer pak usíná až kolem 9h a to je teda dost pozdě. Snad se mu to časem zase vrátí zpátky, uvidíme. A jak se daří vám? Jo tak ten srazík naplánujeme, můžeme buď samy nebo s ostatníma, to se ještě domluvíme.
29. říj 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,no s tím posunem času budu asi zítra na mrtvici :grinning:
29. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca No teď se to tady začíná pěkně hejbat :grinning: No mně občas hrabe i z jednoho dítka, takže se tobě se dvěma vůbec nedivím. Ale je to fakt čím dál lepší, jak je starší a samostatnější, to souhlasím. Jinak mě rodila taky v UO doktorka, ale na jméno se nevzpomenu (Dejlová ne, tu jsme měli na předporod. kurzu). Vypadala hodně mladá, brejle a hnědý delší vlasy, byla milá... taky mě šila tak, že jsem v pohodě seděla, což všichni nechápali. Akorát mě pak hodně štvalo, že mi hned neřekli, co je s Kubíkem - dětská dr. mi to přišla říct až po snad 2h. Škoda, že se nedá v UO rodit do vody, je to jen v Litomyšli a docela jsem nad tím i uvažovala. Tak třeba při druhém mimču :wink:
29. říj 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy v Litomyšli se dá do vody?To sem nevěděla,já o tom taky uvažovala,já totiž myslela původně,že se dá i v UO.
29. říj 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Ano dá, moje dvě známé tam rodily. nevím, pro to v UO neudělaj, vana tam je, tak by neměl být problém...
29. říj 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Jo, to si říkám taky, jaký to bude mít vliv hlavně na Kubu...
29. říj 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ti zas koukám do bazárku,10.listopadu jedu do Třebové k Ráčkovi,myslíš že kdybych si něco vybrala,že by sme se mohli dohodnout na předání,ať nemusím platit poštovné když jedu do ČT?
Ještě bych ti napsala co přesně bych si od tebe koupila.
29. říj 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy je to lepší :wink: teď teda třeba máme fakt super klidové období,ale ono se to vždycky ze den pos..e a jsou jak z jiný planety a to trvá třeba měsíc a to už teda fakt vyhlížím nějakou nejbližší větev :grinning: :grinning: ,pak jdou večer spát a ráno se vzbuděj jako by to zase nebyli moje děti :wink: -hodný,neperou se,nevztekaj,dokonce i poslouchaj a já na nich vždycky vydím,že zase nějak zrozumovatěli,že je to opravdu vždy fáze vývinu-jenže to si to člověk v určitý momenty nějak neuvědomuje a jsem už na prášky,co všechno dokážou v těch kritických týdnech všechno zničit,já hlavu jak meloun od věčného řvaní,kvičení,vztekání :confounded:
Zrovnapřed chvilkou jsem se bavila taky tady na Koníkovi s kamarádkou co má taky dvojčátka-kluky a že se nedivíme,když nějaká máma něco udělá v "zoufalství" dítěti-že jí prostě rupne v bedně,kolikrát já zž třeba třískla do stolu a málem si zlomila ruku :sweat_smile: ,že nám nějak docházej hrnky a talíře :sweat_smile: ,ale teda né,aby jste si mysleli,že to na ně hážu :grinning: :grinning: to né,jen v ten moment držím třeba talíř a prostě ho hodím do dřezu....no a je na dva kusy :grinning: Samosebou že to není na denním pořádku,jak říkám,jsou dny a týdny úplně v klidu i bez plácnutí a pak jak když se to obrátí ze dne na den a je to katastrtofa :confounded:
29. říj 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Jo určitě se pro to můžeš stavit, není problém. Můžeš kouknout i na jiné věci, co tu mám, ale ještě jsem je do bazárku nenafotila :slight_smile:
29. říj 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca úplně ti rozumím - máme taky lepší a horší období. A o těch zničenejch věcech mi ani nemluv, kvůli tomu jsem se už navztekala, ale teď už se to snažím brát víc s nadhledem. No ne vždy se mi to zadaří :grinning: Jeden den mi rozbil ruční vysavač, potom vylámal klávesy na noťasu a odpoledne když jsme šli ven, tak se vztekal a skopnul si botu, která spadla do řeky! To už jsem fakt pěnila... :rolling_eyes: Tak hrnky ani talíře jsem zatím nerozbíjela (věřím ale, že se člověku uleví), spíš jsem ten typ, co si zařve a zanadává a je klid. Jo vlastně jednou jak jsem byla vytočená, se mi pod nohy připletlo odrážedlo, tak jsem do něj kola no :grinning: A přijde mi, že když na malého zvýším hlas a jsem důraznější, tak je to účinnější než třeba plácnutí po zadku - z toho si nic nedělá a nejsem příznivec fyzických trestů - plácnout to jo, ale jinak nic víc. Ale uvidíme, třeba někdy bude potřeba mu na ten zadek dát, až mi argumenty dojdou...
30. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek