• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@kithy když ještě něco nafotíš tak mrknu,jinak bych si vzala zatím ty dvě mikinky,kdyžtak bych si pak vzala na tebe číslo a napsala bych a jak by se ti to hodilo tak bych si pro to přišla,myslím že bydlíš na Křibu nebo tam někde ne nebo když bys měla cestu třeba kolem autobusáku tak by sme si dali sraz třeba tam,ještě si napíšem,zatím děkuju
30. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Jo já to nafotím a pošlu ti to třeba na mail, pže než to sem vložím, tak to je se mnou na dlouho :slight_smile: Bydlím na Křibu, tak se potom dohodneme, není problém. Napiš mi do IP nebo sem tvůj mail. A taky děkuju
30. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj,tak jsme vstávali v 6 hodin :rolling_eyes: :grinning: vlastně za normálu by to bylo v sedm,ale těch šest bylo hroznejch :sweat_smile: Naštěstí dopoledne zvládli v pohodě,takže nejhorší máme za sebou,te´d spěj jak zabitý :grinning:
30. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nas ten zmeneny cas nejak neovlivnil tak deti uz jsou vetsi neni v tom zadnej problem tuk,,tuk,,,zatim,,

no a ze to tu zije konecne taky hihi prej to tu bylo docela mrtvy,,,

@crca stim spatnym dnem a botu v rece jsi me pripomela ze tohle se presne stalo segre akorat s ksiltovkou a to myslim ze jeden z nich strasne zlobil a tak dostal lepaka a jak byl nastvany tak ji proste hodil do vody to jste nevideli segru ta prej mela co delat aby se udrzela,,a nevypenila,,, :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 to psala Kithy :grinning: Ale tohle je teda taky náš boj s holkou,ta sice není vzteklá,jako Matěj,ale když už jí něco naštve,třeba jí něco nedovolím ať se třeba na hlavu postaví,tak co má po ruce s tím švihne,takže taky třeba se stalo,že vzala plastoví stolek a normálně ho otočila :grinning: ,ale to bylo teda jen období,teď jde trucovat do kouta a je to,ale hlídat jí musím vždycky,protože někde něco sebere a trhá a škube-byť někde v koutě :grinning: Matěj ten sebou flákne o zem,řve jak pominutej a řve a řve-což tohle fakt není na moje nervy :sweat_smile: to ho vždycky odnesu do obýváku,přivřu dveře a až se vyřveš tak přijď.....docela účinné :grinning: ,ale když je "nas.ru"venku tak taky sundavaj boty :angry: copak v létě mě to bylo šumák,ale teď když je mokro a zima..... :rolling_eyes: Ale jak jsem psala,to už se dlouho nestalo,máme teď klidové období :grinning:
30. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca je promin jsem se precvakla,,a o tom vztekani Domik mydli sveho starsiho brachu to je nekdy mazec teda jako nejdriv na nej platila varecka sem tam lupnout pres zadek ,ale ted je ucine jak pises vzit ho dat ho do pokoje a az se uklidnis tak prijd,,to je v pohode,,

a kolikrat co delaji s jidlem jako tohle jist nebudou atd,,nimraji se v tom a kdyz si pak maji neco dobreho vybrat v krame tak sami ani kolikrat nevi co chteji,,,maji vseho dost a v dnesni dobe jim neni nic vzacne jako bylo treba nam
30. říj 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 mě se neomlouvej :grinning: ne,v pohodě..... :wink: já jídlo přestala řešit...buď chceš a nebo nechceš.Do jídla je nenutím,někdy mají žravou,někdy zase nechtěj nic,ale samozřejmě že se od toho odvíjí sladké.nechceš polívku(aspoň) k obědu,tak nebude žádnej bombonek :wink: nejde mě o to,aby snědli všechno,ale prostě aspoň něco,jsou jak žížali,ale pořád mají energie....takže evidentně jim jídlo nechybí a stačí jim to :wink: Třeba mají ráno jen Sunar max.180ml (v 7.00hod),pak si ode mě jen kousnou třeba dvakrát do chleba co si udělám já ke snídani a pak mají až oběd kolem půl 12.Pak jdou spát,když se vzbuděj tak mají nějaké ovoce,kolem 5 snědí třeba jogurt a v 18.00hod-18.30hod večeře,ale to jsou vše jen nimrací a pár lžičkové situace :grinning: Máme 2,5 roku a vážej 12,5 kg :grinning:
30. říj 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 si ji dokážu představit

tak na Mikym ta změna času nebyla snad ani znát :slight_smile:
30. říj 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca tak mi máme taky vztekcí období když se něco nedovolí a to je Mikymu skoro 10měsíců,ale já ani manžel se s ním neprdíme a s tou váhou je Miky brzy dožene snad :slight_smile: ,začal nějak nabírat
30. říj 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca S jidlem to mame podobne, driv teda kdyz nechtel neco k obedu, tak jsem mu davala nejakou druhou alternativu, ale pak mi kamoska rekla, ze by to nedelala, ze pak bude vybiravej... tak od te doby to taky delam tak, ze kdyz to nechce, tak neji a az hlad dostane, tak to slupne. A funguje to :wink: Sice v roce a pul ma 89cm a 12,3kg - ale nevim, kde k tomu s jeho stravovanim prisel. Zaklad si udelal, kdyz jsem skoncila s kojenim a presla na UM, to se pekne zakulatil a taky ty kasicky na noc. Ty jsem teda nekdy v 15m vysadila a nevadi mu to :grinning: Takze se ted snazim, aby mel aspon neco malo k veceri a mliko pak pred spanim a rano po probuzeni - cca 150ml. No a vztekat se taky umime :grinning: Ale ted je taky obdobi relativniho klidu - snad ne pred bouri :wink:
31. říj 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zensky...Usti zdravi Usti:slight_smile:
1. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crca to maji supr vahu ,,,teda
1. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 jo to mají,ale dneska jsme byli v MC a ty děti kolem....no měla jsem pocit,že jim nedávám najíst :grinning:
1. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Tak my máme spíš opačnej problém - když někam přijdu, tak se všichni divěj, jak je Kuba velkej a kolik že mu vlastně je? Že vypadá jak dvouletej atd. Už to neřeším, ani nekomentuju... každé dítě je holt jiné. Kamarádky 2letý syn tak jí pořád něco, věčně má hlad, ale má 10kg - prostě žížalka :slight_smile: Já teda žravou u Kuby neznám, málokdy se o jídlo přihlásí, pokud mu to nedám sama.
1. lis 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy no kdybys viděla jak se dneska vztekal když sem mu sebrala pití který vylíval nebo když nechtěl do kočáru,sem se neudržela a jednu mu lupla přes stehno,dneska to byla fakt síla,sice mi to bylo líto,ale dneska sem ho nechala vyřvat až pak dolezl za mnou a chtěl si mě udobřit
1. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca mě jedna paní v létě když bylo Mikýskovi 6měsíců a za jeden měsíc nabral jen po mém mlíce 1,2kg řekla že je jako sud,že mu nemám dávat kaše,že se nehne,dost mě to vytočilo protože v porodce strašně ubyl na váze a já byla ráda když trochu nabírá,protože do 5měsíců nabíral strašně malinko,holt prostě někdo má míň a někdo víc a to sou děti kolem nás co jsou mladší a sou mnohem baculatější
1. lis 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy sou prostě období kdy děti jí a nejí a tak si říkám,že když jí tak akorát a je sice možná trochu buclatější v poslední době,že si dělá zásoby,pak bude třeba nemocnej,nebude jíst a zhubne,ale bude mít z čeho brát.
Já sem ráda když jí než abych do něj to jídlo musela cpát.
1. lis 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza jo to máš pravdu,když mají něco na víc,Matěj měl do 1,5roku o skoro 2 kila víc než Míša,ale pak dostal angínu a za těch 14dní měl dole 1kg :unamused: ,vypadal teda hrozně,propadlí tváře.... :frowning2: fuj,je fakt,že člověk řeší jídlo jinak u kojenců,než u skoro 3 letých dětí :wink: Taky jsme měli období kolem 10tého měsíce,že mě nechtěli nic jíst,jen ty kukuřičné křupky a taky jsem už z toho byla na mrtvici,pak ale přišlo období,že jedli jak alíci :grinning: a tak je to pořád .Te´d zase nechtěj žádný jogurty,přesnídávky....,ale aspoň snědí čerstvé ovoce,pomeranče,jablkla,hrušky,víno....no není to sranda s těma capartama :grinning:
2. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a konečně si taky po sobě budou i uklízet :grinning:
2. lis 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crca no to je boziiiiiiiiiiii fotka,,teda ,,uplne me vykouzlila usmev na tvari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Super :slight_smile: Je potřeba je k tomu vést už od mala, Kuba hrozně rád zametá a vysává :grinning:
3. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy vidíš,já to říkám pořád a manžel ze mě má legraci,minule sem umývala nádobí a mluvím na Mikuláše a říkám až budeš větší taky budeš mít nádobí?,nebo když zastýlám postele tak na malého mluvím a Martin má ze mě legraci,že příští rok už bude uklízet atd.
3. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza však se neboj,oni až to budou"muset" dělat,tak to bude keců :grinning: Holky dneska jsme obešli pěšky!! celej Letohrad,tak jsem si říkala,jak budou grogy..... :grinning: přišli jsme domů asi v 5 a do půl 7 byli jak z divokejch vajec-ale teď to myslím,tak,že si hráli sami,blbli spolu,honili se :grinning: ,ne,že by nějak zlobili-tak já teda k.o a oni free :angry: :grinning: ,ale usnuli za 20min :grinning: Manžel mě dneska řekl,že s nima zítra mám jít do Jablonného a nesedět s nima v hospodě u energidrinku :grinning: :grinning:
3. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crca Manžel je teda hooodně vtipnej :grinning: Mě teda pobavil, takhle po ránu :grinning: Já právě chci začít s Kubou taky to chození bez kočáru trénovat, párkrát šel moc pěkně a docela toho ušel dost, ale poslední dobou ujde kousek a pak chce hnedka na ruce - no a noste si jen tak skoro 13kg, že jo :wink: Ale hrozně se mu líbí se brouzdat napadaným listím, to je šťastnej jak blecha :slight_smile: My se dnes chystáme k dr. Od úterý má rýmu, ta už je lepší, ale včera začal pokašlávat a v noci docela chcrchlal, tak chci ať ho před víkendem radši poslechne, kdyby něco. Ale snad tam nic nebude.
4. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Kuba to zatím bere jako hru a je sranda ho při tom pozorovat - připadá si děsně důležitej :slight_smile: Ale souhlasím s @crca, že jak to budou muset dělat, tak to bude řečí - znám od sebe, že? :grinning: :grinning:
4. lis 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Krásná fotka, tak hlavně ať jim to vydrží!! :grinning: Pak se bude pomocná ruka určitě hodit!

@kithy Taky malýho trápí trochu rýma, ale dr. mi poradila jen kapičky, tak snad zaberou...jakmile mu je tam ale kápnu, začně dost brečet a většinou to vyletí rovnou ven :frowning2: Dneska jdu na první rehabilitaci se zádama, tak tam snad bude hodnej, nemá mi ho dnes kdo pohlídat :sweat_smile: Mně stačí tahání malýho teď a to nemá 13 kg jako tvůj Kubík...doufám, že se ty záda zklidní, je to fakt hnusná bolest a trvá už vlastně ty dva měsíce :frowning2:

A s tím porovnáváním dětí...přesně jak píšeš...je lepší to nekomentovat, každý dítě je jiný a to k tomu patří...ony to pak doženou! :wink:
4. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy ještě v létě to byl Mates to samé a to měl už přes 2roky,někam chtěl jít a ani ne po pár metrech začal řvát a chtěl na ruku :angry: ani náhodou! :grinning: Kdybych je tlačila sama tak neřeknu,ale chtěl jít on sám a takhle hned vyváděl :angry: už jsem z toho byla na prášky a najednou bum a ťape jak vzteklej :grinning: Sice už třeba pak ke konci cesty to začne zkoušet,ale něčím ho jen stačí zabavit a nalákám na bombonek,že dostane,až příjdeme domů a dobrý :sweat_smile: Dneska mě odpadli nějak brzo :unamused: snad na ně nic neleze,zatím jsme v pohodě(ťuk ťuk)na to,že je už listopad..... :sweat_smile: ,ale děsím se až to začne :frowning2: Matěj trpí na laryngitidy,takže je veselo,dvakrát už jsme jeli rychlou do špitálu :frowning2: ,ale měl jí teď asi před měsícem a to jsme podchytili včas Prednisonem na noc a dobrý,horší je to když to příjde v noci nečekaně :rolling_eyes:
4. lis 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Tak u dr. dobry, poslech ok, jen ma cervenej krk, takze musime nasadit zas leky na alergii, aby se to nezhoršilo. Měly jsme je vysazené, aby mu mohli delat v po. na alergologii testy (ale kdyz je marod, tak nas preobjednali). To mas fajn, ze mas rehabilitace - ja na ne taky chodila, na zada dost trpim, takze jsem si v tehu i pak tim vecnym nosenim maleho na rukach docela uzila. Ted me to obcas chytne, ale prejde to. Spis citim bolave slachy na predlokti, jako pred zanetem slach - hruza. Proste je ta ruka pretizena, jenze Kubikoj to nevysvetlim... :sweat_smile: Konecne spinka, tak si jdu dat veget a kafe :slight_smile: Tak at ti to dobre dopadne a Vojtik nezlobi :wink:
4. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Tak at jste hlavne stale zdravi, to je to nejdulezitejsi. Laryngitidy jsou hruza, pomatuju si to od sebe a co pak chudaci ti prcci mali. My jsme se drzeli do ted a je to vykon, tak snad se to pak zase uklidni. Minulej rok jsme si uzili, porad ryma a 2x za pul roku antibiotika (pze mu to sedlo na prudusky). Tak je mozny, ze treba si uz tu imunitu trochu vybudoval - no uvidime. Davam mu martanky sirup - vitaminy a je tam i neco na imunitu. Kubik asi bude mit s chozenim taky smulu, bud poslape a nebo bude jezdit kocarem :grinning: Tak uvidime, co si vybere :wink:
4. lis 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Tak supr, že vám to dopadlo dobře, až teda na ten krk...stejně je to trápení s těma dětičkama, když jim většinou bez léků není pomoci! :frowning2: Doufáme, že budete brzy OK úplně!!! Na rehabce fajn, jen jsem prý celá pootočená...i když se snažím stát rovně, je to prý vidět. Mám pár cviků a náplasti na bolest...znovu jdu nějak za týden, tak ty cviky snad zaberou! Vojta to celkem zvládnul, chvilku tam plakal, ale pak z toho usnul :wink: S těma šlachama si radši někam zajdi, známá s tím musela nakonec na operaci, tak ať něco nezanedbáš!! Pěkný večer. papa
4. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek