• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@jajapaja23 Jo nemoci jsou u dětiček hrozný, zvlášť když ještě nemluví a neumí dát nijak najevo, co je bolí nebo trápí. Děkujeme, přijde mi, že je dnes už kapku lepší a v pondělí to už snad bude OK. Nachlazení většinou léčíme tak týden - a začalo mu to v úterý večer. To je super, že jste tu rehabku zvládli. Cvičení určo pomůže, ta náplast taky - já měla jednou takovou hřejivou z lékárny a byla super. S tou rukou asi zajdu k dr. a uvidím, já na to trpěla hodně už dávno, měla jsem na to i sádru :frowning2: Ale pak stačila jen nějaká mast a stahovat to na noc, to jsem dělala i teď a pomáhá to. Ono když se všechno zanedbá, tak je to pak na dlouho a někdy se člověk nevyhne ani operaci, jak píšeš. Proto je lepší neriskovat a lepší dřív než pozdě. Přeju krásný víkend! :slight_smile: Pa
5. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se zeptat,jsou tady v okolí nějaké soukr.školky?Myslím okolí Letohradu,Ústí....
7. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca já myslím,že ne
7. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca Taky o ničem nevím...myslím, že se to spíš vidí ve větších městech! :frowning2:
7. lis 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza
@jajapaja23
Já jsem to pak zkoušela vyhledávat všude možne a nejblíž je v Pardubicích :grinning: No to mě nějak nepřekvapilo :angry:
Blíží se nám konec a tak mám už normálně hrůzu jestli mě je vezmou do školky :unamused: ,ale být 5 měsíců na pracáku za nic,to je hrozná představa :unamused:
7. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca já sem právě jednou hledala jesle a narazila sem na ty soukromé školky a jesle a snad jesle co byli za nás sou jen v Pardubicích
7. lis 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes tu byla kamaradka s malym a donesla Kubikovi dopis, ktery musim odeslat 6 detem ve veku 0-6let. Je to takova retezovka, odeslete jednu malou detskou knizku a 36 jich vam dojde. Pokud o to mate nekdo zajem, poslete mi jmeno a prijmeni ditka a adresu - klidne do IP. Moc se mi do toho jit nechce a otravovat nekoho, ale zas to nechci prerusit a kdyz nam knizky dojdou, tak proc to nezkusit :slight_smile:
9. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak koukam, ze se to tady nejak zaseklo :grinning: Kde vsechny jste, holky?
16. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky no taky koukam ze to nejak vazne,,, :slight_smile:
16. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Tak to musime nejak rozproudit :wink: ty mas dva kluky, porad co pro skoro 2leteho prcka na Vanoce? chci mu koupit drevene vlacky s vlackodrahou, uz mam lego, magnetickou knizku, kombinezu... hracek ma kupa, tak to nechci zas prehanet a spis neco, co ho bude nejak motivovat a rozvijet...
16. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy no dostal vlacek co si pamatuju pak kosticky,,,ono ho stejne nevic bavili auticka,,,,takze nejaky rozvijeni bylo az na pozdeji,,, :grinning:
16. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy já zas musím koupit nějaký hračky,skoro nic nemáme, pořád sme kupovali oblečení,hromadu toho dostane od prababičky,od nás má taky k vánocům hromadu hader i k narozeninám,Miky má v prosinci svátek,hned sou vánoce a pak v lednu narozeniny,takže musím vymyslet jaký hračky,něco málo sem si zaškrtla v Dráčiku,takže to rozdám po rodině,a´t to není jen na nás,zatím sem tak nějak kupovala většinou co potřeboval,manžel většino něco koupí pro radost

já se snažím krotit a nekupovat všechno co se mi libí a pak jde jednou chlap na nákup a jednou přinese teplákovku,pak zas kostičky,bodyčko,sice na malého myslí,ale nic se nemá přehánět :grinning:
16. lis 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 já mu chci taky něco koupit na rozvíjení,ale stejně nejlepší sou količky a obaly na DVD, s tím si vydrží hrát celý dny a ještě teda hrazdička,s tou chodí po obýváku
16. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 No tak auta jsou u nas taky cislo 1 :slight_smile: Akorat uz jich ma fakt hodne, tak bych radsi koupila neco jineho... snad se i ty vlacky budou libit!
18. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Ja jsem se driv taky v nakupovani pro prcka neumela krotit a co se mi libilo, tak jsem hned musela mit :wink: Jenze pak jsem zjistila, ze ho ty hracky az tak nezajimaj, kdyz toho ma mraky a chci mu letos koupit hracek min, tak uvidime, jak se mu to bude libit. Z obleceni dostane kombinezu a zateplene kalhoty, pak mam uz doma lego, magnetickou knizku, objednam vlacky a drevenou vlackodrahu a jeste nejaka auticka z masinky Tomase. A rodine taky dam tipy na to, co by potreboval, at nekupuji neco, co mame. V dracikovi asi uz maji nejake vanocni akce, co?
18. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, dlouho jsem se tu neukázala, jakpak se s Kubíkem máte? :wink: Nějak jsem na net zapomínala :grinning: My se máme fajn, letí to jak voda a pořád je co dělat, kam jezdit, užíváme si to :wink: Jen mě trápila dva dny migréna, jak byla ta inverze, tak to stálo za prd, to pak fakt jen ležím a mezi tím kojím, nic jinýho se ani moc nedá udělat, když není sil :unamused: Ale už je to ok a teď si užíváme zase sluníčka, i když je venku vcelku už zima, ale je hned lepší pocit, když venku svítí :grinning: My Vánoce letos moc neřešíme, hlavně nemám moc kdy nakupovat...s malým by to bylo vcelku náročný a nechci ho tahat po obchoďácích, teď ty davy asi brzy začnou :unamused: My si s manžou nadělíme sedačku a malýmu nemáme zatím vůbec nic...věcičky na sebe mu kupujeme průběžně a nějaký hračky moc ještě nevnímá, tak nevím...ale říkala jsem si, že bych řekla prarodičům, aby mu sehnali hrací deku...jenže se ještě neptali a aby to nevypadalo tak, že mu ji nechceme koupit my :grinning: Nějak to musíme vyřešit...jinak malej dostal spoustu takových těch hrkátek, takže my koupíme fakt asi pak už jen nějaké drobnosti nebo něco do budoucna a sobě taky něco drobnýho...spíš se mi na Vánocích líbí si užít tu pohodu s přáteli, tak to bude letos veselejší o Vojtíška :grinning:
22. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, taky to poslední dobou tady "flákám" :wink: My se máme fajn, jen ta zima je fakt náročná, ven chodíme vždycky na chvíli, pže jsem za chvíli zmrzlá a i když má Kuba na sobě deku a nánožník, tak na tom bude podobně. Mám pak na zimu ještě hodně teplej fusak, ale ještě jsem ho nevytáhla, to až bude fakt mrznout. Dneska odpolko jedeme do UO na kardio kontrolu a kéž by to měl dobrý a už jsme tam nemuseli. Minule hodně brečel, dělají mu ultrazvuk srdíčka a dneska nás čeká i ekg... no moc si to nedovedu představit. Ať už to je za náma! Já s Kubou taky nic nenakoupím, není na to klid, ve vozíku vydrží v klidu tak půl hodky a když ho pustím, tak bych za ním jen lítala a nic nekoupila. Loni nám ho hlídali naši a my si zajeli nakoupit do HK a Pardubic, letos nakoupím asi na netu a obejdu si krámy na městě, Kubíka nechám u mamky. A bude to :slight_smile: Stejně to nemůžu s dárkama moc přehánět, takže letos to bude spíš o drobných radostech :wink: Stejně jak píšeš, nejlepší je na tom ta pohoda, klid, koukání na pohádky a nicnedělání :grinning:
22. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kithy No já jsem právě taky zvědavá jak se nám vůbec přes zimu vejde do kočáru, fusak jsem totiž už dala, venku už je zima! :unamused: A on roste hrozně do dýlky, teď už tam je pěkně nahečmanej, nevím jak to pak budeme řešit, až ještě trochu povyroste! :unamused:
EKG máte teda ok? Já se na Vánoce fakt už těším...prostě to je už zase o kousek dál, bude to určitě fajn...a snad ještě do štědrýho dne nasněží aspoň symbolicky, ať je to taková ta pravá pohodička za oknem :grinning: :grinning:
23. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž by byl sníh,už máme připravený i sáňky.Už se těším na vánoce,jsem zvědavá na Mikyho jak bude rozbalovat a bude řádit v papírech:slight_smile:
23. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Tak já sníh teda zatím ani nechci, bude mi stačit na Vánoce :slight_smile: Na sáňkování se taky těším, loni jsme ho na sáních jen občas povozili. A na tu radost pod stromečkem se těším hrozně moc, loni ho to bralo jen trochu, ale letos myslím, že si to užije dvojnásob :grinning:
29. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, tak snad to přes zimu s fusakem zvladnete, problém je, že ty dnešní kočárky maj všechny hluboký korby docela malý... my už byli loni na zimu ve sporťáku, tak ti moc neporadím... Kardio dopadlo dobře, ekg dobrý a ta dučej se mu cca o půl milimetru zmenšila, takže to vypadá, že se snad vyhneme i operaci :wink: Za půl roku jdeme zas, tak budou doufám zase dobré zprávy. Ve čtvrtek jedeme konečně na alergologii, tak nám držte palce. Ekzém se nám zklidnil, tak mám velkou radost. A sníh si taky přeju jen kolem Vánoc, aby byly bílé, jak se patří :wink: Jinak ať sněží klidně jen na horách :grinning:
29. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Já sem zvědavá jak se mu bude na sáńkách líbit.My jsme kvůli tchánovi slavili Mikyho svátek minulý pátek a docela se mu líbilo to rozbalování,tak sem zvědavá na vánoce :slight_smile:
A stím sněhem,dneska mě přišlo,jakoby už mělo sněžit jaký bylo počasí.
Já sem dneska dělala těsto na perníčky,ale nechce se mi do zdobení,to měl nebaví,ale už se to pěkně blíží ty vánoce.Minulý rok touhle dobou sem měla už pěkný bříško :slight_smile:
29. lis 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se daří????Dlouho jsem tu nebyla tak jsem na vás přišla mrknout :slight_smile: Chci se zeptat.Nebyla jste některý někdy v Ústí v bazénu na plavání pro těhotné?Já jedu dnes poprvé tak abych kdyžtak věděla co mě čeká :grinning:
30. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy tak mi máme kupodivu velkou korbu u hlubokého,mysleli jsme že necháme na zimu ještě hlubokou,můžeme si zvednout lůžko do sedu,ale v létě sme dali sportovní korbu a řekla bych,že sporťák je sice super dlouhej,ale zas pro změnu ne moc super na šířku,takže by sme se určitě vešli i do hluboké korby s fusakem

Dneska mi přišlo,jako by teprve přišel podzim,bylo fakt hrozně.Už aby bylo aspoň jaro.
30. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Tak to je supr, že to máte lepšíííí!!! Hlavně aby to vydrželo a nejlepší by bylo, kdybyste na tu operaci vůbec nemuseli. Snad to klapne! :wink: Tady teď taky panuje takový zvláštní počasí, takový přesně podzimní, ale i tak to vcelku jde, na to že byl fakt krásný podzim, tak mi to ani nevadí :wink: A jakmile napadne sníh a zůstane, je to paráda! I když už nebudeme moct jezdit s kočárkem všude jako teď, to jediný mi asi bude trochu vadit :unamused: A vidím to taky asi ke konci zimy na sporťák, protože už teď je tam pěkně nahečmanej :frowning2:
1. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@najemnici Tak jaký bylo plavčo? Já tam byla pouze dvakrát v červnu...dřív jsem o tom nevěděla a na prázdniny bohužel bazén zavírali, takže jsme měli my těhotný přes léto smůlu :frowning2: A přitom by to bývalo fajn, když léto téměř propršelo...plavčo se mi líbilo, byla to taková pohodička ve vodě s tím bříškem :wink: Jinak jsem už necvičila, takže za tohle jsem byla ráda! :slight_smile:
1. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Plavčo bylo super,byla to taková pohodička a odreagování.A hlavně protažení,až mě dnes trošku bolely záda :slight_smile: Budu chodit asi každý týden :slight_smile:
1. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@najemnici Tak to je paráda! :wink: Chtěla bych chodit pak znovu při druhým, jenže kdo ví jak to pak bude s hlídáním...atd. :wink: Za nás co jsme chodili v červnu tak to bylo jen 1x za 14 dní, tak to je supr, jestli to dali každý týden, to si hezky užiješ :wink:
1. pro 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ano plavání pro těhotné je každý týden ve středu.Tak budu asi chodit,abych doma úplně nezlenivěla a měla trošku pohyb :slight_smile:
2. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 Já sem chtěla taky chodit,jenže je to v blbou dobu,bych musela moc brzy z práce abych to stihla,musela bych jet vlakem z Český Třebový kde sem dělala a než bych se doplahočila nahoru na sídliště k bazénu to by byla doba.Ale chodila sem na těhu cvičení do nemocnice a to bylo moc fajn,jenže jak pak byl sníh a ženský přestaly chodit tak to porodní asitentka zrušila,což mě mrzelo.
4. pro 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek