• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@lavazza Hmm, tak to je škoda...to spojení to holt někdy překazí, vlakáč je od města hrozně daleko :unamused: Já chodila taky do nemocnice na cvičení, teď v létě a to nás tam bylo až moc, že to občas muselo být na dět. oddělení na chodbě, abychom se tam všechny vůbec vešly! Až se sama asistentka divila, že nás tam chodí tolik, když je takové vedro :wink: Ale bylo to fajn, člověk se dostal aspoň mezi lidi a něco málo se přiučil :grinning:
4. pro 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 jojo přesně tak,však sme kolikrát měly co dělat,aby sme se vešly do té maličké místnosti
4. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza On kazdej kocarek ma fakt neco a sehnat takovej, co by vyhovoval ve vsem asi nejde. Ja jsem pridelala na golfac nanoznik, podto davam deku a jeste s nim jezdim - asi budu, dokud nenapadne snih :slight_smile: V nem to s tema malyma koleckama fakt nepujde :grinning: No a jsem zvedava, jak se bude zpet ve sportaku libit Kubovi, nepouzivame ho od leta... o pocasi mi ani nemluv, radsi at mrzne nez to podzimni vlhko, Kuba je z toho nemocnej, kasel jak blazen, zahlenenej, v patek jdem na kontrolu. Moc lepsi mi to teda neprijde :frowning2: Tak hlavne, aby to nebylo na antib. tech jsme si uzili loni dost a letos bych se jim chtela vyhnout.
7. pro 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, jak se mate? Co Vojtisek? Ja mam Kubika uz od minuleho tydne marod, takze nic moc. Chudak ma dost kasel, zahlenenej a hrozne to v nem chrci :unamused: Antibiotika nemame, v patek jdeme na kontrolu. Ale na to, ze ma 2 druhy sirupu a jeste kapky, tak se to moc nelepsi... hlavne to neumi poradne odkaslat, coz by prave chtelo... Tak nam drzte palce, at jsme brzo fit!
7. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy Tak ať jste brzy zdraví,včera byla u mě kámoška s chrblající holčinou,tak čekám aby to nedostal i malej.Sousedka má holčinu co chodí do školky a půlroční dceru a ta je věčně nemocná,co se narodila tak pořád marodí.Já se toho hrozím,až půjdu do práce.
7. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza V patek na kontrole dr. ze uz je dobrej, brat leky do utery a uz k ni nemusime. Kasel uz temer neni, ale pro zmenu ma od sobotu porad zvysenou teplotu, je unavenejsi - tak vubec nevim, co s tim a co to je nebo bude :unamused: Snad nic a jen dozvuky po nemoci... jo a mamka mi dnes v tom krame v Usti koupila tu kombinezu, takze diky moc za tip :wink:
12. pro 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy a za kolik jí tam teda měli?Miky je od včera taky nějaký nachlazený,má velký kašel,dávám mu Tussin,docela dobře vykašlává a má malinko rýmu,snad už to bude lepší,nemá ani zvýšenou teplotu.
13. pro 2011 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza Meli ji za 579. Na netu byla za 530 nejlevnejsi, ale k tomu 70kc postovne, takze jsem nejakou kacku i usetrila :slight_smile: Tak vam preji brzke uzdraveni, my to snad taky nejak zvladneme. Tussin je fajn, nam jeste dr. dala spiropent (na recept) a ambrobene, ten se da koupit i normalne.
13. pro 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy ségra byla taky dnes s malým u doktora,drží se ho to už strašně dlouho,říkala že za tři týdny co byla už potřetí v lékárně dala už skoro 1100kč,to je drsný,bývalej jí na kluky neplatí alimenty,sem jí řekla ať od něj nechá zaplatit půlku,vždycky když od něj přijedou tak něco mají,ale cáluje to ségra
13. pro 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy AHojky, díky...máme se fajn...teda až na to, že jsme museli začít přikrmovat...holt jsem si to představovala až moc růžově a vůbec mě nenapadlo, že mě třeba tohle taky potká :unamused: Malej nám za měsíc přibral hrozně málo, spíš téměř nic, ani to množství nebudu psát a tak musíme krmit Nutrilonem, ani nás kvůli tomu neočkovali, takže půjde až ve 4 měsících...ale už mě to přešlo, beru to tak jak je a k tomu trochu kojím, tak aspoň, že nemusíme krmit uměle úplně!!! To jsem ráda! :wink: A jak vy? Už jste zdraví? Doufám, že jste na tom líp...já se kupodivu docela letos držím a Vojta občas kýchne, ale naštěstí nekašle, tak ťukám, ať to tak vydrží :grinning: Mějte se krásně! :wink:
13. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemáte náhodou, prosím, někdo zkušenost s dětskou výživou Bebilon? Mělo by to být údajně stejné jako Nutrilon, ale levnější, díky :wink:
13. pro 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Jo je to to samé, akorát polský výrobek. Měla jsem na zkoušku pro Kubíka, pil Nutrilon a tohle taky v pohode, takze bych se nebala...:slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza No my jsme dnes museli k dr. taky, ma ten hnusnej drazdivej kasel, budilo ho to i v noci. Takze jsme vyfasli antibiotika a zase jinej sirup, ach jo :frowning2: Do Vanoc snad budeme zdravi, je to fakt pech... mela nam je uz dat rovnou, jak jsme tam byli poprve a nemuselo se to tahnout skoro 3tydny... V lekarne se taky vzdycky vydam z penez, je to hruza, doplaci se snad na vse a ja jeste kupuju multivitaminovy sirupy a probiotika, coz na mesic je za 300, ale asi to i funguje, kdyz doted jsme byly bez antibiotik.
14. pro 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Z prikrmovani si nic nedelej, ja Kubu plne kojila jen 10tydnu a pak taky prisel na radu Nutrilon, kojeni k nemu nam vydrzelo do 4mesicu, pak uz vubec ode me pit nechtel... holt flaska je flaska. No a my taky nic moc, opet se vratil kasel a k tomu zvysene teploty, takze jsme dnes byly u mudry a vyfasli antibiotika :frowning2: Taky nam je mohla dat uz minule pondeli, co jsme tam byli, takhle se to jen protahuje... hlavne at jsme do Vanoc fit!
14. pro 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy Tak my to asi zkusíme...prý se dá ušetřit na krabici stovka, což je dost, na to že jich teď potřebujeme pro něj aspoň pět - šest. S tím kašlem to máte teda pech, ještě k tomu, když to máte skoro 3 týdny...občas mi přijde, že ti obvodní doktoři jsou skoro k ničemu :unamused: Tak se kurýrujte, ať máte na Vánoce klid a můžete si je užít naplno!!! :wink:
16. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy @lavazza
Ahoj holky,
dodatečně vám všem přeju pěkný vstup do nového roku 2012, hlavně zdravíčko, štěstí, spokojenost, lásku a úsměv na tváři! S ním to jde pak všechno líp :grinning:

Jak se vůbec máte?
3. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji:slight_smile:Tobě i malému přeju to samé.
No já abych pravdu řekla nemám chvíli klid,prcek už začíná sám chodit a tak je ho všude plno a musím ho neustále hlídat.Věčně je rozkramařená sektorka a motá se pořád kolem sporáku a tak mám o zábavu postaráno.
18.oslavíme první narozeniny a tak sem objednala dort.

A co Vojtíšek?Jak mu chutná UM?Já bych chtěla přestat kojit,tak se chci podívat po nějakým UM,sem zvědavá jak bude malému chutnat...
3. led 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jste tu nějaké těhulky??? :slight_smile:
4. led 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
4. led 2012 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.aniela1 A chodíš na plavání pro těhulky?Já chodim totiž do Ustí na plavání a máme říkat dalším těhulkám aby chodili taky :slight_smile: Aby nám plavání nezrušili
5. led 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@najemnici nechodim nedela me to dobre,,chytala jsem hodne zanety,,takze ne,,ale dekuji
5. led 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.aniela1 Tak to jo :slight_smile:
5. led 2012 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@najemnici Jejda, tak to by byla do budoucna škoda...když jsem chodila v červnu, bylo nás tam až moc a teď hrozí, že jich je málo? :unamused: A když jsme chtěli chodit přes prázdniny, tak zavřeli bazén...ale divila bych se, kdyby nechodila takhle v zimě dost maminek...

@lavazza Tak to máš fakt o zábavu postaráno, já si tak nějak zvykla na to, že ho můžu dát do postýlky a nikam mi neuteče, to pak bude asi šok, až to začne :grinning: Jinak s příkrmem nemá problém, pokaždý 20 minut kojím, pak dokrmím, ale množství jak kdy, uvidíme jak dlouho budu moct kojit, protože mi občas přijde, že je ta lahvička pro něj přeci jen pohodlnější než to tahat ode mě...teď ho trápí rýma a kašel, tak pije naopak líp z prsu než z lahvičky, tu už nechce, zajímavý jak se to mění :wink:
9. led 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 no minule nás tam bylo asi jen 6 nebo 7 :slight_smile:
9. led 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 no teď se i snaží udělat sám pár kroků,ale je nejistej
Mě flašku nikdy nechtěl,jen asi dvakrát vypil 40ml čaje a dvakrát vypil odstříknutý mlíko,takže mu budu muset dát UM do hrníčku.Přeju a´t je brzy zdravý,je toho asi te´d dost,však je taky takový všelijaký počasí.
9. led 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@najemnici Hmm, tak to je fakt slabota, zrušení by byla škoda :(
9. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza Mně původně dr. lahvičku nedoporučovala, ale ze stříkačky nechtěl, ze lžičky si to vůbec neumím představit, tak jsme zkusili lahvičku a dobrý...teď máme tu medela calma, kde musí malej víc sát než u klasickýho dudlíku a prso mi naštěstí neodmítá, takže fajn!!! Dnes mu už je naštěstí trochu líp, tak se to doufám bude každým dnem zlepšovat!!!!! :wink:
9. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 To jo.Právě nám říkala ta PA ať všem těhotným říkáme ať chodí plavat s náma :slight_smile:
10. led 2012 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@najemnici @lavazza @d.aniela1 @kithy
Nazdárek holky, tak co nového? Dlouho jsme tu nebyly, jakpak se máte? A jak zvládáte zimu, ty návaly sněhu? :grinning:
17. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 tak u mě tak nějak nic nového.Už se těšim na jaro až bude tepleji a hlavně nebude sníh :slight_smile:
17. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek