• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@jajapaja23 Ahojky, no u nas taky nic moc nove, hlavne je Kubik zdravej, tak to je moje nejvetsi radost :slight_smile: Trochu jsme si uzili i snehu, nez to zacalo zase tat, letos je ta zima hodne zvlastni - taky se moc tesim na jaro :wink: Jinak stale se ucime na nocnik a porad nic moc, je to trapenicko :frowning2: A jak se mate vy?
20. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy Ahojda, tak hlavně, že už jste zdravííííí! To jsme rádi. :wink: My si sníh ještě moc neužíváme, za rok to bude asi už jiný :grinning: S manžou jsme byli dvakrát na běžkách jen tady na kopci, jinak jsme to moc nestihli, rádi bychom ještě na sjezdovky, uvidíme :slight_smile: Jinak zítra frčíme na první plavčo, tak se moc těším...jsem zvědavá, co na to Vojta :grinning: Opatrujte se
20. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Ahojky,koukala sem a malému je už půl roku,toto letí.Abych pravdu řekla,tak možná byly lepší ty mrazy než ten šílenej nával sněhu ve čtvrtek a pak ten páteční déšt.Jezdí se hrozně s kočárem a teda jezdilo se špatně i se sáněma.Už aby bylo jaro.Sem si v pátek málem odrovnala kočár...
Jinak u nás je nového to,že Miky začal na Silvestra chodit,takže jsme utekli roku a taky chodí od minulého týdne na nočník,sice jen čůrá,ale i to je úspěch:slight_smile:
20. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajapaja23 Ahojky nejak neni cas hlavne to desne utika ten cas a ty tydny hlavne uz to je narocne tak se snaz clovek odpocivat,,koukam ze rostete jako z vody,,,to je moc super na detickach se pozna jak to hodne leti ten cas,,ale my maminky zustaneme porad tak krasne,,

@lavazza ju Maty je sikulka to bude litacka za nim ,maminko zadna nuda uz v kocarku,,ted uz to bude veselejsi
21. únor 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.aniela1 No Jani já se fakt nenudím,nemám chvíli klid,ale je to malej smíšek,je s ním legranda :wink:
21. únor 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny, nějak nám to tady zamrzlo :slight_smile: Jak se všechny máte? Co udělat v létě nějaký srazík? Pište návrhy kde, já jsem ze Třebové, ale nevím, odkud jsou ostatní a kde by to byl pro všechny kompromis :wink:
9. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy Byla bych pro:slight_smile:
10. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza Tak snad se nas prida vic :slight_smile: Muzem klido v usti, tam dojedem a nejake detske hriste nebo tak tam urco mate, ze? Ja znam to v Kociance, jinak moc prehled nemam...
10. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy Jojo, je tam Kocianka,ale třeba v Javorce je to mnohem lepší... Bylo by fajn se domluvit a když nás bude víc,tak to bude super....
10. kvě 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdyby to byla Javorka, tak nemam nic proti :grinning: Tam je moc prijemne... ted jen aby se nekdo pridal - ale klido se muzem srazit jen my dve :grinning:
10. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy jo to určitě, ta Javorka je fajn,že tam je hřiště a všude trávník na prolítnutí pro děti...
11. kvě 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kdyby to byla sobota 30.6. odpoledne, tak se klidne pridame ;)
19. kvě 2012 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tlapicka Tak se ještě domluvíme jak a co...
20. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza Ale zatím nás teda moc není no...
23. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jojo, zkusim nezapomenout se prihlasit...
23. kvě 2012 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kithy není no,myslela sem že se přidá víc holek...,třeba ještě někdo písne
24. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lavazza tak uvidíme, asi sem teď nikdo moc nechodí no...
24. kvě 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo je tu mrtvo...
25. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den,já jsem tu teda nová,ale ráda se na nějaký srazík maminek v ústí přídám.....nebo se ráda seznámím s nějakou maminkou v ústí.Já sice mám kamárádky s dětičkama,ale ne žádnou přímo z ústí a dost mi tu někdo chybí....jelikož nemáme auto a s dvouma holčinama(Kačenka-budou jí dva a Barborka-dva měsíce)to taky nejde pořád vlakem/busem.Třeba se někdo najde:slight_smile:
25. čer 2012 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@adri18 vitej mezi nama,,

holky neni cas kdyz je hezky jsem s detma venku,,a ted kdyz prsi tak delam doma,,to vite tolik deti takovej bordel,,,
17. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek