Ústí nad Orlicí a okolí

Ahoj,jsem zvědavá, jestli bych našla v babiccine okoli nejakou maminu, kam bychom mohli na vylet. Typy kde nakupovat a tak 🙂 😎 tesim se na vas
kithy
20. únor 2012
@jajapaja23 Ahojky, no u nas taky nic moc nove, hlavne je Kubik zdravej, tak to je moje nejvetsi radost 🙂 Trochu jsme si uzili i snehu, nez to zacalo zase tat, letos je ta zima hodne zvlastni - taky se moc tesim na jaro 😉 Jinak stale se ucime na nocnik a porad nic moc, je to trapenicko 😞 A jak se mate vy?
jajapaja23
20. únor 2012
@kithy Ahojda, tak hlavně, že už jste zdravííííí! To jsme rádi. 😉 My si sníh ještě moc neužíváme, za rok to bude asi už jiný 😃 S manžou jsme byli dvakrát na běžkách jen tady na kopci, jinak jsme to moc nestihli, rádi bychom ještě na sjezdovky, uvidíme 🙂 Jinak zítra frčíme na první plavčo, tak se moc těším...jsem zvědavá, co na to Vojta 😃 Opatrujte se
lavazza
20. únor 2012
@jajapaja23 Ahojky,koukala sem a malému je už půl roku,toto letí.Abych pravdu řekla,tak možná byly lepší ty mrazy než ten šílenej nával sněhu ve čtvrtek a pak ten páteční déšt.Jezdí se hrozně s kočárem a teda jezdilo se špatně i se sáněma.Už aby bylo jaro.Sem si v pátek málem odrovnala kočár...
Jinak u nás je nového to,že Miky začal na Silvestra chodit,takže jsme utekli roku a taky chodí od minulého týdne na nočník,sice jen čůrá,ale i to je úspěch🙂
d.aniela1
21. únor 2012
@jajapaja23 Ahojky nejak neni cas hlavne to desne utika ten cas a ty tydny hlavne uz to je narocne tak se snaz clovek odpocivat,,koukam ze rostete jako z vody,,,to je moc super na detickach se pozna jak to hodne leti ten cas,,ale my maminky zustaneme porad tak krasne,,

@lavazza ju Maty je sikulka to bude litacka za nim ,maminko zadna nuda uz v kocarku,,ted uz to bude veselejsi
lavazza
21. únor 2012
@d.aniela1 No Jani já se fakt nenudím,nemám chvíli klid,ale je to malej smíšek,je s ním legranda 😉
kithy
9. kvě 2012
Ahoj holciny, nějak nám to tady zamrzlo 🙂 Jak se všechny máte? Co udělat v létě nějaký srazík? Pište návrhy kde, já jsem ze Třebové, ale nevím, odkud jsou ostatní a kde by to byl pro všechny kompromis 😉
lavazza
10. kvě 2012
@kithy Byla bych pro:)
kithy
10. kvě 2012
@lavazza Tak snad se nas prida vic 🙂 Muzem klido v usti, tam dojedem a nejake detske hriste nebo tak tam urco mate, ze? Ja znam to v Kociance, jinak moc prehled nemam...
lavazza
10. kvě 2012
@kithy Jojo, je tam Kocianka,ale třeba v Javorce je to mnohem lepší... Bylo by fajn se domluvit a když nás bude víc,tak to bude super....
kithy
10. kvě 2012
Tak kdyby to byla Javorka, tak nemam nic proti 😃 Tam je moc prijemne... ted jen aby se nekdo pridal - ale klido se muzem srazit jen my dve 😃
lavazza
11. kvě 2012
@kithy jo to určitě, ta Javorka je fajn,že tam je hřiště a všude trávník na prolítnutí pro děti...
tlapickaautor
19. kvě 2012
Kdyby to byla sobota 30.6. odpoledne, tak se klidne pridame 😉
lavazza
20. kvě 2012
@tlapicka Tak se ještě domluvíme jak a co...
kithy
23. kvě 2012
@lavazza Ale zatím nás teda moc není no...
tlapickaautor
23. kvě 2012
jojo, zkusim nezapomenout se prihlasit...
lavazza
24. kvě 2012
@kithy není no,myslela sem že se přidá víc holek...,třeba ještě někdo písne
kithy
24. kvě 2012
@lavazza tak uvidíme, asi sem teď nikdo moc nechodí no...
lavazza
25. kvě 2012
no jo je tu mrtvo...
adri18
25. čer 2012
Dobrý den,já jsem tu teda nová,ale ráda se na nějaký srazík maminek v ústí přídám.....nebo se ráda seznámím s nějakou maminkou v ústí.Já sice mám kamárádky s dětičkama,ale ne žádnou přímo z ústí a dost mi tu někdo chybí....jelikož nemáme auto a s dvouma holčinama(Kačenka-budou jí dva a Barborka-dva měsíce)to taky nejde pořád vlakem/busem.Třeba se někdo najde🙂
d.aniela1
17. črc 2012
@adri18 vitej mezi nama,,

holky neni cas kdyz je hezky jsem s detma venku,,a ted kdyz prsi tak delam doma,,to vite tolik deti takovej bordel,,,

Začni psát odpověď...

Odešli