• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ahoj! tak to lapicko asi necháme být, s tou sedačkou, nemám embosovanou visu, hehe :sunglasses:

právě mám v pekárně pokus o trojlístky...koupila jsem kvůli tomu ultra drahou špaldovou mouku, za 45 Kč :angry: :angry: tak doufám, že se povedou :dizzy_face: dala jsem jen poloviční dávku, protože by se mi celá do pekárny asi nevešla, mám tu větší nádobu jen na 1000 g, tak abych z toho neměla hrnečku vař :grinning:

miquel, jestli chceš teda nějaké ty směsi, mrkni na www.evron.cz/bielmeier, tam je aktuální nabídka.
12. led 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, az do vcera nam zase nesel net, chjo. elou se tedka vykakala a vycurala zodpovedne do nocniku, hec :slight_smile:

k ty sedacce lenchi. zalezi, jak moc na to spechas. dozvedela jsem se, ze mame dobrej dyl na tom aute, co jsme omrkavali a zitra ho pojedeme koupit, takze budeme do pristi vyplaty lizat zed. Ale pokud by ti stacila ta sedacka na konci unora, tak ji muzeme koupit po vyplate v unoru...
nevim, jestli prijedeme tento viken nebo pristi, to zalezi, jak to bude dlouho trvat, nez nam auto nachystaji (prevozni znacky, zimni gumy atd.)

jo a nasla jsem tady ve vetsim schlekrovi moltex separacky 100 ks za 2,59 a ve velky dm ty ekologicky alana plinky. ty jsou taky mrte levny. 7,95 za 44 ks velikosti 7-18kg
ale pokud bude zajem, tak bych to vzala az priste...
14. led 2008 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky mě tan konk v poslední době vůbec nejde :angry:

Tlapičko já bych možná jedny moltexky brala, ale nespěchám na to mám jich ještě tak á 70 což při naší spotřebě je na několik měsíců :grinning:
my teda někdy nočníkujeme v pohodě a někdy ne, no když se Jonymu něco povede tak mu tleskám a on se tak srandovně tetelí , jenže občas se zvedá z nočníku každách 10 sekund a čeká jestli budu tleskat tak si myslím že stejně ještě nechápe že čůrá :confounded:

Lenchi tak jsem koukla na ty směsi,brala bych tyhle, napíšu ti ty čísilka jo , S10, S12,S13,S3,S4,S5,S6,S7
za ty peníze se to fakt vyplatí

dneska jsem byli u homeopata, mám z toho nějak smýšený pocity, no uvidím napsal mi nějaký homeopatika, tak nevím, říkal že má Jony asi zvětšenou nosní mandli, proto prý chrápe, no ale mě se stejně zdá že má rýmu
ten mucoseptonex jsem mu vykapala celej , dávala jsem mu ho dva týdny, tak nevím jestli mu ho mám dávat dál nebo ne :unamused: :sweat_smile:
15. led 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, je to des, jak to porad pada, zase na druhou stranu toho clovek spoustu udela...

oki doki, moltexky dovezu priste :slight_smile: a co rikate na ty separacky a alana ekoplinky?

napsala jsem mamine, at se zepta dedy, co s tim kapanim, jestli pokracovat nebo co, tak uvidime, co z nich vypadne...

ja jsem tedka nejaka pouzita. imunitni system porad bojuje s necim, co se o me pokousi, tak to stoji za prd. snad se hodim do cajku a budem se moct sejit pristi tyden aniz bych vas vsecky poplivala :pensive:
Miquel, ty frote plinky po vic pouzitich zvysi savost nebo to zustane, jak to je?
a za jak dlouho vycuchnou ty vlnaky od moci? davam je eli jen na noc, jinak se vetraj a kdyz prijdu do koupelny, tak to tam smrdi, jak v podchodu... asi je brzo vyperu a znovu nalanolinuju, on ten cas leti, uz je chvilku mam. ale od moci maji vyvetrat, ne?

Eli a nocnik je docela taky stridave oblacno, tedka se moc nedari, nicmene ona moc dobre vi, ze se tam kaka a cura, uz jsme si to mockrat overili, ze je v obraze!

takze preju brzke uzdraveni od rymy a tesim se!

jo a ty nemecky vkladacky se mi zdaji docela fajn. davam je teda samozrejme na den... Privezu ti tu vv na vraceni :slight_smile:
16. led 2008 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deda napsal : Nevím nejsem si jistý at zkusí ted vincentku.
16. led 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám taky vtírnout? budu vyvažovat Letohrad, aby nebyla ČT v přesile :grinning:
16. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huraaa, no to je dobre! vitej do klubu latkaru, nosicu a vozikaru :slight_smile: uz mate vozik, kdyz jedete v tech kolech? :grinning:
16. led 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vozík nemáme, obávám se, že po praze jezdit s malou na kole nebudu auto nemáme, abysme vyjeli za prahu, tak prostě počkáme až se přestěhujem (no s naší rychlostí to už bude malá jezdit na kole sama :slight_smile: )
hehe, koukám, že seš taky látkařka, ještě o prázdninách ses na to moc netvářila, ale vono je to jiný když ti to vykládá zapálenej teoretik nebo někdo, kdo už to praktikuje, co :sweat_smile:
16. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to si pis, ze je to neco jinyho. nesnasim zaniceny teorie na netu. ja v tom jedu uplne nevinne, vpodstate za to muzou pouze dve osoby a to Miquel a Lenchita... kdybych je neznala, tak si vesele papiruju, i kdyz. hodne me prinutilo to elino nocni muceni s plinou... bylo mi ji dycky rano fakt lito... tady mam moznost pridavat, i kdyz moc neni kam...jeste to budu muset nejak resit a obavam se, ze komercne :(

s tim vozikem mas pravdu, to velkomesto stoji za prd. my dycky nalozime auto a jedem nekam 30km za mesto, tam se projedem kolecko kolem auta a jedem zase zpatky... hruza...ale aspon je to tu spicove vymakany ty cyklostezky...

ty jedes porad na ctvercovkach?
16. led 2008 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem tě tím nadšením líčením budoucího látkování moc nepotěšila co :grinning: tak to sory, ale mně to přišlo geniální
to sem tě ani nenalomila jo? no tak teď už mám praxi a moje slova budou mít větší váhu
doteď sem byla v 90% na čtvercovkách, ale už mě to přestalo bavit skládat a manža dostal prémie, takže dneska došel obr balík od lusinty, už se suší spolu s použitejma čtvercovkama, takže to mám v koupelně na šňůře ve 3 vrstvách, to jsem zvědavá jak dlouho to bude schnout
16. led 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a cos vybrala za plinky? jo a aby to nevyznelo blbe... ja nikdy proi latkovkam nic nemela, na latkujici maminky jsem zirala obdivne... tedka ale stejne porad nevim, kdyz pojedem k nasim, jestli bude eli na latkovkach nebo na moltexkach... ono je to preci jen slozitejsi... doma na to mam vsecko uzpusobeny...znas to...no a s latkovkama se donutim lip davat eli na nocnik... ty papirovky ani nepoznam, jestli jsou mokry nebo ne...
ty pouzivas ty latkovky porad, vsude? ja jsem srab, kdyz nekde jedem, tak moltex. nechtej se mi sebou tahat nekde mokry nedejboze posrany pliny, kdyz to mine separacku. a taky nemam pulky kalhotky, ktery mi pripadaji krajne nesympaticky...takze si lenosne vybiram z kazdyho neco, aby mi to vyhovovalo... :grinning:
16. led 2008 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no momentálně nemám doma žádnou jednorázovku...takže jo všude, zejtra budou mít premiéru u doktorky, to sem zvědavá :grinning:
až pojedem k našim to taky nevím, jako mohla bych vzít zásoby a prát tam, ale pak mi to třeba neuschne, povezu to napůl mokrý zpátky a můžu to vyprat znova, no nevím no
papírovky sem taky nepoznala jestli jsou mokrý (akorát po noci, že byla těžká), takže jak se všude píše, že když dítě počůrá 6-8 plín denně tak nemá hlad, tak to nevím, jak bych poznala
hele ale to naše používání látkovek všude zatím nemá moc vejšku, chodíme akorát k doktorce a na procházku mezi kojeníma
já mám pulky a sem teda fakt ráda, jinak bych vlněný lanolinovala už asi 20x a mně sou zase nesympatický flísky...takže teď pulky a od léta to vidím na vlněný, bude teplo tak ať se nepotí a taky jí bude půl roku, takže příkrmy, takže to snad nebude už protýkat
16. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
jednak stávkoval koník, jednak jsem se sem nějak nemohla dostat, tak až teď radostně zjišťuju rozšíření našich řad - byyzz vítej!!! :grinning: :grinning:

tlapicko, nám by ta sedačka na konci února určitě stačila, ale nechci tě nějak finančně vysávat - to za a, za b je mi trochu žinantní, že mi pořád něco vozíš - tu podkolenky, tu plíny, tak tě nechci nějak hodně zneužívat, protože ti to nemám jak vrátit :sweat_smile: Domluvíme se třeba až tu teď budeš osobně - doufám, že se potkáme, co? Ty alana eko plíny bych zkusila:slight_smile:

pořád peču jak divá, ale občas se mi stane, že těsto vykyne a v průběhu kynutí zase spadne a pak se během pečení smrskává pořád víc a víc, až je nakonec z chleba placka :frowning2: A to prosím dodržuju recepty! A neotvírá, víko! A je normální, že celozrnný chlebík je taková hutnější a menší než normál?

byyz, naše používání látkovek, když byla Julinka v Marinčině věku mělo asi takovou vejšku, že jsme sice látkovali furt a všude, ale já byla tak nezodpovědná, že jsem věčně zapomínala doma náhradní plíny v dostatečným množství, takže jsem pak často musela docela brutálně improvizovat, když jsem se třeba zakecala u kamarádky...ještě jsem neměla namakaný ten nutný počet:slight_smile: A jela jsem jen ve čvercovkách a vv teda, až když byly Julce asi 4 měsíce jsem koupila první haipu :wink:

Jůlinka taky moc dobře ví, co se do nočníku dělá a dělá to tam zodpovědně každý ráno...a pak už většinou celý den ne :angry: výjimečně si řekne... :sweat_smile:

tak já myslela, že tu bude nějaký vzkaz od miquel, jestli jde nebo nejde do MC a ono nic! Tak my tam asi půjdeme, sand tam nebudeme sami!!!
17. led 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi teď si připadám jako lemra, že mě přestalo bavit skládání čtvercovek už tak brzo :grinning: vv měla malá přes noc, ale jak se mrská, tak se jí dycky nějak sesunou nebo co, takže jednak ten balík má příšernej tvar (to by tak nevadilo), ale vždycky potom čekám katastrofu, že to je křivě a ona se netrefí :sweat_smile:
my jdem dneska na nožičky a já už pár dní myslím na to, že nesmím zapomenout náhradní plínu...ale jak to dopadne :sweat_smile:
17. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: presne ty presuny me na to totalne nejvic odrazovaly dycky... a jeste porad odrazujou. jsem divna, ale ty pulky uz mi pripadaji stary dobry latkovani, jak to bylo za nas. dve ctvercovky a igelit mezi, brrrr. na flees me privedla miquel. ma totiz minimalni naklady. dala mi strih a ja si hnedle dvoje usila, to byl muj zacatek latkovani... pak jsem koketovala s myslenkou poridit si vlnaky, tak jsem to konzultovala s manzou, tomu se to zdalo drahy, ale rikal, ze jestli je potrebuju, at si je koupil... ja si je nekoupila, bo rok jsem je nepotrebovala, tak je preci nepotrebuju ani ted... je to jen rozezranost a lup, prinesl mi je jezisek :slight_smile:
pak mi miquel sehnal super uzasny levny frote a ja si usila plinky zase podle jejiho strihu a prototipu, ktery eli dostala k jezisku od Miquel :grinning: , jeste jednou diky moc! :dizzy_face: no a tedka jedu pres den na ctvercovkch a na noc na frotakacha vv a ctvercovce a ma toho chudak az nad hlavu a stejne to procura... budu muset zainvestovat trochu toho bambusu.... protoze mi slo hlavne o to nocni latkovani a to zatim vyreseny nemam.

lenchi: tak tu sedacku proberem face to face! hoky, zustavam v cesku na dva tydny! manza musi pristi vikend do prace...
jak dopadly ty trojlistky, me to vubec nedoslo, ze tam je ta draha mouka, tak zase tak uzasny nejsou, asi co? my je mame docela radi. uz jsi zkousela tu pizzu, to je mnamka... osvedcil se ti nejakej z tech mych receptu?
17. led 2008 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi to je hodnej ježíšek :slight_smile:
jasně no, pulky jsou igelit, ale z toho co je na výběr mi pro miminko přijdou nejlepší...flís se mi sice líbí jako povrch plínek ale k těm kalhotkám nemám důvěru
hele mně už bambusky došly, doufám, že to fakt nasaje, protože na to, že to má nejt noční plína mi to přijde poněkud tenký :sweat_smile: ale u nás to ještě tak nehoří
17. led 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz, a jaky mas ty bambusky? ja vaham nad tema babyideama bamboo extra, holky to silene chvalej... no pak tu prefold ctvercovku taky BI... ale nevim....
no a s tim fleesem to mame obracene, me to zase neoslovuje na ty pline, ale mozna usiju jednu testovaci froteflisku a uvidim, jestli si me ziska... no a ty fleesace jsou brej dobry pro hejbaci deti, tedy pro starsi, nez je vase elinka.

jo a jeste k tomu, jak me do toho miquel naverbovala. normalne uplne chladnokrevne. nic mi nevnucovala! ja se zvedave ptala a ona mi velmi vecne odpovidala, ma zkusenosti s mrte plinkama, vi co je super pomer cena vikon... jde na to strasne hezky s rozumem! todle je lepsi si udelat, todle je lepsi si koupit... ona mi ukazala, ze i skoro zadarmo se da latkovat... takze tak... kdyby mi nekdo obijel o hlavu, jak ta plina za 4 kila nema chybu a ze to za to fakt stoji, tak si myslim svoje, no...
17. led 2008 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám bamboo extra....ale teprv včera došly a teď schnou, takže praxi ještě nemám...ale čekala jsem nějakou super vycpanou plínu a ono je to docela tenký :sweat_smile:
no vidíš, flís pro hejbací, vlna pro neprotejkací kakání...tak co mi zbejvalo než pulky? ale mně to nevadí, jsou docela příjemný na omak a snad ji v tom nenechávám moc dlouho, tak to ten půlrok vydržíme
haha, já když viděla poprvé v int. obchodě látkovku, tak sem z tý ceny šla do kolen....že jako tohle nemůže nikdo koupit :grinning: a pak jsem zkoumala jestli to třeba není za 10 kusů :wink:
taky sme začínali na čtvercovkách, ale pak jsme zjistili, že sme při penězích, tak si dovolíme kalhotkovky (to je i manželův názor)
17. led 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee to mas dobry, ze ma manza nazor. tomu mymu je to jedno. hlavne, kdyz to prispiva ke spokojenosti cele rodiny :slight_smile: a kdyz se o plinkach nemusi bavit :sweat_smile: kolik sis koupila tech extra? a mas patentky nebo suchac? pak dej vedet, jestli jsou co k cemu... no a kdyz nejsou moc tlusty, tak tam pujde dat aspon nejaka poradna vlkadacka, ne? to je pozitivni :slight_smile: nevim no...
17. led 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teda flákám , jeden den sem nekouknu a už nestačím dočítat :sweat_smile:

ahoj Byyz, vítám tě do regionálního látkařského klubu :sunglasses: :grinning: :grinning: Tlapička mi tu dělá reklamu, že se skoro červenám :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no s těma plínkama to je hrozný, je to fakt závislost člověk by furt něco zkoušel :slight_smile: a teď se toho na trhu vylouplo tolik, že člověk neví co dřív :grinning: já jsem teda pár druhů vyzkoušela abych nakonec zjistila že my nejvíc vyhovují plínky které jsem si sama ušila :wink: , bambus je dobrej materiál, bohužel teda to co se píše na netu je trochu nafouknutý, nasaje víc než bavlna , ale není to zase tak markantní :confounded: , ale plínka je krásně měkká i když jí suším na topení
ještě k tomu flísu, je to můj oblíbený materiál, mám dvoje kalhotky který jsem Jonymu dělala když mu byli asi 4 měsíce a nosí je doteď a myslím že je bude ještě dlouho nosit :wink: ,doma vlastně nenosí nic jinýho , trošku poopravím Tlapičku , flís se právě doporučuje pro malý děti jako prodyšný a snadno udržovatelný materiál, když ti ho mimi pokadí tak stačí přemáchnou a na topení je suchý za chvilku , pod tlakem provlhává takže prý není dobrý pro sedící dítě, ale když člověk přebaluje dost často tak se to skoto nestane, mi jsme v pohodě přežili sedící období , stalo se mi orpvdu málo kdy že by jony provlhnul na oblečení :wink: tak už končím s agitací :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tlapičko ještě k těm plínkám, nelekej se ( já jsem byla taky vylekaná :angry: ) oni budou pořád lepší a lepší, chce to vyprat je aspoň 5x, je to jako froté ručníky, čím víc je pereš tím víc sajou :grinning:
když jsem vlňáky používala na noc tak se mi taky větrali celý den v koupelně ale většinou do večera vysmrádly

Jonáš se nějak nakazil od Eli, teď v noci taky brutálně čůrá a i když dávám na noc PULky tak má ráno vhký pyžamo :angry: , tak nevím co s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenchi, ještě jednou sorry jsem to nějak nezvládla, včera byla super hra a ještě lepší nálada tak jsem domů dorazila až kolem půlnoci, no a když si ráno vzal Robert malýho do obýváku tak jsem myslela že si teda chrupnu tak do půl devátý no a nakonec jsem to zalomila a vzbudila se až o půl desátý :sweat_smile: no než bysme se vykumprdili tak by v mc zavírali :grinning: , jsem tada hrozná matky ani díte do mc nevemu :sweat_smile: :sweat_smile:

jo holky jestli budete chtít něco od LUsinty tak napište asi budu kupovat kalíšek tak ať to je při jednom poštovným :wink:
17. led 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, osvědčily se mi právě nejvíc ty trojlístky - já teda z toho těsta dělám bábovička-dalamánky a neřeším trojí posyp, sypu to slunečnicí a dýní a je to mňamka :dizzy_face: a pak ještě ty sladký recepty - makovec a kokosová bábovka, ty chleby mi nějak tolik nejdou, nevím proč...

k těm plínám - mě přišly kalhotkový plíny na full time užívání trochu neefektivní - já Jůlinku přebaluju celkem často - nechci, aby byla v mokrý plíně, takže i proto jedeme doma čistě v čč nebo vv, kalhotkovky máme jen na procházky - ale taky už je větší, když byla čertsvý mimino, tak jsme používali čč a vv pořád, protože ona stejně při každém čůrání i kakala :rolling_eyes:

manžovi je to celkem jedno, na něj teda platí taktika eko - nomických výhod látkování, ale my se snažíme i o eko-logickou domácnost, kam to zapadá...ale když jsem si kdysi pořád sjížděla plínkařský weby, říkal mi, že z toho zblbnu :grinning: :grinning: :grinning:

nejvíc používám pulky, flísáčky a vlňáky spíš v létě, když jí na to nemusím rvát další vrstvy punčocháčů a tepláků, pak tmu totiž moc nevěřím...
17. led 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manžela s látkovkama začal, byl to jeho nápad (takže si za to teďka můžu utrácet :grinning: ) i když teda nejsme eko vůbec, asi jen těma plínama a tím, že nemáme auto a netopíme, jinak jsme úplně normální :slight_smile:
holky, když ste měli měsíční mimi, jak ste na tom byli s energií? já jsem úplně vyšťavená :unamused: dneska sme byli u doktora, pak jsem udělala mini nákup, umyla nádobí (no asi 10 kusů), udělala chlebíčky a teď se fakt nemůžu přemluvit, abych sundala plíny, který už dva dny visej v koupelně....bych jen ležela a ležela (nebo teda seděla) fakt děs
17. led 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, to jsem rada, ze se osvedcilo aspon neco... s tim chlebem, ja delam jen celozrnej, tak nedokazu posoudit jestli je mensi nebo hutnejsi... ale davam cely drozdi misto jedny lzicky apod... ten makovec jsem jeste nedelala, ale ta koko babofka ma uspech, to jo. jinak bych rekla, ze v dnesni dobe pojeti latkovek to ekonomictejsi neni. vyjimkou je miquel, ktera ma luxusni partiovku za humny, dobrej sici stroj a zlaty ruce :slight_smile:

ja jsem srab, na vylety davam moltex... na doma a popochazeni kolem domu nebo do mesta si troufnu se dvema ctvercovkama a vv, pus flisace. provlhly vlnaky jsou celej den nepouzitelny.

byyz, to mas fajne, ze ma manza nazory na veci okoli mimi. u nas vse jen zpovzdali pozoruje a hlavne me v kazdy kravine podporuje, takze je to pro me raj, ale zase se bojim, ze nejsem s kazdou kravinou objektivni...

co vy si myslite o zacinani s latkovanim v roce veku ditete? ma to jeste vubec cenu? chlacholim se dalsim mrnousem...

s tou energii to vubec nedovedu posoudit. byla jsem u nasich a mamina porad chodila s eli ven a si jen valela sunky, takze spatnej vzorek... mela jsem kompletni full servis. po sestinedeli jsme hnedka jeli do frnakfurtu a to byla docela pohoda, chodili jsme spat nejdriv o pulnoci a rano jsem s manzou snidala cca v sedum, nakojila a sly jsme spat do 12. no hnus... nikdo mi do toho nekecal, tak jsem si uzivala.
17. led 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tlapi, tu bamboo extra mám 1, na suchej zip (patentky mi neseděj)....od včerejška dopoledne pořád schne, ale je fakt, že jsem ty plíny měla pověšený v několika vrstvách a uschnout zvládly akorát HD a IV biofroté
17. led 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je hd? biofrote je skoda kupovat ne? my mame s misou supr nebio frote plinky za 40 kc :pensive:
ty extra se daji dat prej na topeni. :grinning:
17. led 2008 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hd je haipa daipa, mně je fuk, jestli bio nebo nebio, co bylo sem koupila....je to taky kalhotkovka, tahle http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_27/products_id/194
ta je fakt super :slight_smile:
jo a to topení mi je jedno, my netopíme :slight_smile: (a to je tu cca 21 stupňů)
17. led 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my skoro tak netopime, ale plinkam dycky pritapim :slight_smile: mam susak u topeni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2008 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz jak to děláte, že netopíte a máte 21 stupňů? Máte nějaký pasivní dům, čico?

teda vy se ale holky rozjíždíte, dřív tu byl jeden příspěvek denně a teď to frčí..... :grinning: :grinning:

byyz, s tou energií jsem to měla podobné - někdy to tak mám i dnes :grinning: :grinning: relaxuj, zasloužíš si :sunglasses: :sunglasses:

tlapicko, já myslím, že to stojí za to i v tom jednom roce, třeba se líp naučí na nočník! Já dávám moltexky jen teda na noc a babičkám na hlídání :wink:

a co se týče ekonomické stránky látkování - když se tak ohlédnu zpátky na ten látkovací rok, nebylo to zas tak strašný - nejhorší jsou kahotky, protože ty teda dorasím vždycky tak, že jsou dál neprodejný, ale co se mi z látkovací výbavy už nelíbilo nebo nehodilo, tak jsem prodala většinou s minimální ztrátou v řádu dejme tomu několika desítek korun (max asi 50,- na kus) Teď mám kromě čč (poděděný a nějaký ze zrušených jeslí, mám jich asi milión:slight_smile:) a vv (20 ks - 8 č. 1 a 12 č. 2) ještě 4 plínky od miquel a dvě bambusky Baby lucy, ty jsou výborný! Jinak, co jsem měla, to jsem prodala! jaký máte PULky? Budu muset zase nějaký koupit, achjo :angry: Nedávno jsem kupovala TB, ty jsou dobrý, kromě nich mám ještě IV - ale ty jsou už skoro nepoužitelný - provlhávají a sucháče jsou na odpis :angry: :angry: a navíc jsou už skoro malý. A pak mám ještě nějaký starší model IV, ty taky provlhávají a taky mají odepsaný sucháče, ale ty ještě přišiju, ty jsou dost velký, na doma budou stačit, aspoň než se rozhoupu něco koupit, nechce se mi už utrácet :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. led 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo lenchi, ja jsem se nejak zamilovala do tech frotacek ala miquel a uz se tesim, az je vsecky dosiju. myslela jsem, ze nejaky poslu dal (sireni osvety jako miquel, ale asi si ve me ozval sobec a obavam se, ze si je necham vsecky pro eli...) ledaze bych jeste nejakej ten kousicek frote prikoupila :slight_smile: jinak ctvercovek mam taky mraky (podedila jsem po sestrencinej dceri), ani jich tolik nepotrebuju, tak vezu nejaky zpatky a necham je doma, aspon pak toho plinkovani nebude tolik na tahani :slight_smile: resp. na tyden to stejne asi nema cenu, ale na 2 uz jo...

holky, jak prijedu priste, tak vymyslete nejakej vylet!!! vezmem nas novej autobusek a pojedem nekde vsichni na vylet, ne? je to nouzove pro 7 lidi :slight_smile:
s pulkama ti teda neporadim... ale mas super vybavu... takovou s dobrou zivotnosti... me iritujou ty nadherny vymakany plinky, ktery ale zakonite musi byt spotrebak pro jedno dite a konec, bo se urcite rozpadaji stejne jako tykalhotky... to takova vv je nesmrtelna :slight_smile:
taky me prekvapilo, ze davas na noc moltexku... jakto?
18. led 2008 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi máme panelák - s plastovejma oknama, takže nikde netáhne a ohřívaj nás sousedi :slight_smile: ještě by se měl během roku až 2 izolovat zvenku, tak to už asi chcípnu vedrem, já jsem studenej odchov :sweat_smile:
lenchi tos mě nepotěšila s těma IV, já používám jen ty - mám soft a organic, takže myslíš, že TB jsou lepší?
tlapi, vymakaný plíny asi jo, ale třeba HD nebo IV co mám já je prostě tvar vystřiženej z froté (několik vrstev teda), tak tam myslím ten odpis tak nehrozí....ty super vymakaný mám 3 - jen tak na parádu
18. led 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek