• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
juuu prisel dopis ze socialky, asi dostanu rodicak!!!! tak asi taky nejaky plinky koupim :slight_smile: at z toho eli neco ma. ale jeste to musim prelouskat se slovnikem... vypda to na 300 euro mesicne, coz je asi nastejno, ze?
18. led 2008 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi to mi připomíná, že musím požádat o porodný...no uvidím kdy se dokopu
jo to vypadá na stejnej rodičák jak tady...to ti vyplácí ČR?
18. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BYZZ
18. led 2008 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeezis, ono se to poslalo, sorry... No vis, mne nevyplaci nikdo nic. jen familienkase kindergeld, coz je plosny pridavek na dite 150e. o rodicek musim zadat tady. upozornuju na beh uradu... jsme tu rok a konecne to vypada na konecne vyjadreni... kdyz mi ho tu daji, tak ho nedostanu v cesku, nicmene mi davaji ty prachy asi do konce prvniho roku veku ditete tj. vyplati nam snad 2000e, co nam dluzi od doby, kdy mi prestala chodit materska. no a pak musim zadat v cesku, aby mi platili od jednoho roku dal, protoze jako cech mam narok na stejne podminky jako jiny cesi... tj. prvni rok kousek z nemecka a zbytek snad z ceska, jenze nez si to ty urady mezi sebou vyhadaji, tak pujde asi eli do skoly, bo to tempo tady je vazne zbesily... omlouvam se za vyraz, ale to by clovek blil, fakt... zlaty cesky urady!!! porodny jsem v cr mela na ucte asi za tyden po podani zadosti!
18. led 2008 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to máš koukám zábavu :rolling_eyes: ještěže já musím řešit jen porodný, stejně mi příde, že je s tím dítětem nějak moc papírování :sweat_smile:
18. led 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo no, nase mamina by rekla!"lip uz bylo, ale co, myslim, ze nejhorsi mam za sebou.... sehnat manzelovy prijmy za posledni 3 roky a vsecky je nechat soudne prelozit. tj. buzerovat v cesku, v kanade, v nemecku, kdyz uz to mas v cesku nachystany, tak to ztratej postaci a vsecko znova.... to te pak prepada takova beznadej a rikas si, jestli to vubec stoji za to.... jenze kdyz to nepodstoupis, tak ti na mimi nikdo nic nikdy neda, coz se mi zda skoda, v souctu to dela dost penez. urcite bohate na ty nejluxusnejsi a nejdrazsi pliny, a jeste zbyde.... holt nic neni zadarmo.... to se neda nic delat. jestli ty penizky tedka prijdou brzo, tak nam pekelne vytrhnou trn z paty. vhodnejsi doba pro ne uz snad ani neexistuje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a ten rodicak budes resit taky, neboj, jen co se vzpamatujes :slight_smile: akorat v cesku vyplnis jeden papir a tim to hasne. :sunglasses:
18. led 2008 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...i ten jeden papír je na mě ažaž :slight_smile: ale máš pravdu, je to škoda nechat takovejch peněz bejt....ale musí to bejt opruz
18. led 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam, ze to bude pekelny zadostiucineni, az uvidim ty penize na ucte.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty mas trv. pobyt v praze? v letaku je na socialce uplne super baba!!! strasne mi s tim pomaha, muzu s ni komunikovat i mejlem, takze to te taky podpori, bo kdyby na me prskali tady i tam, tak by me asi jeblo. beru to tak, ze kdych chces penize, musis odvyst praci...
hele, Maru a kdyz kupujes ty frote plinky, nechces nejaky usit? teda jestli nesijes... dyt to je preci hrozny ty tri stovky za to, ne?
18. led 2008 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé tlapi, kdybys byla ochotná nějaký ušít, tak bych ti byla strašně vděčná...300 je dost ale já bohužel nejsem moc na ruční práce :unamused:
trvalej pobyt už mám v pze, pořádně ani nevím, kam s tím papírem od porodnýho jít
18. led 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapičko tak to gratuluju k rodičáku :grinning: , tý brďo to by nebylo na moje nervy :confounded:

tady na sociláce jsou taky docela fajn vždycky zvládnu v těch papírech vyplnit tak jmeno a rč a se vším ostatním mi musejí pomoc :sweat_smile: kam na ty výrazy v těch dotazníkach chodějí to by mě fakt zajímalo :confounded:

Byyz s tou energií v šestinedělí to bylo hrozný , malej furt řval moc nespal takže jsem fakt byla vděčná za každou chvíli kdy jsem si mohla lehnout, tak odpočívej jak můžeš plíny visící na šňůře se nezkazí :slight_smile:

hele Tlapičko mě to nějak nedocvaklo vy jste si koupili nějakej van nebo co mě teda napadá jen zafira ta je pro 7 lidí to budeš mít lepší bourák než já :angry: :grinning: :grinning:

Lenchi já budu muset taky koupit větší kalhotky Jonymu jsou dobře už jen ty TB tak asi koupím ještě oranžový tak kup fialový a budeme mít kompletní sbírku :slight_smile: jinak ti můžu pustit ty zlatíčka nejsou špatný ale jony teď nějak vyrostl už mu do nich dám jen čč kalhotkovky mi z nich leze , no ty Kushies taky prodám jsou o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, jeste negratuluj, nerozumim tomu papiru... treba nam to nedaji.... pockam az to nastuduje manza a az to prijde... do te doby neverim nicemu!!!

Byyz, s tema plinkama to je tak... ja je klidne usiju, ale miquel musi sehnat matros... takze to zalezi i na ni :slight_smile: a co kecas, ze nejsi na rucni prace? to bych taky nechtela bejt na rucni prace, jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
add auto: jo jo, je to zafira. jak jste kupovali toho scenika? od lidi nebo dealera nebo z bazaru? tusim, ze od lidi, ze?
ale s tim bourak nevim nevim, je to auto jako kraaaaaaaava!!!! nedovedu si to predstavit, jak ro budu parkovat a ridit.
18. led 2008 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi jaks na to přišla, že sem na ruční práce??? akorát sem kdysi paličkovala (to bych chtěla zas začít, asi až malá trochu odroste), ale nějaký šití apod. to mi nic neříká...jo párkrát jsem zkusila plíst, ale mě se ta pletená věc nějak samovolně rozšiřuje, takže do toho už radši nefušuju :slight_smile:
miquel můžu tě teda poprosit o sehnání matroše na froté plínky??? děkuji moc předem :wink:
18. led 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mne siti taky nic nerika (hlavne obleceni nebo tak) bavej me titernosti... hracky, patchwork a tak. ale diky, ze jsi mi pripomnela, musi si sbalit hacek na hackovani vlneny vlozky do vlnacek.

miquel, poradnne to byzz nauctujem, at z toho neco mame, ne? :wink:
18. led 2008 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně účtujte....když se nedostanete na 300, protože v tom případě bych si s dovolením koupila originál IV :grinning:
18. led 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja myslim, ze kdyby byla jedna za 100 tak si na tom nahrabem s miquel obe mooooooooooc :slight_smile: ne ted vazne, kolik bys jich chtela? nebo chces treba jednu na zkousku nebo tak? mohla bych jednu testovaci zajetou elinu hodit k vasim, abys to mohla otestovat a rozhodout se co a jak :slight_smile:

miquel: podle toho tvyho strihu, nebyla by ta plinka moc velka na malou Eli?
18. led 2008 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já bych teda nejdřív zkusila tu vaši zajetou a pak se rozhodnu :slight_smile:
tlapi o velikost se tak nebojím, hlavně aby to co nejdýl vydrželo....ty IV jsou "od narození po nočník" normálně ji vzadu založím a jedem :grinning:
ach jo, mám dneska dítě nějaký nenaladěný...teďka usnula a tváří se ve spánku tak nešťastně, že se mi nad ní chce brečet uááááááááááááá :frowning2:
18. led 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chudinka! tak ji pak nasatkuj :slight_smile: a snapku mas? ty plinky nemaji zadny zapinani. a jeste mi pisni treba do ip, kde bydlite, teda vasi... bo ja nevim :unamused:
18. led 2008 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi snapky se mi sešly 4 :sweat_smile:
kde naši bydlej: www.svatbaletohrad.xf.cz
18. led 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to sem netušila, že ta stránka ještě funguje...mohli bysme ji trochu aktualizovat :grinning:
18. led 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee koukam na ten vas svatebni webik... domecek jsem teda nepoznala kterej to je, rep. se mi to nevbavuje. jak daleko je za orlovnou a jaky ma cislo popisny?

a kam jste jeli nakonec na svatebni cestu? :confused:
18. led 2008 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo! ale ja nemam co rikat!!! pavuciny taky tedka spinkaji. nemam na ne cas pres ty plinky...
18. led 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
číslo 92 a za Orlovnou je....300m???? hele já nemám odhad - Orlovna - křižovatka - pak trochu zeleno - cca 4 hodně podobný baráky a pak taková stará nenahozená chalupa, ale opravená (ta co je na fotce vedle stromu) a u ní je branka, tak tam, akorát naši nebydlej v tý starý chalupě, ale v baráčku, co je postavenej u ní dál od silnice (trošku na tý fotce za chalupou kouká)
na svatební cestě sme byli v Jizerkách...fakt super :dizzy_face:
18. led 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si za plínku "účtuju" 100 kč tos to docela trefila Tlapičko :grinning:

Jony se po hodince spaní probudil :frowning2: tak asi vyrazíme na prochajdu, tak bych pro to froté klidně skočila už ho tam moc nemají jakou bys chtěla barvu byyz, buď meruňkovou ( mám v albu) nebo růžovou nebo žlutou

Tlapičlo tak chceš ještě koupit ?
18. led 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, tak jo, vem mi nejakou zlutou, at je zmena, ale nevim kolik :( uvidis, kolik toho budou mit... rekneme do dvou set, bo tedka fakt nemam penize! :cry:
18. led 2008 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty froťáky to sou ty co má miquel v albu??? tak to tlapi beru zpět nebudu je zkoušet, chci je hned :grinning:
miquel kolik je plín z tý jedný látky? představovala bych si těch plín tak třeba 6, tak jestli si můžu vybrat 2 barvy? vede ta merňková a jestli můžu 2 tak ještě žlutou
18. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, to je ono :grinning:
18. led 2008 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten střih je stejnej jako v albu jen to savý jádro už nešiju dovnitř ale ven jako má tos bots ono to tak líp schne hele holky já to jdu omrknout a uvidím, pak dám vědět :wink:
18. led 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo miquel super jméno jste vymysleli!!! a ta fotka jako ženich je super :slight_smile:
18. led 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tlapi, ty fotky z roku sou naprosto dokonalý! Eli je ti hrozně podobná! jo a koukám, že už seš zase nakrátko, takže tak, jak si tě pamatuju :grinning:
18. led 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek