• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
dekuji ti za chvalu fotek, jsem asi jedina, kdo z nich neni nakrivo :confused: nicmene jsme z nich udelali kalendar a moji japonsti "rodice" z toho byli tak urvani, ze uz ma eli sve obradni kimonko :slight_smile: no a s tema vlasama.... vis, ja menim dlouhy za kratky porad v rozmeni par let... vis, co dneska holis stoji, ze jo... tak asi tak, no.... misto jednoho holice si klido koupis dvoje bamboo extra :grinning:

jo a delam tady obchodnika, nevim, jestlis nas docitala nebo ne, takze pokud ne, tak vozim holkam (kdyz neco chteji , ale oni toho moc nechteji)vse co je tady levne. tj. ekojednorazovky moltex. vase velikost dokonce 8,99, ty vetsi uz pak 9,99.separacky popolini 3,95 tusim, ale tedka jsem nasla moltex za 2,95! kosmetika buebchen je to nejlevnejsi, co se da sehnat kdyz pominu drogeriove znacky (v cesku to je prej luxusni.) tak kdybys nekdy neco chtela, tak dej vedet, muzu to dat k vasim...

jo a nekdy za 14 dni mozna pojedu do prahy na par dni sejit se s ruznejma znamejma, tak bychom se treba mohly sejit tam :slight_smile: zalezi na jad dlouho se budu moct vetrit k brachovi :slight_smile:
18. led 2008 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a miquel, nezkousela jsi delat tu plinku trivrstvou pricemz ta vnitrni vrstva by byla flís? planuju to vyzkouset c to udela, ale jestlis to uz treba delala a neosvedcilo se, tak at se s tim nepatlam zbytecne... inspirovali me ty tlapickovy totiz...
18. led 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi tak to s tím holičem je dobrý :slight_smile: ale co si pamatuju, tak na gymplu jsi ten krátkej sestřih docela udržovala ne? (to byl holič levnej co? :grinning: )
hele jsou ty separačky celulózový? jestli jo, tak bych je i brala, ty moltexky nevím....zatím nikam na dlouho nechodíme a abych použila jednu a pak se mi tam válel balík, dokud z toho nevyrostem, do toho se mi moc nechce, ale když časem usoudím, že je využiju, tak dám vědět
v tý praze to je super nápad! tak pak napiš, kdy tu budeš
18. led 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsak tedka ti nic nedovezu, nemam za co, ale kdyz se nahlasim, tak se ozvi co chces... s tema jednorazovkama uvidis, jestli budes ortodoxak nebo lenoch :slight_smile: tedk to jeste nemas tak najety :slight_smile: jaky jsou ty separacky nevim, ale je tam obrazek, ze se perou nebo hazi do zachodu, vic me nezajima. takovy prusvitny bily. tea ny popo, ty moltex jsem jeste nezkousela, bo mam mraky zasob... tak to asi spis bude testovat nekdo z vas :slight_smile: no a ten masinovej jezek byl levnej 20kc , ale to uz mam zakazany, ze jako uz jsem mamina od rodiny, tak ze jako nuzkama a to je drazsi teda... ale hodne mi ty kratky vyhovujou, nemuzu si pomoct :slight_smile:
18. led 2008 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, měli poslední kousky, takže mám žlutý , růžový a modrý a už tam nic nemají :frowning2: do mrtě jsem je vykoupila :grinning:

ptala jsem se paní jestli budou ještě někdy mít tak mi řekla že se zeptá majitele a snad ještě něco seženou , doufám

tak jak to holky provedeme , poperete se o to :sweat_smile:

jo ty fotky Tlapičky se mi taky hrozně líbí jsou takový akční, já jsem to v Ústí okukovala , ale toho chlapa jsem tam nenašla :unamused: budu potřebovat asi lepší návod
18. led 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tlapi, hlavně zatím nikam na dlouho nechodíme, takže přebaluju akorát u doktorky a to je v poho....ale až bude větší a budem třeba dýl venku, tak třeba ještě budu za moltexky ráda
já taky nemyslela teď :slight_smile: já počkám, až řekneš, že můžu objednávat
mamina od rodiny už nemá nárok na mašinku jo :sweat_smile: ty jo, mi přijde úplně neskutečný, že mám doma dítě....si připadám stejný střevo, jako když mi bylo 17 :grinning:
miquel poperem a vítěz bere všechno :grinning:
18. led 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tlapicko, já dávám moltexky na noc, protože Julka v noci celkem baští a když už se vzbudí, tak bych jí určitě sáhla do plíny a neměla bych to srdce ji nepřebalit, protože by stopro byla mokrá, ale to by se zase hodně vzbudila, takže takhle mám klid, ona se jen tak jako přicucne, napije a kontinuálně spí dál, bez nějakýho velkýho buzení...Začala jsem jí je dávat, jak měla ten ekzém na zadečku a nějak jsme u toho zůstaly :sweat_smile: :sweat_smile:

miquel, já pořád potřebuju ty dvě plíny pro dvojčátka! Doufám, že na mě myslíš:wink:

jo, rozhodla jsem se, že končíme s plaváním, Juli je vyděšená i když ji ve vaně přeleju hlavu vodou, nedejbože když jí přeleju obličej vodou, to vříská a je k neutišení, nemá cenu to lámat přes koleno, budeme chodit do bazénu jen spolu a třeba se to časem zlepší :frowning2:

miquel a toho Wagenknechta seženeš třeba v Orlickejch novinách, je to jejich fotograf, tak to tam můžeš zkusit!

byyz, teď jsem koukala na vaše fotečky, miminko máš kráááásný, takový drobeček, je to neuvěřitelné, že před rokem Jůlinka taky takhle vypadala!!!! :fearful: :fearful: Jo a že si připadáš pořád jako stejný střevo jako na střední, to znám :grinning: Mě trvalo hrozně dlouho, než jsem si zvykla třeba i jen na svůj obraz v zrcadle, s Jůlinkou, nebo na fotkách mi to pořád nedocházelo, přišlo mi to takový divný, jak jsme měla v náručí mimino :sweat_smile: Ale teď mi je divný, když se někde vidím a mimino nemám....tak nevím, co je horší :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme doma. Miquel, kolik a za kolik toho je? a jak s placenim? kdybyste nemeli momentalne hmotnou nouzi, tak me napadlo, jestli bych to nemohla zaplatit za mesic v moltexkach... :pensive: :sweat_smile: :confused: ale jestli ne, nevadi, predpokladam,ze to zadnej velikej balik penez nebude...takze to bude stejne asi v pohode...
s tim wagenknechtem, http://wagenknecht.cz/ ono tam zvenci nic nenajdes... ten atelier je maskovanej, musis se s nim konkretne domluvit, sejdete se venku a vlitnete na to :slight_smile: zadny fotky na ukazani...zadny rozmejsleni...
jinak se tam leze z druhy strany, nez jsou ty zbrane, jakoby k mestu, ne k nadrazi...

a kdy se sejdeme? budu bez auta, tak musim pockat na dedu, kdy mi pujci :slight_smile: leda byste chtely prijet vy za nama. pondeli streda ma deda do 5 a babi je duchodce,takze doma porad. tak ji bud vystrnadime nebo muze hlidat deti :slight_smile:

jinak cesta byla celkem chutovka, tma, chcalo, nesvitilo mi svetlo (jela jsem fikem, na zirafu jsem si netroufla. elousaka jsem nalozila tatouchoj) ale dojeli jsme, to je hlavni. Kupovali jsme to v oplu asi 60km od fr. a docela dobrej pristup. mrte veci vymenili, dali nam zimaky skoro zadarmo, udelali servisku, stk (zbytecne, bo to musime delat v cesku stejne)zaridili prevozni znacku... vsecko v cene, takze jsme docela radi, uvidime, jak to bude vypadat dal... otik si to chvalil... todle je teda benzin (fik je naftak, proti zirafe pekny zihadlo, ale ten autobus je tezkej jako prase, takze se neni cemu divit...) zejtra to proverime a budeme vedet, jaky to je.

byzz, mne teda dite a starsi manzel docela zestarlo. ani nevnimam kolik mi je a pripadam si nejaka vyspelejsi, ale mozna je to tim, ze se nepohybuju mezi zadnejma vrstevnikama a taky tim, ze uz je eli odrostlejsi. no a tu frotacku chces stejne jednu na vyzkousenou? jestli jo, tak dej vedet jestli s vkladackou zvlast, nebo vsitou dvjtou a dvojtou zvlast nebo vsitou 4tou :slight_smile: mam od kazdy jednu plus jednu od Miq, ale tu ti nepucim!
18. led 2008 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi a vy uz mate ty fotule? nebo jak to vypada?
18. led 2008 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, fotky žádný nemáme, nejsme štonc se domluvit s tím známým - nemá věčně čas - a za wagiho se nám nechtějí dávat prachy...takže nám asi zbudou jen ty naše domácí...

hehe, my chceme taky kupovat auto,pořád oscilujeme mezi záměrem koupit si teď něco levného na stavbu a pak něco lepšího (když nato zbude), nebo si ted koupit něco velkého a kvalitního a snažit se to při stavbě moc nezrasovat...Ráno jsme koukali na ty scéniky, úžasné, to jednou chci, ale nakonec jsme se shodli na tom, že etď provizorně koupíme nějakou obyč felicii koelm 50 tis. a až dostavíme, tak uvidíme, jestli si budeme moct dovolit toto prodat a koupit něco lepšího. Ale ty scéniky jsou fakt božíííí!!!!!Zefiry určo taky, ale těch tu tolik nejezdí, tak nemůžu soudit, dnes jsme byi ve městě a já jak magor furt očumovala každou plechovku :sweat_smile:
18. led 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, tak si muzete koupit na podrim tu nasi zafiru... hihi. (kvalitni vuz nezniceny ceskymi cestami :slight_smile:) servisovana stale ve stejnem servisu, minuly majitel rodina statnich uredniku se dvema detmi :slight_smile: ale to financovani stavby a aute je teda hruzodes...
18. led 2008 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč si ji teda kupujete, když ji chcete na podzim prodávat??? hele, my chceme koupit auto a ne autobus :grinning: :grinning: :grinning: ani nevím, jestli na to platí moje papíry :grinning: :grinning:

normálně to ergo pořád ještě nemám, manža už prudí, kdy to bude, lusinta mi dnes psala, že to bude až za týden, ale že mají novinku,nějaké nové nosítko manduca, tak jestli nechci to. Ale mě se moc nelíbí...asi zůstanu u erga, ale ta manduca je prý delší - teda lepší pro delší a větší děti, ale julka je drobek, tak snad to zvládneme i v ergu...
18. led 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi... s tim autem to je tak, ze jsme si koupili na jare fika, jelikoz jsme chteli jet na podzim do kanady, tak se muj tatka prihlasil, ze ho chce a ze si ho od nas koupi, tak uz ho ma zplacenej a ceka, kdy mu ho dame. svgrova v praze ceka mimi a nema auto a ceka na tatovu starou felu, kterou dostane, az ji tatka nebude potrebovat, no tak je nam blby rict, hele, tak my na vas kaslem, dame vam to auto az na podzim, bo se nam to tedka nehodi... takze tak. no a navic chceme vyzkouset neco jinyho, abysme pak vedeli, co nam vic vyhovuje, az budeme kupovat nejake uz NASE auto na dyl... nejaky auto holt potrebujeme, ale takovej vrtulnik by taky nebyl spatnej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a ta cervena fela, cos s ni prijela k miquel neni vase?
a na zafiru, papiry mas, neboj, je to normalni osobak
18. led 2008 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a k tomu ergu a obecne k tem vecem na deti... je to pekne v pr., ze ten trh se tak strasne meni, ze si clovek ani nemuze rict, to uziju na druhy dite...protoze ta uzasna moderni vec bude tak strasne zastarala za dejme tomu 3 roky... kdyz proserfujes net, tak tech nositek je mraky a v cesku se neprodava skoro nic. a to se samozrejme zmeni... kdz se narodila eli, tak jsem debil serfovala ceskej net a bylo toho k dostani asi tretina, co ted... zadny elasticky neexistovaly... a to je rok a kousek... clovek musi hodne premyset, co kupuje...
omlouvam se za sve melancholicke spliny, ale pecu rohliky na cestu na zitra a uz jsem uplne mrtva.
kazdopadne se na to ergo moc tesim a doufam, az ho vyzkousim!!!
no a nesmime se dvit,kdyby nahodou manduca byla hitem na konovi za rok, tak jako je ergo ted... nebo zapadne bez povsimnuti.... kdyz clovek nema reference, tak je to tezky... kazdopadne je to nositko nemecky, takze by tady melo byt mnohem levnejsi!!!
tys psala, ze umis nemecky, ze? http://www.parents.at/forum/showthread.php?t=375125 mozna tam bude neco zajimavyho...
18. led 2008 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
manduca tady nějak levnější není - o stovku, což je zanedbatelné...ale mě se nelíbí vzhledově,takže pro mě je to jasné a vyřešené, ergo se mi líbí, mám objednané vínové, ty kombinace barev mě nějak neberou...

já jsem o tom nějak extra nedumala, ergo si všichni chválí, vyzkoušla jsem si ho i s Jůlinkou, je lehký, skladný, líbí se mi, všichni tvrdí, že je pro děti vhodný, navíc teď už je Juli velká a na další mimino si stejně pořdím zase šátek - tenhle chci prodat a na příště si koupit nějaký onačejší, třeba elastický:slight_smile:
18. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady študuju tu německou nosičskou diskuzi - jsem na tom jak ta tazatelka, taky mi to přijde nebezpečný, mít Julku na zádech v šátku:wink: ale pořád jsou pro Manducu tři hlavní argumenty: 1/ dají se naštelovat popruhy i pro malé lidi (jsem vysoká, takže mi to je fuk) 2/ manduca má vyšší záda, takže pro vyšší děti je lepší (julinka je malá, je mi to fuk:wink:) 3) má integrovanou novorozeneckou vložku, což se dá využít u dalšího dítěte (stejně chci šátek, takže i toto je mi fuk:wink:)

ale oživila se mi němčina ake svému překvapení zjišťuju, že rozumím, o čem holky drbou :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tou cenou jsem myslela, ze by to bylo levnejsi tady, ale taky ne, 89e. je srovnatelny. mne zase o vzhled moc nejde, chtela bych si to vyzkouset a koupila bych si, co mi vic sedi a co je mi pohodlny spis nez co se mi libi, ale ja jsem nechutne pragmatickej clovek :cry: to je ale super, ze jsi takhle rozhodna!!! to ti zavidim, mne by porad hlodalo, jestli jsem neudelala chybu a tak... ze jsem mela moznost volby a zazdila jsem to... (to se mi presne stalo se satkem a neodpustim si to nikdy...) i krosnu jsme kupovali v kamennem obchode na pocit...
jsem na nej mocmoc zvedava, tak snad brzy prijde! ale tedka se ho asi nedockam, co? :frowning2:
18. led 2008 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho tu teď budeš? lusinta psala, že má přijít cca za týden, takže kdyby to řekněme v pátek posílali, může to tu být to další pondělí-úterý, v ideálním případě...

a ty sem jedeš už zítra, pochopila jsem to správně?
18. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty se mas, ze umis fasounsky!!!
rohlicky jsou ready, obzvlaste se povedly!!! ale ja jsem uplne grogy! poslu ti recept, je dokonalej!!! je to od nas ze skolky, takze detsky nezavadny :slight_smile:
jdu spinkat!!! tak se tu opatrujte holky a zejtra na nas myslete, at dojedem! packo!
18. led 2008 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím vzhledem - na nosenideti jsem dnes četla, že nosítko se musí líbit, jinak se nenosí - to mi přijde logický - samozřejmě, že nebudu upřednostňovat vzhled nad funkčností, ale když mám na výběr dvě věci, vzhled je pro mě taky důležitý! představ si, jak s takovýmhle pohledem na věc vybíráme auto :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ta felda je mámy, my žádný vozidlo nemáme, zatím nám stačí si občas její půjčit, ale to nám brzy skončí, budeme potřebovat být plně mobilní :sweat_smile:
18. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, za chvili! stavame nad ranem, manza uz chrupe! budu 14 dni, ale ten dalsi tyden se chci vypravit do prahy, jeste uvidime, co a jak, domluvime se...
18. led 2008 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou!!!a na zítřek ti přeju rovné cesty a gumové stromy :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, my teda zasadne vybirame auto podle funkcnosti a spolehlivosti, vzhled je jen hodne zanedbatelnej parametr!
asi zalezi clovek od cloveka... ta krosna treba taky neni zadna krasna, designove, ale funkcne nema konkurenci... a prave proto ji tahame vsude furt.
s timto nazerom na noseni se teda neztotoznuju vubec, ale jsem ignorant! moda de mimo me celej zivot, tak nemam z ceho cerpat...
18. led 2008 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe, tech stromu moc nebude.... na strom narazime az za hradcem... do te doby jen betonova a ocelova svodidla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a lenchi, ono to mozna vyznelo, ze ti to ergo romlouvam, ale tak jsem to vubec nemyslela, jen jsem chtela te chtela navnadit, at to poradne s chladnou hlavou promyslis, coz vidim, ze naprosty jasn mas! :sunglasses:
18. led 2008 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Tlapičko vy jste teda kombinátoři :grinning: , my si auto vybírali víc jak rok :astonished: teda být po mým tak ho mám vybraný za měsíc max dva(favouška jsem sehnala za dva týdny) jenže s tím mojím chlapem je všechno na dlouho :angry: zafira se nám taky líbila jenže je to holt o jinech penězích, toho Scenika jsme koupili normálně přes inzerát je to levnější než v bazaru

s tím věkem mě nes...., jste všechny mladší a určo nemáte ani tak starý chlapy :slight_smile:

Lenchi já na tebe myslím dokonce jsem kvůli tomu koupila to modrý froté :grinning: , Tlapičko já teda nevím jak to chceš udělat s těma plínkama pro byyz, jestli chceš všechny ušít sama nebo se šábnem :wink: hmotnou nouzi nemám klidně měsíc vydržím
ještě jsem zapoměla s tím flísem, to chceš jako zkusit ušít froté plínku se separačkou dokupy, no já jsem o tom přemýšlela a pak jsem jen zkusila ustřihnout z flísu separačku sólo, no není to špatný jen se musí jakoby dobře zatěsnit do plíny , protože to čůrání má tendenci po tom flísu stíkat, takže když jsem jednou dala separačku na plínu tak jak jsem zvyklá u viskozových, prostě přes plínu, tak když se Jony v noci počůral tak mu to všecno vyteklo ven a já převlíkala dítě i postýlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenchi tak s tím plaváním mě to mrzí :frowning2: , nechcete to třeba dochodit bez potápění, když už to máte zaplacený, mě se zdá že Juli voda nevadí jen jí nesmíš polívat hlavu
18. led 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy ste toho nakecaly :slight_smile:
tlapi myslím, že to zvládnu i bez zkoušení....takhle vypadaj HD a ty mám vyzkoušený a jsem s nima spokojená :slight_smile:
mě teda neostaršil ani starší chlap...když von je jak malej :sweat_smile:
lenchi díky, krásná je, nejkrásnější na světě! :dizzy_face: :grinning: a drobek celkem taky, děti u nás na prosinci už maj i 5 kilo, ona měla před 14 dnama 3,08 (teď nevím a k doktorce jdem až na šestinedělí)
miq já mám docela starýho chlapa....teda proti mně - 36, kolik je tvýmu?
19. led 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tou flísovou separačkou mám stejnou zkušenost...příště tu plínu zkusím víc utáhnout, aby byl ten flís stlačenej
19. led 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjé ty máš ale prďolku malou, jony měl už při narození 4 kila :grinning:
některý chlapi jsou jak malý celej život :grinning: a 36 není starej :sweat_smile: tomu mýmu je 44 :confused:
19. led 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, je jasné, že bych si nekoupila designově úžasnou ale nefunkční věc :sunglasses: hele, ale kdyby ti byl vzhled tak jako úplně šumák, proč bys měla většinu věcí laděných do oranžova? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že vám to ale sluší, holky :grinning: :grinning:

mě ani nenapadlo, že bys mi to ergo nějak rozmlouvala! spíš jsem měla pocit, že přemýšlíš společně se mnou, což teda, jak jsem pak pochopila, byl správnej odhad :wink: dnes jsem to ještě konzultovala s MM a ten je pro ergo, ale už je trochu naštvanej, že pořád nejde...jsem to objednávala u lusinty - když už u ní objednávám a dostávám slevy, tak u ní chci objednávat i věci, na který slevu nedostanu, zdá se mi to fér:wink: - no a teda je fakt, že nejen u ní jsem se setkala s tím, že dodací lhůta je 10-14 dní, uváděná. Ale když jsme to bez něj vydrželi doteď, tak to snad ještě týden zvládneme, ne? On teda tvrdí, že to nevydrží, ale myslím, že kecá :grinning: :grinning: :grinning:

miquel, s tím plaváním nevím, ona už se cuká i když jí meju obličej :frowning2: :frowning2: nebudu to dráždit asi...prachy oželím, jen když bude v pohodě :frowning2:

byyz a kolik měla malá porodní váhu, že je tak maličkatá? krásná je, ale na to, která holčička je nejkrásnější na světě, mám trochu jiný názor, ale chápu, že ho se mnou nesdílíš :grinning: :grinning: :grinning:

jo a já mám teda chlapa asi poměrně mladýho, na podzim mu padla třicítka :sunglasses:
19. led 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek