• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
nazdarek, hlasim se z cr! dojeli jsme dobre, zirafka slape fajne :slight_smile: chlapa mam 30 na podzim, jako lenchita a s tema nejkrasnejsima holcickama je to tezky... miminka jsou vsecky naaaadherny, ale julinka je teda uplne okouzlujici!!!

no a s tou oranzovou.... je to tak blba barva, ze je v kazdym vyprodeji :grinning: me se teda docela libi, tak se tomu nebranim :grinning: miq. s tema plinkama pro byzz, jak chces, mne to je uplne jedno, jeste budu sit i plinky sobe, tak jestli se ti chce, tak se muzeme sabnout... ani nevim, kolik matrose mas, takze se domluvime online. kdy se sejdeme?
19. led 2008 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi porodní váhu měla 3210, ale docela dlouho trvalo, než začala nabírat....teď už ale má určitě víc, i když začala u kojení dost vyvádět...tvýmu chlapovi je 30 jo? to teda na tý sáňkovací fotce vypadá o dost mladší :grinning:
tlapi jo koukala jsem, julinka je fakt super, taková vytlemená :wink: my sme hrozně nedočkavý a furt pozorujem, kdy se Márinka taky začne smát, ale ještě nic....snad už to bude brzo
tlapi a miq, koukám, že rádi šijete....no já kdyžtak vymyslím ještě něco dalšího, co by se mi šiklo :grinning: plíny beru od kohokoliv :grinning:
19. led 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, můj drahoušek vypadá mladě, já mu kazím image :grinning: :grinning: :grinning:

tlapi, já myslím, že pro každou mámu je ta její holčička/chlapeček ta/ten nejkrásnější, ne :wink: ? Zcela objektivně :grinning: :grinning: :grinning:

byyz, Julka se poprvé vědomě usmála v sedmi týdnech, to jsme si fakt užívali, teď je to úplně úžasný, když ji lechtám, nebo spolu řádime a ona se řehtá na celý kolo :grinning: :grinning: :grinning:

chjo, teď jí zase teče z nosu, zatím to ještě není nic hroznýho, já jsme taky nějaká opuchlá, ale taky se zatím držím, jen mě bolí hlava :confounded: :confounded:

včera jsme měli oslavu Julinčiných prvních narozenin, tak z toho byla pěkně vykulená :grinning: Od nás dostane to ergo, není nad praktické dárky :wink: V alu jsou asi tři fotky, o moc víc jich nemáme, neb má nejdražší polovička dodmítá fotit s bleskem, a nemáme moc kvalitní foťák, takže tam našteluje nějaký hodnoty sice, ale stejně je většina fotek rozmazaná :angry: :angry: On to má tak, že radši žádný, než s bleskem hnusný, bez atmosféry (názor na to, co je a není hnusnýho na fotkách s bleskem je čistě subjektivní :grinning: ) Takže máme z celé oslavy jen asi pět dobrých fotek - teda mázlých jen lehounce :angry: :angry:

holky, vy ale moc fotek do albíček nedáváte! ani Vánoce jsem tam nenašla...přidejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
20. led 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!
Julince prejeme jen to nejlepsi k jejim nejprvnejsim narozeninam!!!! Hlůavne at je zdrava a rodice nezlobi :slight_smile: ta se ale ma, ze dostanme ergo! to je uplne uzasnej darek!!!

co se fotek tyce, tak musim uz dat neco na pavuciny, jsem hrozna! snad bude tedka cas, kdyz jsem nevzala stroj :grinning:

Miquel, to bych nikdy nerekla tomu vasemu tatkoj tolik, vypada mnohem mladsi!!!

holky a jak jste se vlastne seznamili s vasima muzickama?
20. led 2008 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno dámy :pensive: teda to je den, celý dopoledne sme všichni leželi v posteli, pak sem se nasnídala a šla zase spát, jsem nějaká mrtvolka :rolling_eyes: (mezitím byly 2 hodiny, kdy sem kojila a dítě řvalo - tak nějak na střídačku, nic jinýho, když je vzhůru, nedělá)
s manželem jsme se seznámili tak částečně přes net a částečně přes moji spolužačku bych řekla, cca půl roku sme si přes internet povídali, pak sem se zmínila, že se mi rozbil mobil (protože sem věděla, že na tyhle technický věci je :grinning: ) a on mi samozřejmě nabíd pomoc....spojenou s kinem.....no na mobil sme zapomněli a protože ten film byl strašidelnej, tak mě "chránil" a bylo to :grinning:
jestli je to trochu zmatený, tak se omlouvám, ještě napůl spím
20. led 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, já taky vypadám starší :angry: a můj drahý mladší a tak nám nikdo nehádá tak velikej věkovej rozdíl :sweat_smile:

my už se známe docela dlouho, seznámili jsme se kdysi na jedné dovolené kde jsem byla ještě s někým jiným , pak jsme se občas viděli za dob mého cestování , když jsem zrovna byla v čechách, no a když jsem se vrátila natrvalo tak jsme občas zašli na pivko a tak nějak jsme to nakonec dali dohromady :grinning: no žádná romantika ani love story :slight_smile:

koukám že je dneska moderní seznamovat se přes net, můj maldší brácha se taky seznámil se svojí holkou přes net :astonished: a já myslela že je to rarita

na fotky jsem hroznej bordelář, vždycky stahuju fotky až po stáášně dlouhý době
jinak taky jich moc nemáme z narozenin ani vánoc povede se tak jedna z pěti jinak je všechno rozmazaný :confounded: holt to naše šídlo chvíli nepostojí :grinning:
20. led 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se seznámili taky klasicky - na diskotéce :grinning: :grinning: jsem byla děsně opilá a spletla jsem si stůl a pak nás nějak seznámila kamarádka, co chodila s jeho spolužákem, no mám to dost rozostřený :sweat_smile: :sweat_smile: ale jak jsem ho viděla, tak mi blesklo hlavou - vůbec nevím proč, ale pamatuju si to: s tímhle klukem budeš celý život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no a zatím jsme teda spolu, už nějakých 11 let, jůůůůů to letí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tlapicko, ty jsi dnes dvakrát během dne změnila fotku v pasu! a koukala jsem na pavučiny - mooooc pěkný fotky:slight_smile: Eloušek je roztomilej drobeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. my se taky seznamili pres net. ani nevim, jestli jsem vam to uz licila nebo ne. je to celkem storry, ale byla jsem jeste na zakladce :confused:
zavidim vam, ze mate jednu z 5ti fotek dobrou, bo u nas to je spis 1 ze sta :sweat_smile:

tyjo lenchi na diskosce sbalit chlapa na celej zivot, fiiiiha, to je nahoda... ja jeste nezacala na disko chodit a uz to asi ani nestihnu :fearful:

lenchi, s tip pasem, no ja nevim, porad se mi to nelibi, zkousela jsem to, kdyz jsem se hrabala ve fotkach na pavuciny... asi to chce barevnou, nevim.... no a ty pavuciny jeste nejsou. tedka se v tom hrabe manza ve slezsku... menime to oba zaroven pod rukama, docela sranda... jeste budu pokracovat s vanocema, jestli neco vyhrabu...

holky, uz si pripadam fakt jak vterka, ale tazi se opet a asi uz naposled... bylo by mozny se tento tyden nekde nejak sejit? (chci vratit vv miq. a domluvit ty plinky ohledne byz) dejte navrhy pls.
deda potrebuje nutne auto v utery, takze to nemuzu.

byyz, chod spat normalne s eli, prizpusob si s ni rezim, at si trochu odpocines! urcite se neprepinej, vykasli se na plinky atd... a dachni si...
20. led 2008 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, nejsi vtěrka, já myslím, že s tím tak nějak všichni počítáme, že se sejdeme, jen je fakt, že bychom se už měli domluvit an termínu, že:wink:? Já navrhuju pátek a nabízím chýši :sunglasses: :sunglasses:

a s tou diskoškou - mě bylo tenkrát 16, jen pro zajímavost :grinning: :grinning:

tlapi a jak jsem koukala na fotky na pavučinách, tak jsme musela zkonstatovat, že ses mi moc líbila v těch delších vlasech, ale teda teď s těma krátkýma zas nevypadáš, že jsi ještě pod zákonem :grinning: :grinning: :grinning: taky výhoda :grinning: :grinning:
21. led 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki doki, tak ja prostouchnu na patek auto :slight_smile:

lenchi, a jak dlouhy vlasy se ti to libily? jako treba na svatbe nebo kratsi? koukala ses na vic clanku?
nemela bych napsat nejaky agitacni clanek o plinkach, jako pokracovani satkovani?
21. led 2008 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi ano napiš :slight_smile: to si ráda přečtu :grinning:
však já s eli spát chodím....jako třeba včera odpoledne...nebo dneska, to sme vstávali až ve 12 :grinning: (mezitím sem ted a v rozmezí 1-3 hodiny kojila)
jo a jak ses ptala na ty plíny, tak asi nejvíc bych brala tu vkládačku napůl všitou a napůl zvlášť (jako 2 vrstvy všitý a 2 zvlášť - jestli sem to dobře pochopila)
21. led 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je bezva, ze odpocivas :slight_smile: ono se to asi postupne zlepsi :slight_smile:
na ten clanek jeste chvili pockam, nez budu mit vic zkusenosti...

oki doki... taky se mi to selskym rozumem zdalo nejlepsi, ale tedka mi vyhovuje nejvic, tak jak to ma doma miq. ta ctverta vkladacka vsita, ale je mozny, ze to je na maly mimi zbytecny...a zatim 2 vrstvy staci, pak se casem pridaji ty dalsi dve :slight_smile:
21. led 2008 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak zpátky z vycházky...opět 3 km s 3kg dítětem na břiše, doufám, že se mi brzo vrátí kondička, zatím sem z toho jen pekelsky zpocená :slight_smile:
právě sem si říkala - dokud je malá, tak sou 4 vrstvy asi zbytečný a pak se tam přidá ta vkládačka...
jo jak ses ptala na tu bamboo extra, tak sme ji dneska v noci testovaly...no je trochu prknoidní, každopádně nacucne asi dost, jenom v ní byla malá trochu nespokojená, ale to taky nemuselo bejt plínkou, ještě ji zkusím párkrát a kdyby se to opakovalo, tak ji asi pošlu dál
21. led 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jenom rychle , letím za chvíli na jógu :slight_smile:
s tím srazíkem je to složitý, musím být odpoledne od 3 v půjčovně takže by mi docela vyhovovalo kdybysme se slezli už dopoledne, mohli bysme třeba na chvíli zajít do mc a pak se přesunout k Lenchitě to je kousek

já už jsem na těch plínkách začala dělat :sweat_smile: , šiju růžový, jednu pro Lenchitu a 3 pro byyz
šiju to s 2vrstvým savým jádrem + 2vrs. vkládačka :wink: pro malý mimi mi to takhle přijde šikovnější

tak zatím já letím meditovat :grinning:
21. led 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to dopoledne vyhovuje, něma problema :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

já už mám dnes odmeditováno, ooooooommmmmmmm :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: byla jsme na taiči :sunglasses:

tlapicko, třeba na té krásné fotce s Eli na břiše, jste obě takový oranžový, myslím, že tu fotku máš i tady v albu, je to někde u letiště, čico, tam ti to sluší, kóčo :grinning: :grinning: vypadáš tam taková křehká a zranitelná, taková holčička, takže záleží na tom, jestli se tak cítíš....skoro si myslím, že nee a proto nosíš ježoura :grinning: :grinning: :grinning: a to je naprosto v pořádku:wink:
21. led 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, lenchi, diky za kompliment, uplne se cervenam :confused:

s tim patkem rano, jen sonduju v kolik vstavate? nebo v kolik oteviraji v tom mc?deda jede do prace do usti v 6, tak jsem premyslela, ze bychom jely s nim a nakoupily si mouku v tescu a pak se sesly, ale jestli je to moc brzo, tak prijedu pozdeji. Jen ze bych moc dedu o faro neobrala :slight_smile: takze dejte vedet! videla bych to realne mezi 7,30-8,00 (jestli maji v tescu od 7mi teda...)

miq. s tema plinkama pro byyzz. klidne usij, co se ti chce, jelikoz jedu pristi tyden do prahy a muzu byyz ty plinky predat, tak se to nebude tak tahnout a ty v tom nebudes mit ty penize! Ja budu sit az ve Frankfurtu, takze dodaci lhuta celkem dlouha :slight_smile:
takze cekam na info a deme papa :grinning:
22. led 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi - v tescu mají od sedmi, my s Juli vstáváme obvykle taky kolem sedmý, takže můžete přijít po nákupu na snídani :grinning: :grinning: v MC otvírají o půl deváté.
22. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenchi, diky za pozvani! Tak my bychom zdovolenim prisly, ackoli je to vrcholne trapny nekde prudit takhle brzo!!! Ukazes mi aspon konecne co a jak kolem domecku!!! ja budu po snidani, to je v pohode, leda bys mela nejakou pekarnovou specialitku, to bych pak asi neodolala :slight_smile: elousak mozna svacit bude :slight_smile:
to mc pak muzeme vyrazit spolecne a sejit se tam s miquel, ze?
22. led 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky vy si krásně plánujete....škoda že elinka už není větší, taky bych se přidala :slight_smile:
22. led 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, vůbec to není trapný, já vás ráda uvidím :slight_smile: a v kolik vstáváte? zvládne to Eli? Julka by asi protestovala, vstávat takhle brzo :confused: :confused:

hehe, domeček je každý den jinak :grinning: ale ukážu, co budu mít:wink:

zkusím vymyslet nějakou pekárnovou specialitku, ale nečekej ode mě zázraky :sweat_smile: :sweat_smile:

jasně, s miquel se pak sejdeme v MC, tam budou mít děti pěkný rozlet a my od nich pokoj na klafání :grinning: :grinning:

byyz, nezoufej, jednou to přijde :sunglasses: :sunglasses:
22. led 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki doki. domluveno. eli pindat bude, ale to je jedno, jednou ji to nezabije... no ne?

byyz, co bys rekla na pristi stredu stredu u tebe? at prinesu plinky, co miq vyrobi a skasnu te o prasule :stuck_out_tongue_closed_eyes: beres? muzeme jit spolu ven!
22. led 2008 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi ty jo, to budu muset o vejkendu nahnat manžu na úklid :sweat_smile: ale ok
ven nevím, jestli bude zas malá 2 hoďky přicuclá, tak abysme se k tomu dostaly...ale snad jo :grinning:
22. led 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, na uklizeni se vykasli, u nas ve fr. se uklizi jednou za ctrnact dni. jestli z toho chces delat kovbojku, tak nikam nejdu :confounded:
22. led 2008 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klídek, kovbojku z toho dělat nechci :grinning: a tady se neuklízí ani jednou za 14 dní....já akorát peru a meju nádobí a manža občas setře, toť vše
22. led 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, to je můj styl úklidu už hoooodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: a dá se v tom i žít :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste teda blázni, já budu ráda když dorazíme tak v 9 :sweat_smile: nějak nejsem raní ptáče a ani Jony mě k tomu nedonutí :grinning:

no já uklízím až když mě tlačí drobečky do tlapek což teď bývá docela často :unamused: , protože jonďa lítá s jídlem po celým bytě, ale když byl malinkej tak byl úklid až někde na posledním místě :wink:
22. led 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé drobky do noh, o tom mi ani nemluv! Tady by to chtělo zametat aspoň dvakrát denně, ne dvakrát do měsíce, jak to dělám já :grinning: :grinning: :grinning:

miquel, hlavně se nesmíš ve čtvrtek zdržet na volejbale :grinning: :grinning: :grinning: ten je vlastně ve středu, ne? tak to je v klidu... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. led 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ja mam doma backory, tak me drobky nemuzou rozhazet :slight_smile: ale spis mame bordel z predsine od bot a kocaru :(

jo, byyz k ty bamboo extra. oni se prej ty preference plinek meni. svagrovy znama pouziva popolini a ma dva druhy. ty co se ji puvodne moc nezdaly, tak tedka miluje, preference se zmenily asi ve 2 mesicich, takze setrvej a zbytecne neposilej dal, at te to nemrzi a netratis prachy...

holky a do kolika to tak vidite v ten patek? deda klido pojede busem a auto mi necha, jenze ja se bojim, ze se nedohrabem ani do deseti do trebovy... jsme strasny!
jednu cestu bych se s dedou spojila. dela cca do dvou. tak jestli mame dojet pozdeji a pred druhou jet dom, nebo v tech sest s dedou... mne je to jedno, reknete vy, jak si myslite i s detma a spanim, at to nejak osefujem... elous tedka je uplne nevyzpytatelna se spanim.... veskera pravidelnost je ty tam... :sweat_smile:
22. led 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi to víš že se v tom dá žít....bordel v bytě, šťastné dítě :grinning: na drobky mám bačkory, akorát mi taky vadí ten bordel z chodby a od kočáru....nejvíc jeto vidět na béžový předložce do koupelny...asi tam zas hodím ten tmavej ručník a bude :angry:
tlapi tak já to s tou bamboo extra ještě zkusím no :sweat_smile: jo a co to vyprávění o seznámení s manželem??? si ráda poslechnu :slight_smile:
no nic, dítě uslo u prsa (sláva!!) tak jási du lehnout, dobrou
23. led 2008 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dobre, tak to nase story. na zakladce jsem milovala auta (bezmezne jsem touzila po scenickovi, miq...) a hokej. a uplne nejvic Liborka Prochazku, no a ten prestoupil z Kladna do Trince a tak jsem zacala psat na web stranky hcwerk.cz jaktoze nehraje, co se mu stalo, ze chci podpis, atd atd. tam mi odpovidal Petr majer, coz byli dva lidi "novinar Jirik" a Otik, kterej delal ten web. ze zacatku jsem si psala s tim jirikem, ale ten me pak fwdnul otikoj, aniz bych to vedela... (stale slo o petra majera.) asi rok jsme si mejlovali... ja stale tajila kolik mi je, ackoli to asi za 3/4 roku prdlo, tak otik porad nevedel co, jako, bo si ve 23 pripadal jako pedofil, kdyz mi jeste nebylo ani 16. Nicmene ackoli se branil, tak jsem ho jednoho dne preci jen donutila vystoupit v usti a sli jsme do avionu na pokec... nedokazu rict od kdy spolu chodime... kazdopadne ty mejly byly dost romanticky a ja to brala docela na vazno, zatimco on to setkani bral uplne nezavazne... je to jedno, protoze jsme se pak setkavali casteji... nicmene jsme porad na sebe cekali a cekali a cekali... pro me nesnesitelny 4 roky na gymplu a jeste rok v usa k tomu... Ale po tom vsem uz jsme se konecne dockali a jsme spolu! ted tak asi 4 roky. to mi pripada jako uplna chvilka zatimco tech 5 let cekani a vikendovyho vidani mam v zivy pameti jako naprostou beznadej...
23. led 2008 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek