• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ježíš Tlapičko to je fakt jak z červený knihovny :grinning: , ty máš teda trpělivost to na mě není , to sis vzala prvního lásku , co
tak mě napadá že Lenchita asi taky :grinning: to já ani náhodou :sweat_smile: :grinning: ale nakonec nevím jestli je to výhoda nebo nevýhoda :sunglasses:
23. led 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, když víš, že je to ten pravej, tak si klidně počkáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Laco nebyl moje první láska - teda ta opravdovská jo, ale před ním jsem měla nějaký krátkodobý "vztahy" - co už tak člověk v 16 může mít za vztahy, že... :grinning: :grinning:

Juli chodí spát mez 11-12, včera jsme ji vezla z poradny kolem 12 a usnula mi v kočárku, takže asi tak...
23. led 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeee holky, neda mi to, musim si trochu zamachrovat.... koupila jsem elousakovi plavky http://www.twinkleontheweb.co.uk/acatalog/Swim_Nappies.html ty fialovy. xl tedy 16-24 kg, tedy az vyroste z tech co ma z drogerky :slight_smile: meli je v nasem sekaci! jsou uplne jak nove a staly 10 Kc!!!! to je, co, ani nevite, jakou z toho mam radost!
23. led 2008 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi dobrej příběh :slight_smile:)) ale teda taky tě obdivuju, žes vydržela 5 let víkendovýho vztahu, to nevím nevím jak bych dala :confounded:
a ty plavky super, místo 8 liber 10 korun :grinning:
24. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda - tak jak teda zítra?platí to, že tlapička přijede ráno raníčko kolem osmý k nám a pak společně vyrazíme do MC za miquel? Jen jestli se něco nezměnilo - na minulý stránce jsi tlapi něco řešila, že dorazíte kolem desáté...tak teď nevím?

plavečky jsou úúúúúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a cena je ještě lepší!!!
24. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo platí, my dorazíme až se vykumprdíme :grinning:

ty plavky by mě docela zajímaly mám svrchňáky kushies ( vypadaj jak ty zelený plavky) a ty nejsou nic moc :confused: ale za 10kč bych je taky brala :grinning:
24. led 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, nic konkretnejsiho jsem z vas nedostala, tak plati puvodni plan :sunglasses:
24. led 2008 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jdu zamýst ty drobky, nemáme pantofle pro návštěvy :grinning: :grinning: :grinning:

normálně jsem teď pekla chleba - z pytlíku z lidlu, teď jsem pekla jeden chleba denně, jak byly dobrý, a z nějakýho záhadnýho důvodu to nevykynulo a je k vyhození :frowning2: a já ho chtěla dát manžovi zítra do práce. To nevím, co mu sebou dám, nic jiného tu není :angry: :angry: a to jsem si ještě říkala, že tě chlebíkem zítra ráno uctím, prdlajs, nic nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, to je uplne normalni!!! vzdycky, kdyz potrebujes, aby se to povedlo, tak se to minimalne propadne :slight_smile: nic si z toho nedelej, manza je urcite tolerantni a neco si koupi :slight_smile: eli je k nezniceni, porad jeste nejde spat.... to jsem zvedava, jak rano vstanem...;
24. led 2008 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože? eli je takový nespavec???týjo...

teď jsem strčila do pekárny bábovku kokosovou, umíchala jsem to ručně, v rámci úspory času, tak snad se pekárna neurazí a upeče to dobře :angry: :angry: manža si půlku uřízne do práce a my si dáme zbytek k snídani, mňam...teda, jestli se povede - jednou jsem ji pekla a měla tekutý střed :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

teda ks nídani...podle toho, jak se Eloušek vyspinká :grinning: :grinning: písni mi pak, až vyrazíte, nebo až se budete blížit, prostě mě varuj, kdybych třeba zaspala, tak ať mě nechytneš v pyžamu, nemám moc apartní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no praveze neni!!! doma mi normalne spi od sedmi do osmi...
holky pruser! eli se vzbudila ve tri, silene kricela, tak nas deda vyslal na balkon, kde se uklidnila a tedka jsem ji vratila do postele. silene prdela, uplne jak starej dedek! Jsem srab a rusim dnesni akce, jelikoz mi je lito, jestli bude spat ji za hodinu budit...to by byla stejne jenom rozmrzela a na zabiti... jak jste na tom v pondeli ci utery? nemohly bychom to presunout??? ty babovky mi je enorme lito teda!!! to je se mnou domluva, jak z jara, moc se omlouvam!!!
25. led 2008 ve 04:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, kdes to vyhmatla? nektery jsou docela vtipny... apropos mam pro tebe 4 plinky od miquel, tak se tes!
25. led 2008 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to manžel, já nevím, kde to bere :slight_smile:
těším, těším....i když sem zjistila, že čím víc plín mám, tím víc jich potřebuju, fakt zvláštní :sweat_smile:
mimochodem, oprášila sem diplomku, takže to vypadá, že tu školu přece jen dodělám :slight_smile:
25. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bezva, to jsou skvele zpravy!!!
25. led 2008 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, muzu se teda u vas ve stredu stavit? pomalu si chystam veci sebou, tak mi prosim pisni vasi adresu a nejaky telefon na tebe kdyby nahodou, chci si to pekne vytisknout a dat do desticek :slight_smile: dekuju!!!
26. led 2008 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně tlapi, počítám s tebou!
všechno píšu do IP
27. led 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, co manza na sedadlo?
27. led 2008 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasí, mu nic jinýho nezbývá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a vážně to není problém???nechci působit jako komplikační element :sweat_smile: :sweat_smile: a ať přemýšlím jak přemýšlím, nemůžu přijít na to, jak bych se ti mohla revanšovat :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt to neni problem a neboj neboj, cas nejakou revanz treba vyplavi :slight_smile:to bych se nebala. takze, jak budeme mit penizky, tak dam vedet a uvidime, co bude. jinak otik rikal, ze ta nase stala kolem 150, to jsou ty moje cisla, ach jo. :sweat_smile:
28. led 2008 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tlapi - náhodou jsem zabrousila na att.parenting a nestačím zírat, co je Elouš za kamikaze :grinning: :grinning: :grinning: dost dobrý... :confused: :confused: nečetla jsem to pořádně a podrobně - to takhle v té postýlce "leží" i v noci? Nebo jen dělá blbostě, když jsi u toho? Julka takhle včera lumpačila v židličce (ještě jsme se o tom bavili, že?) a sedět na boční opěrce prostě nezvládla a já než jsem ji sundala, tak chuděra spadla dolů jak placka na záda :fearful: :fearful: :fearful: děs běs, nic jí nakonec nebylo, ale já prožila hororový večer s myšlenkama na to, co všechno se mohlo stát :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful: :fearful:
29. led 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, v noci spi zpusobne na matracce, ale takhle se protahuje a odpociva odpoledne. uz je v normalnich kolejich, ale strasne blbe usina... a to me irituje, protoze, musim u ni bejt, dokud neusne, aby neopoustela klecove luzko...

no a jak jsem cetla o julince, tak me uplne zamrazilo... tybrdo... chudak mala... na tvym miste bych stejne asi v noci moc nespala a porad ji kontrolovala... je to nekdy starost s tema detma...
29. led 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda lenchi, vy jste teda letci :astonished: , doufám že je Juli v pohodě :slight_smile:
půjdete zítra do MC ?

Jonáš teď taky několikrát žuchnul z gauče , jak dělá blbosti, už je tak omlácenej, že ani nebrečí :sweat_smile: jo jo a to jsem si myslela, že až se naučí chodit tak nebude tolik padat :grinning: , to lezení do výšky mě trochu děsí doufám že nebude po mým bráchovy ten už ve dvou letech vylezl kam mohl, třeba po žebříku na střechu :confused:

holky se vám musím pochlubit, začala jsem chodit do posilovny, v pátek jsem byla poprvé , sobota ještě ušla, to jsem byli ještě na plese , ale v neděli to teda bylo hrozný, skoro jsem se nezvedla z postele, takle mě bolelo břicho naposledy po císaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ten chlápek v polsilovně konstatoval že moje spodní břišní svaly asi neexistujou :grinning: no snad se to zlepší a do plavek budu kočka :wink: , ale ještě by mi měli zašít pusu abych tolik nežrala :sweat_smile: :grinning:
30. led 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mohli bysme jít...asi půjdeme, kdyby ne, tak ti písnu sms:slight_smile:svalovče :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq díky za plíny, jsou super a ty barvičky :grinning:
31. led 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda že se ti líbí :slight_smile: , neboj ono se to časem sepere a už nebudou tak zářit :sunglasses: , hlavně se nelekej ze začátku moc nesají chce to vyprat aspoň 5x než to bude k něčemu vypadat :grinning:
31. led 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se ty barvy líběj, klidně se ani seprat nemusej :slight_smile:
jo s tím saním mi to tlapička říkala, tak my to točíme co 2 dny, takže těch 5 praní bude hned :grinning:
1. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ergo!!!!je super!!!! všichni září spokojeností :grinning: :grinning: :grinning: !!!a dá se v tom Juli nosit i na břiše - je v ergu výš než v šátku, takže pohodička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl takový výkřik radosti do tmy, jak koukám, tak tu nikde nikdo :confused: :confused:

Julce se v ergu hrozně líbí - doufám, že to není jen prvotní nadšení, nechala se nosit i doma a když jsem zkoušela podle instruktážního dvd různé způsoby nošení a přehazování zepředu dozadu, tak se vůbec nebránila :grinning: :grinning: je to pohodlné hrozně moc:slight_smile: a to nošení na břiše - to mě překvapilo, v šátku jí ty nohy tak neroztáhnu a nemá je tak vysoko! no paráda:slight_smile:

a holky - došly mi moltexky, přišla bída na dudáka, takže jsme na látkovkách i přes noc! Julka to snáší dobře, jen já mám vždycky večer obavu, aby to kalhotky udržely, protože i ty PULky mi rády provlhávají :rolling_eyes: :rolling_eyes: a miquel, máš pravdu, ráno to je fakt rychna, když ji rozbalím, fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
1. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, jé hurá já už se těším , až si ho vyzkouším, mi musíš ukázat všechny ty možný způsoby :slight_smile:
i když já bych Jonyho nenosila na bříše už ani náhodou to by bylo fakt o záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dneska pokukoval u kamarádky v obchodě po 3-letý holčičce která vážila o půl kila míň než on :sweat_smile:
koukala jsem v MC že tam má být příští středu karneval nechcete jít :wink:

no my teď zase máme období kdy Jony v noci moc nečůrá takže dobrý , ale ten smrad furt přetrvává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra asi pojedeme k babičce takže bych se stavila pro ty směsi, budete kolem oběda doma ?
1. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek