• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
promiň, že jsme neodpověděla! já jsem se nedostala na net, já včera gruntovala a večer byla v hospodě, pardón, teda v divadle :grinning: nechceš se pro ně stavit zítra až půjdeš z plavání? nemám teda ten špaldový, ten zrovna neměli, ale mám těch směsí spoustu, tak jestli ti to vyjde, tak se stav a vybereš si:slight_smile:

včera jsme měli v podvečer návštěvu a já jim ukazovala ergo a jak Julku nosím a sotva jsem ji do toho uvázala, začala zuřivě dělat pápá, berunka :grinning: :grinning: je to fajn, dnes jsme byli na procházce za oslíky :slight_smile: :slight_smile: ale měla pak děsně studený nohy, měla jsem si na ni vzít ještě tu kapsu :sweat_smile: už se těším na jaro, když jsme obě nabalený jak pumpy v zimě, je to takový napresovaný - ona v kombinéze, já v bundě...není to úplně ono, když jsem ji (byla nějaká unavená a protivná) zkusmo nosila doma, tak si to jednak nechala líbit, jednak se dost uklidnila a rozveselila a jednak jsem zjistila, že samozřejmě je to o něčem úplně jiným, když máme jen jednu nebo dvě vrstvy...
3. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo karneval, to bychom šli! já nevím ale za co???!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Musím něco vymyslet - v nejhorším případě máme takový medvědí overal, je hnusnej, ale má uši a ocas :sweat_smile: :sweat_smile: ale to se mi nelíbí :angry: stavím se asi do sekáče u spořky, tam mívaj nějaký kostýmy, ne? nebo zapojím mozek a svoje obě levý ruce :wink:

to mě pěkně štve, že nejsou schopní si aktualizovat webovky :angry: kde to má člověk pořád hledat, když nekupuju zpravodaj!!!je to příští nebo tuhle středu?
3. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to o tom karnevalu jsem viděla na dveřích mc ve zpravodaji nic není :unamused: tak nevím, na netu je ještě leden :angry:

jony by šel za kominíčka, dneska jsem mu došila košili, ještě musím vymyslet tu štětku , aby byl frajer

no dneska byla zima jak v rusku, my jsme zase byli kouknout na kravičky v Bezděkově, fakt by se mi nějaký nosítko hodilo, Jonďy sice už kus ujde, ale stejně musím tahnout i kočár, no a když šlapeme do kopce a Jony začně někam utíkat tak nevím jestli dřív zabrzdit kočár nebo běžet za ním :confounded:

zítra plavat nejdem, první pondělí v měsíci , nějak to ještě vymyslím :wink:
3. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, tak nechcete jít v úterý do MC? vzala bych ergo a směsi:wink:nebo můžete přijít k nám na návštěvu...dokud tu ještě bydlíme :wink:

copak Jonášek, to je frája:slight_smile:si na něj pak musíme šáhnout, pro štěstí:wink:
3. únor 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naydarek holky, hlasim, ze jsme doma. pozvolna vybaluju a uzivam si klidecku... dojeli jsme v pohode, auto jsem ridila do prahy a je to prijemny, rizeni, rozhodne mi je milejsi, nez ten focus, akorat nevim, jak s manevrovanim, to jsem si jestenevyzkousela . (parkovani, couvania tak )

Lenchi, hlasim, ze muzeme rozjet akci sedacka. :grinning:
jsem moc rada, ze mas konecne to ergo. vyzkousela jsem si ho v patek u gedren a musim rict, ze je vazne pohodlny... urcite pohodlnejsi, nez nalozena krosna, ale jak rika manza, 20 kilo je 20 kilo(eli + naklad), takze to se bude nosit dycky blbe... :confused: krosna se mi osvedcila v praze bajecne. je teda fakt, ze do mhd je to celkem rozmerny, ale mam to vsecko sebou. idelni mi prijde krmeni (dam krosnu na zem elousakoj bryndak a uz tankuje a nezdrha) Praha mi pripada jako nocni mura na zivot s mimi. schvalne jsem si davala pozor co kde a jak a jak na potvoru byly na vetsinemist rozbity jezdici schody apod, takze bych si asi s kocarkem pekne smlsla...

jo a holky, dejte vedet, jestli chcete neco koupit. tento tyden asi nabehnu, at to nehonim na posledni chvili...
normalne si predstavte, ze budu v letaku trcet celej brezen!!! budu ucit na zakladce na full time anglinu, to je darda, co?

lenchi, s tou sedakou musime maknout,aby to stihlo prijit...
4. únor 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapičko já hlásím že bych chtěla moltexky asi dva balíky + jedny separačky teď teda nevím jaký :confused: už jsi vyzkoušela ty nepopolinový :slight_smile:

Lenchi, my zítra jedeme pryč na celý den, takže do mc nemůžeme :wink:

no já o tý krosně zase začnu uvažovat protože chodit s jonym pěšky + táhnout kočárek je fakt strašně neoperativní
4. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. tedka jak jsem litala s tou krosnou po praze, tak jeste pokukuju i po necem skladnejsim nez je ta krosna, kdyz jdeme jen tak papa (asi teda sekac, at je to skoro zadarmo...) jsem s tema nositkama fakt uchyl, je to jako s kocarem. kazdej je dobrej na neco jinyho... krosna je k nezaplaceni, ale nekdy je to fakt velika bestie....

moltexky jakou velikost? a ty alana dm eko plinky nechces vyzkouset? s tema separackama te zklamu... jeste tak pul roku, myslim, kupovat pro sebe nebudu. (mamina doma nasla mraky perlanu, tak striham to, at se toho zbavime. klido ti muzu dat, ale to se nesmi splachovat do zachodu...) coz je naprd, ale je to zase zadarmo, zejo.
hod si korunou a rozhodni se, jestli separacky popo nebo moltex nebo ani jedny...
4. únor 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, psala jsem ti do IP ohledně té sedačky - jinak asi nic nechci, separaček mám ještě dost a dost, moltexky jsem si teď objednala trojkový, tak uvidím, jaký budou - navíc jak jsem začala dávat Julce látkovky i na noc, tak jich tolik nepoužiju...

dnes jsme docela zápasila s ergem, poněvadž jsem byla sama doma a potřebovala jsme jít do města a nahodit si Julii na záda. Což není problém, když to doma zkoušíme v tričku, ale když jsme obě jak sněhuláci, jsem taková neohrabaná, navíc ona jak jí je vedro, tak vříská...no ale nakonec se nám to metodou "seď a čekej" podařilo :grinning: :grinning: u nás je vůbec celkem veselo, dkyž někam odcházíme, pes se může zbláznit, když vidí, že půjdeme ven...občas šlápnu na psa nebo na dítě...no je to prostě pohoda :grinning: :grinning: :grinning: ale procházka se vydařila, jen Julce furt padala čepice do očí a mě se na ni blbě dosahovalo...
5. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel - tak ve čtvrtek? to by šlo?

včera jsme potkala známou, co taky chodí do MC a bavila jsme se s ní o tom karnevale a ona mi říkala, že to není karneval v MC,a le ve školce :angry: , že MC mělo karneval společný s DDM v lednu an Horách - o tom jsem se koneckonců bavily i spolu, že? a že ten je spíš pro větší děti...

a musíme se pochlubit - posledních pár dní nám vzrůstá frekvence nočníků:wink: dnes dokonce vydržela celou dobu v ergu suchá a čůrala až doma!!! a často si říká....čekám, kdy ji to zase přejde :grinning: :grinning: :grinning: známe se :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, ty se mas, eli tedka moc nocniku neda, ale nesim ji krivdit. rano curala, vecer udelala bobek, ale jinak zdrhaaaa a nic. :frowning2:
5. únor 2008 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš! Juli si teď bobky nechává zásadně do plínky :angry: a snaží se tlačit velice potichu a nenápadně, abych ji o to potěšení nepřipravila :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, s tím karnevalem jsem to taky zjistila, jsem holt ťulda :sweat_smile: , jen doufám že ještě nějakej bude když už jsem vymyslela tu masku

nočník nekomentuju, jednou vzorný dítě a třeba dneska ani jednou :angry: , to teda fakt nevím jak to ty naše maminy dělali když mi tvrdí že v roce byli děti bez plín :confounded: ( určitě kecaj :grinning: )

včera jsem trochu odřela nárazník :frowning2: , ani jsem to Robertovi neříkala dneska lezl do kufru a ani si toho nevšiml, je to teda sotva 1cm velký, tak mu ta asi sdělím až bude mít lepší náladu

k těm separačkám tak já teda zkusím ty moltex ať mám porovnámí
6. únor 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo si uděláme nějakej soukromej karneval :grinning: :grinning: :grinning:

však já si myslím, že Julce to dlouho nevydrží - ten nočník - satčí, aby měla blbou náladu a dělá luky jedna radost :angry: taky nechápu, jak je možný, že my jsme byli tak brzy bez plín! ale moje mamka mi říkala, že sice jsem byla bez plín brzo, ale pak že jsem se zase začala počurávat, takže asi tak...já mám prostě pocit, že Julka ví o co jde, ale že ji to prostě někdy baví - bere to jako hru - někdy zase ne, tak na to zvysoka kašle...

tak mu to neříkej vůbec :grinning: :grinning: :grinning: a až si toho všimne, tak dělej překvapenou a naštvanou a zeptej se ho, co s tím autem dělal :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co zítra to MC? sejdeme se konečně? já můžu:slight_smile:a už dlouho jsme nebyli mezi lidma:slight_smile:
6. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj devcata.
Miq. chces ty moltexky oboje 4ky?

lenchi, ty dm ekoplinky teda nechces vyzkouset? mam napsany, ze jsi je chtela, tak jen, jestli si to mam skrtnout nebo jak :sweat_smile:

add vlneny hackovany obdelnik.... NAPROSTEJ LUXUS!!!! zatim mi vubec neprovlhly flisace! a kdyz jsem si ho dala dovlnaku, tak muzu dat hnedle o 3 pliny min!!! je to senzace!!! a zadarmo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2008 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a miquel, s tim naraznikem bych si vubec nelamala hlavu, jelikoz i ja jsem z meho pohledu nabourala auto, ale pokonzultaci s mym v praze zijicim bratrem mi vysvetlil, ze to je normalni parkovani. proste jet pomalicku tak dlouho, dokud se nezastavis o narznik predniho ci zadniho auta. pomuze ti to parkovat a na to tam pry narazniky jsou. On si teda hlida, aby to nepraktikoval u nas na venkove, jelikoz by se mohl se zlou potazat, ale v praze prej bezna a nutna denni praxe... chces zaparkovat? tak si odsun auto, kam potrebujes, ale bacha, aby mel ten, co ho chces posouvat o ty 3 cm, co ti chybi neutral... to je des, co?
7. únor 2008 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
achtung bitte, nove fotky ve srazikovem albu! :grinning:
7. únor 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, já na ty dm plíny úplně zapomněla, já jsme prostě hlava děravá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jestli je ještě nemáš koupený, tak je nekupuj, jestli už jo, tak si je vezmu - mám teď objednaný velký balík těch trojkových moltexek, takže mám zásobu na dlouho, když navíc i na noc je v látce:slight_smile:

hehe a nočníkový období užu nás skončilo :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki, koupeny nic nemam, takze kupovat nebudu, sama mam jeste zasobu pemprsek a pouziju tak 5 za tyden, takze nez se dostanu k testovani, tak budeme v kanade :slight_smile:

tys davala julince dvojkovy moltexky na noc???? to je husty!!!! vubec si to netroufam.... na den jo, ale na noc???

jo a lench, pouzivas to tanno, nebo ti smrdi ve skrini?
9. únor 2008 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo holky, dneska jsem dala elousakoj pemprsky, jelikoz jsem potrebovala vsecky kalhotky na vyrobu a dumyslne umisteni patentku a ona ma brutalni vyrazku na zadku. Jeste nevim, jestli je to z pemprsek nebo ne, resp. to muze byt nahoda, ale urcite to budu dal testovat...momentalne bych byla nejradsi, kdybych je mohla bez ztraty prodat...
svagrova pouziva huggiesky, takze nic. neznate nekoho, kdo pouziva pemprsky a ma vetsi dite? mam celej balkik 4+ a dva baliky 5. 1 balik vychazi 210 kc, coz je asi levnejsi nez v cesku tusim... jo a jsou to ty pruzci kdyby nahodou...
no ale vy mate urcite vsude samy latkarky, ze?
9. únor 2008 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, nám ty moltexky vždycky vydržely bez problémů...teď mi psali z toho ehopu, kde jsem objednávala ty trojkový plíny, že mají posledních 60 a jestli mi můžou teda ty zvbývající poslat dvojkový, když už to mám zaplacený:slight_smile: samozřejmě bez doplatku-) tak jsem milostivě souhlasila :sunglasses: :sunglasses:

tanno jsem teď zase začala používat, protože má Julka děsně jetý kolínka - myslela jsem že je to z lezení, měla tam nejdřív takový malý flíčky, ale teď se jí to rozlezlo a je to hrozně velký, no fuj je to :confounded: takže jí to mažu a ono je to pak lepší.

dnes se asi po hodině vzbudila a začala děsně vyvádět, hrozně plakala, byla úplně hysterická a neuklidňovalo ji ani prso! Už jsme se začínala skoro bát, co se děje.. tak jsem s ní ze zoufalství chodila po bytě a ukazovala jí hračky a nakonec plakat přestala. Netuším, co se dělo!

já se můžu na ty pamperský zeptat jedině švagrový - ta používá papírový, ale má už většího kluka - na kolik je to kilo?
9. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek, chuderka mala, kdyz je ta kuze nejaka "pouzita" tak to je smutny, ach jo. Snad se da brzy do poradku... ja byt bez tana tyden, tak eli as chcipne a ja taky, jak by mi ji bylo lito... :angry:

no s tim vzbuzenim... nezdalo se ji treba neco?synovec se takhle nekdy budi :astonished:
ty pemprsky jou 4+ 40ks 9-20kg a 5ky 37ks a 11-25kg
10. únor 2008 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kampak se nám poděla byyz , koukala jsem na ty fotky cos dala do alba Tlapi skoro jsem zapoměla na ten náš výlet :slight_smile:

my jsme taky nějaký "použítý" :grinning: i když kůže je u nás v poho
teda já jsem už v pohodě asi jsem snědla něco hodně blbýho nebo to byl nějaký virus, bylo mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: od pondělí až do soboty , ale dneska už jsem chválabohu při chuti :grinning: za to s Jonym to jde od deseti k pěti už víc jak týden má kašel, nic hroznýho , dávám mu homeopatika zdálo se to v pohodě ale v pátek se to začalo horšit tak jsem mu ještě začala dávat sirup no ale dneska vypadá vyloženě nemocně je hrozně bledej, červený oči je vidět že mu není dobře,celý dopoledne chodil a lehal si nebo se chtěl chovat, normálně jsem ho po obědě šla před spaním přebalit a než jsem si připravila suchou plínu tak mi usnul na přebalováku :pensive: :sweat_smile: , takže to vypadá ,že zase zítra navštívíme lékaře, ach jo :frowning2: , pořád přemýšlím, jak jí mám sdělit že bych chtěla udělat ty testy :angry:

včera jsme byli na výstavě svatebních šatů v Přerově,Jony jel poprvé vlakem a hrozně se mu to líbilo :slight_smile:
jedny jsme koupili, no na ramínku vypadali krásně ale když jsem je doma dala na pannu tak vypadala jak selka :angry: tak jsem pěkně naprdlá no a robert taky , ještě je oblíknu na švagrovou a uvidím jestli půjdou nějak upravit :confounded:
10. únor 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady! :slight_smile:
ale moc nestíhám...malá se chce pořád nosit, sama vydrží max. pět minut, hrací deku ignoruje....no doufám, že brzo bude chtít sama objevovat svět :grinning:
holky, co si můžu vzít, když mě bolí moudrák a kojím? k zubaři mě neposílejte, tam mám jít v dubnu a dřív mě tam nikdo nedostane, leda by se ta bolest už nedala vydržet (sem zbabělec, já bych radši rodila než si nechala vrtat zub :confounded: )
10. únor 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel,to je teda desny, ze vam ty viry a bacily nedaj pokoj, ach jo...
no a s tema satama to snad nebude tak tragicky, ne? pana neni prumer. preci to na nekom musi vypadat krasne, ne?
jo a normalne jsem sla pro ty moltex separacky a jeste jsem studovala tu krabicku a je tam, ze se to nesmi hazet do zachoda, tak jsem je nevzala. to asi nechces, ze? takze ty popolinky?

byyz, brufac muzes, ne?
10. únor 2008 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud vím tak jediný prášek proti bolesti když kojíš je Paralen, ale na bolavý zuby je nejlepší zubař :sweat_smile:

já se taky zubaře bojím jak čert kříze :confused: , ale rači vrtání než porod :grinning:

tak si vzpomínám kdy si Jonďa začal trochu hrát, byli mu asi dva měsíce a dostali jsme takovou tu hrazdičku, bylo to jako zázrak , čumákoval na ty hračky a snažil se do nich bouchnout :grinning: , někdy ho to zabavilo i na víc jak půl hodiny což jsme do té doby neznali :dizzy_face:

dneska bych taky brala aby se zabavil sám na půl hodiny , je jako ocásek pořád za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek ve spolek!!!! holky musim vam neco rict!!! Predstavte si, ze jsem dostala manducu k valentynu... bud mam tak hodnyho muze, nebo ma cerny svedomi.... nenapadne jsem po ni pokukovala, abych si doplnila vzdelani a mluvili jsme o ni , jak rozmyslela lenchita (dycky v aute po ceste do ceska proplkame, co se da...) no a pak jak jsem byla v ty praze, tak jsem mu rikala, jak jsem to s tou krosnou fajne zvladla, jak je ta praha hrozna, jak je super, ze mam vsecko sebou, ale ze to je tezky jakblazen a ze na bezny noseni po meste me to vazne odrazuje... na vylet neprekonatelna, ale kazdodenni pouziti nic moc... no a muzicek si to nejak prebral a jelikoz ma z nejakeho me neznameho duvodu antipatii ke kocarku, tak mi nachstal takovy prekvapko. Takze miq. kdyz budes chtit, muzeme v breznu udelat vymenu. muzu ti na cca tyden pujcit krosnu, pak na cca tyden pujcit manducu, ergo ti treba pujci lenchita a pak uz se ti bude vybirat jedna basen :slight_smile:

a jak to vypada s jonym? je mi lip, nebo mastite k dr.? pripadne, jak jsi to zvladla s testama?
11. únor 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to manduca :astonished: něco jako ergo ?

no rači jsme šli k dr., stejně bych s ní musela mluvit měli jsem jít zítra na očkování
chválabohu na průduškách zatím nic, jenom ten kašel a brutální rýma, tak jsem dneska koupila znova mucoseptonex ten nám naposledy zabral dobře :slight_smile: , no a dávám stodal + homeoptika na kašel a uvidíme,
včera to fakt byla krizovka, dneska už vypadá líp, už není tak unavený, doufám že to tentokrát zvládneme bez atb.

no naše dr tam dneska nebyla, (teda vlastně byla jony ji našel schovanou v jejím kutlochu :sweat_smile: ) asi zaučuje nějaký záskok tak to nebylo zrovna ideální probírat ty testy

to ti fakt zavidím takovýho antipatickýho mužíka, Robert na tohle moc není, pro něj je problém koupit i kytku :angry:
11. únor 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, no to je teda pech. Tak at je jonda zase chlapik!!!

no s tim manzou to neni az tak jednoznacny. jsem si rejpla, ze loni ani kyti nebyla, tak zapracovala jesitnost nebo tak neco. :slight_smile: no a ta manduca je nemecky ergo, jojo... jde tomu prodlouzit zada, coz je supr, jelikoz mrnous nemuze viset dolu jako netpyr, coz v ergu mi delala. no a pak tam jde dat i novorozene, kdyby nahodou dalsi mimi ctel nosit nekdo, kdo nechce satkovat.
11. únor 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta manduca vyjde v německu levněji, já jsem koukala na mamaju a tam stojí 2400 takže skoro jako Ergo
11. únor 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevyjde. stala 89 a postovny zadarmo
11. únor 2008 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek