• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
takze asi 2300. lus jsem koukala ze ho ma v akci jako blazen.... i se slevou na priste nebo co...
11. únor 2008 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a miquel, koupila jsem do mycky ecover a kdyz jsem tam dala umejt slenici od jogurtu, tak ten papir po umyti zustal stejne barvy jako pred umytim!!!! coz vcalgonitu vysisne jako prase. Ale manza tvrdi, ze to je tim, ze v ty tablente neni lestidlo, bo to lestidlo bude prej z cely ty tablety nejvetsi sajrajt, tak nevim... stoji 5 a kousek, kdybys chtela. neco se mi plete, ze tam je rozdil asi 20kc oproti lusinte
11. únor 2008 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, tak to je dobrý! já jsme s ergem spokojená:slight_smile: a Julka taky - nevím, jestli jsmem to už nepsala, ale tuhle jsem ukazovala návštěvě, jaké máme nosítko a Juli jak jsme ji do toho posadila, začala dělat pápá :grinning: :grinning:

ale asi budu muset nosit jen já - manža je děsně nesamostatnej - to bylo už i se šátkem - nosil rád, ale musela jsem ho do toho našněrovat a pak ještě většinou skuhral, že ho bolí záda, nebo že ho to škrtí :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale před dalším výletem už zase vykřikoval, že svoji holčičku si ponese sám :dizzy_face:

V sobotu jsme šli na procházku - chtěli jsme na Kozlov, ale nakonec z toho byly jen Hory, protože Julka u něj prostě zlobila, vrtěla se, kňučela - ale zdála se mi tam posazená dobře! Z Hor jsem ji nesla já a byl klid a málem usnula...to je takový mamiňáček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Já chci manducu taky vyzkoušet a doufám, že nebudu litovat :sweat_smile: :sweat_smile:

jak jsem psala o těch plínách, že budu mít za cenu trojkových dvojkový, tak to asi nedopadlo, dnes mi paní psala, že se jim vrátil nějaký balíček nevyzvednutý, takže to vyšlo a že mi jako bonus ještě nějaký plíny posílá :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem s obchodem spokojená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miquel, už jsem předala kamarádce ty plínky od tebe, ale teda nevím, jestli je využije, je s dvojčatama pěkně vyfluslá, za měsíc zhubla těch 22 kilo, co nabrala během těhu a nestíhá, takže ani nelátkuje... :pensive: třeba začne...
11. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, já myslím že to bude spíš tím že ty tablety neobsahují chlor takže se dají použít i na hliník :slight_smile: teda myslím že jsem to někde četla
já si Ecover kupuju ve zdejší zdravé výživě , takže nemusím platit žádné poštovné :wink:
teď jsem si koupila na zkoušku prášek do myčky od Sonettu, vychází celkem dobře cenově tak jsem zvědavá jestli bude mýt , alespoň tak dobře jako Ecover

Lenchi, vy mě asi ukecáte a nakonec taky nějaký to nosítko koupím :sunglasses: neexistuje něco třetího abych se po někom neopičila :grinning:

dneska jsem se nevědomky objednala ke kineziložce, je to ta paní co s námi cvičí jogu , jsem se jí ptala na nějaké akupresurní body kvůli Jonyho rýmě a ona my taktně naznačila že když není matka pořádku není ani dítě :confused: :sweat_smile: , tak teda nevím :astonished: , je pravda že mám rýmu permanentně ale nejak jsem si na to zvykla a už to ani nevnímám :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme jdu tam ve čtvrtek ráno tak pak vám poreferuju :slight_smile:
11. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem na tebe zvědavá!mě ses nikdy nikdy nezdála v nepořádku! :grinning: :grinning: :grinning: každopádně jogínka je fakt taktní :grinning: :grinning: :grinning:

ještě existují další nosítka - kup si třeba patapum, ať se podíváme na něco novýho :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, s tim nosenim to je presny... manza se do satku sam nezamota a ja to nepoznam, jestli to ma optimalne neb ne. a ta manduca je taky docela o pocitu dotazeni apod, na coz je tezkopadnej, takze je mu to proste jedno, jestli to ma volny nebo moc utazeny. To ja naprosto nedokazu pochopit... kazdopadne, on jak je mamut, tak mu to nejak moc super pohdlny asi nebude, ale to je jedno, protoze on stejne vyhradne jenom krosnuje...to je technicky a nic tam nemusi resit a nastavovat.
Myslim, ze litovat nebudes! kazdy ma neco a asi nejde rict, co je lepsi... teda, kdyz nesu na brise vyhovuje mi prekrizit ty pohruhy na zadech, jde to u erga? nebo musis jako batoh a zacvknout tu sponku za krkem, kam se blbe dosahne?
no a vyhovuje mi, jak se prodlouzi ty zada, jelikoz to eli udrzi hezky v sedu a nehraje si na netopyra (zakloni hlavu a visi dolu...)
jeste nevim, co ma radsi, ale trochu se bojim, ze krosnu, jelikoz tam ma krasny vyhled, kdyz si ji dam v manduce na zada, tak nic nevidi, coz ji nekdy leze na nervy... ale je to hodne o nalade, nekdy je v pohode a hezky si hopsa a nekdy pinda...

s tou kamaradkou se neboj, listicka taky zatim nelatkuje, bo nezvlada, ale ono se to trochu ustali a zacne, uvidis....

miquel, tech nositek je mraky, to se neboj. no kdyz budes mit jiny, tak bychm mohli udelat nejakou nosici prednasku, to by bylo skoda to nedat nekomu osahat, ne?
12. únor 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem usoudila, že fakt zejtra zkusím toho zubaře...bolí mě půlka pusy a dokonce mě bolí i otvírání pusy, takže se skoro nenajím :frowning2: akorát sem si vzpomněla, že mám ztracenou průkazku pojišťovny...no budu ji muset zkusit dneska najít
s nošením to máme opačně než vy - nebejt manži, tak doteďka na ten šátek jen koukám :grinning: posílala jsem mu odkaz, co tu koloval, jak tam ten chlap uvazuje šátek a on se rozhod, že jdem k doktorce v šátku a bylo :grinning:
a nosící přednášku bych brala, akorát sem okoukla tlapiččinu krosnu, ale nic jinýho jsem zatím naživo neviděla
12. únor 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, mne bolela prorezavacise osmicka jako prase, jak jsme meli jet do svycarska, bolelo to, jak jsem polykala a pusu jsem absolutne otevrit nemohla. trochu to povolilo, jak jsem si vzala brufac, to jsem pak kousek otevrela, zubar mi neco pichnul a napsal mi recept na volon a, coz neni lek, ale je to mazani na bolest. neni tak tak drasticky, jako zrat bruface. no a ten pichanec pomoh jako bejk a uz se to pak mrte lepsilo... akorat mi rikal, at porat kloktam teplou slanou vodu, coz je pekne nechutny, ale taky to pomaha... ale to bylo o dasni... tebe boli co? zub nebo dasen?
Nosiciho manzilka ti zavidim!!! my si o moc neuzijem...
12. únor 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že v tom nejsem s nemehelem manželem sama :grinning: :grinning: posledně měl Julku v ergu tak divně našišato a ona tam byla tak divně a pak mi to došlo - on měl ten bederní pás na bocích a dost volnej, takže tam dítko plandalo, tak jsem mu nakázala, aby si ji dal výš, to zas pindal, že to nesnáší mít pás v pase a že nemůže dýchat, bla bla bla...on je hodně vysoký a mám pocit, že je u něj Julka hodně roztažená jak žaba, u mě víc "sedí". ale že nevidí dopředu, to se jí taky moc nelíbí, pořád se uhýbá na stranu, aby viděla. Netopýra zatím nedělá - vlastně jo, napoprvý ho dělala, ale usoudili jsme, že to bylo proto, že měl manža kapucu a že jí tam vadila.

dnes jsem byla v tescu a potkala tam nějakou maminku s 16-timěsíční holčičkou, co mmch taky nechodí:slight_smile: a ta paní tak okukovala ergo, že se jí v květnu narodí další mimi a že neví jak tuhle lenošku nechodíví bude tahat - tož jsem udělala agitačku:slight_smile:říkala, že dřív používali šátek, ale že na břicho už to nejde a na záda to neumí - no stejný dřevo jako já :grinning: :grinning: :grinning:

a co se listicce vlastně narodilo? já teď nechodím vůbec na alt. par. ani na plíny ani nikam jinam, snažím se tu moc nesedět, jako u pc, chodím jen sem a na lednovky:slight_smile:

my jdeme k zubaři všichni 25., já byla naposledy někdy v těhu a mnža už ani neví a Julka dokonce nikdy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, jen aby ji to ditko pak do toho erga chtelo... na noseni nejaka bab breci, ze jak jeji dvouleta dcera vidi ergo, tak rve... prej se mozna nechaji nosit jen deti zvykly. ta baba rikala, ze malou jako mimino nosila v satku, ale pak uz ne.... tak spis asi bude nosit maly a vozit stary, ne?

listicka ma pidi stepanku 1,9kg. jinak mas pravdu, taky se snazit tady nevysedavat... ale moc mi to nejde :rolling_eyes:

Miquel, co ty moltexky? obe baleni 4ky?
12. únor 2008 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi no to je jako bys popisovala moje problémy....na tý straně, co je ten zub mě bolí i při polykání :confused: nolí mě i zub i dáseň, tvář zevnitř, čelist i kloub a měkký patro...je fakt, že je dorostlej tak do půlky, ale takhle strašně nebolel, když dřív rost :confounded: (se nedivím, že děti řvou, když jim rostou zuby :rolling_eyes: )
lenchi listicka má holčičku Štěpánku :slight_smile:
k zubaři chodím každej půlrok, v těhu 2x, ale stejně je to k ničemu, každou chvíli mě bolej zuby a při každý návštěvě nějakej kaz najde :angry:
12. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak di, ja tam mela zanet... sla jsem za tri dny a to uz jsem myslela, ze chcipnu. kazdy den se to horsilo... jestli ti manza pohlida, tak nevahej! a kloktej tu slanou vodu
12. únor 2008 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě - taky mě napadlo, že bych té paní nabídla, aby si to zkusila, jenže jsme se neznaly a trochu jsem si nebyla jistá, jestli se mám takhle hodně kamarádit :sunglasses: i když to byla sympoška:wink: a navíc ona by si to asi moc nezkusila, jestli čeká v květnu mimíska, v těhu bych asi ergo nepoužívala...vzhlůedem k tomu pásu přes břicho :confounded:

tak mi dnes přišly ty trojkový moltexky a jako vypadají trochu pomačkaně a ty lemy jsou takový křivý, ale myslím, že na funkčnost to nebude mít vliv:slight_smile: a za ty prachy... :sunglasses:

miquel - jak je Jonymu? už líp?

a schválně jsem se koukala, kolik stojí tady ve zdravý výživě ty ecoverácký myčkový tablety a já je tady kupovala za 149,-, takže v DE vychází asi levněji...dnes jsem použila poslední:slight_smile: a teď si dám zase na chvíli s ekologií pokoj, protože jsem k Vánocům dostala velikánský balení tablet od somatu - tak to přece nevyhodím, ne:wink:?ale až bude domeček, tak už pojedu jen eko, poněvadž nám budou kontrolovat odpadní vody, navíc bych je nějak ráda využívala na zalívání, takže si tam nebudu pouštět nějaký sajrajty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a normálně mě včera dostal MM: jsem se chlubila, jaký jsem udělala obchod a koupila o polovinu levnější plíny, v tu chvíli mu došlo kolik stojí ty, co kupuju normálně a trochu se zakabonil. Kontrovala jsem, že když jich používám tak málo, tak nás to snad nezabije, že jsou o trošičku dražší než ne-eko a on prý, že právě proto, že jich používáme tak málo, bychom to snad nemuseli řešit a jestli si prý myslím, že to tady spasím :angry: :angry: :angry: no naštěstí se pak omluvil...holomek :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Lenchi , nebyla ta paní blondýnka s drobnou tmavovlasou holčičkou , to zní jako bys potkala tu moji kamarátku z Vamberka :wink: , já se jí musím zeptat :grinning:

Jonďa má soply a ž u kolen což je na jednu stranu dobře, ale nenechá si je utřít takže máme popatlanej celej byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , skoro nekašle takže snad dobrý

ještě k těm nosítkům, u mě stále vyhrává krosna i když je to krám velikej
u erga a manduci me odrazuje za prvé cena a za druhé si nedovedu představit jak tam budu v terénu Jonyho instalovat :confounded: s krosnou bych to zvládla to jsem si už odzkoušela a za třetí skoro nulovej úložnej prostor

tlapi ty do manduci Eli naintaluješ i v terénu ?

byyz ty zuby to jsou potvory :angry: doufám že se to brzy spravý

moltexky chci ty největší, prcek má skoro 13 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já se doma moc nezmiňuju kolik utratím za plínky, kdyby taťka věděl kolik stojí třeba bambuska tak ho klepne :grinning: , ale je fakt že i já se docela kroutím když musím koupit papírovky, holt si člověk odvykne utácet za plíny když je má doma :wink:
12. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenchi, jak to budete mit v domecku s odpadni vodou? cisticku, kdyz jde o liti neliti chemie do vylevky? my resime obdobny problem... az k nam nevede kanalizace, takze asi budeme mit nejaky cerpadlo, co tu vodu vyzene az k potrubi mestske kanalizace... ale cisticka je taky moznost...

s tim setrenim... to je jako ja. nekdy se na me otik tvari, ze to prehanim... tedka jak jsme dojeli, tak jsem zapomnela prehodit simky, volala jsem mu ze socialky a pak mi doslo, ze to je ceskej telefon, hnedka jsem to pak psala otikoj a on mi odepsal, ze to je peknej pruser, bo nebudou mit celej tejden s elousem, co jist, protoze budu setrit na jidle, aby se kompenzvalo to volani... a to je tak porad neco... jenze kdyz clovek porad setri, tak si pak muze s cistym svedomim trosku zahresit...a ja se rozmazluju v galanterii. no jak to ten manza myslel, jako ze mas kupovat ty jednickovy? nebo ty neeko? apropos, proc jsem ti je nekoupila ja?

Miquel,
jsem rada, ze se s jondou neco deje, to je pozitivni...

nositko... samozrejme davam eli do manduky v terenu!!!na to preci je... eli venku pobiha a pak ji tam zavru. je na to potreba jeden hmat, kterej mam najetej ze satku, (pokud jde o zada) a je to v pohode!!! vsak sama uvidis...
jinak sama nevim, ktery nositko bych si poridila, kdybych si mela vybrat... kazdy je dobry na neco jinyho a kazdy ma svy nevyhody...

MOLTEXKY:4ky jsou 7-18kg a 5ky jsou 11-25kg, 6ky 16-30kg, takze ty sestky asi ne, ze?
No a ani jedny 4ky nevyuzijes? ja uz jsem totiz dvoje iniciativne koupila, jelikoz jsem si rikala mlceni znamena souhlas. jedny si necham, to je v pohode, ale jedny mi jakoby prebyvaj. tak dej vedet, jestli mam koupit oboje 5ky nebo jenom jedny. (kdyz ty 4ky nebudes chtit, tak je casem vyuziju, to se nic nedeje) :slight_smile:
13. únor 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, možná to byla ta tvoje kamarádka, byla to blondýnka, ale holčička moc tmavá nebyla, měla hnědý vlásky, ale ne moc tmavý...měla zelenou bundičku a pruhovanou čepičku:slight_smile: tu prý kupovali v Rychnově, tak by to skoro odpovídalo na tu tvoji kamarádku, kdyby byla odsud, tak by asi nejezdila nakupovat do Rychnova, ne:wink:?

tlapi, on tím mylsel, abych kupovala normální ne-eko plíny :angry: a ty trojkový jsme koupila, protože jsou bezkonkurenčně nejlevnější:slight_smile: jedna vychází na 3,50...jsou v pohodě, měla ji přes noc a teď na procházce a přijdou mi stejný jako ty lepší...no jsou teda trochu šišatý, ale to je jen vada na kráse :grinning: :grinning:

u domečku budeme mít tříkomorový septik s pískovým filtrem jako druhým stupněm čištění. je to ekologický a nežere to elektriku. Klasická ČOVka je poháněná elektrikou a sežere to prý asi 2,5 tisíce ročně, což se mi nelíbí, ČEZ není můj kamarád :angry: :angry: Původně jsme chtěli kořenovou čistírnu, ale na to nemáme prachy, je to hodně drahý :frowning2: :frowning2:
13. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, no já bych asi chtěla jedny 5-ky jestli je to možný, podle těch vah myslím že máme 4 a už jsou nám nějak na fest :confounded: ještě je může nosit , ale chtěla bych zkusit i ty větší
on my Jony snad vyroste i z těch mojich šitejch plínek :frowning2: zdá se my že se těď nějak vytáhl, brzo nás všechny přeroste :grinning:

mám takovej dobrej pocit že se mu ta rýma lepší tak to snad tentokrát zvládneme bez atb. což je prostě skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , snad se konečně trochu vzpamatuje ta jeho imunita a neskosý nás každá rýma

vy už to nošení na zádech máte holt zmáknutý, nevím jak by Jonďa spoluracoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme docela často vztekací náladu :angry:
13. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, s tou kanalizaci to reknu muzickoj a neco poserfujem. odkud jste cerpali info?

miquel, tak jestli uz jondoj nejsou, tak ja privezu 2 petky, to nevadi, jak budu tedka v breznu v cesku, tak asi bude velka spotreba plinek, nevim, jestli bude babi latkovat, kdyz budu ve skole. no a tedka se vam priznam, ze jedu na latkovkach, jelikoz ma eli brutalni odreniny od latkovek mezi nohama a vubec se to nehoji, resp. se to hojilo, pak jsem dala latkovku a zase se to rozjelo, takze pockam az se to uplne vyleci a pak zacnu zase s bavlnkou... a s tou velikosti jsem uz premejslela, ze bych mozna tu plinku trochu zvetsila... ma to taky tak tak a to je docela hubena...

Jonda mi dela radost, pozdravuj ho!!!

no a na to nahozeni na zada neni potreba zadna spoluprace, to je brnkacka, zejo, lenchi?

lenchi, neptala ses nahodou ty svagrovy na ty pemprsky? :sunglasses:
13. únor 2008 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahození na záda je pohoda, když nemáme zimní výstroj :rolling_eyes: :rolling_eyes: v terénu jsme to ještě nezkoušela, ale asi bych ji v lese posadila na pařízek :grinning:

mrkni na www.cisticka.info - jsou tam informace, ale ani se nesnaž si tam psát o další info, psala jsem tam před měsícem a pořád žádná odpověď :angry: jinak jsem si pak googlila ten pískový filtr a kořenové čistírny:slight_smile:

zapoměla jsem se švagrové zeptat, teď jsem jí psala, tak snad odpoví:slight_smile:
13. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, proc na parizek? jak to ergo oblikas?

ja ve stoje dam si dam nositko jakoby na levy bok, posadim elouse na tu kost, co tam trci. podrzim ji zada jednou rukou predklonim se, prihopsnu si a posunu nositko jeste o kousek na zada. Navliknu popruhy. zapnu horni zapinatko

lenchi, a ta zumpa se vyvazi nebo ne? preci se neprecisti vsecko, ne?
13. únor 2008 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, hod mi na sebe email, at ti muzu poslat ty fotky, prosim, ja ho nejak nemuzu najit :rolling_eyes:
13. únor 2008 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Jonymu pořídila další vlňáčky, nějak jsem furt řešila kde sehnat látku , no nakonec jsem koupila na mmb svetr z 100% lambswool no a kalhotky z něj ušila :slight_smile: , Jony právě testuje uvidím jestli je budu muset lanolínovat nebo ne
proti pletení žádná práce, hotový to bylo sotva za 2 hoďky a náklady nestojí ani za řeč :grinning: ( ach ty skrblíci :sweat_smile: :grinning: )
13. únor 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeee miq. dej fotku do alba... a ten svetr byla pletenina? neparalo se to?
13. únor 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babky....tak sem zpátky od zubařky...výsledky mě nepotěšily :angry:
takže na osmičky mám malou čelist, takže mi roste do tváře a způsobila mi tam zánět dásně+žvejkacích svalů, takže mi to asi 5x vydezinfikovala, dala mi dezinfekci na doma a když to nepomůže, tak jdu na trhání....zatím to nepomáhá, tak sbírám odvahu k cestě do nemocnice :frowning2:
tlapi tys na nošení vyzkoušela všechno, žejo? doporučila bys mi manducu nebo ergo? manžovi začíná bejt šátek krátkej :sweat_smile: má manduca úložnej prostor?
13. únor 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz :frowning2: to je hrůza, ale ještě že jsi šla , zánět není sranda
nejhorší je že kojíš tak ani nemůžeš nic proti bolesti ,co :frowning2: držím palečky ať se to brzo zlepší :slight_smile:

Tlapi, jo byla to pletenina ale taková jakoby trochu zfilcovatělá takže když jsem to střihla tak se to vůbec neparalo
dokonce mi z toho svetru vyjdou dvoje, z předního dílu jsem střihla celý kalhotky a z rukávu částečně druhý, dvojitý jsou jen jakoby v plenkový oblasti , ty postraní křidýlka jsou jednoduchý :wink:
jo ta paní co jsem to od ní kupovala má ještě nějaký stejný svetry v albu
nafotím to zítra a dám do alba

jo a ještě vám musím napsat , dneska jsem vyřešili náš nočníkový problém :grinning: , teda ráno byl bobek( konečně něco po 5 dnech ) do nočníku, pak jsme byli na kontrole a když jsme přišli domů tak byl Jony po 2,5 hodinách suchej tak jsme zkusili nočník a nic ani po puštění vody mačkání bříška a pod. tak mě osvítilo a zkusila jsem ho podržet nad záchodem a světe div se jen si dosedl tak začal čůrat a kadit :grinning: :grinning: stašně se mu líbilo že vidí jak čůrá , no a od té doby při každým přebalování ho dávám na záchod a vždycky se vyčůrá :dizzy_face: :dizzy_face: tak asi koupím nástavec na záchod a bude vystaráno :grinning:
13. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byyz, tak doufam, ze se to nejak vyresi... me se po zakroku hodne ta bolest zmensila, ale bolelo to jeste asi 3 dny a porad jsem nemohla otevirat... tobe to nepomohlo vubec ta dezinfekce?
Na noseni jsem nevyzkousela skoro NIC a ne ze vsecko!!! Ergo jsem mela u gedren asi 5 minut v obyvaku, coz nepovazuju za zkouseni... i za tu dobu mi prijde, ze na nasi cirkusacku ma tu zadovou cast proste kratkou, ale normalnim detem to nijak nevadi...
ale jestli chcete nositko uz ted, tak bys musela koupit nejakou ergo vlozku za asi 800 a pak se tam to mimi polozi jakoby do kolibky, coz podle obrazku musi bejt pro nosice dost nepohodlny... muzes k tomu dokoupit ledvinku a batoh za nehorazny penize a tim vytvorit ulozny prostor, ktery tydle nositka nemaji.

Ta manduca nema uloznej prostor vubec zadnej. ma tam pidi kapsicku, ktera se neda zavrit, takze cokoli do ni das, tak ti pri nabirani ditete vypadne. resim to velkou ledvinkou, kterou jsem si porizovala k satku. tam dam i nejnutnejsi pidi nakup...

Da se tam nosit mimi od cca 3 kilo, ale zadny v okoli nemam, tak jsem nezkousela, tak nevim, jestli je to naprd nebo ne...
doporucit si netroufam, ale jestli to chcete hned, tak bych si koupila manducu a jestli to jeste 3 mesice vydrzite, tak bych pak vybirala, co vam bude vic vyhovovat :slight_smile:

tyjo, miq, ty jsi hlavicka. Moc drzim palce, at nadseni z pozorovani curani neopadne!!!!
na vlnacky se moc tesim!!! hele a ty potrebujes dvoje? kdyby ti stacily jen jedny, tak bych si jedny od tebe koupila :slight_smile: na leto chci jedny i na den.

jinak ja dneska nechytla bobek, videla jsem, ze se eli soustredi, sundala plinu a nez se posadila na nocnik, tak byl bobek na zemi... sem tam se mi eli pocura na stojaka, tak se mi tedka moc nocnikovat nechce... bo ona prijde s nocnikem, tak ji posadim, ona nadsene zdrhne a za chvili se pocura o kus dal :angry:
13. únor 2008 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi trochu mi pomohla ta u doktorky, ta co mi dala s sebou domů skoro ne a ještě je hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže to vidím, na zejtřejší vytrhnutí, tyjo, se asi počůrám strachy, já se hrozně bojím bolesti....zbabělec no :confounded:
hlavně vzhledem k tomu, jak ten zub roste, tak mi ho buď vytrhnou teď, nebo se to uklidní a za půl roku to začne znova....to už teda nechci
tyjo, takže nic krom krosny nemá úložnej prostor? tak to nevím, s čím sem si to spletla :confused: no 3 měsíce to snad ještě vydržíme...já se jen radši dopředu informuju....
jo tlapi, myslíš, že bys mi mohla vzít dvoje popolini separačky? (jestli jsou to ty v roli) nebo jdu s křížkem po funuse?
ještě sem něco chtěla....ale už nevím, třeba si časem vzpomenu :sweat_smile:
13. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, snad se ten zuban nejak vyresi...
ergo ma zaviraci kapsicku. nejaky jiny nositko mozna uloznej prostor ma, nevim.
popolini separacky tu maji jen v krabicce 100ks, za 3,95 tusim, jestli se dobre pamatuju... chces je teda?
13. únor 2008 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož krabku nechci....škoda
13. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok
13. únor 2008 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek