• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
Nazdarek holky, musim se s vami podelit o nadseni!

dneska jsme sly s elousakem do mestecka v manduce. jelikoz mrzne (nechapu co se deje, jaro v plnem proudu) tak jsem ji dala kapsu. uz v pul cesty jsem nejak uplne zapomnela, ze mam sebou dite!!! ona se ani nehla, ani necekla, ja si obehala, co bylo treba (napr. jsem si koupila tlapickovy fliiis sleva z 10e na 6) budu mit ellas house tlapickovou plinku hihi. atd... tak nejak jsem citila, ze mam neco jako batuzek, ale to nevnimam, jelikoz nosim batoch vzdy a vsude, celozivotne... No fakt boziiii. vsude jsem se krasne vesla, vsichni se na me zase usmivali, kriceli "syyyyys" ja uz ten kocar necham asi v letaku. dost nam tady v predsini prekazi... je fakt, ze jsme na nem v pondeli dovezli pivo, ale to muzeme i autem...
ale kdyz eli nandavam, tak rve, jelikoz chce jit pesky :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyz se smiri s faktem, ze po svejch nejde, tak dobry.

Byyz, tak co, jak to dopadlo???
14. únor 2008 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zub venku :slight_smile:
akorát ten zánět vyléčit, ten pořád bolí :-/
14. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz ,au au :frowning2: , doufám že se teď už to bude jen lepší a lepší :slight_smile:

vlňáky jsou v albu, konečně jsem stáhla foťák po asi 2 měsících :sweat_smile:
14. únor 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz, ten zanet neni pryc hned, ale za 3 dny bude lip, uvidis...

miquel, ty jsou faaaajne, ja chci taky!!!! elousakoj vyrabim tlapickove flisacky :slight_smile: taky pak dam do albicka
14. únor 2008 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé holky, vy ste šikuly :slight_smile:
pusa bolí, ale humor mě nepřešel.....ani na křesle, kdy se mě mladej pan doktor snažil přesvědčit, že to je určitě menší bolest než u porodu, což sem ho teda musela vyvíst z omylu (roztahoval mi od sebe čelisti, protože kvůli zánětu svalu sem to prostě už nedokázala tak, aby se tam vešel se zrcátkem a moh se podívat - bolest jak prase, normálně se mi začaly koulet slzy z očí...fuj!!!)
pak mi to teda umrtvil a trhání už v pohodě....zub mám doma, přinesla sem si ho ve flaštičce :grinning:
akorát teda mi bylo doporučeno až přestanu kojit nechat si vyndat i zbylý tři....který se ale ještě neprořezaly tak to já asi do řezání dásně nemám odvahu
14. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, já jsme kdysi byla na trhání napůl prořízlé osmičky(rostla naležato do toho zubu před ní) a kamarád mě děsil, jak je to hrozné, takže jsme se tam klepala jak ratlík a když jsem si říkala: teď to přijde a začala zatínat všechny svaly v těle, tak mi bylo řečeno, že to je všechno a že můžu jít :grinning: :grinning: :grinning: nejvíc mě bolelo to opíchání kolem :confounded: :confounded: :confounded:

tlapi, když si doma nasazování trénuju v normálním oblečení, tak to dělám stejně jako ty, ale když mám bundu a Juli kombinézu a do toho ergo - to vše z neklouzavých materiálů, tak to prostě nefunguje...jednou jsem to zkoušela: Julce i mě bylo vedro, naštěstí řvala jen ona, já hopsala jak blázen a snažila se to ergo dostat na záda a teda fakt no pasarant... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale když jsme nalehko, tak nám to jde. Nebo kdybychom měly třeba šusťákový hadry...nebo jsem debil :grinning: :grinning: :grinning:

holky vy jste takový šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tlapi a ty dáváš Eli flísáky na ven i do nosítka?teda když máš zrovna látkovací období?
14. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ergo je dobrý, jen se Juli podle mě dost nebezpečně vyklání do stran, na netopýra zatím nepřišla...ale má to moc ráda, už dokonce začíná spolupracovat při nasazování - jako že aktivně se mě chytá za krkem - jo já jsem nenapsala, jak si to nasazuju: na židli rozložím ergo, an to rozložím Julku, zapnu si bederní pás a navleču popruhy - to už vstávám a Juli se mě drží kolem krku - no, kam tak asi dosáhne a pak si dotáhnu co je potřeba, pohopsám, aby dítě zaplulo tam kam je třeba a vrážíme...už to máme celkem nacvičený:slight_smile:

miquel - jak jste na tom? napadlo mě, jestli už je Jonáškovi dobře, že bychom se mohly na vás stavit podívat...jak to vidíš, myslíš, že už se dá? máš u mě taky ty směsi na chlebíky:slight_smile: jo a včera jsem si ve zdravé výživě koupila chlebový koření, bratru za 30,- Kč, ale je toho celkm dost a hezky to voní - je tam kmín, fenykl a koriandr, tak posléze zkusím vyrábět sama, jestli se osvědčí:wink:
14. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a poslení věc - zkouším konečně ten domácí jogurt, tak držte palce, ať se povede!hezky v teple odpočívá:slight_smile:
14. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, dej si bacha s tema ostatnima 8mickama, jestli je to fakt tak horky, me rikali to samy a tedka chodim k doktoroj tady a ten rikal, ze s tim trendem skubani osmicek nesouhlasi a ze ve starsim veku je vdecnej, ze tam jsou... kdyz mi udelal velky RTG, tak mi rek, ze je mam v pohode a ze se mi nikam neprodiraj a ze nechape, proc by se jako mely skubat... to jen ta na okraj. takze na tvym miste bych cekala na podobny problemy, ktery treba neprijdou a 8mi normalne vyrostou a kdyz prijdou, tak se t proste vyrve opravnene, ne?

lenchito, mas pravdu, zjistila jsem, ze na mikynu se nasazuje lip nez na zimni bundu, ale neni to nic tragickyho :slight_smile: musim vyzkouset ten tvuj nasazovaci zpusob :slight_smile:
no a ty flisace, od ty doby, co v nich ma eli vlnenej lichobeznik, tak mi jeste nikdy neprovlhly a hodne bab rika, ze deti v ergi necuraj, coz je docela fakt, vetsinou, jak prijdem, sundam ji a dam na nocnik, tak cura. Ale kdyz deme na dyl, tak moltexku, jelikoz se stale branim noseni nahradnich latkovejch plin sebou...

to musi bejt roztomily, jak se te chyta!!! ty se mas... eli dava sve preference na jevo, chce po svejch.

taky tady mam nejaky chlebovy koreni, ale jeste jsem ho nezkousela... tak dej vedet, jestli to bude dobry!!!

a co jogurt?
15. únor 2008 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Lenchi jak děláš ten jogurt ? já se furt chystám jen nevím jak když nemám jogurtovač :confounded: uvítám každou zkušenost :slight_smile:

to chlebový koření mám voní hezky , ale nesmí se to přehnat pak mi to v chlebu docela vadí ( asi ten koriandr myslím )

ještě k těm zubům resp. 8kám, souhlasím s tlapičkou, myslím, že je to standart našich zubařů co nejrychleji s nimi pryč, já už jsem "moudrá" :confused: hodně dlouho, čelist mám taky docela malou takže ty spodní jsou schovaný v takový jako kapse (čištění je horor) ještě nebyli ani celý venku a už jsem je měla zkažený zubařka mě strašila
že budu muset do Pardubic aby mě je vysekaly, no a už je to tak 15 let a furt tam jsou a nemám s nima problémy :wink: jen jsou tada zaplombovaný :sunglasses:

jak vás tak čtu tak porovnámí ergo manduca zatím vítězí manduca, hlavně se mi líbí ty delší záda, no jsem zvědavá až jí vyzkouším

Lenchi, s tím srazíkem nevím, ani tak nejde o nás Jony je v pohodě, ale pořád má dost rýmu nerada bych nakazila Juli :sweat_smile: , dělá manža i o víkendu, my budem celý víkend sami
15. únor 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jete jsem vas chtela sprdnout, ze vsecky chdite na MK, jak prijde Otik domu... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
Miq, ten jogurt tipuju na pekarnu... jsem zvedava, jak to dopadne. A k tem nositum, rekla bych, ze to je tezce individualni a vzhledem k tomu, ze mas moznost si vsecko vyzkouset, tak vyberes dobre... Ja budu pet ody na manduku, bo nic jinyho neznam az (visici test v ergu) a Lenchita taze na ergo, protoze je s nim kazdy den. nemuzeme byt objektivni, bo nam chybi zkusenost... a klidne se muze stat ze osobne by nam vic vyhovovalo to druhy nez mame nebo uplne neco jinyho...

Lenchi, myslis, ze bych si to ergo mohla vypujcit na tyden vymenu za manducu, (at nemlatim prazdnou slamu?) prosim prosim... :pensive: :confused:

jak budu ucit, tak mam kazdou stredu volnou, tak muzeme planovat neco... treba nejaky poradny vylet.
15. únor 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tybrdo holky, nam odtahli pred barekem auto :angry: :rolling_eyes: :pensive: to bude penez :frowning2: :cry: :fearful: :pensive: :cry:
15. únor 2008 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jak to :astonished: stáli jste na zákazu parkování či co :confounded:
15. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, jasně že můžeme provést výměnu:slight_smile: třeba si to pak tak necháme, hehe, asi těžko, vzhledem k tvému netopýřímu dítěti :grinning: :grinning: :grinning: já se jen bojím toho, že je manduca lepší a že budu naštvaná :angry: :angry: :angry:

jogurt se...no povedl, byl to jogurt, ale byl hodně řídkej, nezahušťovala jsem to sušeným mlíkem a dělala to jen z jogurtu a mlíka, ale příště asi zkusím přidat to sušený...dělala jsem ho v piksle pod peřinou :wink: ale příště vyzkouším ten recept na jopgurt z pekárničky, co je na dámě.

co se týče erga, dnes jsem zjistila, že mi tam Julka nesedí správně! nic strašnýho, jen že nesedí až dole, má pod sebou ještě nějaký prostor, nevím proč tam nesklouzne, dkyž s ní hopsám jak blázen vždycky, aby tam zaplula :angry:
15. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k těm osmičkám - ty ostatní 3 jsou neprořezaný, takže si řezat dáseň aby mi to vyndali nenechám, počkám, jestli se vůbec uráčej vyrůst :grinning:
jogurt by mě taky zajímal, jak ho lenchi děláš?
teda, tak si to holky vyměňte a když se pak shodnete, co je lepší, tak to si koupím :wink:
17. únor 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, ohřála jsem půl litru mlíka - čerstvýho, ne trvanlivýho a přidala tři lžíce jogurtu - Hollandia. Rozmíchala a nechala přes noc v teple pod peřinou a ráno byl jogurt hotový:slight_smile:ale teda řídký...

tlapicko, tak švagrová si prý vezme ty plíny - jen ty menší, takže to byly ty vel. 4 a jen jeden balík.
17. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tim autem, tady je parkovaci situace tragedie, ostatne jako v centru kazdyho vetsiho mesta. pred barakem mame pesi zonu, kde nas nalozili.

lenchi: s tou vymenou, super! uz se moc tesim! no zklamana urcite nebudes, jelikoz jsi peclive zvazovala, ktery nositko a ergo je u tebe srdecni zalezitost, takze i kdyby ti manduca vyhovovala trosku vic, tak si toh ani nevsimnes. A k tomu sezeni, zkoumala jsem tu manducu a kdyz si zapnu ten pas moc dole na volno, tak tam eli taky nesedi nafest. kdyz zapnu v pase pekne, tak tam ten zadek zajede... at tak ci tak, je ji to jedna. na pohodli to objektivne nema vliv.

s tema plinama to je super! hnedle je privezu. Jsem se uplne vydesila, ze jedeme uz tedka o vikendu... Holky, me se vubec nechce do ceskaaaa. potrebovala bych jeste tak 3 nedele... chjo.
18. únor 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julinka je nemocná, fňuk:frowning2: máme za sebou dost krušnou noc, pořád se budila a brečela...:frowning2: má rýmičku, strašná to nemoc :rolling_eyes: :rolling_eyes: ona jak je málokdy nemocná, tak není zvyklá na takovéhle věci a špatně to snáší :wink:

takže miquel nám asi není souzeno se potkat, nevěřím tomu, že se do zítřka uzdraví, aybchom šli do toho MC... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, tak hlavne julince hodne prostrikavej nos vincentkou nebo morskou soli. eli to vzdycky straslive pomze, uz je na to zvykla, tak nastavuje cumak a nerve... jeste nikdy jsem ji nelecila rymu kapkama nebo tak, dycky to desne pomuze.... a moc na vas myslime, at bacil rychle zazene...
18. únor 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, mamina prinesla z calounictvi mrte molitanovejch kosticek, nechces osum na preklapeci kosticky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí stříkám do nosu ten Libenar - to je taky slaná voda, tak snad to bude dobrý...ale ona si na to teda ještě nezvykla a děsně u toho vříská :confounded: teď usnula, jsem zvědavá, na jak dlouho...

tlapi, já jsem truhlík, teď jsem zjistila, že se mi nějak málí separačky a to jsme ještě nedávno tvrdila, jak žádný další nepotřebuju...nepřivezla bys mi jedny? jestli se tam pro ně teda dostaneš, jestli už ne, tak na to kašli...

já se těším, až tady budeš a snad budou všechny děti zdravé a uděláme velký výýýýlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli nekdy kdyz ma rymu, tak po prostrikani a vyspani nejevi zadne znamky nemoci, tak treba bude v pohode :grinning:

zadnej problem, separacky koupim. objednavky na zbozi prijimam do ctvrtka....

No jasny, tak kdy mate cas pristi tejden?
to mam jeste volno celej... pak uz jen stredy az do 11.4.
lenchi, ty jsi ucitelka, ze jo? ceho a kde? potrebuju nejaky rady do zivota :slight_smile:
18. únor 2008 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a s tou sedackou... tak jsem zkoumali ty polohy a zjistili jsme, ze ty dve polohy, co mate vy jsou stejny jako ty nase krajni, tj, ze my mame jeste mezipolohu uprostred, ktera je uplne naprd a pouzivame ji pouze omylem, cilene nikdy!
18. únor 2008 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste me napada... asi si budu brat sebou siti, tak muzeme udelat nejakou ptchworkovou dilnicku, kdybyste chtely.
18. únor 2008 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, já se fakt picnu :grinning: my se asi nesejdem co :confounded: držím palce ať jste brzo o.k. :slight_smile:

no nic my jsme jakš takš zdravý, tak když tak ráno písni sms jestli půjdete, my už chceme někam vyrazit
dneska jsme byli naposledy plavat, další kurz už platit nebudu, vzhledem k tomu že jsme z tohohle zameškali 4 lekce z 9 tak se my to fakt nevyplatí, můžeme jít plavat i jen tak sami a navíc nás čeká očkování a potřebuju aby byl Jonáš zdravej jinak ho nenaočkují :unamused:

včera jsem zkoušela Jonďu uvázat do šátku na záda, docela to šlo jen nevím jak bych to provozovala v terénu to by byl ten šátek celej zapráskanej a hlavně bez zrcadla to sama nedotáhnu :angry: tuhle alternativu vzdávám
už se těším na nosítko :grinning: jen nevím jestli si mám nejdřív půjčit krosnu nebo manducu :confused: :sweat_smile: :grinning:

patchworkovou dílnu bych brala , ale to bysme museli ty naše čertíky zavřít někde do klece , abysme na to měli čas ne :grinning: :grinning:
kosky beru jen neví s tím návodem jestli to zvládnu, kolik je na to potřeba různých látek
18. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky, uz jste hlavsovaly v moji ankete na pavuciny.cz ? trochu tam zahybejte s procentama, at se lidi zamysli :slight_smile:

ten satek na zada je jen na chvili v terenu fakt tragedie... to se neda... no a co si pucit? hod si korunou :slight_smile: oboje najednou ti asi nedam, tak hodna nebudu... preci nebudu strkat kocarek :sweat_smile:

jo konecne jsem vytahla nejakej nazor z manzi ohledne plinek a vypadlo z nej, ze mu pripada jako nejidealnejsi plinkovani moltexovani.

S tema detma bychom to uz nejak udelaly, ne? manza dycky rika, ze si mam ujasnit jestli mi o to fakt jde. a kdyz jo, tak se nejak udela. pokud ne, tak nema cenu se vymlouvat a hedat problemy kde nejsou :slight_smile: kdyz se rohodnem, ze jo, tak zacneme resit, jestli to je nebo neni realny :slight_smile:
18. únor 2008 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babky
tak tlapi zahlasovala sem a zahejbala procentama, můžu hlasovat klidně každej den, jestli chceš (a vzpomenu si) :grinning:
jinak my budem "babičkovat" od 1.3. a celej ten další tejden
jo a byla u nás tchýně + Zdeňkova tetička, no to byla legrace, my se o toho kojence staráme úplně blbě a dokonce se nedokážem postarat ani o sebe (si myslí tetička, tchýně je v pohodě)
používat šátek není normální! a argumenty proti? nikdo to nepoužívá a teta to nikde neviděla (pravděpodobně byl vyroben jen jeden a to pro nás :sweat_smile: ) no bylo to poněkud unavující
holky já jsem s tím dítětem čím dál línější - vyhovovalo by mi, kdyby byl šátek už umotanej a já ho jenom hodila přes sebe, takže docela po tom nosítku pokukuju :grinning:
18. únor 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz, ty budes v breznu v letaku? nebo babi prijede za vama?
18. únor 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem v leťáku, od 1. do 9. nebo tak nějak
18. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fajne, tak taky muzes vyzkouset manducu :slight_smile: budem vencit deti spolu.
ja ucim na zs od 6. brezna. cca do 13.00
18. únor 2008 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek