• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
jé super, manducu bych vyzkoušela :slight_smile:
budeš učit na nový nebo na starý? a jaký ročníky? (ještě furt mám na základce 2 sourozence)
18. únor 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na novy a nevim presne, ale asi vsecky od treti do devaty. Vsechny, co uci Pi. bohacova. jestli tam spadaji tvoji sourozenci tak to radsi moc nerikej, nevim, jak moc je to uz znamy a oficialni... tusim, ze se to provali az tesne, nez bude odjizdet, aby to deti nedemoralizovalo :slight_smile:
18. únor 2008 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi a jak jsi přišla na to, že jsem učitelka? já nejsem učitelka!!!já jsme pracovala na Informačním centru, na MÚ tady v České Třebové:slight_smile:
18. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby se pořádala nějaká rukodělná dílnička, tak hlásím, že potřebuju naučit háčkovat nebo plést - nic složitýho, stačí, když budu umět uplést nebo uháčkovat obdélník:slight_smile: chtěla bych si vytvořit takovéto návleky pro Jůlinku:
http://www.krasnenositko.wz.cz/navleky_4.htm
a nemusej být pruhovaný:slight_smile:
18. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi... tak co ted, to je trapas... no myslela jsem ze mas pajdak, nevim proc teda, asi pominuti mysli...

na pleteni a hackovani bude asi spis miquel.... to ja nee. ale mamina kamaradka mi upletla presne takovy navleky. duchodkyne se nudi, takze kdybys chtela, tak si od ni muzu jeste odjednat... musis ji dat material (doporucuju bavlnu) a ona to udela. dodaci lhuta jak kdy a cena... no nekdy si neco po nechutnem natlaku vezme, takze spise zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
19. únor 2008 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, miq. kolik barev bylo na tech kostkach si uz nepamatuju, mam ji doma, tak se pak musim podivat. dam vedet, nebo ti ty kosticky na tyden pujcim, at si to omrknes a nafotis

a zmena planu.domluvili jsme se s manzou ze pojedeme do ceska az pisti tyden, snad mu daji dovcu v patek...takze budu az od 1.3.
19. únor 2008 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo super, kdyby ta známá byla ochotná mi něco takovýho vyrobit!!!ještě bych mohla teda znásilnit i tchýni, ale ona se s tím strašně prdí a hrozně se snaží, aby to bylo perfektní a pak jí to hrozně dlouho trvá, což mi vadí proto, že ji takhle hodně zaměstnávám...ona je hrozně hodná a já jí nerada přidělávám práci:slight_smile:

tlapi, aspoň se stihne Julka uzdravit, než přijedeš:slight_smile:

nemám pajdák, ale fildu, češtinu, to tě možná spletlo:slight_smile:

Julka měla chudák včera odpoledne horečku 38,5, ale noc už byla lepší a dnes už je to zase o trošku lepší, pořád jí vylejvám nosík tím libenarem, dnes ráno mi sežrala špuntík od té ampulky :angry: :angry: :angry:
19. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi, ty návleky bys určitě zvládla a za chvilku je to jenom hladce obratce :grinning:

doufám že se z toho Juli brzo vyhrabe, abysme se mohli konečně scuknout :wink:
jen mě tak napadá, jestli to není blbý, když jste nemocný, nemohla bych si teď na jeden den půjčit ergo jestli teda nepůjdete ven

dneska jsme byli v Mc Jony šťastnej jak blecha , zase vyzkoušel všechny kočárky :sweat_smile: :grinning: já mu snad nakonec nějakej koupím
19. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vám zdá tohle nosítko http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11263806&tab=0
19. únor 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, pěkný, jdi do něj, ať máme třetí nosítko na srovnávání :grinning: :grinning: :grinning: kdybyceplánujh na něj takhle narazila, asi bych do něj šla...za ty prachy!!! :grinning: :grinning: :grinning:

ergo ti klíďo půjčím, zatím se Juli teda pěkně uzdravuje, ale ergo procházky zatím neplánuju...kdybys chtěla, stav se pro něj, třeba zítra!ale radši předem zavolej, protože asi pojedeme omrknout jedno autíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám, že to už je na větší, já hledám něco od mala do stara :grinning: tak vyzkouším od tlapičky tu Manducu a uvidím :slight_smile:
holky, takovej fakt blbej dotaz - jak se pozná, že dítěti rostou zuby? malá je hrozně otrávená a plačtivá (no teda už spíš řvavá), furt buď vocucává pěstičky, nebo mi kouše do prstu, nebo do nějaký hračky (tu jí teda v pusince musím držet), fakt jako drtí dásínkama, pobrekává u toho a prso nechce (včera mě teda do něj 2x kousla), vůbec přes den nespí i když je na ní vidět, že by chtěla ale jakoby nemůže usnout (to trvá třeba až do 2 do rána)
já vím, že je na to ještě malinká, ale tchýně o vejkendu říkala, že manža měl zuby po 3. měsíci a já kolem 5., nemůžou to bejt zuby? asi stejně zkusím skočit k doktorce, vona se celej den tváří tak hrozně nešťastně :frowning2:
19. únor 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: ty navleky mam v albu princezna eliska. jinak se fakt omluvam za ten trapas. tybrdo se stydim jako prase. udelat z fildacky pajdacku je vazne humus... promiiiin :pensive: :sweat_smile: :pensive:

houfne doufam, ze se deticky stabilizuji do nejke normalni funkcnosti!!!

moc o tom patapumu nevim, ale zadnou kritiku jsem na nej neslysela :slight_smile: jsem pro vyzkouseni zase neceho noveho :grinning:

jo a lenchi, ty nepouzivas ergo jako uklidnovadlo nervniho pacienta? ja manducu docela ocenila, jak mela eli nocni zumbni extempore... do satku uz nechce, resp. z nej zdrha.

byyz, na zuby to je asi brzo, ale ja raci mlcim, bo moje dite driv chodilo, nez melo prvni zub... no ale popisujes to celkem verne, tak zeby?
19. únor 2008 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, taky sem myslela, že je brzo, ale vzhledem k tomu, kdy měl první zub manža, tak jestli se to dědí...
19. únor 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevim, ale sousedky dcera mela taky ve trech mesicich
19. únor 2008 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi , no mě by se to docela zítra hodilo, paní my psala že ten Patapum je podobnej jako egro tak abych měla srovnání , protože mě by se to docela hodilo se na něj jet podívat už ve čtvrtek :grinning:
jsem z toho nadšená :astonished: :grinning: :grinning: boože já jsem fakt hroznej skrblík :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Tlapi teda Jonášovi se zase spustila hrozná rýma :sweat_smile: , mám podezření že je to kvůli homeopatikům co mu dávám jednou měsíčně na chronickou rýmu, minule se mu ta rýma taky zhoršila :angry: no snad to bude dobrý

byyz těžko říct, mě to přijde brzy, my jsme měli první zub v necelém půl roce, ale slyšela jsem i o dětech co je měli ve třech měsících :wink:
s těma prckama to je hrozný, když nemůžou říct co jím je :confounded:
19. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miquel, no to je super, ze tam muzes jet a vyzkouset to!!! Jestli koupis, tak urcite dobre :slight_smile: uz se moc tesim na to testovani nositek!!! asi napisu nejaky clanek na pavuciny o nositkach. pomuzete mi? napsat kratke hodnoceni na kazde nositko, co budeme mit v testovani... subjektivni pocity a tak? to uz bude luxusni portfolio :slight_smile: manza rikal dneska: co na nech nositkach furt mate, vzdyt je to vsecko stejny. :sunglasses: nejhorsi na tom je, ze ma vlastne pravdu :grinning:

mam se zeptat dedy? pruser je, ze on homeopatiky a homeopatiky absolutne nesnasi a neuznava, tak se trochu bojim, co by na to rek :confused: :pensive:
20. únor 2008 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. elousak prokousala obal od jednech moltexek... :confounded: jsem ji nejak neuhlidala... :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko, to fakt nepřežiju :grinning: hlavně že nezkonzumovala plíny :slight_smile:

tak jsem zkoušela ergo, Jonymu se v něm moc nelíbí, Robert konstatoval že krosna by byla lepší :confounded: to mi fakt pomohlo :angry:
nějak nevím jestli jsem to špatně naštelovala, ale ty kšandy co jsou přes rameno mají jakoby tendenci padat z ramene, to musím ten popruh pře sprsa fakt dost stáhnout a to mi zase není moc pohodlný :unamused: :frowning2: zkoušela jsem dát Jonyho i na břicho a to by nešlo už vůbec to by mi musel někdo stáhnout ten prsní popruh sama si na něj nedosáhnu , jak bych tam št324elovala malý mimi nevím ale možná je to jen otázka cviku
20. únor 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. urcite je to castecne o cviku... testuj testuj... zkousej venku a ne doma :slight_smile:
20. únor 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miquel, porad premyslim nad tm nositkem pro tebe, jak neco vybrat. tj ergoidni neco nebo krosna.
A cim vic nad tim premyslim, tim vic se utvrzuju v tom, ze bys mela vedet na co to nositko chces VYHRADNE pouzivat. Sama moc dobre vim, ze krosna je na neco jinyho nez ergoidni nositko a kdybych si mela vybrat ja, tak bych to dokazala jen strasne tezko...
Zkus se zamyslet, na co TO budes pouzivat a napis to sem. Nejak to zhodnotime a treba ti to pomuze v rozhodovani.... A jestli porad nad tou krosnou hodne vahas, tak mozna ten Patapum radsi jeste nekupuj a pockej na to testovani... tydenni pouzivani neceho si myslim, uz ti jednoznacne ukaze kudy kam...
20. únor 2008 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapičko :grinning: no já vlastně nevím, tak nějak chci něco na nošení , když už mi nejde používat šátek
jenže já ani zdaleka nenosím tak často jako ty
no asi s Jonym nikam do hor nepojedeme, ale na nějaký výlety do okolí do lesa a tak.. jo , no a já i do města nebo do parku když s ním jdu sama a chci aby se mohl projít

jinak jsme udělali ještě jeden pokus , víc jsem stáhla ty ramení popruhy a bylo to lepší
asi pět minut jsem tady hopsala na míči a to se tomu holomkovy moc líbilo - jo vlastně u toho žužlal ještě rohlík a drobil mámě za krk :sweat_smile: :grinning:

problém je že je to kup z druhý ruky a těžko tu paní ukecám aby mi tři týdny počkala jestli bude mít i jiný zájemce :sweat_smile:

jinak to s náma jde z kopce, šel spát o půl sedmý úplně hotovej - teplotu má zatím 38 a bublá úplně brutálně ,takže zítra valím k dr a vidím to na další atb jen doufám že z toho nebude mít zápal plic :frowning2:
20. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, ty ramenní popruhy mívám taky dost stažený, i ten přes prsa...ale mě to nějak není nepohodlný...

prosím tě, potřebovala bych ale ergo na sobotu vrátit - nějak se tím netrap, stavila bych se pro něj, ještě bych ti dala vědět - chceme jet v sobotu s NAŠÍM NOVÝM AUTÍČKEM na výlet:slight_smile: asi na Potštejn a na hrad půjdeme pěšo:slight_smile:

takže ano, máme auto:slight_smile: takovou vínovou Felicii combi, je celkem v pohodě:slight_smile:až na to, že poté, co jsme přijeli do ČT vypadlo řazení:slight_smile: prá se uvolnil nějaký šroub, tvrdí MM, ale auto prostě stojí před kinem a nejede :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáček Jonášek:frowning2: mě je těch drobečků vždycky tak strašně líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Julinka vždycky večer v posteli kašle...se vždycky divím, že ji to neprobudí:frowning2:

tlapi a jak to děláš, když jdeš s manducou a potřebuješ sebou nějaký věci? nebo chodíš s manducou jen když nic nepotřebuješ?

jo a já ergo rozhodně jako uklidňovadlo nočních problémů nepoužívám, na to jsem moc líná, to se radši k Julce přitulím a taky to funguje a nemusím se u toho hýbat :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mig, jen kratce, y toho co pises bude pro tebe lepsi ergoidni nositko. s krosnou se ti do parku na prochayu nebude chtit chodit... nebo moyna jo, ale me se royhodne nechce, chvili jsem chodila, ale preslo me to celkem ryche... je to fakt ideal na vzletz, coy ve dvou muyete nzst jeden dite jeden veci...

ybztek rano, packo
21. únor 2008 ve 03:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dbre rano!
S tim Jondou je to teda des, jestli je to po tech homeopatikach, tak to je fakt humus... chudak malej, sotva se uzdravi, tak zas na nej neco sedne... Miq, to preci neni mozny...zkus na tu dr uhodit skrz ty testy... jestli se ji to zda normalni, tak bych zmenila doktora, jelikoz to absolutne normalni neni!!!

Jedes dneska do ty chrudimi? Jestli jo, tak uvidis, jak se ti to bude zdat... Jestli to sedne, tak neni co resit.Ty jondovi nemoce jsou dalsi plus pro ergoidni nositko, muzes ho nosit doma, kdyz se bude chtit chovat... urcite ti to ulevi. Eli se kdyz ji je blbe ze satku vypinda, ale manduca ji nevadi.

ty popruhy jsou i na manduce takovy po domacku delany rikal manza, ze to vypada, jakobych to delaa ja:slight_smile: krosnovy popruhy to teda nejsou, ale jsou mekky, takze pohodlny, nosim je taky hodne stazeny, skoro ma max. ale ja mam rada vsecko pevny.

Lenchi, gratuluju k faru! vy jste jak my. prvni na co trefite hnedka koupite. :grinning: jak to nechate opravit, kdyz to nejezdi? :confused:
navnadila jsi me na ten jogurt. zkusim v pekarne, ale asi bude bio, takze musim zabehnout pro nejakej tlustej jogurt a bio tlusty mliko.budu delat podle tohodle.
http://www.mimibazar.cz/tisk_receptu.php?id=9468&tisk=1

prochazku s vecma resim veeelikou ledvinkou viz album princezna eliska. tam se vejde i pidi nakup. kupovala jsem ji k satku cca v pul roce, kdyz bylo potreba sebou brat presnidavku a mikcu a plinku atd. a kdyz du na dyl dal, kde toho potrebuju vic, tak beru krosnu. No a nakupovat chodim s kocarem. tj. dite na zadech a nakup na koleckach. to mate vudet, jak na me cumej. jenze na zadech v obchode ani necekne a v kocare pinda, tak co, ze jo. a furt pouzivam tu kapsu a je to super! nosis ji n ergo? ja eli dam jen bundu a kapsu jinak jak na doma.

postelovy uklidnovani zavidim... eli kdyz se v noci vzbudi, tak faaakt ji neco je a vriska jak blazen...
21. únor 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to sice nejde, ale manža včera vykoumal, že ten šroub zvládne snad zpátky nasadit a utáhnout do servisu by to mělo dojet, třeba i dál - doufám:slight_smile:ale dnes je v rachotě, takže to nepořeší, snad aspoň zavolá do servisu, aby nás hned vzali :rolling_eyes: což mi připomíná, že teda vlastně nevím, jestli pojedeme v sobotu na jakýkoli výlet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no uvidíme:slight_smile:

tlapi, teď jsem koukala na ty tvoje fotečky - ledvinka je super, taky takovou asi pořídím:slight_smile: a koukala jsem na tu manducu a uvědomila jsem si ještě jednu věc: jak se mi Juli z erga vyklání a jak jsi říkala, že se ti z něj Eli vykláněla jako netopýr, tak jsem chvíli zapochybovala, jestli jsem vybrala správně - ale pak jsem si uvědomila, že Juli chce mít ruce nad těmi popruhy, chce je mít volný. A i u Erga to má tak akorát, aby nemusela cestovat se vzpaženýma rukama, takže kdyby to mělo ještě delší záda, tak by to pro ni asi nebylo moc příjemné...z toho důvodu taky nenosíme kapsu...ona se z ní prostě vždycky vytetelí a kapsu má do půlky zad, což pak už postrádá smysl :angry: :angry: :angry:

jo a koupili jsme první auto, na který jsme natrefili, protože jsme pro něj jeli 100 km, tak se nám nechtělo vracet se s prázdnou :grinning: :grinning: :grinning:

miquel, co ta Chrudim? Jela jsi tam?

já chodím nakupovat jak kdy, protože nákupy spojuju s procházkou, takže záleží na tom, s čím se jdeme courat - no poslední dobou to bylo téměř výhradně ergo :sunglasses: :sunglasses: a nákupy pak beru do tašek do ruky:slight_smile: líbí se mi, e už začli mít standartně i látkový nebo jutový tašky v marketech, už jich mám několik, protože si vždycky doma zapomenu, nebo se při nakupování rozjedu a zavazadla, co mám sebou mi nestačí :sweat_smile: :sweat_smile:
21. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás soumarky :grinning:

hele Lenchi to byl fakt dobrej kup :sweat_smile: :grinning: , já jsem taky měla starý auto tak to znám, ale taky jsem měla známýho mechanika tak mě ty opravy vyšly dost levně :wink:

zdravotní zprávy:
není to tak hrozný jak to vypadá, naštěstí :slight_smile:
Jony má "jen" hroznou rýmu , ale průdušky jsou v pohodě
probírala jsem svoji teorii o homeopatikách s dr. a ona to potrvdila, teda trochu jsme to podělali s tím bazénem, protože tam zřejmě prochladnul, takže homeopatika mu tu rýmu trochu zhoršila ( což je prý normální ) a jak prochladnul tak už to tělo nezvládá a proto dostal tu horečku
pozitivní na tom je že to zatím zvládá sám, máme sice atb. kapky do nosu ale to je jen lokální atb. takže doufám že se pochlapí a vyhrabeme se z toho , tím pádem by si posílil imunitu což hrozně potřebujeme :slight_smile: držte palečky

do chrudimy jsme nejeli, paní jsem psala , zatím souhlasí že mi to zarezervuje myslím že příští týden bysme se tam mohli otočit, to už snad budeme v pohodě, ono by to teď ani nebylo objektivní Jony je ukňouranej tak bych nepoznala jestli se mu bude to nosítko líbit nebo ne :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar!
Lenchi, zavidim ti takoveho sikovneho muze! v sobotu rano to opravi a po o uz muzete frcet na potstejn. A neni tajny, jak jste to faro sehnali? od nejakyho znamyho nebo inzerat?

k tomu ergu a rukam. treba eli si absolutne nenecha strcit ruce do satku. u manduky je to jak kdy, ale zacina se ucit na strkani dovnitr. nekdy ji nosim s rozeptyma zadama, ale jak dela netopyra, tak sup a rozepnu, nekdy necha jednu venku jednu vevnitr...proste se nudi, tak si tam dela co chce...
s tou kapsou to je podobny... akorat ja ji dama i kdyz ma ty ruce venku. resp. vetsinou ma jednu na mavani a jednu na ohrivani...

hele, ale dneska jsme byly v samosce a nejakej chlapik malem spadnul z kola. kricel cosi jako dort is kleine, oh mein got nebo tak neco. :grinning:

pachtim ten dzogis, tak mi drzte palce. dala jsem jeden bio s bacilama a jeden reckej super tlustej a 4 lzice susenyho mlika a litr bio tlustyho mlika, tak jestli to nebude peknej tlustej jourt, tak uz to nikdy nedelam
http://koloweb.wz.cz/jogurt.html todle je docela zajimavy :wink:

Miq. to je urcite dobre, ze jste nejeli, jondovi to harcovani urcite neprida a mozna, ze je dobre, ze uz nebudete chodit na to plavani, treba to je zaprah na jonduv organismus obecne. rikala na to ta doktorka neco?
21. únor 2008 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi pruser!
sla jsem pro ty separacky a platim, mam nachystany 3,95 a baba rekne fuer, fuemzig. to jsem teda cumela, ja si vubec nevsimla na ty krabicce sice byla cena, ale nejak jsem tomu nevenovala pozornost, proste nakupuju jako dycky, ze jo... nevim, jestli se to porad proti cesku vyplati, tak jestli je jechces, tak si je necham...
22. únor 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak se dari dneska marodum??? kde jste vsichni?
22. únor 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek