• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
jo, jo s tím internetem to znám :slight_smile: nám nešel nejdýl 4 dny a taky jsme z toho byli na prášky :grinning:

no s tím hubnutím - první týden jsem jedla tak 6000 kj a zhubla jsem 2 kila a tenhle týden jsem trochu hřešila, měla jsem narozky tak jsem si dala dort a pár bombonů a ručička váhy ukázala tak sotva o půl kila míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no doufám že příští týden půjdu zase tak o kilčo dolů, když budu hodná :grinning:

tak jsem v jiný diskusi četla o těch přebalovacích podložkách , nejvíc si chválili popoliny, já mám od týhle firmy pár plenek a jsou to fakt držáky , já teda teď taky přebaluju po celým bytě když je Jonďa jen počůranej, jenže mi máme plovoucí podlahu takže se případná nehoda dá lehce setřít
u nás bude Jonďa v poslýlce asi dlouho, protože zatím nemáme dětský pokoj, ten musí taťka teprve postavit a moc se mu do toho nechce :rolling_eyes: , jinak nevím kdy se děti stěhují do postele , asi to záleží na tobě jak si to uděláš :wink:

já se šátkem na žádný dlouhý výlety nechodím, nejdýl tak na dvě hoďky , teď už spíš tak po městě nebo do knihovny a asi tě zklamu nosím baťoh, mám sice ledvinku docela velkou ale stejně se mi do ní špatně leze , Jonáš je už moc velkej takže když jsem z ní chtěla něco vyndat tak jsem si jí musela stejně sundat, a pak jí dávat zpátky to je hrůza, takže baťoh je pro mě lepší :slight_smile:
26. srp 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc zdravim po dovce.
byli jsme v cesku a porad jsme nekde behali... jedna babicka, druha babicka, todle zaridit, todle koupit...
Otestovali jsme trosku batoh, kdzy jsme sli na radhost.bylo celkem hic a teren mosty sutrovatej, svitilo slunko,takze by se mi do satku ani nechtelo. rekla bych, ze kazdy ma neco.

uz mame doma pekarnu, zatim jsme pekli smes jednu a rekla bych, ze jsme dali malo vody, protoze kdyz temn stejnej pecem v troube je vlacnejsi... o vikendu otestujem. a pak dam vedet.

hubnuti je pruser, jak jsem se vratila domu, tak jsem zjistila, ze ty dve kila, co jsem zhubla mam zpatky, nicmene si myslim, ze se jich zbavim dobre, protoze se citim lip a kalhoty nejsou tak tesny, tak doufam, ze bude fungovat lehce nabyl, lehko pozbyl...

koupila jsem ledvinku k satku a zda se mi to fajn, tak uvidime, jak se osvedci nebo neosvedci. davam ji i na folfac, zda se mi to fajn.

jo a pristi pondeli jedu do ceska k nasim a budu tam tyden az dva sama, tak bysme se mohli sejit. pojedu s brachou (jede do belgie na formule a priveze nas do prahy) takze nebudu mit ani auto ani kolo, ale urcite se najak domluvim treba s dedou nebo klido muzu prijet i sockou. Tata zjistoval co a jak s tim vysetrenim oci v litomysli a tvari se, ze je to dobry, tak bych tam zajela. nechcete jet taky?
6. zář 2007 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu dovču ti závidím, my asi letos nepojedeme nikam , i když konečně jsme si koupili "nový" auto ( třikrát hurá) renold scenic, je fakt super , ale co není ve srovnání se schnilým favoritem :grinning: :grinning:
kámoška nás láká na prodloužený víkend do krkonoš tak ještě uvidíme zatím to vypadá že bude docela hnusnej podzim tak nevím jak bysme to s Jonďou zvládli

já se s tím hubnutím docela držím , mám dole 4 kila , ale teď to docela flákám, budu muset víc zabrat, hlavně chci začít chodit někam cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: abych neměla tělo jako sulc :slight_smile:
příští týden začneme chodit s Jonďou na plavání už se těším, doufám, že se mu to bude taky líbít

no jestli budeš mít v čechách čas tak se klidně můžeme sejít, pro mě není problém přijed do Letohradu není to tak daleko
no v tý Litomyšli jsme ještě nebyli vždycky na to zapomenu tam zavlolat tak kdybysme se objednali na stejný den tak tam můžeme klidně zajet spolu :wink:
9. zář 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fiiiiihha toho scenika vam zavidim, strasne jsem si o vzdycky prala, jeste kdyz jsem byla blazen do aut, tak jsem pri pohledu na nej umirala. Ted jsme ale na nej nedali, protoze neverime francouzum. Resp. jsme jednou jeli novou lagunou, kde vsecka elektronika a neco v motoru prestalo fungovat a tak jsme zanevreli. Vime, ze spatny kusy ma kazdej, ale cervicek hloda, tak jsem utrela a mame forda.... ach jo.

s dietou. dneska opet poctive zacinam, opravdu, jak je clovek v klidku doma sam a vsecko si rozvrhne, tak to jde samo, ale jak je to hekticky, tak se to neda. nejhorsi je dojidani zbytku... jsme si zase dovezli buchty z ceska a pod... preci to nevyhodim... odvest si to musim, kdyz to kvuli nam babi pece,... znas to... takze mi drz palce.

v trebovy je mimi plavani? to je super. nevis, jestli je tam i jednorazovy vstupny? zasla bych to taky zkusit, kdyz uz budu doma...

srazik urcite udelame, to je jasny. S autem by nemel bejt velkej problem, deda je moc hodnej a klido mi ho pujci, ale musim se domluvit dopredu. znas to, jak mas svoje, je to jednodussi

tak dej vedet, kdy by se ti to hodilo pristi nebo prespristi tyden a vyrazime za tebou a sjedem na ty kukadla, ju? kdyz jsem tam volala, tak mi rekli, ze se to nemusi objednavat, ze mame proste prijet, takze snad jen si musime overit, jestli nemaji dovcu nebo tak... uz se na vas tesim!!! No ale do ty litomysle bysme mohli jet vasim scenickem, to bych si moc uzila, urcite pridam na benzin!!!!

jo mame tu pekarnu a je super. poreferuju face to face.... ve spojeni s dama.cz to nema chybu
10. zář 2007 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojenky :grinning: tak se poslušně hlasím,,,jako další mamina,,, :grinning:
28. zář 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, jsem moc rada, vitej! a neco nam o sobe prozrad :dizzy_face:
28. zář 2007 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - teda miquel ty jsi pěkná tajnůstkářka - ty jsi mi vůbec neřekla, že tu frčí náš region :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tož mě tu máte :grinning:
18. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale sem nikdo moc nechodí, co:wink:?
19. říj 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchita: mas pravdu, nechodi, ale reba se to zmeni :slight_smile: Vitam te do klubu. Prozradis na sebe neco? :dizzy_face:
22. říj 2007 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchita: koukala jsem do alba a mam velkou radost, ze jako miguel patrite k prukopnikum satkovani a vozikovani v nasem regionu!!!
22. říj 2007 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jsme se hledali:wink: s miquel jsme se teda už našly dřív - a to patříme ještě i k průkopnicím látkování :grinning: :grinning: teď budeme mít takovou průkopnickou besedu s děvčaty v místním mateřském centru, tak snad to zvládneme a bude nás víc :grinning: :grinning:

s tím vozíkem to je taky náhodička:wink:škoda, že už je zima a nedá se jezdit :confounded: Jsme se takhle jednou s miquelinou rodinou potkali na silnici - ani jsme jim nestačili, jak rychle jezdí!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused:

já nevím, co na sebe mám prozradit?já žádný tajemství nemám:slight_smile: mám malou milou holčičku Jůlinku - to je evidentní z pasu :sunglasses: jsem stejně jako miquel z ČT. Btw. to je pěkný, jak se ke svýmu regionu hlásíš z Německa:slight_smile:

jak jsi se ptala na to kojenecký plavání - to teda nevím, jestli to jde i jednorázově, ale kdybys měla cestu kolem, můžeme zajít do bazénu všichni (jako myslím během normálních otvíracích hodin) a my tě s miquel všechny ty říkanky a metódy naučíme :grinning: :grinning: snad bychom ti Elišku neutopily... :confused:
22. říj 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyyyyjo, to by bylo skvely s tim bazenem. jedeme domu v sobotu a prisi tyden budu v cesku, tak bych moc rada sla... Musim koupil eli ty plavaci plinky? asi jo, ze? nevim, jestli to s ni teda vydrzime, je strasne hodna, ale koupani ve vane ji teda nebere... Nicmene bych to rada zkusila. Na to plavani neni potreba jinak nic?a kdy by se vam to hodilo?
23. říj 2007 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, já jdudnes k miquel, tak se domluvíme na termínu:wink:

jo a my tam chodíme s normálníma plavkama, takže to snad nebude problém...jinak na to není potřeba nic, možná nějaké hračky bychom dětem měly vzít, když tam nebudou erární :grinning:

každopádně jestli jste ještě nebyli ve veřejném bazéně, tak ji zklus trochu otužovat, protože to tam rozhodně nemá teplotu koupací vody, brrr...Juli první hodinu děsně vřískala :sweat_smile:
24. říj 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyby to vyslo, byla bych moc rada. Trochu se toho koupani, ale bojim, jak na to bude reagovat, protoze jak jsem psala, neni z koupani nijak nakrivo. at je voda jaka chce, tak stoji ve vane a nechce si sednout za nic na svete, jak ji posadim, v tu ranu zase stoji... ale za zkousku nic nedam...
takze na to koupani ji mam koupit bud ty koupaci pliny nebo plavky? asi nemuze byt jen tak, ne? bych nerada, aby tam nekde v bazene kdenic tu nic zacal plavat bobek. :sweat_smile:

jo a kdy budete mit tu besedu? a bude to v ct? kdyby to bylo pristi tyden, tak bych rada dorazila!!! trosku jsem se na to ptala Miquel, ale moc jsme to neprobraly. popravde me trochu laka poridit jedny kalhotky. at uz usit nebo koupit. to byste mi mohly poradit... ze bych treba sem tam vyprala taky nejakou plinu kdyz uz je mam. (mam ale jen ty obyc klasicky latkovy)jaky jsme nosili my...
24. říj 2007 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem zase mimo, co :sweat_smile: , já jsem sem nekoukala ani nepamatuju nějak nestíhám čtu jen látkovky :rolling_eyes:

no my jsme se s Lenchitou nějak nestihly dohodnout :grinning: , já teda příští týden nemůžu v úterý jinak jo a v pondělí máme plavání
jinak mají otevřeno st-12-21, čt 12-15 a 17-21, pá 10-21
chce to nějaký plavky, nahatý vás tam nepustěj :slight_smile:

ta beseda bude 6/11, ale mi ti tu prezentaci můžeme udělat soukromě alespoň si to nacvičíme , co říkáš Leni :wink:
24. říj 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, aspoň si to vyzkoušíme a nebudeme z toho naostro nervózní :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super. super. tak ja se pokouknu po necem koupacim a zkusime to. tu prezentaci bych brala. musime to domluvit trochu podle pocasi... at nejsme zavreny nekde doma nebo v aute. treba by se to zmaklo i v ramci toho koupani :slight_smile:co se tyce terminu, tak preferuju taky od stredy vcetne dal, jelikoz hlavnim cilem mise je ziskni pasu a prekladu pro socilku, takze hned jak to poridim, tak budu svobodna klidna a volna. potrebovala bych nakoupit nejaky latky v ty partiovce, uplne jsem se do toho patchworku zahryzla, ze to je nehorazny... apropos Miquel, nechces privezt ty molitanovy kosticky?
25. říj 2007 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel si tuším včera stěžovala, že v té partiovce je nějaká děsně protivná baba a že tam teď nerada chodí... :angry: ty děláš patchwork - jsi dobrá!!!

a koukala jsem ti do albíčka, až tu budeš, tak bys mě mohla naučit ten úvaz na záda, mě to pořád nějak nejde... :pensive: a jak se chodí s tou krosnou? není to moc těžké?

termín plavání mi je celkem jedno, tak hodím do placu třeba středu - ať se máme k čemu vyjadřovat:wink:bylo by asi lepší jít hned na začátku otvírací doby, ať tam není narváno a v pátek otvírají už v deset, což je pro naše dopoledne spící mimina trochu blbé :pensive: takže středa nebo čtvrtek?

prezentaci pak můžeme odbýt u nás doma, bydlíme asi minutu od bazénu:wink:
25. říj 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, to zni dobre...
ta partiovka... no holt kdyz je to levny, tak se neda nic delat, i navrcena baba se musi vydrzet... o ty partiovce mi rikala Miquel, ja nevim,kde je, dotedka jsem jezdila do rychnova...

patchwork nedelam, jen se o nej pokousim... :slight_smile: pomalicku se do toho dostavam... budou vanoce, tak se bude hodit neco vyrobit. To se libi plus minus kazdymu, coz se neda rict o palickovani, to je v tomto smeru takovy nevdecny.

co se satku tyce, tak stale to umim pouze jen se zrcadlem. jen tak od oka nee. ucim se to podle videi na nosenideti.cz tenhle uvaz je mnou zmrsenej jordan ala verka. http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=68

Krosna je opravdu na noseni. prvni pocity jsou nic moc, ale po 2 3 km je pohodlna a vlastne ani nevis, ze neses dite. kdyz jsem jezdivala do prahy s doldynou vlakem, tak to bylo stejny. zatimco satek uz je pro me po takove vzdalenosti nesnesitelnej. tendle uvaz je super na ramena, ale i tak uz mam po par km dost. zase nadruhou stranu na poponeseni do samci nebo na postu apod je mnohem pohodlnejsi...
nutno rict, ze jsem desne shnila!!! to co plati pro me, tak neplati pro ostatni. jestli chces, tak to muzu vzit sebou a muzes to omrknout. akorat to chvilku trva nez clovek zjisti co a jak.

plavani: na 12. jak to udelate se spanim deti? ja funguju tak, ze se podrizuju normalne male a ona spava jak kdy nekdy ve 12 nekdy ve 2. takze mate nejaky recept na upraveni rezimu? aby byla po slofikoj redy na plavani? uprimne to vidim trochu skepticky na tu 12. nez se naobedva a nez se z letaku dostanem do ct... to by musela bejt po obede a po spani v 11 a to asi nedame. z myho sobeckyho pohledu by bylo realnejsi mezi 1 druhou, coz je na prd, ze uz budou lidi, ale nevim, jak bych to udelala. a zeptej se Miquel, jak jsem na tom s planovanim....
Holky, desne se tesim domu! ceka tam na me Mam kapsa a dvoje navleky misto puncochacu, huraaaa.

na prezentaci se moc tesim. Miquel myslim kalhotky sila, tak jestli si vzpomenes, nevzala bys mi strih prosim prosim? a doufam, ze mi ukazete jak to vsecko vypada nazivo, nejen teorii. nejdulezitejsi je si vsecko osahat. uz mi z tech fotek na webu hrabe

:pensive:
25. říj 2007 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky rusim stredu, presouvam na ctvrte. tedka jsem se domluvila s wagenknechtem na foceni na stredu... darek tatkoj k svatku.... no, ale to otviracka ve ctvrtek nic moc... tak co ten patek hnedka v 10? v kolik vam spinkaji deticky?
25. říj 2007 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jedete :grinning:

takže začnu postupně
plavání: jestli chcete jít ve čtvtek tak to vidím tak na 1 - 1.30, Jonďa dopo spí tak hoďku usíná mezi 10-11 pak se musí najíst nechci zbytečně stresovat ve 12 je to pro nás docela blbý :unamused: , myslím že Juli taky chodí tak nějak spát , ne
v pátek v 10 by se to taky dalo zvládnout do 11 to vydrží a pak půjde spinkat :pensive:

ty molitanový kostky bych brala :wink: , ale budu potřebovat nejakej popis protože si to fakt nepamatuju jak se to udělá, jo a na tu krosnu bych byla taky moc zvědavá :slight_smile:

na tu "prezentaci" veznu všechno co mám i ty střihy :wink:
25. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jupiiii, super!!!!

ctvrtek kolem 1,30 mi prijde schudnej. asi je lepsi po spani, protoze budeme mit prostor na ty plinky... takze tak.
kostky sezenu, jak chces velky? ja si nechala udelat 7*7 a jsou dost velky. podrobny fotule bych poslala mejlem.... myslim, ze to pujde dobre.
krosnu zabalim a kocarek necham doma. mam vzit i satek kuli vazani na zada, ze?

na prezentaci se obzvlast tesim!!! jestli budes mit chvilicku, tak mi prosim udelej kopii toho strihu, at si ji muzu zcizit :slight_smile:
dneska jsem koupila plavky. staly 4,50v drogerii. v detskym svete meli za 8 jsem myslela, ze me trefi... kolik to stoji u nas? jsou to jen takovy kalhotky s zelvama. zadny holcici
25. říj 2007 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se!!!já jsem si neuvědomila, že máte jinak spící dítka, jsem hrozná :grinning: Julinka obvykle spává dopoledne mezi 10,30-11,30, no jak kdy, takže pro nás ta 12 vychází celkem v poho, ale ta 1,30 není žádný problém, doufám jen, že Julka nebude spát jak dneska (šla spát až po obědě, bo jsme vstávaly v božských 9 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ) ten pátek od desíti radši nee - můžeme v ten čtvrtek, stejně nepředpokládám, že bychom tam vydržely dýl než hodinu, zvlášť, když jde Eli poprvé:wink:ale třeba prckové překvapí!

holky, na co jsou ty kostičky???

tlapicko, vem všecko :grinning: :grinning: šátek teda mám i vlastní, ale lepší bude to vázat na kterým jsi zvyklá, ne? :wink:
26. říj 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, chtěla jsem koupit Julince to puzzle, ale v hračkárně měli jen nějaký zvířecí (spousta malých tvarů :angry: ) a nebo s číslama - panáka, což se mi taky nezdálo..a na netu taky nic moc nemají - když jsou to jednoduché tvary, tak zas to má barvy k blití, tak nevim :frowning2: :frowning2: asi koupím to s těmi zvířaty :rolling_eyes:
26. říj 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky...právě si šiju zateplenou kapsu na mimi v šátku, tak mi držte palce, ať se mi to povede!
26. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, tak to s tím bazénem vidím bledě :frowning2: Jonďa už má od včerejška teplotu, nejdřív jsem myslela že to budou jen zuby :sweat_smile: , protože slintá jak bernardýn a furt má palec v puse, ale dneska se mu spustila taková rýma , že zítra raděj valím k dr aby na něj koukla
pak dám vědět jak to s náma vypadá :wink:
28. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdarek, zdravim z letohradu!!! Miquel, to je smula, doufam, ze vam dr pomuze, a ze bude jonda brzo fit. Treba to plavani zvladneme s lenchitou sami. Uvidime, jak to vsecko bude, ale byla bych moc rada, kdyby to klaplo ve trech resp. sesti s tou prezentaci...moc na vas myslime!!!
lenchita: jsem zvedava, jak s kapsou poridis, myslim, ze to neni tezky. sijes podle nosenideti.cz ? taky jsem siti zvazovala, ale nakonec jsem koupila zimni mam kapsu delux, jelikoz je nepromokava. Nevim, kde bych sehnala membranovou latku, tak jsem podlehla konzumu :( dneska jsme ji testovali a je moc fajn. Jeste nevim, jestli si ji budu umet dat sama na zada... ale na bricho to je pohoda. jakej pouzivas matros?
foto ty komercarny vrznu do alba
28. říj 2007 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
miquel, tak to je mi líto...myslím na jonáška, ať se brzy uzdraví - a kdyby byl do čtvrtka lepší, mohli bychom se sejít ve třech aspoň u nás, kdybys měla pocit, že na bazén to fakt není:wink:teda, když už nebude moct nakazit naše princezny:wink:

tlapicko, kapsu jsem šila podle nosenideti.cz, šila jsem ji z nějaké flísové deky z Kiku, co jsem ji měla doma. No trvalo mi to děsně dlouho, děsně jsem u toho nadávala )nejsem moc zručná, zato spořivá :grinning: :grinning: :grinning: ), ale výsledek je uspokojivý:slight_smile: Měla bych šít častěji, potom bych získala praxi a zkušenosti :sweat_smile: Nepromokavá pravděpodobně není, ale když by byl hustý déšť, tak asi ven nepůjdu, případně vyrazíme s kočárkem. Zas tak často se šátkem nechodíme, abych potřebovala luxusní výrobek (myslím tím luxusní funkčně). Včera jsem se byli projít jen na Hory a zpátky (asi hodina a půl) a pěkně jsem cítila záda, nosím ji ještě na břiše :confused:

V albu jsou fotky mého šicího experimentu!
29. říj 2007 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miquel, jak jste dopadli u doktora? Jak se dari Jondovi?

Lenchita: jsi sikula, ta kapsa vypada faaaakt uplne suprove. rekni mi jeste, jaky mas satek. chtela bych ho vyzkouset. Svagrova si chce koupit, tak bych chtela mit srovnani. Snazim se ji naverbovat na sanami, ale zatim jsem si ho jen osahala u miquel :slight_smile:
29. říj 2007 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nakonec k dr nešla, jonďa byl po ránu vysmátej a bez teploty , připadala bych si jako hysterická matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máme sice trochu rýmu , ale na tu by mi stejně dala jen kapky do nosu tak jsem mu je koupila v lékárně a uvidíme :wink:

lenchita, ta kapsa vypadá no fotce super :slight_smile: a prý že neumíš šít, kecko :grinning:
29. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek