• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
my sme tady (my, mám dítě v šátku, bo má rýmu a je protivný - zvlášť když du na ni s odsávačkou)
nemáte něco zaručenýho proti rýmě? já mám akorát Libenar a odsávačku, ale nic moc teda
22. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, to je v poho, ty separačky, to víš, že si je vezmu:slight_smile:

Filoménu už máme doma:slight_smile: MM ji spravil a teď ji ještě odvezl na rampu a vrtá se v ní, tak snad to nezvrtá :grinning: :grinning: :grinning: ale na výlet to prý nevypadá :frowning2: nechce to riskovat a do servisu jsme obednaní až na pátek :frowning2: :frowning2:

koupili jsme ji na inzerát z anonnce, není to tajný:slight_smile:

byyz, já mám stejnou výbavu na rýmua máš pravdu, nic moc to není :confounded:
22. únor 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas se leci ryma pouze strikaci vincentkou, jinak nic.
jeee, jak jste prisli na tu filomenu?to je hezky! nase fela byla zabak, pozdeji zaboch, pak fik a tedka zirafa :slight_smile: to je teda k vzteku, ze si clovek koupi auto a hnedka s nim ma starosti :( kolik ma najeto?
22. únor 2008 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi, tos mě nepotěšila, no doufám, že to nějak zvládnem, včera to bylo asi o fous horší, tak snad to bude brzo ok :confounded:
22. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, stříkací vincentku tu má manža...jak to pomáhá? a není ten střik na mimino trochu drsnej? :astonished:
22. únor 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nevim, jak to pomaha. na tu odbornou stranlu by byl spis deda. proste kdyz se ji to prostrika tak pak tolik nerve... a za dva dny nejdyl je klid. ale my vlastne nevime, co to je ryma, jelikoz ona dycky skonci pomalu driv nez zacne. ale rozhodne je to jedna z nejdulezitejsich soucasti cestovni lekarnicky :grinning:
22. únor 2008 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a k ty drsnosti, nevim, ale eli uz je zvykla a kdyz ji vidi, tak nastavuje cumak, je to roztomily. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2008 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, my jsem začínali s Mar+ což je mořská voda asi teda obdoba tý vincentky
pokud je to jen rýma tak myslím že nic moc nepomůže a tělíčko se s tim musí poprat :angry: což "normální" děti většinou za pár dní zvládnou
ještě je dobrý podložit postýlku aby malá neležela rovně a zvlhčovat vzduch :wink:

u nas furt stejný, alespoň to není horší :slight_smile:
22. únor 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byzz, nechces vyzkouset zavazovacky? v babywalzu maji za 2,95. nevim, jestli to je hodne nebo malo, proste jen kdyby nahodou...
22. únor 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi asi nee, moc mě to neláká
23. únor 2008 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :sunglasses: :grinning:
23. únor 2008 v 06:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla příspěvek a Juli mi to smazala, potvůrka :angry: :angry: :angry: :angry:

rýma už pomalu končí, ještě trochu soplí, ale už málo :slight_smile:

na Filoménu jsme přišla já, nějak mi to vylezlo z pusy, když jsem nevěděla, jak o autu mluvit - je jasné, že je to ženská, takže říkat jí auto nepřipadalo v úvahu a ta Felicie, Felcka, Felda...no pořád se mi to motalo v puse, až z toho vylezla Filoména a to jí sluší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jsem zkusila dát Juli spát trochu dřív, abychom mohli jít odpoledne ven, ale neprošlo to a tak mi tu řádí :confounded:
23. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, to teda nastve, nekdy by ty deti clovek zakous. napriklad tudle vyndavam z mycky nadobi a zda se mi, ze trochu lepi, kdyz uz to mam skoro vyndany, tak se podivam na mycku poradne a zjistim, ze tam je na dne voda a ze je vlastne v pulce myti a ze to eli proste vypla. taky se vam to stava?

byyz, jak jedete do la? no a uz mas ty moltexky? ja mam reseni... privezla jsem svagrovy do rudny jeden balik malejch, takze by ti jich par urcite dala, trochu vidim mozny problem v logistice... Svagrova ma termin tedka v pondeli, takze jestli se mimi narodi podle planu, tak by to bylo ponekud komplikovany... Ledaze byste si pro ne prisly do porodnice :slight_smile: predpokladam, ze si je tam bude brat :grinning:

ta Filomena je bozi, musim to rict Otikoj. :grinning:

Jinak my jsme taky zjistili zavadu na nasem novem starobnim faru. Nejak moc chladila. teplota motoru nevylela ani na 90 za celou cestu do Fr. Tak jsme poserfovali a zjistili, ze mezi obvykle zavady starsich zafir patri odchod termostatu, tak jsme napsali do toho autohousu, kde jsme ji koupili a borec, co nam ji prodaval odepsal, ze je to moc mrzi, ze mame trable s tim autem a ze nebylo ve 100% stavu, tak nas objednal na sobotu a v sobotu nam to vymenili a v ramci garance zadarmo!!!! to jsme teda cumeli!!! zaciname si myslet, ze se vyplati koupit auto u autorizovanyho dealera... minule jsme koupili fika od svagrovyho kolegy "zarucena koupe" a bylo tam cosi urvany, a hnedle jsme nechali v servisu asi 16 000. Myslim, ze by takovy auto u autorizovanyho dealera fordu neprodali, ale treba jsem naivni, nevim... copak nejde koupit starsi auto bez zavady?
24. únor 2008 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi vlak to jistí :grinning:
moltexky mám slíbený od izy, zbyly jí asi tři, tak mi je pošle v obálce :slight_smile:
25. únor 2008 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak mám zase depku, jony vyfasoval další atb. :frowning2: je brutálně zahleněnej, včera se mi z toho i pozvracel, kdyby to šlo tak si za něj odkašlu
ještě navíc mu začali růst stoličky i dole takže se mu teď naráz prořezávají 4 , chudinka můj malej, včera jsem mu dala kousátko co měl jako mimi a brousil jak vzteklej :grinning:
ale jinak je v pohodě :sweat_smile:

tlapi s tím autem to bude asi spíš tím že jste ho koupili v Německu, pochybuju že by u nás byli tak vstřícní, ještě pořád mi přijde že u nás ta hrozba konkurence moc nefunguje :confounded:
25. únor 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miq. to je desny! a co na to ta doktorka? se tvarila, jakoze normalka? To je hrozny, bych sla k jiny, todle preci neni normalni... To uz neni preci sranda, co kdyz z nej vyroste chronicka rozmazlena chudinka? mela jsem par takovejch spoluzaku a to je vazne chutovka :pensive:
25. únor 2008 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miquel, to je fakt děs :frowning2: :frowning2: :frowning2: a vy chodíte ke komu? K Wenigový nebo k Blohoňový? My chodíme k Bílý a ta mi přijde, že je celkem "přírodní", dokonce mi tenkrát i říkala, abych nepoužívala kupovaný prdelní ubrousky, jen když jdeme ven :sweat_smile: což mě od doktorky celkem příjemně překvapilo:slight_smile: jo a dnes jsem potkala známý, mají dnes půlročního chlapečka a už jí i maso, má to nakázaný od doktroky, protože prý má málo železa...no chápete to? to se snad dá řešit nějakýma kapkama, ne? mám pocit, že gedren psávala, že Helence dávala kapky...ale takovýmu prckovi už ládovat maso...no nevim :confounded: :confounded: :confounded: tipuju to na Blohoňovou, ta prý má takovýhle nápady koňský :rolling_eyes: :rolling_eyes:

takže asi nepojedeme na výlet do Chrudimi, co :confounded: ? my s Juli jedeme zítra do Prahy, asi beru jen ergo, vypadá to na hezký počásko, tak to půjde:slight_smile:včera jsme byli v Olomouci v Zoo, celkem jsme si to užili, mrkněte do alba na fotky:slight_smile:

tlapi, Julka vypíná myčku celkem běžně a tuhle se mi v ní hrabošila - no byla prázdná, tak mi to zas až tak nevadilo, než jsem si všimla, že to zviřítko sedí na těch otevřených dvířkách!!!! :angry: :angry: :angry:

a představa, že by byli vstřícní i takhle v Čechách je legrační :grinning: :grinning: :grinning: my cu jsme koupili fáro, tak pořád jen cálujeme, dnes koupil MM nějaký barvičky a tmelíky na Filoméninu rezatou prdel za 350,-, pak jsme nechali 200,- na STK za kontrolu evidence čico, kvůli přepisu...no a v pátek ji vezeme k doktorovi přes auta, to bude taky nářez, zakončíme to ještě přezutím....no je toho nějak hodně :angry: :angry: :angry:
25. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak jsem se zblaznila do toho jogurtovani. kupuju teda bio suroviny, kdyz to je pro elousaka, ze jo. tj. 10% bacilovej jogurt 2ks, bioslehacka a tlusty biomliko a 4 lzice susenyho mlika. to dam na topeni v hrnci s poklickou pres noc,aby to eli nehodila na zem(pekarna se moc neosvedcila, je to na me moc slozity) a vyleze z toho neco jako chocenskej jogurt. do toho dam treba hrusku nebo banan nebo mango na kosticky a je to teda zuuuuuuzo. elousak si mlaska a my taky :slight_smile:

jo a koukala jsem na pod poklickou na dil o mouce a desne ta doporucovali amaranthovou mouku pro vegetariany, bo to ma neco, co maso a jina mouka ne, ale to neni pro vas az tak zajimavy, ako spis to, ze je silene vhodna pro maly deti, bo z ni rostou mozkovy bunky nebo co... takze pekarky, do kazdyho chleba kus amaranthu at mame chytry deti... ja ji shodou okolnosti minule koupila na zkousku, to jsem netusila, jaky to je zlato!!! :slight_smile:

fotecky z vyletu mate senzacni, ale docela malo :pensive: , skoda. Uz si juli ty zviratka prohlizela a vnimala. my tady bydlime u zoo a chceme tam jit, az bude mit z toho eli trochu rozum... a taky jsem koukala, ze jste si to stradovali 1. tridou, to si to nekdo zije, panejo!

S tou myckou koukam, ze mam co hlidat teda!!!!diky za varovani.... ale ak blba, ze uklidim v podstate rozmyty nadobi jsem asi opravdu jen ja :rolling_eyes:
a s tim autem to tak je, no... strasna dira na prachy... pojisteni, servis... ale fela je posledni levny auto na servis!!!tak si to uzivejte. My do zirafky nechali namontovat konstrukt, sup 10 000. tady na to vsichni cumi, ze to jeste nevideli a v praze mas bez toho auto do dne pryc :pensive: v necem me ty cechy faaaakt serou, pardon... Ale stejne bych jinde zit nechtela.

jo a pruser!!! vypada to, ze budu bez zirafy do 14.3. manza si ji asi veme do fr. tak bud mi deda puci fika, nebo vytahnu kolo a vozik nebo pojedeme masinkou...
25. únor 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že jsem taky dělala jogurt, já jsem ho dělala v troubě :astonished: , teda jsem ohřála mlíko asi na 50 přimíchala Holandia jogurt šoupla do vlažný trouby a za 4 hodiny byl jogurt hotovej :grinning: teda zdál se mi dost hustej ale taky pustil dost syrovátky tu jsem měla slít , protože jak jsem ten jogurt nabírala tak se tam mrška připletla :angry: a pak docela zřídnul
dělala jsem ho z polotučnýho mlíka , příště asi zkusím přimíchat smetanu aby byl hustší :slight_smile:

další novinka je, že jsem si dneska sjela pro Pantapum :slight_smile: , stejně jsme měli rozcouranej den a bylo docela teplo tak jsme si udělali výlet
můj dojem je, že pro naše účely super, zádová opěrka je vyšší než u erga a jsou tam i líp řešený kšandy což je dobrý při nošení jen se mi do toho Jony hůř nandává ale s trochou cviku to zvládneme :wink:
ledvinka je taky super sice malá, ale klíče , peněženku a mobil klidně pobere :sweat_smile: :grinning:

no já si na naší dr ( blohoňovou) fakt nemůžu stěžovat, Robertovi teda přijde že je až moc opatrná, ale já se jí nedivím, v dnešní době být dr. je o hubu a obzvlášť pokud se jedná o mimina, ty ti neřeknou co jim je máma si toho nemusí všimnout a průser je na světě
něco jsem si přečetla o zánětu průdušek, pokud se to neléčí může to přejít v zápal plic a i poškodit srdíčko takže se nedivím že nám na to dává atb.
dneska byla docela přepadlá že se Jony tak zhoršil, protože byla nadšená minulý týden jak to zvládáme :slight_smile: , že i s takovou rýmou má průdušky dobrý, sice mi homeopatii nedoporučila, ale schvaluje to :wink:
proč máme zase atb. je jednoduchý, protože jsem debil a vzala jsem Jonyho do toho bazénu, sice už mu nic nebylo , ale sotva se vyhrabal z toho předchozího nachlazení a zřejmě tam pěkně prochladnul + měl reakci na ty homeopatika na chronickou rýmu a to už ho zkolilo úplně :frowning2: :frowning2:
25. únor 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. no me se to taky takhle odelilo v ty pekarne. na tom topeni je to kompaktni hmota. jinak mamina se mi posliva, jelikoz chodi predcitat do pecovaku (domov duchodcu) denik stare pani a ze to je ze 30. let a prej ji to pripominam, jak si vsecko doma delam sama jak uchyl... ale ono to je ekologicky, ne? kdyz covek nevyhazuje porad ty plastovy kelimky, ne?

huraaaa nositko je na svete! tak to uz se na ten patapum tesim!!!! pujcis, ze jo? :grinning: prosim prosim :confused:

a s tim jondou, asi je to dobre, ze uz nebudete chodit plavat...
26. únor 2008 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a dneska jsme byly na ockovani a elousak ma 10,34kg. a ptala se me na ockovani meningokoka a hepatitidy a. jestli to jako chci nebo co... nevite nekdo neco?
26. únor 2008 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám Tlapi že jsi mě už proflákla na nošení dětí , co :grinning: :grinning:
včera jsme zase trochu zkoušeli , protože si chci natrénovat nalodění na záda než vyrazíme do terénu, nějak mi nejde si ho nandávat na boku, musím si ho nandat na břiše a pak otočit na záda a při tý příležitosti jsem zjistila že bych ho unesla i na břiše asi tím že část váhy spočívá na bederním pásu a ne jen na ramenou jako v šátku a tak mě tak nebolí záda, náhodou jsem i zjistila jak si v pohodě zapnu tu "prsní" přezku :grinning:
samo že ti pata půjčím , já chci taky vyzkoušet mandu, abych pak mohla litovat unáhleného rozhodnutí :sweat_smile: :grinning:
to je stejně dobrý jak jsme si každá koupily něco jinýho :grinning:

o tom očkování jsem nic nečetla, hepatitidu chci, ale asi než půjde jony do školky, meningokoka zatím nevím , ale jestli to není to samý jako klíšťová encefalitida ( nebo jak se to píše) tu bych chtěla třeba už letos , bábi s dědou bydlí u řeky a klíšťat tam je požehnaně

teď koukám na zprávy, představ si někdo chtěl ukrást sochy na zámku v Nových Hradech, nepovedlo se , ale schodily je na zem a jsou poničený :angry: , já bych těm lidem zpřerážela ruce, to jsem si říkala jak to tam je hezký i když to patří soukromníkovi :frowning2:

Lenchi, dala jsem se do pečení z těch tvých směsí, zatím vítězí žitnej chlebík ten je mňaminkovej :dizzy_face: :dizzy_face: , jinak jsem dělala bramborovej a dýnovej a ty byly taky moc dobrý :slight_smile:

jo a ještě k myčce , my jsme chtěli schválně tu která má ovládání skrytý, kvůli montérovy, jsem fakt ráda, ještě že máme knoflíky na sporáku takový zastrkovací jinak mám permanentně něco zapnutý, babičce už myčku v pohodě zapne i vypne :sweat_smile: bože jak je to dlouho co jen leželi a nic neuměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj!
tak jsme včera byli na výletě v Praze - měla jsem jen ergo a byla to pohodička :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bála jsem se, jak to Juli zvládne, ale bez problémů, to spíš já večer jsme měla trochu bolavá záda - no večer ani tak ne, ale trošku jsem je cítila později odpoledne, když jsme courali po Praze delší dobu...ale pak vlastně večer už jsem o ničem nevěděla! Juli neměla problém kdykoli vytuhnout, když to potřebovala:slight_smile:Jen je prostě blbý, že nechodí, protože pak se nemá kde proběhnout, lozit ji po praku nenechám a ta kavárna, co měla mít dětský koutek měla jen dětskou židličku, polici s knížkama a pár plyšáků :angry: :angry: :angry: takže další takhle velké výlety odkládáme do doby, ež začne chodit, už chodí za jendu ruku a občas udělá krok mezi dvěma oporama, tak snad to bude jen zlepšovat :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak začíná být celkem ukecaná a kamarádská, což je teda hrozně legrační a příjemný ve vlaku, ale až bude větší, asi o ní budu mít celkem strach, je taková důvěřivá i k cizím lidem - ale spíš k ženským

tlapicko, tak jestli enbudeš mít auto, tak my za tebou přijedeme - viď miquel? já bych si co nejdřív chtěla vyzvednout tu sedačku, už se těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale ten vláček není špatný nápad, že bychom mohly třeba všechny i s dětma si udělat vlakem výlet, Julce se to ve vlaku moc líbí:slight_smile: Hele a normálně já když ji strojím, že půjdeme ven, tak ona se děsně rozveselí a začne strašně rychle mávat ručičkou, jakože jdeme pápá, pusinka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste dobrý s těma jogurtama, já si pořád ještě nekoupila to sušený mlíko, tak zatím další pokusy odkládám :sweat_smile:

to očkování - taky chci hepatitidu a asi i tu klíšťovou encefalitidu, budeme určitě chodit často do lesa, takže to je celkem na místě :fearful:

ale teda řeknu vám, pořád od vás poslouchat, co všechno mají vaše nosítka lepšího než ergo... :angry: :angry: :angry: takže jsem za blbečka, že jsme koupila první, co mi přišlo pod ruku, neee? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: achjo, ale ono to nebude tak horký, když jsme zvládli v ergu Prahu, tak zvládneme už všechno :grinning: :grinning: :grinning: kašdopádně jsem si vyzkoušela nošení víc nalehko - bez zimních hadrů a je to o stoprocent lepší!!!pohodlnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, já se tak těším, až budeme chodit na výlety společně!!!doufám, že to vyjde aspoň jednou, že se nebudou mrňata střídat v rýmování :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee lenchi, vy ste byli v Praze...škoda že sem to nevěděla, bych tě přemluvila na srazení, abych tě poznala osobně :grinning:
jo a výlet do Leťáku je pro vás povinnej, chci si prohlídnout všechny nosítka, abych si to mohla pěkně promyslet (zatím mi teda "od ksichtu" připadaj všechny stejný) :wink:
27. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holky! tak mam neterinku marusku 3,9 kilo, to je macek, co? zitra se snad stavime v porodnici po ceste :slight_smile: uz se tesim na mimi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

miq. sorry, za to noseni, ona se tam ta baba na to ptala a nikdo o tom nic nevi, tak jsem nevydrzela :sweat_smile: zlobis se moc?

k tomu noseni na brise, urcite je to stejne pohodlny jako na zadech, jenze mam pro ted uz na brise odnosino, ty zada jsou freedom, ze zapomenu, ze mam dite :grinning:

ty sochy to je des... kdyz se k tomu prida ukradenej zeleznicni most, tak je to uz fakt psycho!!! kde to jsme?

S tema skrytejma cudlikama mas svatou pravdu!!! my mame skryty jen na pracce, a jaky je to zuzo. zavidim....
28. únor 2008 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi:je jasny, ze celodenni noseni je namahavy v cemkoliv, o tom zadna! At mame nositko sebelepsi, tak porad je to nas ty kila tahat... A s tim ergem vuuubec nespekuluj, bo jak jsme jeli minule do ceska, tak jsme meli sahodlouhou nocni debatu, kde jsi me jasne ujistila, ze cokoli jinyho nez ergo nechces ani nahodou a ze to je pro tebe to pravy. A kdyz je nekdo takhle rozhodnej, tak to je proste pravda, a hlavne byz ma pravdu, ze ty nositka v podstate skoro stejny jsou, jen zalezi na nas co od nich chceme. izy na noseni kope jasne za ergo a manda ji pripada zbytecne prekmbinovana zalezitost a ze v jednoduchosti je sila. Ja se moc tesim na to testovani, protoze podle me to nakonec vyjde vsecko na stejno.
ty deticky jsou proste roztomily!!! eli dycky veme botu, rika bota, papa a sape se na kliku :slight_smile: no a s tim druzenim a kamaradenim, to je asi normalni, ne? ja jsem rada, ze se eli lidi neboji, zatim je moc mala na to, aby ji to mohlo nejak ovlivnit, takze to neresim.

S tim autem to nebude tak horky, deda mi fika asi v pohode pujci, ale nevim, kdy se sejdeme. Vypada to, ze ve stredu pojedeme mozna na otocku do Prahy na miminko. ostatni dny ucim do pul jedny a ve ctvrtek do pul druhy (mam dozor.)takze slo by to nekdy odpoledne? kde necham na vas.
Pro malou elinku nemam bohuzel mimi sedacku, bo do ni bude tedka prdet maruska. Takze Byz s elinkou neumim dopravit do ct.

a s tim susenym mlikem, ja ho koupila kdysi, kdyyz jsem procitala chlebovy recepty, nekdy se tam dava, tak ho tam treba taky sypu... proto mi to nedelalo problem, kdzy je doma, ale nejaka baba psala, ze dava sunar a taky dobry :confused:
ten vylet urcite vyjde! musi!!! takze ja navrhuji 12.3. ale kam? :confused:
28. únor 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tlapi, tak to gratulujem k neteřince :dizzy_face: no je teda pěknej kus :grinning:
už jedete zejtra jo? my až v so, manža nechce plejtvat dovolenou
28. únor 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my musime zejtra rano, jelikoz mam vecer slejzak v jablonym a to jaksi nejde bez dovci technicky zvladnout a hlavne manza ma dololeny, ze by ji moh prodavat :angry:
28. únor 2008 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, tys měla odsávačku od Aventu? tu co jde našroubovat na ty zásobníky?
trochu o ní uvažuju....ta moje odsávačka za kilo je málo efektivní, když už nic neodsaju, tak dítě ještě v pohodě 5 minut saje
jo a musím se pochlubit, malá se dneska dvakrát přetočila z bříška na záda....ale podle toho, jak vypadala po "dopadu", tak to nebyl úmysl, ale spíš omyl :grinning:
28. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek