• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
jojo, presne tak! je super, zasobniky pouzivam do tedka na jidlo do mrazaku. byla to asi nejlepsi investice do babyveci. fakt jsem ji mrte vyuzila... po este do nemecka jsme ani nestaveli na kojeni, ja odsala mliko, dala ji z flasky a tak. porad jsem si doma delala permanentni zasobu mlika do mrazaku, kdyz jsem potrebovala neco zarizovat, aby mela babi krmeni a tak... nebo kdyz jsem sla parit, tak abych ji chudince nedavala ozraly, tak dostala z mrazaku a ozraly jsem vylila... no proste luxus.... klido bych ti ji pojcila, jenze ji ma svagrova na marusku, skoda....
28. únor 2008 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, akorát koukám, že je dost drahá a prodávaj ji jen s těma flaškama....jenže já ty zásobárny už mám, já chci jen ten nástavec :grinning: to mám asi smůlu
29. únor 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo co to je??? vytáhla sem nádobku s mlíkem z ledničky, že tam přileju ranní várku a vono je zkažený! dávala sem ho tam včera odpoledne (tak ve 4) nemá náhodou v ledničce vydržet 24 hodin?
29. únor 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, to se mi taky někdy stalo, nevim, čím to je, ale taky mě to vytočilo :angry: :angry:

já jsem na to odsávání nikdy moc nebyla, dělala jsme to z nouze, když nebylo zbytí a já musela od ní pryč, mě to nikdy moc nešlo :confounded: :confounded:

holky - máme za sebou první krůčky!!!včera si ke mě sama popošla, asi tři krůčky udělala, šikulka, tak snad to bude mít jen vzestupnou tendenci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

12.3. s tím počítám, uděláme výýýýlet, snad bude hezky :sunglasses: jinak mimo tenhle výlet já můžu vlastně skoro kdykoli, záleží na miquel, ta to má odpoledne většinou nabitý :sweat_smile: ale ráda bych k tobě zajela co nejdřív, pro tu sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, nechcete někdo chlebový koření? je to směs kmínu, fenyklu a koriandru, já to s velkou slávou koupila, dala jsem to asi do dvou chlebů a moc mi to nejede... měly byste o to někdo zájem? Bych vám to mohla i rozdělit, je toho celkem velký pytlík:slight_smile:
29. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my s odsáváním moc zkušenosti nemáme, já jsem odsávala jen v nemocnici když jsem nemohla kojit a po čtyřech dnech jsem myslela, že my prsa upadnou :rolling_eyes: ale pro příště bych si chtěla udělat nějaký zásoby mlíčka, třeba bysme pak laktační krizi překonali bez dokrmu :confounded: jo jo ještě teď si vzpomínám jak nám na kuzru kojení říkali ať si ze začátku uděláme zásobu do mrazáku že se určitě bude hodit :sweat_smile: jenže já dokud si nenabiju hubu tak neuvěřím :grinning:
jinak mě se teda nestalo že by se mlíčko zkazilo jen jsem ho odsávala víc než bylo třeba a pak mi bylo líto ho vylít do dřezu :frowning2:

gratuluju Jůlince k chození :grinning: :dizzy_face: holka šikovná ani jí to tak dlouho netrvalo :sweat_smile:

dneska jsme poprvé vyzkoušeli pata v " terénu " šli jsem na kontrolu k dr. no tak máme atb. min. do středy :confounded:
no nandat do něj Jonyho když mám na sobě bundu je fakt horor, furt se mi někde něco krčilo, jony měl vyhrnutou bundu kalhoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se fakt hrozně zpotila :grinning: :grinning: , ale prochjda se mu líbila furt si pobrukoval :slight_smile: jak se houpal v rytmu chůze , ale brutálně se naklání a pořád mi něco ukazuje , no u nás by ergo si neprošlo , ale nechci ho hanit, zase se do něj dítě líp nandává :wink:
jo malýho nosit celej den to bych äsi nezvládla, ale je fakt že se může chvíli projít po svých :grinning:
jen teda nevím jak by zvládnul spát

no my bysme to toho 12.3. měli zvládnout v pohodě, doufám že už budeme zdraví

a co výlet do Brna k Lusintě do obchodu, zvládli bysme ho taky ?
29. únor 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta odsávačka je děs....dneska mi šlo odsávat líp rukou!!! než tou odsávačkou, asi ji vyhodím :angry:
s tím vejletem se k vám asi nepřidám, jednak odjíždíme z let. už 9. a jednak jsme ještě nikde moc daleko nebyly, tak nevím, jak bysme to zvládly (jako asi jo, ale nevím, jestli to zkoušet)
29. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bysme se měly do leťáku vypravit brzy brzy, abychom tě tam ještě stihly :wink:

zimní hadry fakt nejsou nic moc, při nošení :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

a nedávno tu tuším zaznělo, že děti v nosítku nečůrají - potvrzuju! většinou když přijdeme z venku, je suchá (ale musím ji mít celou dobu na zádech, jak ji někde sundám, už vypouští :sweat_smile: ) Ale dnes odpoledne jsme šly ven na chvíli a ona už na Skalce začala prudit, vrtěla se a vylejzala, tak jsme se pěkně naštvala a ona pak chuděra několikrát za sebou velice jasně naznačovala, že potřebuje ee, tak měla smůlu - doma byla samozřejmě mokrá :pensive: :pensive: vůbec nevím, jak tohle budu řešit, až ji budu reálně učit na nočník a nebude to jen tak občas jakože bkm :sweat_smile: :sweat_smile: a vůbec mi teď přijde, že si to víc uvědomuje, tyhlety potřeby. Ovšem samozřejmě jen když není plně zaujatá něčím jiným :angry: :angry: Navíc hodně pije, takže se to nedá stíhat :angry: Ale používá stejný výraz pro vlastní potřebu, pro označení nočníku, pro pojmenování záchodu a chápe i souvislosti (dělá ten zvuk, když řekneme, že jdeme na záchod, nebo ona jen vidí, že tam míříme:slight_smile:) Ale že by to mělo nějaký vliv na její vlastní frekvenci plných nočníků, to nee :grinning: :grinning: :grinning: a Miquel, co u vás? Co Jonášek a velký záchod? Pořád to funguje?

Do Brna můžeme jet, kdy budeš chtít:slight_smile: A holky, mám novinu! Dnes jsem se přihlásila na vejšku! Jestli mě vezmou, tak budu od září studovat v Brně, obor "lektor německého jazyka", je to na pajdáku, na tři roky, bakalář:slight_smile: Jsem blázen, že:wink:?
29. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé lenchi to je super s tou vejškou...já ještě nemám hotovou jednu a už pokukuju po další, ale ještě si nechám zajít chuť :grinning:
jo a asi sem přišla na to, proč se mlíko zkazilo....asi sem blbě vyčistila tu odsávačku, protože když sem teď večer do kalíšku přelejvala večerní dávku z odsávačky, tak už bylo načatý :frowning2: to byl teda kup s tou odsávačkou, já snad vážně zainvestuju do aventu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš holky vy jste blázni :grinning: já asi nejsem vůbec studijní typ :sweat_smile: :confused:

Tlapičko jak jste dojeli, to počasí je fakt děs :angry:

Lenchi, já jsem asi natvrdlá, nebo Jony žádný signály nedává :fearful: , teda poznám když kajdí, to se holomek honem někde schová , přičupne na bobek a je to , možná někdy i tak čůrá , ale je to taková rychlovka že to na nočník nikdy nestihnem
no s tím záchodem nám to vydrželo dva dny :grinning: , ale díky to mu jsem přišla jak to udělat , aby čůral do nočníku :slight_smile: , nevím jestli jsem tu psala, že mi vždycky zdrhnul z nočníku schoval se za skříňku a tam se vyčůral, to jsem se furt rozčilovala :angry: než mi došlo strčit mu ten nočník za tu skříňku a je vymalováno :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Jonášek totiž asi potřebuje soukromí, když je schovanej za skříňkou tak se v pohodě vyčůrá i vykaká :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky! dojeli jsme ok, to bylo cele stesti, ze mel otik v patek volno.... horsi. ze otik jede tedka zpatky, tak to snad zvladne. Odvazi kola i vozik z5 do nemecka, tak si asi tady nepojezdime.

byzz: tu nadadku na viaporky k odsavacce ti klidne pujcim, ale horsi je, zes to nerekla driv, bo ji mam v nemecku. takze musis pockat, do cca 14.3. kdy prijede. Pak ti to muzu poslat postou. ale ta odsavacka se neprodava samostatne, co si pamatuju bud je v baleni s lahvickama nebo poharkama a ja vetsinou strikala do ty lahvicky, bo mi to prislo kompaktnejsi, stabilnejsi na postaveni a tak...

lenchi: s tou skolou ve me vyvolavas pocity menecenosti... je to u nas docela diskutovane tema. manza me tlaci do studia v nemecku, ja se spis chylim k dalkovemu v cesku, ale dalkovy z nemecka v cesku je uz fakt ulet...
2. bře 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a co do planovani... na stredu muzu mit klidne auto ( 5mistny), neni problem!

ale taky nabizim azil u nas. babi jde na vejslap a deda jede do prahy, takze mame prazdnej bejvak :grinning:

Lenchi: sedacka ceka ve sklepe :slight_smile:
2. bře 2008 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už taky babičkujem :slight_smile:
já bych středa brala, ale mně je to fuk, nemáme žádnej konkrétní program
2. bře 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj!
Středa je v pohodě, dokonce víc než v pohodě, MM je celý den v rachotě :grinning: :grinning: takže nás nebude postrádat:wink:

dnes jsem si u mámy prohlížela knížku s tipy na výlet a byl tam jeden vejšlap z Vamberka na nějakou vyhlídku a zpět, nicméně k vyhlídce i tamtéž stojící výletní restauraci vede i silnička, takže můžeme být líný :grinning: :grinning: :grinning: A nebo mě napadlo, že bychom mohly jet na Potštejn, auta nechat dole pod hradem a výstupem nahoru ověřit kolik máme sil:slight_smile:

ale mám silnou obavu, že ani jedné variantě nebude přát počasí - aspoň teď ve středu :frowning2: Teď jsem koukala na předpověď a je to blbý :confounded: :confounded: :confounded: takže asi aspoň za sebe přijímám tlapičkovic azyl:slight_smile: anebo bychom se mohly sejít samozřejmě i ve Třebové, ale když byyz nemá autosedačku, tak to je blbé :rolling_eyes: mimochodem ve středu mají v MC otevřeno odpoledne, kdyby se to nějak řešilo a vyřešio a chtěly byste přijet za náma...ověšem jestli má miquel odpoledne volno, to nevím :sweat_smile:

toť můj příspěvek k plánování :wink:
3. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicko, pocity méněcennosti si nech na dobu, až se na tu školu skutečně dostanu :grinning: :grinning: :grinning:

miquel, to je dobrý, že si Jonášek takhle vybral čůrací místo! Julka mě poslední dobou pěkně šťavila s tím, že když jsem ji před koupáním posadila na hrnec, tak z něj zdrhla, tvářila se, že nepotřebuje, postavila se k vaně a při pohledu na napouštějící se vodu provedla vypuštění :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže teď ji tam držím násilím - večer, jinak se k tomu staví celkem zodpovědně:wink: občas si i řekne:slight_smile: ale někdy taky blafuje, takže samozřejmě, když blafuje, tak já spíduju, abych ji tam posadila a pak dobu čekám na zázrak a když si o pět minut později myslím, že zase kecá, tak většinou nekecá :angry: :angry: :angry:
3. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli plánujete něco na tuhle středu ,tak to já nemůžu už mám domluvený něco jinýho :confounded: jestli teda bude Jony v pohodě jinak rači budem doma

tak jsme bruálně opruzený, Jonďa má to těch atb. pěknou sraj....., dneska tady lítal jen s plínkou na draka bez svrchňáků , občas se mu to posunulo a já furt někde utírala loužičky , ale stejně mu to nepomohlo , tak jsme nasadili Pitiol ten mu vždycky pomoh tak snad se to zlepší

jo a musím se pochlubit máme novou tulící polohu, Jony mě obejme kolem krku a přitiskne otevřenou pusu na mojí tvář a "zaprdí" :sweat_smile: :grinning: má z toho strašnou radost , no je to zlatíčko moje :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, tak když miquel nemůže, zůstává to na mě :sunglasses: já bych za váma, ďoučata, ráda přijela, tak si řekněte, jak by se vám to hodilo:wink:

miquel, jsou to fakt zlatíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Juli dělá "rádi rádi" bez prdění (no občas jí to ujede, ale na druhém konci těla :grinning: :grinning: ), ale stejně je to moc miloučký:slight_smile: a všechny kolem krmí - ona sama jí hrozně málo, protože všechno rozdá :sweat_smile: vždycky jak jí, tak jedno sousto pro tatínka, jedno pro maminku, jedno pro pejska a pak teprve možná pro Jůlinku :unamused: no, moc toho nesní :pensive: :pensive:

miq, ty loužičky ti nezávidím, i když od dítěte je to ještě v pohodě, já utírala loužičky a jiné věci po psovi, měl průjem...no málem jsem se u toho zeblila :confounded: :confounded:
4. bře 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mazdarek!
takze pro me by bylo nejlepsi, kdybyste mohly prijet kolem jedne hodiny. nevim, jak to ma Julinka se spanim a tak. tak dej vedet. Prosim prosim, vem ergo, vymenim za manducu :slight_smile:
Miq, to je skoda, ze nemuzete prijet, ale urcite jeste bude dalsi prilezitost. Hlavne at je jonda v pohde!!!
mastim do skoly, tak se mejte!!!

Jo a Miq. mam poslat po Lenchite ty plinky a separacky?
4. bře 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslela že plánujeme spicha ještě na 12. :astonished: to už zase neplatí :confused:

teď mě napadá jestli se sejdete až odpo tak bych se možná mohla stavit, budu totiž v Písečný což je za kopcem, plánuju to tam tak do 3 , no uvidíme, Jonďa se mi zdá v pohodě už nemá ani rýmu ani nekašle :slight_smile:

ještě jsem vám zapoměla napsat že teď mám doma dva marody, včera přišel s atb. i Robert ( letos už druhý) , nechal si udělat znova výtěr a mě nahnal k dr. taky , co kdybych byla náhodou bacilonosič :grinning: no známí to tak taky měli , tak uvidíme :wink:

já na ty plínky ani separačky nespěchám, i když jsem teď měli velkou spotřebu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky myslela středu jako azyl u tlapičky :slight_smile:
v 1 mi to vyhovuje, my do dvanácti spíme :pensive: ale tlapi napiš mi prosím kterej ste barák
jo včera přišla ségra ze školy, že prej hrozně dobře mluvíš anglicky a hrozně rychle :grinning:
4. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. jasne, ze planujem i 12.tyho.plati plati! jen se chci sejit co nejvickrat, at udelame ten test na nositka. :slight_smile:
pisecnou mas po ceste, tak uvidis, jak se vam zadari, rady te uvidime!!! kdyz vam to vyjde, tak zavolej, kdybysme byly treba venku nebo tak...
To je supr, ze je jonda ok! tak radsi nechodte chvili do bazenu. a ty tvoje testy mozna nejsou blbej napad, treba se zjisti, ze za vsecko muzes ty :grinning:

byzz, bydlime v aleji 744. kdyz pujdes od kulturaku na sidliste, tak prvni bilej panelak vpravo. prvni vchod druhy patro.
no a s tou anglictinou to je nejakej omyl, bo jsem nikde nic nerekla. jen jsem se hrabala ucebnicema...jinak priznavam, ze cca pred 5ti rokama jsem docela umela, ale to uz je bohuzel davna minulost :(
4. bře 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi já to pochopila tak, žes asi mluvila s Boháčovou, ne jako s nima....jo a prej jim Boháčová vtlouká do hlavy, že seš děsně přísná, asi aby tě nezlobili :grinning:
takže zejtra v jednu jo? těším těším, musím zkusit ty vaše nosítka :slight_smile:
4. bře 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, domluveno! A do ktery tridy chodi ta tvoje segra? a jak se jmenuje?
4. bře 2008 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda jejda, já to v jednu asi nestíhám, Juli spí obvykle do jedný...tak spíš ve dvě :sweat_smile: :sweat_smile: dnes teda vstávala ráno až v osm, takže šla spát o půl jedný a spala do tří :unamused: ale kdyby měla podobný tendence i zítra, tak ji nechám spát až v autě a dorazila bych na tu jednu.

miqel, to by bylo fajn, kdyby ti to vyšlo!

byyz, napadlo mě, kdybys měla zájem, mám po Julce spoustu věcí, tak kdyby ses na něco chtěla podívat, tak bych to sebou mohla vzít...nechala bych ti to levně:wink: ale jak říkám, jen mě to dnes napadlo, pořád si říkám, že bych se těch hadříků měla nějak postupně zbavovat, ale nejsem schopná to nafotit a dát na MMB :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasny lenchi, to se neda naplanovat... vsak se nejak sejdem. ten cas je orientacni, abysmese mohli neceho chytit :grinning:

byzz, mam pro Eli ty dve plinky, tak se tes :slight_smile:
4. bře 2008 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá, že bychom u vás mohly být na tu jednu, Julka spala opět do osmi, takže ji nebudu zatěžovat nějaký domácím dopoledním spánkem, zdřímne si v autě:slight_smile: teď tu chodí a vozí si kočárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no, spíš stojí a mlátí s kočárkem o zem, truhla :grinning: :grinning: :grinning:

před chvílí jsme přišly z procházky se psem, konstatuju, že je tam kosa, ale celkem pěkně:slight_smile: ale teď koukám z okna, že se to nějak kazí :angry: :angry: jak to vypadá v Letohradu?
5. bře 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi nevím jestli si to ještě teď přečteš, tak já bych si něco vzala...něco vysloveně holčičkovskýho, protože máme sice mrtě hadrů, ale neutrálních nebo až do klukovska :sweat_smile:
tlapi to abych si vzala penízky co, už se těším :grinning:
5. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
letohrad - teplota nevím, ale moc zataženo není, tak snad to bude dobrý, musí, jdu do města pěšky :wink:
5. bře 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz, tak já něco vezmu, doufám, že odhadnu velikost:slight_smile:
5. bře 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je všechno jinak, slečna právě usnula, musela jsem ji položit, protože jí padala hlava do talíře s obědem...takže v jednu u vás rozhodně nebudeme, spíš to vidím na tu druhou, když se probudí nějak normálně - když se neprobudí, probudím ji jááááá :grinning: :grinning: :grinning:

tak se jdu pohrabat v těch oblečkách:slight_smile:
5. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je kosa, ale sviti naaadherne slunicko! uz se na vsecky moc tesime!!!
5. bře 2008 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek