• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
nazdar nazdar!
tak hlásím, že cesta domů v nové sedačce byla úspěšná, Juli si hned prubla, jak se v ní spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice jen asi pět minutek, ale mělo to dalekosáhlé důsledky: jak jsme přijeli domů, tak byla taková rozjařená, že jsem si říkala, že ji dám spát později, ale MM ji najednou už měl ve vaně! tak jsem si říkala, že to snad nějak půjde...mno, v devět ještě pořád byla vzhůru, ležela, byla hodná, povídala si a nespala. Pak ji to přestalo bavit a chtěla lozit a chodit apod., což jsme jí zakázali, takže ve výsledku asi půl hodiny v kuse ječela, měla úplně hysterickej záchvat, řvala jak šílenáa nic nepomáhalo - jen rozsvítit - pak se uklidnila a začala si opět hrát. Takže to ne. Nakonec MM tvrdě nakázal dítě odložit do postýlky a odejít od ní, bylo mi jí líto, ale nechali jsme ji tam vřískat asi pět minut a když jsem za ní pak přišla, vděčně se přisála a usnula. Ale bylo to náročný...kdyby měla takovýhle záchvaty každý večer, asi bych se na celý slavný AP vykašlala a normálně ji nechala vyřvat, protože ona prostě nevěděla co chce, byla utahaná, ale ležet odmítala...ale tohle bylo výjimečný a myslím, že to byla spíš naše chyba, než její :pensive: :pensive:

a máme za sebou první testování manducy. Nevidím v ní větší rozdíly od erga, ale test probíhal náročně: byli jsme jen nakoupit, Julka si během čekání ve frontě u kasy sundala čepici, takže jsem po zaplacení odložila tašky, otočila si dítě k sobě, nandala čepku a tím jsem skončila. při pokusu vrátit dítě na záda začala tak strašně ječet, že se všichni otáčeli, tak jsem si ji hodila na břicho a velice rychle a tiše jsem zmizela... :pensive: :pensive: :pensive:
6. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, koukám, že když jsme se včera viděly, tak sem nikdo ani nenakoukne, to jsou věci:slight_smile:a já se chtěla miquel zeptat, jestli nepůjdou zítra do MC, my asi zajdem, už jsme tam hrozně dlouho nebyli:slight_smile:
6. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holkyy.

lenchi, to se mi zatajil dech s tou mandou! doufam, ze k ni nema julinka nejaky osobni antipatie, sakrys... kdybyste to s ni nemohly vydrzet, tak rychlejsi vymena mozna :sweat_smile: . My zatim ergo nevyzkousely :confused: :confounded: dneska jsem mela moooore opravovani :grinning:, tak to nevyslo, ale zitra pujdu do mestecka na saticky, tak ho doufam otestim :slight_smile:

ucitelky (kolegyne) me potkaly s elousakem na zadech ve meste a jsou z toho uplne urvany, jak sedi na zadech jak hribek a ani nehlesne :grinning: a tlemi se.

s tim julcinym usinanim vcera to je takovy... no neco mi to pripomina... :sweat_smile:. To je stejne brutal, kdyz ty deti vypadnou ze svyho rezimu...
my cekame do absolutniho vycerpani. Jak jsem byla v praze u brachy, tak dycky usla v pulce kroku z niceho nic se proste skacela na zem.

A co sedacka? je v pohode? uz sis ji ohledala a prohlidla?
6. bře 2008 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedačka je naprosto pohodová, moc jsem ji teda nezkoumala, ani jsem ještě nezkoušela, co všechno umí, bo jsem dnes neustále uklízela nějaký ty hovna - pes měl opět průjem a Juli své dva bobky pokaždé udělala mimo mísu i mimo plínu a poprvé se v něm vyválela sama, podruhé to rozšlapal MM na koberci v ložnici, takže úžo - a navíc byl MM dnes s autem na úřadě, aby ho přihlásil, tak už máme novou značku:wink:

už vím, proč tak ječela, protože odpo jsme byli u babičky a bylo to lautr to samý - jak je ta manda taková trochu jinak, tak Juli si tam vždycky zapomene ručičku vevnitř a prostě se jí to nelíbí, nebo ji má zmáčklou, nevim,každopádně protestuje...Děje se to v momentu, kdy ji mám na boku a opatrně nasouvám ruku do levého popruhu. A taky mě dnes potrápilo to zapínání břišního pásu - ne nepotrápilo, ale vždycky jsem na to zapoměla, že se to musí ještě zmáčknout a nešlo mi to rozepnout, jsem blbka:wink:

Dnes usnula úplně bez problémů, byla utahaná jako kotě:slight_smile: Takže snad jsme zpátky v normálu:slight_smile:
6. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tyhle problémy se spaním neznám :astonished:
Jony je tak naučenej chodit spát nejdýl v 8 ať se děje co se děje prostě jde do postele :grinning:
když jsme jeli od vás tak samozřejmě okamžitě vytuhnul a spal až domů do bylo asi třičtvrtě na 7, tak jsem ho doma vzbudila , šli jsem se vykoupat dala jsem mu kaši , přečetla pohádku a v 8 byl v posteli a do desiti minut tuhej :dizzy_face:
myslím že někdy taky hnedka neusne, ale nijak nevyvádí, asi už ví že to s náme ani nehne tak to ani nezkouší :sunglasses:

včera jsem byla kantáre, normálně jsem měla zase migrénu, to se mi snad ještě nestlalo že bych jí měla dva dny, ráno docela dobrý ale odpo se to zhoršilo, jen jsem čekala až robert přijde z práce a pak už jsem jen ležela na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Jonáš jako by to vytušil byl hrozně hodnej a jak jsem ležela jako jednookej pirát tak ke mě furt chodil na tulituli a pohladit mě po tváři no prostě zlatíčko :dizzy_face:

dneska bych do MC stejně nešla bylo taaak krásně, že jsem vyrazili na procházku :grinning: :grinning: musíme to všechno dohnad když jsme byli tak douho zavřená doma :grinning:
7. bře 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues baby, vy to ale flákáte :grinning:

normálně jsem včera pekla chlebík a v průběhu vkládání surovin jsem zjistila, že mám jen půl lžičky droždí - no tak jsem tam místo droždí přidala prášek do pečiva...říkala jsem si, že to nevykyne a že to bude hnusný, ale byl vynikající!!!byl teda menší než obvykle, ale kyprej, jako buchtička, Laco poudal, že tak dobrej chleba ode mě ještě nejedl a Juli seděla s chlebem v ruce, ukusovala ho a pořád dělala mňam mňam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a pořád chtěla další a další:slight_smile: Tak to zkusím znovu, třeba to není tak blbý nápad přidávat tam prdop :sweat_smile:

miq, hlavně, že je migréna už za tebou!

My jsme v MC byli, bylo tam hrozně moc lidí, ale bylo to příjemný a mám několik informací: za prvé, jak už jsem ti i říkala, v úterý je herna výhradně pro mrňata půl až 1,5 roku a je tam pro ně i cvičení. Za druhé, od této středy tam začíná výuka ruštiny, učit tam bude jedna Arménka, co je tu jako dobrovolník v rámci Evropské dobrovolné služby. No, tak asi začnu chodit, ale akčně jsem se nahlásila už na tuhle středu, což budu muset zrušit, když jsem v euforii zapoměla na náš plánovaný výlet:slight_smile:Ale to neni problem:slight_smile: A třetí věc - připomínám, že tam bude tuším 19. kurz míčkové facilitace, doufám, že to píšu správně, je to vhodné pro děti, co často trpí rýmami, apod, prostě myslím, že by se to pro vás hodilo, jsou prý už jen 4 místa volná. A to je všechno.

Včera večer jsem byla pařit v Trpajzlíku, tak jsem dnes nějaká přejetá...

A v troubě mám právě pokus o jogurt, dle miquelina návodu :sweat_smile: zatím vypadá, že jogurtovatí:slight_smile:Občas mu trochu přitopím:slight_smile:
8. bře 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babky, tak my už končíme u babičky, tak sem si pro sebe urvala počítač :grinning:
miq myslíš, že by šlo sehnat ještě to froté tak na 10 plín??? nechala bych si je u babičky, abysme nemuseli tahat obří tašku s látkovkama (hledám nějakou levnější variantu, než kalhotkovky z obchodu)
jo tlapi dík za IP, zkusím to :slight_smile:
9. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jogurt se povedl, ale prý mám příště udělat ještě smetanovější, tak asi taky zkusím to tlustý bio mlíko:wink:

máme za sebou něurékom testů manducy a na nic zásadního jsem nepřišla - drobný váhody a nevýhody jsou v rovnováze, takže to je asi fakt prašť jako uhoď. Dnes v ní princezna poprvé spinkala, bez kapucky teda,ale vypadala spokojeně a hlava jí nijak neklimbala :sunglasses: A jak se ti nosí v ergu, tlapi?
9. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky páchali jogurt :grinning: zkusila jsem ho jen z plnotučnýho mlíka + asi 4 lžice sušenýho a není nic moc s tou smetanou to bylo lepší :wink:

byyz, no nevím , zkusím se stavit v tom obchodě ale moc tomu nevěřím, bohužel :frowning2:
přemýšlela jsem že bych mohla udělat flanelky se savým jádrem z froté, na to savý jádro by se dali použít i nějaký ručníky, třeba v tesku mají za dobrý ceny a navíc by ta plenky byla mnohem štíhlejší, jednu mám a Jony se v ní dostane i do úzkých ryfliček :slight_smile:

tlapi kde se flákáš :grinning: musíme se domluvit na tu středu, lenchitě se do Brna nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cau holky,

jsem tady. prvne jsme na nervy z eli, jelikoz ji zkolila nejaka viroza. v sobotu i vcera blila jak sakal, takze je na diete, aby se mi v noci neudusila. momentalne zkousime, jestli uz dneska neco udrzi v brise nebo ne. lezi jak mrtvola prej celej den, chudak. prej to tady radi. v patek byly s babi v MC, tak to ma asi tam odtud.... ma to byt od 1 do 3 dnu, takze snad uz se to dneska spravi.

Add ergo. Je moc fajn. nuti me mit zaplej bederak vys nez u mandy. Ta spaci kapucka je jednoznacne mnohem lepsi. je tam spousta zivotniho prostoru... zkousela jsem jen zada, to je v poho, bricho zatim ne. Pocity mam dost podobny tj. prast jak uhod.jeste budu testovat

k ty strede, je mi to jedno, kam pojedem, akorat to vypada na chcani, takze s prirodou nevim nevim...
10. bře 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq to zní dobře, ty plíny, bylo by to zas za 100 nebo bys chtěla víc? brala bych jich tak 10ks :grinning:
10. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tlapi, jak ses ptala na to koupání v kyblíku, tak malá už tam neřve, myslím že pomohlo, že jí dáváme míň teplou vodu
11. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, počasí má být asi dost hnusný, chcanec a vítr, to není moc dobrý na procházky po lese :angry: :angry: :angry: no, mě se prostě do Brna moc nechce - nepotřebuju nic kupovat a nejsem moc na to jezdit něco jen tak okukovat...pro mě by ten výlet měl teda jedno pozitivum - a tím by byla vaše společnost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem včera miqel říkala, jestli by se to nedalo spáchat tak, že až byste se vrátili z Brna - miq říkala, že by tam stejně chtěla jet jen na otočku k lusintě a zpět, tak že bychom se někde sešly....otázka je, jak budou mrňata utahaný...
11. bře 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky pruser!!! eli uz sice neblije, ale ma prujem. Trochu oziva, ale furt je lemra. No a uz to hodila i na me.
vcera jsem se zeblila a je mi zle jak svina. dneska jsem to sice ve skole prezila, ale s naprostym vypetim vsech sil. Takze me to moc mrzi, ale musim to z nasi strany skrecovat :(

Lenchi, jen nevim, co s tim ergem tedka... napada me jedno reseni. Otik pojede s eli snad v nedeli do trince, tak ze by se u vas s nim stavil... co rikas?
11. bře 2008 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky babi, hele nebude lepší ten výlet odpískat :sweat_smile: , já tam vyloženě nepotřebuju jet teď a jestli Eli není v pohodě tak by to bylo zbytečný harcování , né
navíc si nedovedu přestavit jak bych jela v dešti s Jonym na zádech + deštník ? nebo jak to udělat :confounded:
pořád si nejsem jistá jak ho ustrojit , aby mu nebyla zima a mě zase vedro, včera jsem dorazila domů úplně propocená a to jsme šli jen kousek, musím to ještě vyzkoumat :grinning:

nevím jestli na nás zase něco neleze, Jonymu slzí oko a zdá se mi že mu z něj pomalu ale jistě začíná téct hnis, tak mám podezření na zánět spojivek, tada nevím kde jsme k tomu přišli a teď mě napadá není to nekažlivý :fearful: aby sme vás ještě nenakazili :frowning2:

byyz, jak na ty plínky spěcháš ?
já bych tu svoji myšlenku chtěla nejdřív odzkoušet abych ti pak za těžký prachy :grinning: nenašila něco co nebude fungovat :confused: za kolik budou zatím nevím podle toho jak seženu matroš

ještě k tomu koupání, Jony řval celé šestinedělí, zkoušeli jsme mu dávat teplejší vodu jak radili babičky , napomohlo to, pak jednou taťka natočil vodu asi 35 °C a dítě neřvalo :astonished: :grinning: no a od té doby byl klid
takže né každé dítě má rádo teplou vodu :wink: asi máme nějaký otužilce :grinning:
11. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, eli taky radsi do studeny vody.
Ta nase hruza nakazliva je, tak doufam, ze nelehne tedka pul zakladky :sweat_smile:. Ja jsem ve stavu, ze bych se tam nedosourala ani ja, natoz s eli v nositku :( pomalu ani nevylezu domu, jak me boli vsecky klouby :frowning2:
No a ma bejt naka emanebo co, takze na to destnik nepomaha a kdo vi, jestli bychom se dostali domu... jeden strom na trati a vlaky stojej...
11. bře 2008 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky jedem spíš na 35 stupňů, než doporučovanejch 37 (je teda fakt, že těch 37 mi taky přišlo děsně horkých, tak sem to asi přenesla na dítě :grinning: )
na ty plínky spěchám asi tak, abych je ideálně měla tak na začátku května....myslíš, že to je reálný?
jo tlapi a už mám odsávačku :wink:
11. bře 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé my jsme se tady nějak minuli :sweat_smile:
Tlapičko to je mi líto, na tohle nepomáhá nic než to vyležet :frowning2:
no a na srajdu mi nejvíc pomáhá slivovice :grinning:

Byyz, máš štěstí, že mě chytá šicí nálada :grinning: , tak až to vymyslím tak bych to mohla spáchat poměrně rychle
zatím mi to šrotí v hlavě, flanel už jsem byla obhlídnout, nemají teda žádný dětský nebo jednobarevný jenom takový ty vzory na povlečení , nevadí ?
11. bře 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq to nevadí, aspoň budou originální :grinning:
11. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - tak jsem se sem konečně dostala, Julka měla nějaký divoký usínání, už už spala a pak jako by ji něco píchlo, začala plakat a úplně se propínala, asi bříško, čico a furt dokola, až jsem tam s ní usnula :sweat_smile:

ale koukám, že jsem tady o nic nepřišla, chudinky nemocný :frowning2: na srajdu mi zabírá smecta, ale na tu normální, ne chřipkovitou, tu naštěstí neznám, ale asi to teď dost řádí, protože mi kamarádky z různých konců republiky nezávisle na sobě hlásí, že to prodělaly...

s tím ergemto kidně může být v neděli, nebo se k vám můžu otočit někdy...já zas tak nespěchám, manda mi nevadí, jen jde o to, jestli se po ní nějak zásadně nestýská :sunglasses: :sunglasses:

Julinka měla taky ráda chladnější vodu, kolem 33 stupňů, snesla i míň. teď už ale začíná mít ráda teploučko, dnes mě Laco vynadal, že jsem jí dala studenou :pensive: :pensive:
11. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, vcera se zase zeblila, takze jsem z toho pekne na nervy. uz od soboty v sobe neudrzela zadny jidlo. tedka ji deda naordinoval hermankovej caj s hroznovym cukrem... kdy uz to skonci??? mne uz se celkem ulevilo, tak se snad dame do poradku...
12. bře 2008 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi koukám, že máte veselo :frowning2:
my taky, dítě zas začlo mít řvací období, prso nechce a když už pije, tak mě kouše do bradavky auauau :confounded: ještě ke všemu se mi zas zkazilo v ledničce mlíko....tak já nevím, co dělám špatně :rolling_eyes:
12. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babky kde lítáte? nebo jste jely na ten vejlet dneska?
taky sem myslela, že vyrazíme ven, ale dítě vytuhlo, tak asi nic...škoda
jo a vyřešila jsem to kazící se mlíko....teda nevím, jestli to k něčemu bude, ale doufám :grinning: prostě i když ještě není nádobka plná, tak to hodím do mrazáku....předpokládám, že pokud by tam byly nějaký potvory, který mi vždycky to mlíko zkazej, tak v mrazáku chcípnou, snad nebudu po rozmražení nemile překvapená :sweat_smile:
13. bře 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no výlet v tomhle počasí to by bylo docela vzrůšo :grinning: nevím jak v praze ale tady byl dneska pěknej aprýl i kroupy padaly :fearful:

s tím mlíkem mě napadá , vyvařuješ ty nádobky a odsávačku, já bych to asi zkusila
jsem asi trochu mimo, ale proč odsáváš, abys měla víc mlíka nebo aby si odpočali bradavky :confused:
ještě jeden typ ke kousání, když to jony zkusil tak jsem mu prso hned vzala a on po čase pochopil, že když se bude chtít najíst tak nesmí kousat :sweat_smile: :grinning:

včera jsem ušila jednu flanelku , je fakt boží :grinning: večer stáhnu foťák a dám do alba fotky
jako vkládačku jsem použila ručník z teska, zatím nevím jak to bude se savostí ale sedí krásně :slight_smile:
jo ještě mě napadá jak jsou márince ty froté plínky velikostně a jak ti vyhovuje ta savost

Tlapi tak jak je, doufám že už lépe :slight_smile:

jony má dneska "crash day" právě nalítnul na stolek :angry: musím se mu trochu věnovat a né se tady vykecávat na netu :zipper_mouth:
13. bře 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mě Julka kousla, tak jsem většinou tak vyjekla bolestí, že se ona strašně lekla a rozeřvala se, jako kdybych kousla já ji a ještě jsem ji musela uklidňovat :rolling_eyes: :rolling_eyes: každopádně pochopila velice brzy, že takhle to nepůjde...

tyjo, miquel, že bych si u tebe taky nějakou flanelku ještě objednala...no uvidím, až ji uvidím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dnes jsem si říkala, že si snad dokoupím ještě aspoň jedny PULky, nějak mám pocit, že nemám dost kalhotek - na doma je to v pohodě, nosí vlňáky nebo flísky, ale když má ty svoje jediný fakt nepromokavý PULky posraný jak jetel, tak jí a ven do nosítka nemám co dát a musím dát moltexku, i když jdeme ven jen na chvíli, protože si to prostě s vlnou nebo flísem nerisknu. A to mi připomíná, že si příležitostně taky obkreslím ten střih na flísáče a nějaký Julce ušiju:slight_smile: teda zkusím to :sweat_smile: :sweat_smile:

tlapi, myslíme na tebe:slight_smile:
13. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky jsou v albu :slight_smile: kuk :grinning:
13. bře 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq jsou super!!! jak sajou? podobně jako ty froté? a tobě jde na flanel přidělat snapka? mně na ty flanelky co mám, ne :confused: rozhodně o ně mám zájem :dizzy_face: jak to vidíš s cenou? a časově? to je otázek co :grinning:
jo márince jsou ty froté suprově, má sice trošku balík mezi nohama, ale to u všech jednovelikostních a to mě rozhodně netrápí, ty je ještě na Jonáška oblíkneš? ani se mi nechce věřit :slight_smile: savost vyhovuje, ještě ani vkládačky nepoužívám
k tomu odsávání - no vyvářet jsem nezkoušela....trochu se toho bojím, je to plast a nemám k tomu českej návod a odsávám tak nějak pro strýčka příhodu, ne nějak mohutně, jen tak abysme překlenuli případný horší období, který mám pocit právě nastává :unamused:
14. bře 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je ale výslech :grinning:
plínka je teprve v záběhu, zatím jsem jí prala 2x takže ještě neposoudím jak bude sát, i když mám pocit že ten levnej ručník není nic moc :confounded:
jestli ještě používáš plínu jen s tím dvouvrstvým savým jádrem tak předpokládám že tomu se asi tak nějak přiblížím :slight_smile:
v tesku teda mají i lepší ručníky , ale jsou docela drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych musela spočítat jak to vyjde, s těma levnýma by ta plínka v pohodě vyšla na stovku, ještě chci otestovat něco jinýho , ale to vám napíšu až jestli to bude fungovat , abyste si nemyslely, že jsem se zbláznila :sweat_smile: :grinning:
Jonáškovi ty plíny ještě jsou, už je teda má jako "bokovky", ale to ničemu nevadí, mě přijde, že v pase už nějaký čas moc nepřibírá spíš roste do délky

k tomu mlíčku, já bych fakt zkusila všechno co s ním přijde do styku vyvařit, odsávačka by podle mě měla být vyvaření schopná ty nádobky co to do nich dáváš nevím
já jsem taky všechno co přišlo do styku s UM sterilizovala, vyvářela jsem jen ze začátku pak jsem si koupila ster. tablety Milton , s nima to bylo jednodušší :wink:

Lenchi , já taky chci koupit ještě jedny PULky, jsem si myslela že to když tak obhlídnu v tom Brně, no a jestli se tam nedostanu tak si asi koupím další TB , asi ty oranžový, ty jonymu sedí fakt super

Tlapičko, tý brďo doufám, že tě to neskolilo, že už jsi tady tak dlouho nebyla :frowning2:
14. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak hlasim, ze od stredy jsem uplne v pohode, ale eli ma porad prujem. asi ji ani nebudu mesic vazit... uz to ma od soboty... dneska deda vznesl podezreni na salmonelu, tak nevim. jakz takz ji a cpeme do ni jakykoli piti narvany hroznovym cukrem, aby mela energii. v pondeli se neudrzela na nocniku a po 4. krocich sla k zemi...uz at je v pohode.....

leni, poslu v nedeli k vam Otika s tim ergem :slight_smile: docela jak jsem mela takovy bricho nic moc, tak mi nevyhovuje, ze se zapina spis v pase, nez na bedrech... a mas pravdu, ze ta sedici cast neni moc dobre strihove vyresena. Jinak se mi desne libi, ze mam fajn ten utahovaci horni pas. u manduky je ta guma, takze to mam volny a chystam se ji odparat, abych si to mohla pritahnout dle libosti...
no a na ven berem fleesace s VO uplne bezne a nemela jsem absolutne nikdy problem...

miq. uz se tesim, co na nas chystas za novinku :slight_smile: jsi teda koumes :slight_smile: ale musim se priznat ze s myslenou spichnout flanelovou plinku, taky uz nejakou dobu koketuju :slight_smile:

byzz, to je fajn, ze mas tu odsvavacku, jestli je to aventka, tak se neboj, tu nerozvaris:grinning: ja ji zapomnela v hrnci kolikrat, ale zustane pak na ni vodni kamen, lepsi je sterilizovani :slight_smile: (koupila jsem na ebayi sekac sterilizator do mikrovlnky za 200kc, coz se mi zdalo dobry.) jinak mliko jsem nikdy do lednicky nedavala, vzdycky hnedka do mrazaku. prilyvala jsem dycky po trochach k zmrazenymu novy odstrikany....

jo a miq. zapomnela jsem na tebe s tema molitanovejma kostickama... chces spis vetsi nebo spis mensi?
14. bře 2008 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele miq...tak mě napadlo, my máme doma od tchýně celou skříňku ručníků, ani kdybysme měli 10 dětí, tak je nikdy "nespotřebujem" tak já mrknu, jestli tam nejsou nějaký savější a dodala bych ti je :grinning:
tlapi tak ať je malá brzo v pořádku...
jo a návod už sem našla....vyvářet to jde, ale teď sem si vzpomněla, že máme z porodnice ty tablety Milton (dostali jsme nějaký vzorky) tak to asi zkusím a asi budu taky přilejvat ke zmraženýmu, mám tam poloprázdný nádoby a máme minimrazáček, takže to bych brzo skončila
15. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek